قیمت نصب موکت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب موکت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب موکت نیاز دارید؟

نصب موکت را به متخصصش بسپار

گرما و راحتی که نصب موکت به یک فضا می‌دهد، با هیچ کفپوشی قابل مقایسه نیست. نصب موکت روی سرامیک و سایر سطوح به راحتی انجام می‌شود؛ و البته با طرح‌ها و رنگ‌های بیشماری که دارد، هر سلیقه­‌ای را راضی می­‌کند. شاید نصب موکت راه پله یا نصب موکت بدون چسب ساده به نظر برسد، اما هرچه فردی که نصب با چسب پشت موکت را انجام می‌­دهد حرفه‌­ای­‌تر باشد، نتیجه تمیزتر و زیباتر از آب در خواهد آمد.

اگر به دنبال نصاب موکت هستید، «خدمت از ما» آماده کمک به شماست. کافیست درخواست خود را برای نصب موکت به رایگان در اپ یا وبسایت ثبت کنید؛ از چند نصاب پیشنهاد قیمت نصب موکت بگیرید؛ و با بررسی سوابق و میزان رضایت مشتریان پیشین آنها، بهترین نصاب موکت را برای پروژه‌تان انتخاب کنید.

 

نصب موکت ارزان

 

 

قیمت نصب موکت چگونه تعیین می‌­شود؟

قیمت نصب موکت به عواملی مانند متراژ موکت، مساحت پروژه و نوع موکت مدنظر شما بستگی دارد. در صورتی که می‌خواهید از دستمزد نصاب موکت و هزینه نصب موکت با دقت بالا آگاه شوید، می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و از چندین نصاب موکت به رایگان قیمت بگیرید.

در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت نصب موکت را بررسی کرده‌ایم تا دید بهترین از هزینه این سروریس داشته باشید؛ و همچنین اگر خدمات نصب موکت ارزان را دیدید، علت آن را متوجه شوید.

 

عوامل موثر بر هزینه نصب موکت

چه به دنبال خدمات نصب موکت پالاز بدون چسب باشید، چه نصب موکت راه پله یا ...، به طور کلی قیمت تمام‌شده این خدمات به عوامل زیر بستگی دارد:

 

ابعاد محل نصب موکت

متراژ محل مدنظر شما برای نصب موکت تایل یا موکت رولی یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه است. مسلما هرچه متراژ ساختمان بیشتر باشد، قیمت نصب موکت بیشتر خواهد شد. ابعاد بزرگ‌تر علاوه بر حجم کار، میزان متریال لازم را نیز افزایش می‌دهد. لازم به یادآوری نیست که جنس موکت نیز می‌تواند در هزینه نهایی نقش مهمی داشته باشد.

 

سابقه و مهارت نصاب موکت

کم آمدن و برش­های نامناسب هنگام نصب موکت از مشکلاتی هستند که چهره‌­ای نامناسب برای دکوراسیون خانه ایجاد می‌کنند. با سپردن کار به دست نصاب موکت ماهر به راحتی می‌­توانید از بروز این مشکل‌ها جلوگیری کنید.

 

محل نصب موکت و شکل آن

قیمت نصب موکت روی سرامیک، سنگ و موزائیک نسبت به نصب موکت پالاز و ... روی سطوح سیمانی یا موکت نمدی ارزان­تر است. چون در حالت دوم، چسب پشت موکت بیشتری مصرف می‌شود.

از طرفی، هرچه فضا ساده‌­تر، مربعی­‌تر و نیاز به برش‌­های خاص کمتر باشد، نصب موکت ارزان‌تر می‌­شود. به همین دلیل است که چسباندن موکت روی پله از نصب در سطوح تخت هزینه متفاوتی دارد.

 

نیاز یا عدم نیاز به زیرسازی نصب موکت

اگر سطح مدنظر برای نصب موکت بدون چسب یا با چسب پستی و بلندی زیادی داشته باشد، زیرسازی لازم است. در زیرسازی نصب موکت برای جلوگیری از انتقال رطوبت احتمالی کف اتاق­‌ها به موکت، از ترکیب سیمان، پودر سنگ و چسب بتن استفاده می شود. پس از زیرسازی نصب موکت، خود موکت با چسب پشت موکت یا تسمه­‌های فلزی نصب می­‌شود.

 

نصب موکت بدون چسب یا با چسب

روش نصب نیز در محاسبه قیمت نصب موکت بی‌تاثیر نیست. در صورتی که تصمیم بگیرید نصب موکت پالاز یا برندهای دیگر را با چسب انجام دهید، کیفیت چسب پشت موکت نیز از عوامل تاثیرگذار در نصب موکت ارزان یا گران است. بهترین چسب برای چسباندن موکت به سنگ قطعا نتیجه بهتری دارد، اما قیمت آن نیز بالاتر است.

 

قیمت نصب موکت

 

خدمات نصب موکت در «خدمت از ما»

خدمات نصب موکت در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و سایر شهرها دیگر به سرراستی گذشته نیست، و شامل موارد متعددی می­‌شود؛ از جمله:

 • نصب موکت تایل
 • نصب موکت راه پله
 • نصب موکت روی دیوار
 • نصب موکت بدون چسب
 • نصب موکت روی سرامیک، سنگ و سایر سطوح

 

مزایای نصب موکت با «خدمت از ما» چیست؟

نکات و استانداردهای نحوه صحیح نصب موکت از مواردیست که یک نصاب باتجربه هرگز از آنها غافل نمی‌شود. نصب موکت راه پله یا اتاق‌­ها با توجه به ضخامت و نوع کاربری به دو روش انجام می­‌شود: موکت‌­های ظریف به کف چسبانده می‌شوند. اگر موکت ضخیم باشد، نصب موکت بدون چسب انجام می­‌شود.

نصب موکت بدون چسب در فضاهای پر رفت­‌وآمد نیز مناسب نیست، و باید از چسب استفاده کرد. برای نصب موکت راه پله نیز دو روش وجود دارد. به جز چسباندن، استفاده از تسمه­‌های فلزی رنگی در کنج طولی پله‌ها، روش رایج دیگر برای نصب موکت راه پله است.

از آنجا که چسب پشت موکت از خانواده تینر و بنزین است، رعایت اصول ایمنی پیش و در حین نصب جهت جلوگیری از آتش‌­سوزی بسیار مهم است. متخصصانی که خدمات نصب موکت راه پله و ... را در شهرهای مختلف و در بستر «خدمت از ما» ارائه می‌دهند، این نکات را رعایت می‌کنند. علاوه بر آن با «خدمت از ما»:

 • فاصله شما با دریافت خدمات حرفه‌ای در محل با مناسب­‌ترین قیمت تنها چند کلیک است.
 • به چندین نصاب موکت در شهرتان دسترسی مستقیم دارید.
 • پیش از نهایی کردن سفارش‌تان می‌توانید به رایگان قیمت نصب موکت را استعلام کنید.
 • می‌توانید کلیه سوابق هر متخصص را کاملا بررسی کنید؛ و نظر مشتریان را مطالعه کنید.

 

نصب موکت راه پله

 

نقش ابزار و تجهیزات در نصب موکت 

ابزار و تجهیزات حرفه­‌ای از نیازمندی­‌های مهم در نصب موکت است، که متخصص مدنظر از آنها بهره ببرد. برای انجام برش‌ها و نصب موکت بدون چسب، نصب موکت راه پله یا روی دیوار، نصب موکت تایل، نصب موکت روی سرامیک و ... از گچ، چسب داکت، لبه‌­گیر، چکش، میخ درشت، اره، اتو، چسب پشت موکت و منگنه کوب استفاده می‌­شود.

 

نکات مهم پیش از نصب موکت

گفتیم که مو­کت­‌ها از محبوب‌­ترین کفپوش­‌ها در خانه هستند؛ تا حدی که برخی حتی نصب موکت راه پله یا نصب موکت روی سرامیک را نیز انجام می­‌دهند. موکت‌ها عایق صدا و گرما هستند و برای کسانی که کودکان خردسال دارند، انتخاب فوق‌­العاده‌ای هستند.

پیش از خرید موکت، این نکات را در ذهن داشته باشید:

 • موکت­‌هایی که پرزهای متراکم و بلندی دارند، عایق­‌های بهتری برای صدا هستند؛ اما فضا را کوچک­‌تر از آنچه هست، نمایش می‌­دهد. پس اگر فضای کوچکی دارید، بهتر است از موکت‌­هایی که پرزهای کوتاه و کمتری دارند، استفاده کنید. این مدل‌ها همچنین کمتر غبار می­‌گیرند، و شستشوی راحت­‌تری دارند. جالب اینجاست که قیمت موکت و پرزهای آن با هم رابطه مستقیم دارند.
 • موکت‌­های روشن برای فضاهای کوچک و مناسب هستند. زیرا فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. البته موکت‌هایی با رنگ روشن برای نصب موکت راه پله هم بهتر هستند، چون به تشخیص ارتفاع کمک می‌کنند.
 • برای داشتن فضاهای دنجی، پیشنهاد می‌کنیم از موکت‌­های تیره استفاده کنید. مدل‌های تیره برای محل‌­های پرتردد مانند جلوی در ورودی نیز بسیار مناسب هستند.
 • اگر وسایل‌تان در منزل کم است، از موکت­‌هایی با طرح‌­های شلوغ یا نمونه‌های طرح‌­دار استفاده کنید. البته این مدل‌ها برای نصب موکت راه پله توصیه نمی‌شوند.
 • اگر در مناطقی زندگی می­‌کنید که آب و هوایی مرطوب دارد، از موکت­‌های با الیاف طبیعی (مانند پشم) برای نصب موکت بدون چسب یا با چسب استفاده نکنید. ممکن است این الیاف در رطوبت کپک بزنند.
 • حتما موکت­‌ها باکیفیت و گارانتی‌دار بخرید، و به تراکم موکت توجه کنید. هرچه موکت متراکم‌­تر باشد، کیفیت، دوام و طول عمر آن بیشتر خواهد بود.

 

نصب موکت بدون چسب

 

نحوه انتخاب بهترین نصاب موکت

برای دریافت خدمات نصب موکت بدون چسب، نصب موکت روی دیوار یا پله و ... در شهر خود، درخواست‌تان را در «خدمت از ما» بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از چند نصاب موکت قیمت بگیرید؛ پروفایل کاری و سوابق آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را درباره پروژه‌های پیشین آنها بخوانید، و در آخر بهترین نصاب موکت را استخدام کنید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب موکت

نظرات

علی خوشخو
علی خوشخو
5.0 (از 45 نظر)
79 خدمت موفق
نصب موکت
مهدی عین آبادی

سلام آقای خوشخو خیلی سریع و حرفه ای کار رو انجام دادن طبق مبلغی که از قبل توافق شده بود پرداخت شد از کارشون راضی هستم

علی خوشخو
علی خوشخو
5.0 (از 45 نظر)
79 خدمت موفق
نصب موکت
متین حیدری

سلام از آشنایی با جناب خوشخو بسیار خوشحالم عملکردشان بسیار حرفه ای بود کارشون رو خیلی خوب و کارهایی دیگه رو هم تسلط داشتن سر وقت اومدن به خاطر بحث زمانی که ما تو واحد تجاری تو منطقه اقدسیه داشتیم و کار بسیار سختی بود ایشون از اهنگری تا کاغذ دیواری کار ما رو سریع انجام دادن که ازشون خیلی ممنونیم

علی گودرزی
علی گودرزی
5.0 (از 187 نظر)
253 خدمت موفق
نصب موکت
منیر فرامرزی

سلام.هم کیفیت کار آقای گودرزی عالی بود و هم خودشون انسان مودب و بافرهنگی هستن.از ایشون مجددا تشکر میکنم.

در این شهرها می توانید سفارش نصب موکت را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"