قیمت کناف در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کناف" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 250,000 تومان
 • 280,000 تومان
 • 330,000 تومان
 • 350,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به کناف نیاز دارید؟

کناف را به متخصصش بسپار

مناسب بودن قیمت کناف، نصب آسان آن، انعطاف‌پذیری بی‌نظیرش در خلق طرح‌های گوناگون و ... این متریال نوین را به پای ثابت پروژه‌های ساخت‌وساز و بازسازی تبدیل کرده است. برای برآورد قیمت کناف سقف و دیوار پروژه‌تان و دسترسی به بهترین کناف‌کارهای شهرتان، روی «خدمت از ما» حساب کنید. برای شروع، دکمه «ثبت رایگان سفارش» را لمس کنید.

اگر مایل‌اید درباره خدماتی که در دسترس‌تان است، عوامل موثر بر قیمت کناف متری، نحوه سفارش و استعلام هزینه اطلاعات‌تان را کامل‌تر کنید، لطفا بخش‌های بعد را ببینید.

 

لیست قیمت کناف سقف خرداد 1403

 نوع خدمات  قیمت خدمات (بروز رسانی خرداد 1403)
 کناف سقف ساده (فلت) + هزینه مصالح (متر مربع )  400.000 تا 1.000.000 تومان
 کناف سقف دورباکس، نور مخفی، هالوژن (متر مربع )  330.000 تا 1.500.000 تومان
 قیمت نصب سقف تمام دکوراتیو (متر مربع)  600.000 تا 7.000.000 تومان
 دیوار پوششی یکطرفه + هزینه مصالح  400.000 تا 1.000.000 تومان
 قیمت کناف دیوار جداکننده دوطرفه + هزینه مصالح  600.000 تا 1.500.000 تومان
 کناف دیوار جداکننده دوطرفه دو لایه + هزینه مصالح  700.000 تا 3.000.000 تومان
 کناف دیوار پوششی یک‌‌طرفه با عایق (متر مربع)   500.000 تا 1.500.000 تومان
 کناف دیوار جداکننده دوطرفه با عایق (متر مربع)   700.000 تا 2.500.000 تومان

 

 

خدمات کناف کاری که در دسترس شماست

این پنل‌های سبک و مقاوم هم روی دیوار با سیمان کاری قابل اجرا هستند هم روی سقف، البته به شکل‌های گوناگون:

 

کناف کاری سقف

اجرای سقف کاذب کناف با هدف جداسازی فضا، نورپردازی و کاهش ارتفاع سقف انجام می‌شود. اینکار را به سه شکل می‌توان انجام داد:

 • ساده (فلت): این مدل ناهمواری‌ها و تأسیسات ساختمانی را کاملا مخفی می‌کند. امکان نصب نور مخفی هم وجود دارد.
 • دورباکس (نور مخفی): در این مدل لامپ‌های شلنگی داخل لبه نور مخفی باکس سقف نصب می‌شوند.
 • تمام‌دکوراتیو: در این نمونه‌ها انواع طرح‌های دکوراتیو منحنی، زاویه‌دار و ... با نورپردازی اطراف لوستر(ها) قابل اجرا هستند. 

این سقف‌های کاذب به دو شکل ثابت (یکپارچه) و متحرک (مشبک) قابل اجرا هستند. در مدل ثابت، پنل‌های گچی یک یا دولایه با پیچ روی زیرساختی گالوانیزه محکم می‌شوند. در مدل متحرک اما شبكه‌ای فلزی با آويزهاى قابل تنظيم به سقف متصل شده، و تايل‌های گچی درون آن قرار مى‌گيرند.

 

قیمت کناف سقف ساده

 

کناف کاری دیوار

اجرای این صفحه‌های روکش‌دار گچی رو دیوار علاوه بر ارتقای دکوراسیون منزل، با هدف جداسازی فضای داخلی ساختمان، پوشاندن تأسیسات، رفع ناهمواری سطوح و عمل کردن به عنوان عایق صوت و حرارت هم انجام می‌شود. پروژه‌های این دسته دو گروه کلی دارد:

 • دیوار پوششی (یک‌طرفه): این دیوارها در انواع طرح‌ها به عنوان پوشش نهایی روی دیوار اصلی نصب می‌شوند، و عایق صدا و گرما هستند.
 • دیوار جداکننده (دوطرفه): این دیوارها فضاهای مختلف را تفکیک می‌کنند، و می‌توان آنها را به صورت ساده یا دکوراتیو اجرا کرد. امکان استفاده از عایق‌های صوتی و حرارتی هم روی آنها وجود دارد. 

این دیوارهای غیر باربر از قاب‌های فولادی سبک تشکیل شده‌اند، که ورق کناف (یک یا چندلایه) با پیچ مخصوص روی آنها محکم می‌شوند. در آخر هم فضای بین ورق‌ها با نوار و بتونه درزگیری می‌شود.

پس از پایان کار سطحی یکپارچه و بدون درز داریم که قابلیت رنگ‌آمیزی، کاشی کاری یا اجرای پوشش‌های دیگر را دارد. فضای خالی داخل این دیوارها امکان استفاده از عایق‌های حرارتی-صوتی و دسترسی به تاسیسات الکتریکی را هم فراهم می‌کند.


 

چرا برای انجام پروژه‌تان به «خدمت از ما» اعتماد کنید؟

«خدمت از ما» بازار بزرگ آنلاین برای دریافت انواع خدمات است. به عنوان عضو اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی و انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی، ما همواره در حال بهبود خدمات‌مان هستیم و مزایای منحصر به فردی را به کاربران خود پیشنهاد می‌دهیم، برای نمونه:

 • اینجا به برترین استادکارهای شهرتان دسترسی مستقیم دارید. افرادی که اطلاعات هویتی و حرفه‌ای آنها موجود است؛ و ما هم و نزدیک‌ترین و بهترین‌شان را (با توجه به امتیازات و نزدیکی) به شما معرفی می‌کنیم.
 • روند ثبت سفارش و استعلام قیمت کاملا رایگان است. امکان ارائه توضیحات دقیق (بدون نیاز به برقراری تماس) هم به شما اجازه می‌دهد دقیق‌ترین برآورد را از هزینه قیمت کناف سقف یا دیوار داشته باشد.
 • زمان حضور در محل و انجام کار توسط شما مشخص می‌شود، و استادکار (و احیانا اکیپ‌اش) از آن تبعیت می‌کند.
 • امکان بررسی دقیق سوابق و مجوزهای هرفرد وجود دارد؛ به همراه درصد رضایت مشتریانی که پیش‌تر از خدمات آنها استفاده کرده‌اند.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل تیم پشتیبانی «خدمت از ما» آماده پیگیری و رسیدگی به موضوع است.

 

هزینه اجرای کناف

 

قیمت کناف متری چند است؟

باید بگوییم که قیمت کناف کاری سقف و دیوار بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شوند، همچنین در نمودار ابتدای صفحه متوسط قیمت (برای هرمتر مربع) با توجه به پروژه‌های ثبت و انجام‌شده در «خدمت از ما» را درج کرده‌ایم تا بهتر بتوانید حدود هزینه خدمات را تخمین بزنید.

به دلیل گزینه‌های متفاوت برای اجرای این متریال (از کیفیت خود مصالح بگیرید تا طرح‌های ممکن برای پیاده‌سازی)، کمتر می‌توان رقم دقیق و قابل اتکایی را برای قیمت کناف سقف یا دیوار اعلام کرد.

آیا این یعنی هیچ راهی برای برآورد دقیق‌تر هزینه‌هایتان وجود ندارد؟ ابدا. همان‌طور که گفتیم، ما به شما کمک می‌کنیم تا قیمت پروژه‌تان را با دقتی بالاتر از چندمتخصص استعلام کنید.

 

استعلام قیمت کناف (و ثبت سفارش) در «خدمت از ما»

اینجا روند استعلام هزینه و استخدام متخصص (هرکاری) بدون پرداخت هزینه و در چندمرحله کوتاه انجام می‌شود.

فرض کنیم می‌خواهید قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی‌تان را برآورد کنید، و با یک متخصص کاردرست که نزدیک‌تان است ارتباط بگیرید. برای اینکه بتوانیم دقیق‌ترین هزینه را اعلام و بهترین استادکار را به شما معرفی کنیم، چنین مراحلی را طی می‌کنیم:

 1. پس از انتخاب شهر باید نوع کار را انتخاب کنید؛ قصد اجرای کناف کاری سقف را دارید یا دیوار؟ ساده یا طرح‌دار؟ متراژ حدودی فضا را هم باید مشخص کنید.
 2. در مرحله بعد تاریخ و زمان دریافت خدمات را انتخاب می‌کنید. در کنار آن، محله هم مشخص می‌شود تا نزدیک‌ترین افراد واجد شرایط معرفی شوند.
 3. اینجا می‌توانید توضیحاتی را در قالب عکس و فایل صوتی آپلود کنید تا متخصص‌ها قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی‌تان را دقیق‌تر تخمین بزنند. اینکار و این مرحله اختیاری است؛ اما برای دریافت هزینه دقیق‌تر پیشنهاد می‌کنیم آن را بدون کامل کردن رد نکنید.

چنددقیقه زمان لازم است تا 5 متخصص درخواست شما را بررسی، و حدود قیمت را برای‌تان ارسال کنند. پس از دریافت مبالغ پیشنهادی و مقایسه آنها می‌توانید یکی را انتخاب کنید.

البته ما توصیه می‌کنیم ابتدا برای بررسی مدارک و سوابق سری به پروفایل متخصص(های) مدنظرتان بزنید. آنجا همچنین می‌توانید نمونه‌کارها را ببینید و تجربه مشتریان قبلی از همکاری با هرفرد را بخوانید. این موارد کمک‌تان می‌کند تا بهترین گزینه را استخدام کنید.

 

کناف کاری سقف

 

عوامل موثر بر قیمت کناف کاری چیست؟

اینجا قصد داریم مهمترین عوامل موثر بر هزینه این پروژه‌ها را مرور کنیم. به این ترتیب، وقتی مثلا مبلغی به عنوان قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی به شما اعلام می‌شود (که معمولا از جمع مصالح و دست‌مزد به دست می‌آید)، بهتر می‌توانید چندوچون آن را متوجه شوید.

 

متراژ پروژه

متراژ اولین عاملی است که برای تعیین قیمت پرسیده می‌شود. هرچه وسعت فضای شما بیشتر باشد، حجم کار و میزان مصالح مصرفی بیشتر می‌شود. در نتیجه قیمت کناف سقف یا دیوار هم افزایش پیدا می‌کند.

البته در یکسری پروژه‌های پیچیده و با حساسیت بالا، احتمال دارد که هزینه به صورت پروژه‌ای (و نه متری) محاسبه و دریافت شود.

 

مصالح مصرفی

متراژ به کنار، یکی دیگر از مهمترین عامل‌های تعیین‌کننده هزینه این پروژه‌ها نوع و کیفیت مصالح مصرفی است. مثلا پیچ‌ها، پروفیل‌ها، براکت‌ها، بست‌ها و ... که در کناف کاری سقف استفاده می‌شوند، بر اساس جنس انواع مختلفی دارند.

 

اما مهم‌تر از اینها، کیفیت و ضخامت خود صفحه‌های گچی روکش‌دار است. ابعاد این صفحه‌ها معمولا 1.2 در 2.4 تا 1.2 در 3 متر است، اما با ویژگی‌های متفاوتی تولید می‌شوند.برای نمونه، چهار گچ‌برگ شناخته‌شده برای اجرا در سقف عبارت‌اند از:

 • صفحه‌های RG: کاربرد اصلی این صفحه‌های روکش‌دار گچی در سیستم‌های ساخت و ساز خشک مانند دیوارهای جداکننده یا پوششی و سقف‌‌های کاذب است.
 • صفحه‌های MR: مهمترین ویژگی این پنل‌ها مقاومت‌شان در برابر رطوب است. به همین خاطر از آنها بیشتر در آشپزخانه‌ها و سرویس‍های بهداشتی استفاده می‌شود.
 • صفحه‌های FR: این پنل‌ها در برابر حریق مقاوم‌اند و گچی که در ساخت آنها به کار رفته، دارای الیاف شیشه‌ای است. این گچ‌برگ‌ها برای پوشش‌ ستون‌‌ها و تیرهای فولادی ابه کار می‌روند.
 • صفحه‌های FM: این صفحه‌های روکش‌دار گچی هم الیاف شیشه‌ای دارند؛ و در برابر رطوبت و حریق مقاوم‌اند. محل استفاده از این پنل‌ها، چاه‌های تاسیساتی است.

 

همان‌طور که حدس می‌زنید، استفاده از پنل‌هایی با ضخامت کمتر قیمت کناف سقف ساده یا طرح‌دار را کاهش می‌دهد. این صفحه‌ها در چهار ضخامت در بازار موجود هستند:

 • 6 میلی‌متر: بیشترین کاربرد این این صفحه‌ها برای منحنی‌های با قوس(های) تند است.
 • 9.5 میلی‌متر: این صفحه‌ها هم برای اجرای طرح‌های منحنی و قوس‌‌‌دار استفاده می‌شوند، و برای اجرای دیوار‌ها و یا سقف کاذب ساده به کار نمی‌روند.
 • 12.5 میلی‌متر: این ضخامت کاربرد بالایی دارد، و از گزینه‌های خوب برای دیوارهای جداکننده و پوششی، سقف‌های ساده و طرح‌دار هستند.
 • 15 میلی‌متربالاتر): صفحه‌های روکش‌دار گچی 15 میلی‌متر، 18 میلی‌متری و بالاتر در فضاهایی اجرا می‌شوند که دوام و استحکام یک فاکتور مهم است.

 

کناف کاری پشت تلویزیون

 

پس از نصب گچ‌برگ‌ها، درزگیری و بتونه کاری انجام می‌شود. نوع مصالح استفاده‌شده در این مراحل هم می‌تواند روی قیمت کناف سقف یا دیوار (و البته کیفیت نهایی کار) تاثیر بگذارد. از جمله این مصالح می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • گچ پوششی
 • بتونه درزگیر
 • نوار فایبرگلاس
 • نوار چسب جداکننده

 

پیچیدگی طرح انتخابی

حتما دیدن عبارات پرجست‌وجویی مانند "قیمت کناف سقف ساده" شما را متوجه این موضوع کرده است که طرح مدنظر شما هم قیمت تمام‌شده کار را دست‌خوش تغییر می‌کند.

طرح‌های با جزئیات بالا به زمان، مهارت، ظرافت و مصالح بیشتر و بعضا خاص‌تری احتیاج دارند. به همین خاطر هزینه پروژه‌های دکوراتیوتر نسبت به مدل‌های ساده بیشتر است.

 

محل اجرای کناف

موقعیت و شرایط محلی که قرار است پنل‌ها روی آن نصب شوند هم قیمت کناف متری را کم و زیاد می‌کند. در بعضی پروژه‌ها دسترسی به محل نصب صفحات ساده نیست و از استادکار زمان، نیرو و انرژی بیشتری می‌گیرد. طبیعتا هزینه هم به نسبت دشواری کار دچار تغییر می‌شود.

 

تعداد نیروها

اگر وسعت پروژه و حجم کار به حدی باشد که استادکار به تنهایی نتواند آن را در زمان مدنظر شما به پایان برساند، یکی-دو کارگر را به پروژه اضافه خواهد کرد. در این شرایط، دستمزد نیروهای دیگر به قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی یا هرپروژه دیگر اضافه می‌شود.

 

سایر عوامل موثر بر قیمت کناف کاری

علاوه بر موارد یادشده، یکسری کارهای دیگری هم هستند که در صورت نیاز در حین اجرای صفحه‌ها باید توسط متخصصان انجام شوند. با توجه به کار انجام‌شده، مبلغ "تمام‌شده" کناف کاری سقف یا دیوار هم افزایش پیدا می‌کند. منظور چنین عملیاتی است:

 • از بین بردن ترک، سوراخ و جای نم و رطوبتِ سقف یا دیوارها
 • عایق کردن سقف و دیوار با استفاده از پشم سنگ
 • سیم‌کشی و نصب چراغ‌های مخفی یا لوستر در سقف کاذب با پنل‌های گچی
 • عملیاتی که برای نصب چراغ‌های مخفی لازم است، مثل برش سقف یا دیوار
 • رنگ‌آمیزی یا نصب کاغذ دیواری پس از نصب صفحه‌ها

 

روش‌های محاسبه قیمت اجرای کناف

عوامل موثر بر قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی و سایر پروژه‌ها را بررسی کردیم، و گفتیم که هزینه‌ها بر اساس متراژ به شما اعلام می‌شوند. با این حال، بد نیست بدانید که این تنها روش محاسبه هزینه‌ها نیست. چهار روش کلی برای اینکار وجود دارد:

 • متر مربع؛ که هزینه پروژه به ازای هر متر مربع از سقف یا دیوار اعلام می‌شود.
 • متراژ طولی؛ که قیمت به ازای متراز باکس اجراشده دور سقف اصلی اعلام می‌شود.
 • مقدار کناف مصرف‌شده؛ که دستمزد استادکار با ضرب یک متر مربع از مصالح مصرفی در میزان آن در پایان کار به دست می‌آید.
 • قیمت پروژه‌ای و مقطوع؛ که قیمت کناف متری نیست و متخصص پس از بازدید حضوری و توافق بر سر طرح، یک قیمت نهایی را پیشنهاد‌‌ می‌دهد. 

 

قیمت کناف متری چند است

 

چه بخش‌هایی از خانه برای نصب کناف مناسب‌اند؟

این صفحه‌ها عملا در هرجایی از خانه قابل نصب هستند، اما یکسری گزینه‌ها و پروژه‌ها محبوبیت بسیار بیشتری برای واحدهای مسکونی (و همچنین تجاری) دارند:

 

کناف سقف پذیرایی

انعطاف‌پذیری فوق‌العاده که به آن اشاره کردیم، به شما اجازه می‌دهد یک سقف کاذب بی‌نظیر متناسب با دکورتان را خلق کنید. طرح‌های مدرن و ساده با نورپردازی‌های ملایم (که قیمت کناف سقف را به مبلغی معقول تبدیل می‌کنند) بسیار رایج‌اند، اما طرح‌های جزئی‌تر هم قابل پیاده‌سازی هستند.

کناف کاری سقف نه تنها هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد، بلکه به دلیل رنگ‌پذیری به خوبی جای خود را در دکوراسیون داخلی شما پیدا می‌کند و با باقی المان‌ها در فضا هماهنگ می‌شود.

نکته: کلاسیک یا مدرن بودن طرحی که قرار است اجرا شود با توجه به سلیقه شما، نوع دکور، معماری ساختمان و احیانا بودجه مشخص می‌شود. برای ایده گرفتن از تصاویر موجود استفاده کنید و با استادکار مشورت کنید. معمولا طرح‌های ساده و کم‌ارتفاع محبوب‌تر هستند، چون فضا را شلوغ نمی‌کنند و ارتفاع را کاهش نمی‌دهند.

 

کناف سقف آشپزخانه

این پنل‌های گچی و امکان نورپردازی‌های مینیمال یا مخفی در آنها، فرشته نجات آشپزخانه‌هایی است که نور خوبی ندارند. از طرف دیگر، به دلیل امکان اجرای طرح‌های دکوراتیو، با اجرای این متریال روی سقف آشپزخانه می‌توان به زیبایی آن هم افزود. بدون اینکه فضا شلوغ یا کوچک‌تر شود.

 

کناف سقف و دیوار اتاق خواب

اجرای صفحه‌های گچی روکش‌دار روی دیوار پشت هدبورد تخت‌ها در اتاق خواب بسیار رایج است، و یک فضای رویایی و آرامش‌بخش را خلق می‌کند. بسته به طرحی که انتخاب می‌کنید، هزینه اینکار می‌تواند از قیمت کناف سقف ساده بیشتر شود. چون معمولا برای سقف اتاق خواب طرح‌های بسیار ساده‌تری توصیه می‌شوند.

 

کناف دیوار پشت تلویزیون

اجرای پنل‌های گچی با نورپردازی روی دیوار پشت تلویزیون از گزینه‌های نسبتا جدید و البته اقتصادی برای تغییر دکور و زیباسازی دکور است. اینکار باید با مهارت و ظرافت تمام انجام شود، تا مشکلی برای تماشای تلویزیون ایجاد نکند.

پنل‌های گچی را هم می‌توان به تنهایی پشت تلویزیون اجرا کرد، هم می‌توان آنها را با دیوارپوش چوبی، آجرهای دکوراتیو، سنگ‌های زینتی، کاغذ دیواری و ... ترکیب کرد.

 

هزینه کناف چقدر است

 

چرا اجرای کناف تا این حد محبوب است؟

چیزی که ما تحت این عنوان می‌شناسیم و در بازار رایج است، نوعی صفحه روکش‌دار گچی است. این صفحه‌ها یا پنل‌ها از مصالح بدون آب هستند، و برای ایجاد دیوارها و سقف‌های کاذب به صورت ساده یا دکوراتیو به کار می‌روند.

اما در بازارهای خارجی به این مصالح Dry Wall می‌گویند، و کناف (Knauf) در واقع نام کارخانه‌ای در آلمان است که پنل‌هایی بر پایه گچ با روکش مخصوص را تولید می‌کند. اما چه چیزی این متریال را تا این حد محبوب و رایج کرده است؟ در ادامه کوتاه مزایای این پنل‌ها را بررسی کرده‌ایم:

 • مقاومت عالی در برابر زلزله، آتش و رطوبت
 • انعطاف‌پذیری بالا در اجرای انواع و اقسام طرح‌ها، به علاوه رنگ‌پذیر بودن
 • سازگاری با محیط زیست و قابلیت بازیافت
 • عایق حرارتی و صوتی مناسب برای دیوارها
 • دسترسی آسان و بدون تخریب به تاسیسات پشت آن
 • مقرون به صرفه بودن قیمت کناف سقف و دیوار
 • افزایش سطح مفید زیربنا و سبک‌سازی ساختمان
 • اجرای راحت و سریع با حداقل دورریز
 • امکان برداشتن ورق آسیب‌دیده و تعمیر یا جایگزین کردن آن

این متریال نقاط ضعفی هم دارد، اما تقریبا تمام آنها به اجرای غیر اصولی یا استفاده از متریال نامرغوب بر می‌گردد. مثلا اجرای غیر حرفه‌ای می‌تواند منجر به ترک خوردن، یا حتی سقوط و خرابی بخش‌هایی از سقف کاذب شود.

 

اجرای کناف معمولا چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان پروژه شما با توجه به حجم کار، محل اجرا، طرح انتخابی، سرعت و مهارت استادکار و حضور یا عدم حضور نیروهای کمکی مشخص می‌شود. به طور تقریبی، در صورت همکاری دو استادکار و یک کارگر روزانه 40 تا 70 متر مربع کار پیشرفت می‌کند.

جهت یادآوری: قراردادی که برای شروع کار می‌نویسید، علاوه بر ذکر هزینه دقیق (مثلا قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی) و نحوه پرداخت‌اش، باید شامل زمان تحویل کار و باقی جزئیات هم باشد.

 

هزینه کناف کاری سقف

 

سفارش آسان خدمات کناف کاری ساختمان با «خدمت از ما»

امیدواریم حالا پاسخ تمام سوالات‌تان درباره قیمت کناف سقف به صورت متری و گزینه‌هایی که برای اجرا دارید، نحوه ارتباط با استادکارهای این حوزه و برآورد هزینه از طریق «خدمت از ما» داشته باشید.

در حال حاضر، متخصصان فعال در این پلتفرم بیش از 30 شهر ایران را پوشش می‌دهند، از جمله کناف تهران، شیراز، مشهد و ... لیست کامل این شهرها را (که همواره در حال به روز شدن است) می‌توانید کمی پایین‌تر ببیند.

برای دسترسی سریع به برترین کناف‌کارهای شهرتان درخواست خود را در اپ یا وبسایت ما ثبت کنید؛ هزینه‌ها را مقایسه کنید؛ مدارک و سوابق را ببینید؛ نظرات و امتیازها را بسنجید و با بهترین گزینه ارتباط بگیرید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کناف

نظرات

مهدی قهرمانی تبار
مهدی قهرمانی تبار
5.0 (از 2 نظر)
1 خدمت موفق
کناف
مهدی هوشمند

برخورد عالی.قیمت عالی.باشخصیت.مودب.کار تمیز و دقیق.بنظر بنده کسی از انتخاب ایشون پشیمون نمیشه عالی عالی

علی محمد علیزاده
علی محمد علیزاده
5.0 (از 5 نظر)
8 خدمت موفق
کناف
صادق چراغي

بسیار اقای محترم،خوش بر خورد،خوش قول،دقیق،اطلاعات بالا،انعطاف با کارفرما،قیمت مناسب،و سرعت همراه با کیفیت.

محمد طرهانی
محمد طرهانی
5.0 (از 19 نظر)
25 خدمت موفق
کناف
سامان رحمانی

سلام... بسیار ممنونم از جناب آقای طرهانی بابت زحماتی که کشیدن، خوش قول وخوش اخلاق و کاربلد و باظرافت کار را به اتمام رسوندن بنده یقینا جناب طرهانی را به دوستان و آشنایان معرفی خواهم کرد

در این شهرها می توانید سفارش کناف را ثبت کنید: