قیمت دکوراسیون منزل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه دکوراسیون منزل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به دکوراسیون منزل نیاز دارید؟

دکوراسیون منزل را به متخصصش بسپار

دکوراسیون منزل، یکی از اقدامات نسبتا ساده‌ای است که می‌تواند چره‌ای متفاوت به خانه شما دهد. دکوراسیون منزل از جمله اقداماتی است که پیش از اثاث کشی انجام می‌شود و برای خانه‌های نوساز، متداول است. البته در صورتی هم که در حال بازسازی ساختمان خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم اقدام به دکوراسیون خانه‌تان کنید. 

این مورد را در نظر داشته باشید زیباترین دکوراسیون منزل، برای هر خانه فرق دارد. اگر خانه شما کوچک است، باید به شکل متفاوتی نسب به خانه‌ای که چند صد متر است، دکور شود. به همین خاطر، شما می‌توانید مواردی مثل ساده و مینمال بودن دکوراسیون یا طراحی خانه برای عروس را با طراح در میان بگذارید، تا بتواند به شکل بهتری، اقدام به دکور خانه کند. 

در ادامه، مواردی از جمله مواردی که ذیل دکوراسیون منزل، قیمت آن و ... پوشش داده شده است. 

 

دکوراسیون منزل (Home decoration)

 


طراحی دکوراسیون منزل، شامل چه مواردی می شود؟

برای طراحی دکوارسیون منزل باید تمام بخش‌های منزل را در نظر گرفت. خیلی از افراد فکر می‌کنند که دکوارسیون منزل فقط مربوط به دکوراسیون پذیرایی است؛ ولی باید گفت که دکوراسیون منزل شامل: طراحی دکوراسیون اتاق خواب، طراحی دکوراسیون آشپزخانه، طراحی داخلی ساختمان، طراحی نمای داخلی ساختمان، طراحی اتاق نشیمن و ... است. در واقع برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل باید به تمام بخش‌ها و معماری داخلی منزل توجه کرد.

 

قیمت طراحی دکوراسیون منزل، چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل زیادی وجود دارد که روی قیمت دکوراسیون منزل اثر می‌گذارد که مهم ترین آن تعداد خدمات مورد نیاز برای اجرای طرح است. به طور مثال ممکن است برای طراحی دکوراسیون منزل به خدماتی نظیر نصب کاغذ دیواری، نصب پارکت، نصب پرده جدید و ... نیاز باشد. علاوه بر تعداد خدمات، نوع و جنس اجسام و کالا به شدت تاثیر گذار است.

به طور مثال قیمت کاغذ دیواری ایرانی با کاغذ دیواری خارجی تفاوت زیادی دارد. همچنین میزان حجم کار برای اجرای دکوراسیون منزل عاملی است که مستقیم روی دستمزد طراح اثر می‌گذارد. مثلا ممکن است برای اجرای نقاشی ساختمان یک روز تا چند هفته طول بکشد.

اکنون اگر می‌خواهید از هزینه دکوراسیون منزل و دستمزد طراح مطلع شوید پس همین حالا قیمت بگیرید و هزینه‌ها را تخمین بزنید. شما به محض درخواست خدمات طراحی دکوراسیون منزل، به طراحانی دسترسی پیدا می‌کنید که هر یک از آنان قیمتی را پیشنهاد می‌دهند و شما با مشاهده آنان می‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

قیمت دکوراسیون منزل


چگونه بهترین طراح و دکوراتور‌ را انتخاب کنیم؟

همانطور که گفته شد بعد از درخواست شما، متخصصان خودشان را به شما معرفی می‌کنند. حال منطقی است که گزینش آنها کمی سخت باشد. به همین دلیل ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید بهترین تصمیم خود را بگیرید. به این صورت که می‌توانید با مشاهده پروفایل و نظرات مشتریان قبلی، سابقه کاری آنها و ... یک جا با تمامی طراحان آشنا شوید. 

 

برای داشتن زیباترین دکوراسیون منزل باید به چه چیزهایی توجه کنیم؟

برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل باید به همه چیز توجه کرد. اگر می‌خواهید زیباترین دکوراسیون منزل را داشته باشید، باید طراحی آشپزخانه را به بهترین نحو انجام دهید. کابینت‌های مناسبی انتخاب کنید و برای نصب کابینت، بهترین نصابان را برگزینید. اگر بین نقاشی ساختمان، نصب کاغذ دیواری و نصب پوستر شک دارید اول از طراحان دکوراسیون منزل مشورت بگیرید و برای نقاشی ساختمان بهترین و مناسبترین رنگ و برای نصب کاغذ دیواری، مناسبترین طرح را برگزینید.

در انتخاب کفپوش‌ها و نصب پارکت و نصب لمینت دقت زیادی خرج دهید. متناسب با مبلمان و رنگ دیوار‌ها بهترین کفپوش را انتخاب کنید. اگر مایل به اجرای نورپردازی منزل هستید اول چند نمونه از آن‌ها را ببینید.

دکوراسیون منزل با رعایت اصول هنر و دیزایین یک چیدمان منحصر به فرد ایجاد می‌شود. رعایت اصول دکوارسیون داخلی منزل نیازمند و دانش بالایی است. شما با داشتن زیبا ترین طراحی و دکوراسیون داخلی پر از حس آرامش و مثبتی می‌شوید. 

 

می‌توانید دیگر خدمات محبوب دکوراسیون را مشاهده و در کنار درخواست طراحی دکوراسیون منزل، درخواست خدماتی مثل نقاشی ساختمان، نصب موکت و ... را دهید.

 

با شیک‌ترین دکوراسیون آشپزخانه، نظر همه افراد را جلب کنید

یکی از مهمترین بخش‌های دکوراسیون منزل، دکوراسیون آشپزخانه است. برای طراحی و چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ایده‌های مختلفی وجود دارد. طراحی کابینت آشپزخانه، کابینت سازی و ساخت کمد دیواری اصلی ترین جز طراحی دکوراسیون آشپزخانه است که رنگ‌های آن باید استاندارد باشد. همچنین بهتر است فضای آشپزخانه مدرن و امروزی باشد و زیاد از حد کوچک نباشد. 

 

هزینه دکوراسیون منزل

 


با ایده‌های خلاقانه زیباترین دکوراسیون اتاق خواب داشته باشید.

یکی دیگر از بخش‌های مهم دکوارسیون منزل، طراحی دکوراسیون اتاق خواب است. اتاق خواب اگر به بهترین شکل طراحی شده باشد تاثیر زیادی بر روح و روان فرد می‌گذارد. اگر اتاق خوابتان کوچک است رنگ کاغذ دیواری، رنگ ملحفه، رنگ پرده را روشن انتخاب کنید. سعی کنید از روش‌های خلاقانه برای چشمگیر شدن اتاق خواب استفاده کنید. با تزیینات لوکس دکوراسیون پذیرایی را چشم گیر کنید

دکوراسیون پذیرایی یکی دیگر از مهمترین بخش‌های دکوراسیون منزل است که باید به زیباترین شکل چیدمان و تزیین شود. حال باید در دکوراسیون حال و پذیرایی و چیدمان منزل فاکتورهای مهمی از جمله چیدمان مبلمان، انتخاب کاغذ دیواری مناسب، نورپردازی مدرن، وسایل تزیینی و دکوری‌ها، دکوراسیون پشت تلویزیون و ... را در نظر گرفت.

 

طراحی دکوراسیون منزل

 

 طراحی دکوراسیون منزل چه اصولی دارد؟

در این بخش ما قصد داریم اصول طراحی دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل را بررسی کنیم. اگر می‌خواهید خودتان دست به کار شوید پس باید دانش و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید. توصیه می شود اگر تجربه‌ای در این زمینه ندارید همه چیز را به طراح بسپارید.


اولین اصل در دکوراسیون منزل: اتحاد و همبستگی

اولین اصل در دکوراسیون منزل اتحاد و همبستگی در متریال‌هاست که بر یکپارچگی و هماهنگی آن‌ها تأکید دارد. تمام عناصر مورد استفاده در دکوراسیون مکمل یکدیگر هستند و بایستی هوشمندانه با یکدیگر ترکیب شوند.دومین اصل در دکوراسیون منزل: موازنه

دومین اصل در دکوراسیون منزل موازنه است. اصل تعادل در نظم متریال‌ها یکی از فاکتورهای مهم است که برای رسیدن به اصل تعادل دیداری به‌کار می‌رود. تعادل تنها زمانی حاصل می‌شود که وزن بصری متریال‌ها و عناصر دیگر معماری داخلی به‌طور مساوی در فضا توزیع گردد.سومین اصل در دکوراسیون منزل: ریتم

سومین اصل در دکوراسیون منزل ریتم است. اصل ضرب اساساً نشان‌دهنده یک حرکت متصل بین متریال‌های مختلف دکوراسیون داخلی است. این حرکت برای حفظ یک‌ضرب آهنگ بصری بین متریال هایی که وزن‌های دیداری متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند ایجاد می‌شود. این هماهنگی به‌خصوص می‌بایست در طراحی دکوراسیون منزل رعایت شود.


 

چهارمین اصل در دکوراسیون داخلی منزل: رنگ و متریال رنگ

هارمونی رنگ در طراحی دکوراسیون منزل تاثیر بسزایی می‌گذارد. استفاده درست و به جا از رنگ‌ها می‌تواند خلاقیت زیبایی را ایجاد کند. برای استفاده درست و به جا از رنگ‌ها در دکوراسیون منزل باید اصول رنگ شناسی و هارمونی در دکوراسیون داخلی را بدانید. ترکیب بندی رنگ‌ها در طراحی دکوراسیون به شدت می‌تواند تاثیر مثبت بگذارد.


 

پنجمین اصل در دکوراسیون داخلی منزل: مقیاس و تناسب

اصول مقیاس و تناسب در دکوراسیون منزل، این اطمینان را حاصل می‌کنند که در یک فضا، اشیاء به‌گونه‌ای به نظر برسند که انگار به یکدیگر تعلق دارند. حجم‌ها و متریال‌های محیط داخلی با سه عنصر ابعاد، شکل و رنگ اشیا هماهنگ می‌گردند.

 

بهترین دکوراسیون منزل


بهترین دکوراسیون منزل از نظر افراد متخصص

داشتن بهترین دکوراسیون منزل و زیباترین دکوراسیون منزل جز اهداف اکثر صاحب خانه‌هاست. حال بهترین دکوراسیون منزل چه ویژگی‌هایی دارد؟ و برای داشتن زیباترین دکوراسیون منزل باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در جواب به این سوالات باید گفت که برای شروع طراحی داخلی منزل ابتدا باید وسایل‌های مرغوبی تهیه کرد. حتما لازم نیست گران قیمت باشند، همین که مرغوب و ظاهر خوبی داشته باشند کافی است. بعد از تهیه وسایل مرغوب باید به فکر چیدمان منزل بود. چیدمان منزل یکی از مهمترین بحث‌های طراحی دکوراسیون منزل است که هرکسی رعایت نمی‌کند. پس برای چیدمان منزل و تزئین خانه خود باید از روش‌های استاندارد‌های معماری داخلی بهره ببرید.چگونه با کمترین هزینه دکوراسیون منزل خود را ایده آل کنیم؟

در دکوراسیون منزل یا دکوراسیون محل کار، دکوراسیون مغازه، تزئین خانه و مغازه، چیدمان منزل و… جهت بدست آوردن بهترین نتیجه، لزوماً نباید از عناصر و متریال‌های گران‌قیمت استفاده کرد. گاهی با ایجاد یک هارمونی دقیق و هماهنگ بین مبلمان، رنگ‌آمیزی فضا، کف‌پوش و سایر عناصر تزئینی ارزان‌ قیمت می‌توان زیباترین دکوراسیون منزل و بهترین دکوراسیون داخلی را خلق کرد.

یک شرکت طراحی دکوراسیون منزل به شما کمک می‌‌کند تا بتوانید فضای داخلی را ایده‌ آل کنید. سپردن کار دکوراسیون منزل به طراح شاید در ابتدا هزینه‌ نسبتا زیادی بیاورد. اما اگر کار طراحی دکور درست انجام شود، در آخر شما از پرداخت کلی هزینه‌‌های نابجا در امان مانده‌ اید. یک طراح دکوراسیون منزل در هر پروژه تجربه‌‌های زیادی به دست می‌‌آورد که در پروژه‌‌های بعدی بکار می‌‌بندد؛ اما شما برای طراحی فضای خود اولین تجربه را دارید که این موضوع شما را به سمت هدر دادن هزینه و وقت سوق می‌‌دهد.

 

زیباترین دکوراسیون منزل


خلاقیت در طراحی دکوراسیون منزل

خلاقیت در طراحی دکوراسیون منزل بخش مهم و تاثیر گذاری است که کمتر کسی از آن بهره می‌برد. خلاقیت سبب می‌شود با استفاده از قدرت فکر ایده‌های جدید به ذهنتان برسد که دکوراسیون داخلی منزل شما را زیبا کند. پس برای داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی پذیرایی، دکوراسیون داخلی آشپزخانه، دکوراسیون داخلی منزل کوچک و ... از ذهن خلاق خود

 

با 5 سبک رایج در دکوراسیون منزل آشنا شوید


یک. سبک دکوراسیون مدرن

سبک مدرن، رایج‌ترین سبک طراحی دکوراسیون منزل است. در واقع دکوراسیون منزل به سبک مدرن معمولا به یک خانه که با خطوط صاف و منظم، پالت رنگی ساده و موادی مانند استیل و شیشه طراحی شده است گفته می‌شود. در طراحی دکوراسیون منزل به سبک مدرن حس سادگی در همه المان‌های منزل از جمله مبلمان مشاهده می‌شود.دو. سبک دکوراسیون مینیمال

سبک مینیمال یکی از سبک‌های پرطرفدار در بین انواع سبک‌های دکوراسیون منزل است. می‌توان گفت که این نوع سبک از دکوراسیون منزل تقریبا همانند سبک مدرن و از آن ساده‌تر است. در سبک مینیمالیست دکوراسیون منزل، از پالت‌های رنگی خنثی استفاده می‌شود و هیچ یک از لوازم موجود نیز بیش از حد زرق و برق‌دار نیستند و از رنگ سفید در دکوراسیون منزل به سبک مینیمال به شدت استفاده می‌شود. چیدمان منزل و دکوارسیون خانه به گونه ای ساده است که نظر را جلب می‌کند.سه. سبک دکوراسیون ساحلی

سبک ساحلی هم یک نوع دیگر از سبک‌های دکوراسیون منزل است. این سبک از چیدمان منزل و معماری داخلی از مناطق ساحلی آمریکا برگرفته شده است. در سبک دکوراسیون منزل ساحلی از پالت‌های رنگی خنثی ترکیب شده با آبی و سبز، مبلمان بژ و یا سفید، اتاق‌هایی پر از وسایل چوبی و یا الهام گرفته از دریا، الگوهای آبی و سفید برای بالش‌ها و پنجره‌های بزرگ استفاده می‌کنند. مقصود اصلی این نوع طراحی ایجاد حس آرامش برای افراد بوده و معمولا نیز در طراحی خانه‌های ساحلی استفاده می‌شود.


 

چهار. سبک دکوراسیون کلاسیک

یکی دیگر از سبک‌های دکوراسیون خانه، سبک دکوراسیون کلاسیک است. در این سبک یک چیدمان منزل پالوده، توسعه یافته، با جزئیات و ریزه کاری‌های فراوان که در ساختار مبلمان و وسایل روشنایی و غیره یافت می‌شود. مبلمان و لوازم دیگر حکاکی شده و منبت کاری شده هستند. یک منزل با طراحی دکوراسیون کلاسیک با چیزهای گلدار، و باگل و گیاه و اشکال افسانه ای مزین شده است


 

پنج. سبک دکوراسیون مدیترانه‌ای

آخرین سبکی که در دکوراسیون منزل و چیدمان منزل و تزئین خانه به آن پرداخته ایم سبک دکوراسیون مدیترانه ای است. در این سبک از ستون‌ها و قوس‌های فراوانی استفاده می‌شود. اصولاً از طیف رنگی زیادی استفاده می‌شود و این رنگ‌ها از رنگ‌های طبیعی زمین و خاک الهام گرفته شده‌اند.

4.5 امتیاز از 1754 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
دکوراسیون منزل

نظرات

محسن طهرانی
محسن طهرانی
5.0 (از 11 نظر)
6 خدمت موفق
دکوراسیون منزل
بهمن مقدم

بسیار خوش اخلاق و وقت شناس بودند مشاوره بسیار خوبی هم به ما دادند که در تصمیم گیری جهت انجام کار خیلی مفید و اقتصادی بود در نهایت کار خیلی تمیز و عالی اجرا کردند خلاقیت ایشون برای نصب چراغ سقفی هم برامون جالب بود براشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

مهران طهماسبی
مهران طهماسبی
5.0 (از 3 نظر)
8 خدمت موفق
دکوراسیون منزل
آرمین نان چایی

من خودم مهندس مکانیک هستم برای کارم دنبال یک ارشیتکت بودم که با مهندس طهماسبی آشنا شدم 1- بسیار با احترام 2- بسیار وقت شناس 3- طراحیشون فوق‌العاده 4-قیمت بسیار عالی از خصوصیات ایشون هستش ممنونم از آقای مهندس عزیز و از برنامه خدمات از ما

حسن مالکی
حسن مالکی
5.0 (از 47 نظر)
63 خدمت موفق
دکوراسیون منزل
سمیه حمیدی

تحویل ب موقع و منصف رفتار محترمانه و کار تمیز وعالی من خیلی راضی بودم و و اگه باز کاری داشتم ب خودشون میسپارم ممنون از برنامه خوبه خدمت از ما

در این شهرها می توانید سفارش دکوراسیون منزل را ثبت کنید: