قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق نیاز دارید؟

اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق را به متخصصش بسپار

تجهیز بودن ساختمان‌های تجاری و مسکونی به سیستم اعلام و اطفا حریق یک عامل بسیار مهم و پر اهمیت است. عملکرد صحیح و عاری از هرگونه خطا در هنگام اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق از حساسیت بالایی برخوردار است. اتفاقاتی مثل اتصالی برق، خطای انسانی، عوامل طبیعی مثل صاعقه ممکن است، منجر به بروز آتش سوزی در ساختمان‌های مختلف شود. بنابراین اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق امروزه در هر ساختمانی یک ضرورت به حساب می‌آید.

بازار آنلاین "خدمت از ما"  با ایجاد بستری برای افراد متخصص در زمینه اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق و نصب اصولی این سیستم در منازل و ساختمان‌های اداری کار شما را برای انتخاب یک شرکت مورد اعتماد جهت مجهز کردن ساختمان به سیستم اطفا حریق را سهولت بخشیده است. شما می‌توانید با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" از طریق سایت و اپلیکیشن با افراد متخصص در زمینه اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق در ارتباط باشید. 

 

سیستم اعلام و اتفاء حریق (به انگلیسی: Fire alarm system)

 

 

مزیت انتخاب "خدمت از ما" برای اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق

مطمئنا همگی ما بر این باوریم که کار را باید به کاردان سپرد، اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق به دلیل اینکه ارتباط مستقیم با جان و اموال انسان‌ها دارد، در دسته فعالیت‌هایی است که اوصولی انجام نشدن آنها بسیار خطر آفرین است. بنابراین انتخاب یک تیم مورد اعتماد و متخصص برای نصب و اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق اصلی ترین قدم در تجهیز کردن ساختمان به این سیستم هشدار دهنده است.

"خدمت از ما" با فراهم بستری برای افراد متخصص و کاربلد در اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق بخش زیادی از مشکلات شما را برای مجهز کردن ساختمان مدنظرتان به این سیستم برطرف کرده است.

یک ثبت سفارش رایگان در "خدمت ازما" کافی است تا امکان آشنایی شما با افراد متخصص با شرایط کار متفاوت و قیمت‌های مشخص ایجاد گردد. شما با مشاهده سوابق قبلی کاری افراد معرفی شده با یک انتخاب اصولی بهترین متخصصین در این زمینه را انتخاب کرده و اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق ساختمان مدنظرتان را به آنها بسپارید.

 

سامانه اعلام حریق

 

قیمت اجرای سیستم اعلام حریق

استعلام قیمت مهمترین بخش ثبت سفارش و یا درخواست خدمات است. این امر همیشه در کنار کیفیت کار از اهمیت بالایی برخوردار است. در "خدمت ازما" برای آگاهی بی دغدغه افراد از قیمت‌های پیشنهادی که توسط افراد متخصص پس از ثبت سفارش متناسب با کار خواسته شده اعلام می‌گردد، بصورت رایگان در نظر گرفته شده است. پس در ابتدای امر خوب است بدانید برای دریافت قیمت اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق کافی است در "خدمت ازما" به رایگان ثبت سفارش کنید. 

نحوه تعیین مبلغ پرداختی برای اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق وابسته به نوع ساختمان، لوازم و تجهیزات مورد نیاز متغیر است، بنابراین یک کارشناسی محیط برای تعیین قیمت در این زمینه ضروری است. با مشاهده قیمت‌های مختلف این امکان برای شما وجود دارد که متناسب ترین پیشنهاد با شرایط خود را انتخاب کرده و برای اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق اقدام کنید.

 

توضیح مختصر درباره سیستم اعلام و اطفا حریق 

برای داشتن اطلاعات عمومی درباره سیستم اعلام و اطفا حریق در این قسمت شرح مختصری درباره اینکه این که سیستم اعلام و اطفا حریق چیست و چگونه عمل می‌کند خواهیم داشت.

 

سیستم اعلام و اطفاء حریق چیست

 

سیستم اعلام و اطفا حریق چیست؟

یک سیستم اعلام و اطفا حریق دارای چندین دستگاه مشخص است که بطور همزمان با هم کار می‌کنند. این دستگاه تشکیل شده از سنسورها و قطعات هشدار دهنده‌ی حساس به دود، آتش، منوکسید کربن و سایر عوامل خطرآفرین بوده و در صورت تشخیص این موارد از طریق تجهیزات صوتی و بصری به مردم هشدار می دهند.

هشدار‌های عنوان شده می‌توانند به صورت اتوماتیک بر اساس فعالیت دتکتور‌های دودی و حرارتی فعال شوند؛ اما حالت دستی با اصطلاح کمک شستی نیز در این نوع دستگاه‌ها وجود دارد که در آن باید دستگاه اعلام حریق بصورت دستی در هنگام خطر فعال گردد.

برای اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق هشدار‌ها و علائم را می‌توان بصورت زنگ‌های موتوردار یا بوق‌های نصبی بر دیوار در نظر گرفت. در حالت پیچیده تر می‌توان بلندگو‌هایی با پیام‌های هشدار دهنده اتومات در هنگام خطر را نصب کرد که بیشتر برای مجتمع‌ها اختصاص داده می‌شود.

 

طراحی سیستم اطفا حریق ساختمان

طراحی سیستم اطفا حریق با هدف به حداقل رساندن میزان خسارت در هنگام آتش سوزی و همین طور آگاهی رساندن به افراد ساکن در منطقه‌ای که دچار حریق شده پایه ریزی شده است. استاندار ملی سیستم‌های اعلام حریق و اطفاء حریق نیز با وضع کردن یک سری قوانین  به این هدف یکپارچگی انجام کار بخشیده است.

امروزه اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق با امکانات و کیفیت بالا در ساختمان‌های مختلف در حال انجام است و مانع هرگونه خسارت مالی و جانی در هنگام آتش سوزی است.

 

کنترل پنل سیستم اطفاء حریق

 

کنترل پنل سیستم های اطفاء حریق

کنترل پنل در دستگاه‌هایی مشابه سیستم اطفا حریق برنامه ریزی شده‌اند تا بخشی از اطلاعات را دریافت نسبت به آنها تصمیم گیری و سپس با کنترل شرایط ممکن بهترین اصولی ترین پیام را برای انجام وظایف دیگر بخش‌ها صادر کنند. کنترل پنل بخش مهمی از اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق را بر عهده دارد.

تعریف کنترل پنل: کنترل پنل اعلام حریق (FACP) که به آن واحد کنترل اعلام حریق (FACU) نیز گفته می شود؛ این جز که در واقع مرکز سیستم به شمار می رود بر ورودی ها و یکپارچگی سیستم نظارت می کند، خروجی ها را کنترل می کند و اطلاعات را منتقل می کند. 

 

نحوه ثبت سفارش در خدمت از ما

اگر تصمیم دارید اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق را به متخصصین فعال در "خدمت از ما" بسپارید، با ثبت سفارش رایگان به راحتی می‌توانید، نحوه عملکرد و پروفایل افراد متخصص در این زمینه را مشاهده کنید. علاوه بر این موارد از کارشناسان اجرای سیستن اعلام و اطفا حریق به رایگان استعلام قیمت را انجام دهید. 

با مشاهده مشخصات و سابقه کاری افراد در نصب و راه اندازی سیستم‌های هشدار دهنده مثل اطفا حریق و همین طور بررسی نظرات کاربران نسبت به نحوه عملکرد این افراد، بهترین کارشناسان اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق را انتخاب و درباره قیمت و شرایط کار با آنها مشورت کنید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق

نظرات

فرشید فلامرزی
فرشید فلامرزی
5.0 (از 36 نظر)
44 خدمت موفق
اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
جلال فعله گری

اعلان حریق موسسه رو به اقای فلامرزی سپریدیم بسیار تمیز و متخصص و با اخلاق و فنی و منصف بودن پیشنهاد میکنم ایشون رو برای کارهاتون

اصلان کیانی
اصلان کیانی
5.0 (از 15 نظر)
38 خدمت موفق
اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
امین کشاورزی

بسیار خوش قول بودن و سریع امدند وکاری رو 3 نفر تعمیر کار امدند و نتوانستند انجام به س رعت انجام دادند باتشکر سایت خوب خدمت از ما

عظیم حیدری
عظیم حیدری
5.0 (از 18 نظر)
25 خدمت موفق
اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق
سعید شفیعیان

آقای حیدری بسیار خوش اخلاق ، وقت شناس و متخصص در کارشون هستند. سیستم اطفاحریق مجتمع ما رو کاملا حرفه ای عیب یابی و تعمیر کردند.

در این شهرها می توانید سفارش اجرای سیستم اعلام و اطفا حریق را ثبت کنید: