قیمت نصب سوله در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب سوله" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب سوله نیاز دارید؟

نصب سوله را به متخصصش بسپار

نصب سوله در در نمونه‌های متفاوت با مراحلی از طراحی و ساخت فونداسیون گرفته تا اجرای و نصب آن را بطور تخصصی همراه است. نصب سوله وابسته به نوع کاربرد آن و همین طور محل نصب با استفاده از ابزار خاص و مراحل مشخصی همراه است.

داشتن اطلاعات کافی در خصوص انواع نصب سوله، طراحی فونداسیون و تجهیزات به کار رفته در ساخت سوله از سری مواردی بوده که باید یک تکنسین در این زمینه رعایت کند. بنابراین ساخت و اجرای سوله در نمونه‌های کاربردی متنوع باید با نظارت افراد متخصص صورت گیرد.

 

 

امروزه هزینه نصب سوله در انواع مختلف در بیشتر مواقع افراد را ترغیب به استفاده از سوله دست دوم و تغییر کاربری سوله‌ها در صورت امکان می‌کند. اطلاعات کافی در خصوص نحوه نصب سوله را می‌توانید با ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" و مشورت با افراد متخصص در این زمینه دریافت کنید.

 

نصاب سوله صنعتی

 

مراحل نصب سوله در شرایط مختلف

جهت نصب سوله در مدل و مصارف کاربردی مختلف یک سری مراحل اصولی پس از طراحی و ساخت آن باید به درستی رعایت شود. هر گونه کوتاهی و بی توجهی به نحوه ساخت و نصب سوله خصوصا در موارد خاص احتمال بروز مشکلات جبران ناپذیری را به دنبال دارد

بنابراین رعایت اصول، دقت و جلوگیری از شتاب زدگی در هنگام نصب سوله در انواع مختلف امری ضروری است که باید توسط افراد متخصص و تکنسین‌ها به درستی رعایت شود. در این بخش آیتم‌های نصب سوله را بطور مختصر بررسی می‌کنیم.

 

1.آماده‌سازی زمین و اجرای فونداسیون

نخستین گام در نصب سوله تهیه و طراحی یک فونداسیون مناسب و اصولی است. در حالت کلی پیش از انتقال اسکلت سوله به محل نصب، زمین باید آماده‌ سازی شود. عملیات‌هایی مثل خاکبرداری، پی ریزی و کفسازی سوله باید در حین انجام فرآیند نصب سوله در این مرحله با دقت انجام شود.

 

2.نصب دقیق ستون‌های سوله

پس از اجری صحیح فونداسیون مرحله ابتدایی نصب سوله آغاز شده که در طی آن، صفحه ‌ستون‌ها بر روی فونداسیون پیچ می‌شوند. پیش از شروع فرآیند نصب سوله و در کارگاه سوله‌ سازی، به انتهای پایینی هر ستون، یک صفحه جوش داده می‌شود که کف ستون نامیده می‌شود و جای پیچ‌ها در آن بصورت یک سوراخ مشخص شده.

 در ادامه فرآیند نصب سوله ، ستون‌ها یک به یک بر روی صفحه ‌ستون‌ها سوار شده و پیچ و مهره‌ها با دقت و تا انتها بسته می‌شوند.

 

3.بارگذاری رفترها برای نصب سوله

رفترها یکی از قطعات و تجهیزات اصلی در نصب سوله است که بصورت چند تکه ساخته شده ولی در محل نصب دو پارچه است. مونتاژ اتصالات این قطعه که بصورت پیچ و مهره بوده روی زمینه و در پای ستون‌ها حین فرآیند نصب انجام می‌شود.

 

مراحل نصب سوله

 

4.استرات‌گذاری برای نصب سوله

پس از بارگذاری رفترها نوبت به استرات در نصب سوله می‌رسد. استرات نوعی از اتصالات مهم در نصب سوله است که بصورت افقی در استراکچر سوله به کار رفته و قاب‌های متوالی سوله را در چندین نقطه به هم متصل می‌کند. در حالت کلی انتقال نیروهای موجود در راستای طولی بین قاب‌ها، وظیفه اصلی استرات به حساب می‌آید.

 

5.افزودن لاپه‌ها و پرلین‌ها در نصب سوله

یکی دیگر از اصطلاحات خاص در نصب سوله لاپه یا پرلین بوده که به اتصالات فرعی مشابه استرات اشاره دارد. در واقع این مرحله برای استحکام سازه و جلوگیری از فروپاشی استراکچر اجرا می‌شود.

موارد بیان شده بخش مختصری از مراحل نصب سوله بوده که در کنار آن‌ها می‌توان دیگر مواردی مثل گونیاسازی، افزودن بادبند‌ها، سینه بند، نصب میله مهار، نصب وال پست یا نگهدارنده و در آخر اجرای نهایی سازی نصب سوله اشاره داشت که هر کدام نیاز به تخصص و مهارت در این زمینه دارد.

 

مزایای پیدا کردن نصاب سوله با "خدمت از ما"

امروزه دایره استفاده از نصب سوله برای مصارف صنعتی، پزشکی، کشاورزی و مواردی از این قبیل در حال گسترش است. هیچ امری به اندازه دسترسی به افراد متخصص و شرکت‌های تخصصی فعال در این زمینه شرایط را برای استفاده بهینه و استاندار از فضای یک سوله اهمیت ندارد.

در واقع افراد در این شرایط به جای طی کردن یک مسافت و یا از دست دادن زمان و هزینه اضافی ترجیح می‌دهند در اسرع وقت به خدمات نصب سوله توسط افراد متخصص دسترسی داشته باشند. اما فراهم آوردن این سطح دسترسی برای تمامی افراد بصورت یکسان و کاملا مطمئن به چه صورت امکان پذیر است؟

 

نصب سوله گلخانه و صنعتی

 

یک پیشنهاد کارآمد در این خصوص انتخاب بازار آنلاین "خدمت از ما" و بهرمندی از امکانات آن در معرفی شرکت‌های متخصص در زمینه طراحی، ساخت و نصب سوله و ایجاد یک ارتباط قابل اعتماد بین مشتریان و کارشناسان شاغل در این حرفه است.

همه چیز با یک ثبت سفارش آنلاین در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" بدون صرف وقت و هزینه اضافی و با ایجاد امکان مشاهده رزومه و پروفایل چندین نصاب سوله و نظرات کاربران دیگر در خصوص نحوه فعالیت آنها به راحتی قابل انجام است.

 

نحوه برآورد قیمت نصب سوله به چه صورت است؟

نصب سوله که در وهله اول با طراحی و انتخاب انواع سوله همراه بوده هزینه‌هایی را به دنبال دارد. بنابراین آشنایی با انوع سوله ها و نحوه طراحی و اجرای آن‌ها در کسب اطلاعات دقیق در خصوص نحوه برآورد قیمت نصب سوله تاثیر بسزایی دارد.

 تعیین ابعاد مناسب، انتخاب سازه‌ها بر اساس نوع کاربری سوله و همین طور نحوه ساخت و اجرای فونداسیون برای جلوگیری از تخریب و از بین رفتن سوله در معرض تغییرات آب و هوایی تاثیرگذار ترین مواردی بوده که در این میان باید به آن توجه داشت.

جایگذاری ستون، رفتر(فریم) ،پروفیل، استرات، بادبند، سگراد یا میل مهار، نبشی سینه بند، سایه بان، ستون و در نهایت پیچ و مهره، در نهایت متراژ و مساحت سوله، کاربرد سوله و متریال کاربردی اثر گذار ترین موارد در هزینه نصب سوله است.

بسیاری از افراد تمایل دارند در هنگام دریافت سرویس و خدمات نصب سوله و ثبت درخواست برای در این زمینه قیمت حدودی پایان کار را بدانند. "خدمت از ما" با در نظر داشتن امکان استعلام قیمت رایگان برای مشتریان از کارشناسان فعال و متخصصان شاغل در زمینه طراحی و نصب سوله، به دغدغه مشتریان متقاضی در این امر پایان داده است.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب سوله

در این شهرها می توانید سفارش نصب سوله را ثبت کنید: