شما در کدام شهر به بلکا نیاز دارید؟

بلکا را به متخصصش بسپار

بلکا یکی از انواع پوشش سلولزی است که امروزه به دلیل راحتی کار و نداشتن عوارض دیگر رنگ‌های پوششی دیوار مورد استقبال قرار گرفته است. اگر تصمیم استفاده از رنگ پوششی بلکا برای رنگ آمیزی دارید و برای انجام یا خرید این نوع رنگ اطلاعات کافی ندارید با ثبت سفارش در بازار آنلاین "خدمت از ما" به راحتی با افراد متخصص در فروش و انجام رنگ پوششی بلکا ارتباط برقرار کرده و از آنها استعلام قیمت رایگان بگیرید.

"خدمت از ما" با ایجاد یک پل ارتباطی مطمئن بین متقاضیان و مشتریان رنگ آمیزی و خرید رنگ پوششی بلکا، امکان مشاهده پروفایل و سوابق کاری قبلی متخصصین را ایجاد می‌کند. هر فردی با ثبت سفارش می‌تواند علاوه بر مشاهده نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصص و گروه کاری متناسب با شرایط و نحوه نیاز خود درخواست خود را به حالت نهایی تبدیل کند.

 

 

بلکا (به انگلیسی: Belka Paint)

 

چرا انتخاب "خدمت از ما"  برای انجام و خرید بلکا یک مزیت است؟

برون سپاری و واگذاری کارهایی مثل رنگ آمیزی دیوار و ساختمان با رنگ پوششی "بلکا" برای افرادی که در این زمینه سر رشته ای ندارند، اصولی‌ترین راه حل به حساب می‌آید. در طرف مقابل ممکن است با خرید رنگ بلکا تصمیم ترجیح می‌دهند این کار را خودشان انجام دهند. 
عدم شناخت افراد کاربلد و مورد اطمینان در انجام رنگ آمیزی یا خرید رنگ بلکا ممکن است، علاوه بر نداشتن خروجی کار با کیفیت افراد را با ضرر و زیان مالی مواجه کند. مزیت انتخاب متخصص از میان افرادی که خدمت از ما امکان معرفی را برایشان ایجاد کرده است، با توجه به اینکه امکان مشاهده سوابق کاری و میزان مهارت آنها از دید کابران هم وجود دارد مهمترین در این خصوص بسیار به چشم می‌آید.

از دیگر نکات ارزشمند انتخاب اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" بعنوان یک رابط بین نقاشان حرفه‌ای و فروشندگان رنگ بلکا این است که امکان استعلام قیمت با توجه به نوع درخواست مشتری وجود دارد و فرد می‌تواند با شرح نیاز خود بطور کامل از متخصص پاسخگو میزان هزینه را دریافت کند.

 

نمونه کار بلکا

 

اقدامات مشابه بلکا که در "خدمت از ما" برای واگذاری به افراد متخصص

بازار آنلاین "خدمت از ما" با ایجاد یک شرایط مناسب جهت برقرای ارتباط بین مشتریان و متخصصان، برای انجام کارهایی مشابه رنگ آمیزی ساختمان و دکوراسیون ساختمان درصدد ایجاد رضایت بین مشتری و متخصص بر آمده و  واگذاری پروژه های  زیادی را مشابه رنگ پوششی بلکا در رزومه کاری خود دارد. در این بخش به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم: 

با ورود با سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید این موارد را مشاهده و متناسب با نیاز خود ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از نقاشان و متخصصان رنگ آمیزی بلکا و رنگ های پوششی مشابه و همین طور دیگر موارد طراحی و دکوراسیون داشته باشید.

 

قیمت بلکا

 

قیمت در خواست خرید و انجام بلکا

قیمت انجام و خرید رنگ پوششی بلکا توسط فروشندگان و متخصصان نقاشی ساختمان معرفی شده در سایت و اپلیکشن پس از ثبت سفارش رایگان بر اساس میزان خرید مورد نیاز فرد و نوع پروژه رنگ آمیزی بلکا بررسی و به کاربران و مشتریان اطلاع داده می‌شود.
قیمت خرید بلکا و همین طور تعداد اتاق‌ها و مکانی که برای استفاده رنگ پوششی بلکا در نظر گرفته شده است، در تعیین هزینه و قیمت گذاری توسط متخصصان و نقاشان ساختمان مرتبط با خدمت از ما موثر می‌باشد. برای گرفتن استعلام قیمت دقیق وابسته به نوع نیازتان اقدام به ثبت سفارش و استعلام قیمت کنید. 

در این میان موردی که ثبت سفارش در "خدمت از ما"  را نسبت به دیگر شرایط سفارش رنگ آمیزی بلکا و خرید آن ارجحیت می‌بخشد، داشتن امکان انتخاب از بین چندین پیشنهاد قیمت برای این نوع درخواست متناسب با شرایط افراد است.

 

آشنایی با ماهیت رنگ پوششی بلکا

بلکا از یک ترکیب الیاف سلولزی و رزین تشکیل شده است و این موضوع باعث می شود این پوشش ها در مقابل رطوبت آسیب پذیر باشند.رنگ پوششی بلکا که در انواع مختلف و برای رنگ کاری دیوار و سقف کاربرد دارد، بر اساس انواع و رنگ‌های مختلف دسته بندی شده و قابل خریداری هستند. 
 

این نوع رنگ که از دسته رنگ‌های پوششی سلولزی است به دلیل راحتی نشستن روی دیوار بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. در نهایت می‌توان بلکا را یک تزیین کننده و زیبایی بخش به دیوارهای منزل دانست. در این بخش بطور مختصر با ماهیت بلکا و ابزار استفاده مورد کاربرد برای انجام آن آشنا می‌شویم.

 

کندن بلکا از دیوار

 

کندن بلکا از دیوار

کندن بلکا از روی دیوار اصولا برای تغییر رنگ بلکا و یا تغییر نوع رنگ آمیزی دیوار و در بعضی مواقع برای جایگزین کردن کاغذ دیواری به جای رنگ بلکا صورت می‌گیرد. برای کندن بلکا از دیوار، می توانید، تنها با  یک سطل آب به آرامی رویه دیوارها را بدون اینکه به زیرساخت آن آسیب بزنید جدا کنید. برخی استفاده از اشیاء تیز هم برای انجام این کار پیشنهاد می‌دهند. پ

 

ترمیم بلکا

روش کندن بلکا در کنار تغییر طراح و رنگ قبلی برای زمانهایی که نیاز به ترمیم بلکا وجود دارد کاربردی است. رنگ پریدگی روی دیوار رنگ شده با بلکا در اثر ضربه یا موارد دیگر به راحتی قابل ترمیم است. ممکن است. 

 

کاتالوگ بلکا

یک نمونه کاتاگوک بلکا در این قسمت قابل مشاهده است:

کاتالوگ بلکا 

 

نحوه ثبت سفارش انجام رنگ پوششی بلکا در "خدمت از ما"

اگر تصمیم به خرید رنگ پوششی بلکا و رنگ آمیزی منزل خود با این نوع رنگ دارید، همین حالا گوشی موبایل خود را بردارید با نصب اپلیکشن خدمت از ما و یا ورود به سایت این مجموعه در آن ثبت سفارش رایگان انجام داده و با افراد متخصص زیادی در این زمینه در ارتباط باشید. 
علاوه بر ثبت سفارش حال امکان استعلام قیمت رایگان به نسبت درخواستتان برای شما فراهم می‌آید. با دریافت قیمت و مشاهده پروفایل متخصصین معرفی شده، و ملاحظه نظرات کاربران و سوابق قبلی کاری بهترین و مناسب ترین نقاشان ساختمان را برای کار خود انتخاب کنید.