قیمت بلکا در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه بلکا" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به بلکا نیاز دارید؟

بلکا را به متخصصش بسپار

بلکا (به انگلیسی Belka) یکی از انواع پوشش سلولزی است، که به دلیل راحتی کار و نداشتن عوارض مانند دیگر رنگ‌های پوششی دیوار، مورد استقبال قرار گرفته است. اگر تصمیم استفاده از رنگ پوششی بلکا برای رنگ آمیزی دیوار یا اجرای بلکا روی سقف دارید؛ و برای اجرا یا خرید رنگ بلکا اطلاعات کافی ندارید، با ثبت سفارش در بازار آنلاین «خدمت از ما» به راحتی با افراد متخصص در فروش و اجرای رنگ پوششی بلکا روی دیوار ارتباط برقرار کرده و از آنها به رایگان قیمت بلکا را بگیرید.

انواع رنگ بلکا عبارت است از:

 • بلکا ابریشمی سفید؛ که با پنبه سلولز و ترکیبات الیاف ابریشمی و نخی تولید می‌شود.
 • بلکا سلولزی؛ که از پنبه سلولز و ترکیبات خورده کاغذ و خورده پارچه تولید می‌شود.

خدمت از ما با ایجاد یک پل ارتباطی مطمئن بین متقاضیان و مشتریان رنگ آمیزی بلکا دیوار و خرید رنگ پوششی بلکا، امکان مشاهده پروفایل و سوابق کاری قبلی متخصصان را ایجاد می‌کند. هر فردی با ثبت سفارش می‌تواند علاوه بر مشاهده نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصص و گروه کاری، متناسب با شرایط و نحوه نیاز خود درخواست خود برای اجرای رنگ بلکا را نهایی کند.

 

بلکا (به انگلیسی Belka Paint)

 

 

چرا انتخاب «خدمت از ما» برای اجرا و خرید بلکا یک مزیت است؟

برون‌سپاری و واگذاری کارهایی مانند رنگ آمیزی دیوار و ساختمان با رنگ پوششی بلکا برای افرادی که در این زمینه سررشته‌ای ندارند، اصولی‌ترین راه حل به حساب می‌آید. از طرفی، ممکن است افرادی ترجیح بدهند شخصا خرید رنگ بلکا را انجام دهند، و خودشان رنگ بلکا را روی دیوار اجرا کنند.

عدم شناخت افراد کاربلد و مورد اطمینان در انجام رنگ آمیزی یا خرید رنگ بلکا ممکن است، علاوه بر نداشتن خروجی کار با کیفیت افراد را با ضرر و زیان مالی مواجه کند. مزیت انتخاب متخصص بلکا از میان افرادی که «خدمت از ما» امکان معرفی را برایشان ایجاد کرده، امکان مشاهده سوابق کاری و میزان مهارت آنها توسط کاربران است.

از دیگر نکات ارزشمند انتخاب اپلیکیشن و وبسایت «خدمت از ما»، به‌عنوان یک رابط بین نقاشان حرفه‌ای و فروشندگان رنگ بلکا، این است که امکان استعلام قیمت با توجه به نوع درخواست مشتری وجود دارد؛ و فرد می‌تواند با شرح نیاز خود به‌طور کامل، از متخصص اجرای بلکا بر دیوار میزان هزینه را دریافت کند.

 

نمونه کار بلکا

 

خدمات مشابه بلکا در «خدمت از ما»

بازار آنلاین «خدمت از ما» با ایجاد شرایط مناسب جهت برقرای ارتباط بین مشتریان و متخصصان، برای انجام کارهایی مشابه رنگ آمیزی ساختمان و دکوراسیون ساختمان درصدد ایجاد رضایت بین مشتری و متخصص برآمده است، و واگذاری پروژه های زیادی را مشابه رنگ پوششی بلکا دیوار و سقف در رزومه کاری خود دارد. در این بخش به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

با ورود به وب‌سایت و اپلیکیشن «خدمت از ما» می‌توانید این موارد را مشاهده کرده، و متناسب با نیاز خود به رایگان قیمت را از نقاشان و متخصصان رنگ آمیزی بلکا و رنگ‌های پوششی مشابه، و همین‌طور سایر خدمات طراحی و دکوراسیون منزل و ساختمان استعلام کنید. و نهایتا، سفارش‌تان را رایگان ثبت کنید.

 

قیمت بلکا (Belka painting price)

 

قیمت بلکا

یکی از سولات افراد هنگام تصمیم برای اجرای بلکا، دانستن هزینه بلکا است، به طور کلی یک قیمت مشخص برای اجرای بلکا نمی‌توان در نظر گرفت؛ زیرا قیمت بلکا به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم. اما برا دانستن حدود قیمت، می‌توانید به نمودار بالای این صفحه مراجعه کنید و یا برای داشتن دقیق قیمت بلکا، یک ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" انجام دهید.

قیمت بلکا توسط فروشندگان و متخصصان نقاشی ساختمان معرفی شده در وبسایت و اپلیکشن پس از ثبت سفارش رایگان بر اساس میزان خرید مورد نیاز فرد و نوع پروژه رنگ آمیزی بلکا بررسی و به کاربران و مشتریان اطلاع داده می‌شود. برای گرفتن استعلام قیمت دقیق پروژه‌ای که دارید (مثلا اجرای بلکا دیوار یا سقف)، اقدام به ثبت سفارش و استعلام قیمت کنید. برای دریافت قیمت نیازی به نهایی کردن سفارش نیست. 

در این میان، موردی که به ثبت سفارش در «خدمت از ما» را نسبت به دیگر شرایط سفارش بلکا و خرید آن ارجحیت می‌بخشد، امکان انتخاب از بین چندین پیشنهاد قیمت برای درخواست و متناسب با شرایط افراد است.

 

عوامل موثر بر قیمت بلکا چیست؟

قیمت بلکا به تعداد اتاق‌ها و فضایی که برای اجرای رنگ پوششی بلکا در نظر گرفته شده، وابسته است. مواردی مانند میزان زیرسازی و طراحی ویژه از سایر عوامل موثر بر قیمت رنگ بلکا محسوب می‌شوند. در ادامه به بررسی سه مورد از مهمترین عوامل موثر بر هزینه بلکا می‌پردازیم.

 

ابعاد و متراژ کار، عامل موثر بر قیمت بلکا

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت اجرای بلکا، ابعاد و متراژ فضای مورد نظر می‌باشد. می‌توانیم قیمت بلکا را با یک فرمول برحسب متراژ دیوارها و سقف نیز محاسبه کرد. بدین صورت که متراژ اصلی پروژه بلکا در نرخ مترمربع رنگ بلکا ضرب می‌‌شود و قیمت نهایی بدست می‌آید. 

 

تاثیر زیرسازی و مواد جانبی بر قیمت اجرای بلکا

هزینه نهایی بلکا همچنین متناسب با هزینه‌های جانبی و وسایل مورد استفاده هم مشخص می‌شود. یعنی قیمت بلکا، با توجه به میزان مواد و وسایل جانبی برای اجرای بلکا و همچنین میزان مصالح مصرفی در صورت نیاز به زیرسازی و درست کردن سطوح جهت اجرای بلکا، انجام می‌شود.

 

میزان دستمزد متخصص، عامل موثر بر قیمت بلکا

با توجه به سادگی و پیچیدگی طرح انتخابی شما، هزینه اجرای بلکا متغیر می‌شود. اگر طرح انتخابی شما یک طرح ست و پیچیده باشد، در نتیجه میزان زمان و کاری که یک مجری بلکا هم باید انجام دهد افزایش میابد. گاهی اوقات شما می‌خواهید که اجرای بلکا در مدت زمان کوتاه‌تری انجام شود، در چنین مواقعی نیاز به نیروی کار بیشتر است که با توجه به تعداد افراد جهت اجرای کار، قیمت بلکا هم بیشتر می‌شود.

 

قیمت اجرای بلکا

 

آشنایی با ماهیت رنگ بلکا

رنگ ساختمانی بلکا از ترکیب الیاف سلولزی و رزین تشکیل شده است. به دلیل وجود این مواد در رنگ بلکا، این پوشش‌ها در مقابل رطوبت آسیب‌پذیر هستند. انواع مختلف رنگ بلکا برای رنگ کاری دیوار و نقاشی سقف کاربرد دارند. این پوشش محبوب بر اساس انواع و رنگ‌های مختلف دسته‌بندی شده و قابل خریداری هستند.

رنگ بلکا که از دسته رنگ‌های پوششی سلولزی است، به دلیل اجرای بدون دردسر روی دیوار بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند. در نهایت می‌توان بلکا را یک تزیین‌کننده و زیبایی‌بخش به دیوارهای منزل دانست. در این بخش به‌طور مختصر با ماهیت بلکا و ابزارهای مورد استفاده کاربرد برای اجرای بلکا دیوار و سقف آشنا می‌شویم.

 

 آیا بلکا سرطان زاست

 

آیا بلکا سرطان زاست؟

موارد اشاره شده در بالا می‌تواند هرکسی را به استفاده از رنگ بلکا برای سقف و تزیینات بلکا ترغیب کند. پیش‌تر اشاره کردیم که بلکا ابریشمی سفید و سایر مدل‌های آن کاملا بهداشتی هستند، اما برخی همچنان نگران هستند که آیا بلکا سرطان زاست یا خیر. خود بلکا به دلیل مواد اولیه طبیعی کاملا بهداشتی است، و در صورت استفاده از رنگ مناسب، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. توضیحات بیشتر را در ادامه خواهید دید.

تمام پوشش‌های سلولزی (از جمله رنگ بلکا) شامل یک سری پولیپ‌ها و چسب و الیاف هستند که اگر فاقد کیفیت باشند، مانند هر محصول دیگری می‌توانند مشکلاتی را ایجاد کنند. معمولا در کشورهای مختلف روی این محصولات نظارت کافی وجود دارد، اما در کشور ما کمتر رعایت می‌شود. پوشش‌های سلولزی با انواع برندها وارد بازار شده، و جنس‌های متفرقه به خاطر ارزانی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند.

اگر سلامتی برای شما مهم است، برای اجرای بلکا روی دیوار و سقف سراغ افراد و شرکت‌های خبره بروید. بهترین گزینه رنگ‌آمیزی در تزیینات بلکا (حتی در سطح جهانی)، رنگ‌های پایه آب اکریلیک هستند که خاصیت ضدعفونی‌کنندگی هم دارند. متاسفانه برخی از رنگ‌های روغنی استفاده می‌کنند که دارای سرب هستند. مواد نفتی این رنگ‌ها در جریان هوا واکنش شیمیایی ایجاد کرده، و برای سلامتی مضر هستند. بنابراین، رنگ بلکا کاملا بهداشتی است.

 

کندن بلکا از دیوار

 

کندن بلکا از دیوار

اصولا کندن بلکا از دیوار برای تغییر رنگ بلکا، تغییر نوع رنگ آمیزی دیوار، و در بعضی مواقع برای جایگزین کردن کاغذ دیواری به جای رنگ بلکا صورت می‌گیرد. برای کندن بلکا از دیوار می‌توانید تنها با یک سطل آب به آرامی رویه دیوارها را، بدون اینکه به زیرساخت آن آسیب بزنید، جدا کنید. برخی استفاده از اشیاء تیز و مناسب را برای کندن بلکا از دیوار  پیشنهاد می‌دهند.

 

ترمیم بلکا دیوار

ترمیم بلکا قابل انجام بوده، و به تخصص خاصی نیز نیاز ندارد. برای ترمیم بلکا کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. برای ترمیم بلکا ابتدا باید محدوده آسیب‌دیده بلکا دیوار (یا سقف) را با اسپری آب‌پاش خیس کنید، و اجازه دهید برای 5 دقیقه روی آن بماند.
 2. پس از این مدت خواهید دید رنگ بلکا به راحتی از سطح جدا می‌شود.حالا می‌توانید رنگ بلکای آن محدوده از بلکا پذیرایی با اتاق‌تان را جدا کنید.
 3. در ادامه ترمیم بلکا، پودر بلکای همرنگ سطح را با آب و اندکی چسب رزین مخلوط کنید تا یک خمیر نه خیلی شل و نه خیلی غلیظ داشته باشید.
 4. برای ترمیم بلکا، خمیری که ساختید را روی ناحیه آسیب‌دیده اعمال کنید و به کمک یک ماله، پشت کف‌گیر و یا هر وسیله‌ای شبیه به اینها، خمیر را تا لبه های سالم رنگ بلکا صاف کنید.

 

کاتالوگ بلکا دیوار و سقف

یک نمونه کاتاگوک بلکا در این قسمت قابل مشاهده است:

 

 کاتالوگ بلکا دیوار 

 

سایر نمونه کار بلکا

مدل بلکا پذیرایی و رنگ بلکا برای سقف و دیوارها تنها موارد استفاده از تزیینات بلکا نیست. رنگ بلکا قابلیت اجرا روی سطوح مختلف دیگری را نیز دارد؛ از جمله:

 • اجرای بلکا بر روی سطوح آهنی: آهن در مواجهه با کوچکترین رطوبت بسیار سریع زنگ می‌زند. اجرای بلکا روی آن این چالش را رفع می‌کند. توجه داشته باشید که برای اجرای بلکا بر روی آهن، ابتدا باید سطح مدنظر را با رنگ روغنی پوشاند.
 • نمونه کار بلکا روی شیشه و آلومینیوم: برای اجرای بلکا روی این سطوح، متخصصان توصیه می‌کنند که از خمیرهای غلیظ‌تر استفاده کنید. البته باید توجه کرد که سطح چرب نباشد.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح کنیتکس روغنی و رنگ روغنی: اگر این سطوح فاقد پوسیدگی باشند، اجرای رنگ بلکا روی آنها به شدت ساده بوده و سریع انجام می‌شود.
 • اجرای رنگ کار بلکا روی سطوح سیمانی: چون سطوح سیمانی صاف نیستند و منافذ زیادی دارند، برای اجرای تزئینات بلکا روی آنها باید از خمیر بیشتری استفاده کرد.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح گچ نرمه، گچ سفید و سیمان نرم: اجرای بلکا روی سطوح گچی و سیمانی نرم هم چالش خاص ندارد و سریع انجام می‌شود. مهمترین دلیل آن این است که چنین سطوحی به به زیرسازی خاصی احتیاج ندارند.

 

سفارش اجرای رنگ پوششی بلکا در «خدمت از ما»

اگر مایل به خرید بلکا و رنگ آمیزی منزل خود با این رنگ هستید، همین حالا گوشی موبایل خود را بردارید با نصب اپلیکشن «خدمت از ما» و یا ورود به وب‌سایت ما در آن به رایگان سفارش‌تان برای اجرای رنگ بلکا روی دیوار و انواع سطوح را ثبت کنید؛ و با افراد متخصصان  این حوزه در ارتباط باشید.

علاوه بر ثبت سفارش، امکان استعلام قیمت بلکا و اجرای آن به رایگان نیز برای شما فراهم شده است. با دریافت قیمت، مشاهده پروفایل و سوابق متخصصان معرفی شده، و بررسی نظرات کاربران، بهترین و مناسب‌ترین متخصصان اجرای بلکا را برای پروژه‌تان انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
بلکا

نظرات

سیدغفار موسوی
سیدغفار موسوی
5.0 (از 23 نظر)
31 خدمت موفق
بلکا
مهناز صاحب جمع

تمامي موارد عالي بود ….. ايشون بسيار محترم ، با وسواس زياد ، سر وقت ، كار عالي و بسيار خوش برخورد و بهترين بودند و قيمتشون هم از همه عالي تر بود .

عزت اله رحمتی سرابی
عزت اله رحمتی سرابی
5.0 (از 4 نظر)
5 خدمت موفق
بلکا
عبدی اسمعیلی

سروقت و سریع اومدند اما با حوصله و دقت کار رو انجام دادند. ممنونم ارشون. اخلاق خوب و رفتار شایسته ای دارند.

مهرداد حیدری
مهرداد حیدری
5.0 (از 8 نظر)
4 خدمت موفق
بلکا
سیمین امامیه

رفتار بسیار متین و حرفه ای ، قیمت منصفانه، وقت شناسی و مسئولیت پذیری و نهایتا هم کار خوب واقعا ازشون ممنون

در این شهرها می توانید سفارش بلکا را ثبت کنید: