قیمت بلکا در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه بلکا" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 5,000 تومان
 • 8,000 تومان
 • 13,000 تومان
 • 16,000 تومان

شما در کدام شهر به بلکا نیاز دارید؟

بلکا را به متخصصش بسپار

بلکا (به انگلیسی: Belka) یکی از انواع پوشش سلولزی است که امروزه به دلیل راحتی کار و نداشتن عوارض مانند دیگر رنگ‌های پوششی دیوار، مورد استقبال قرار گرفته است. اگر تصمیم استفاده از رنگ پوششی بلکا برای رنگ آمیزی دیوار یا اجرای بلکا روی سقف دارید؛ و برای انجام یا خرید این نوع رنگ اطلاعات کافی ندارید، با ثبت سفارش در بازار آنلاین "خدمت از ما" به راحتی با افراد متخصص در فروش و انجام رنگ پوششی بلکا ارتباط برقرار کرده و از آنها استعلام قیمت رایگان بگیرید.

انواع بلکا، عبارت است از:

 • بلکا ابریشمی سفید: ساخته شده از پنبه سلولز و ترکیبات الیاف ابریشمی و نخی
 • بلکا سلولزی: ساخته شده از پنبه سلولز و ترکیبات خورده کاغذ و خورده پارچه

"خدمت از ما" با ایجاد یک پل ارتباطی مطمئن بین متقاضیان و مشتریان رنگ آمیزی و خرید رنگ پوششی بلکا، امکان مشاهده پروفایل و سوابق کاری قبلی متخصصین را ایجاد می‌کند. هر فردی با ثبت سفارش می‌تواند علاوه بر مشاهده نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصص و گروه کاری متناسب با شرایط و نحوه نیاز خود درخواست خود را به حالت نهایی تبدیل کند.

 

بلکا (به انگلیسی: Belka Paint)

 

 

چرا انتخاب "خدمت از ما"  برای انجام و خرید بلکا یک مزیت است؟

برون سپاری و واگذاری کارهایی مثل رنگ آمیزی دیوار و ساختمان با رنگ پوششی "بلکا" برای افرادی که در این زمینه سر رشته ای ندارند، اصولی‌ترین راه حل به حساب می‌آید. در طرف مقابل ممکن است با خرید رنگ بلکا، تصمیم ترجیح می‌دهند این کار را خودشان انجام دهند. 

عدم شناخت افراد کاربلد و مورد اطمینان در انجام رنگ آمیزی یا خرید رنگ بلکا ممکن است، علاوه بر نداشتن خروجی کار با کیفیت افراد را با ضرر و زیان مالی مواجه کند. مزیت انتخاب متخصص از میان افرادی که خدمت از ما، امکان معرفی را برایشان ایجاد کرده است، با توجه به اینکه امکان مشاهده سوابق کاری و میزان مهارت آنها از دید کاربران هم وجود دارد مهمترین در این خصوص بسیار به چشم می‌آید.

از دیگر نکات ارزشمند انتخاب اپلیکیشن و وبسایت "خدمت از ما" بعنوان یک رابط بین نقاشان حرفه‌ای و فروشندگان بلکا این است که امکان استعلام قیمت با توجه به نوع درخواست مشتری وجود دارد و فرد می‌تواند با شرح نیاز خود بطور کامل از متخصص پاسخگو میزان هزینه را دریافت کند.

 

نمونه کار بلکا

 

خدمات مشابه بلکا که در "خدمت از ما" برای واگذاری به افراد متخصص

بازار آنلاین "خدمت از ما" با ایجاد یک شرایط مناسب جهت برقرای ارتباط بین مشتریان و متخصصین، برای انجام کارهایی مشابه رنگ آمیزی ساختمان و دکوراسیون ساختمان درصدد ایجاد رضایت بین مشتری و متخصص بر آمده و  واگذاری پروژه های  زیادی را مشابه رنگ پوششی بلکا در رزومه کاری خود دارد. در این بخش به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

با ورود به وبسایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید این موارد را مشاهده و متناسب با نیاز خود ثبت سفارش رایگان و استعلام قیمت رایگان از نقاشان و متخصصین رنگ آمیزی بلکا و رنگ های پوششی مشابه و همین طور دیگر موارد طراحی و دکوراسیون منزل و ساختمان داشته باشید.

 

قیمت بلکا (Belka painting price)

 

قیمت بلکا

قیمت بلکا به تعداد اتاق‌ها و مکانی که برای استفاده رنگ پوششی بلکا در نظر گرفته شده است وابسته است. مواردی مانند میزان زیرسازی، طراحی ویژه از سایر عوامل موثر بر قیمت رنگ بلکا محسوب می‌شوند. می‌توانیم قیمت بلکا را با یک فرمول برحسب متراژ دیوارها و سقف، نیز محاسبه کرد. بدین صورت که متراژ اصلی پروژه بلکا در نرخ مترمربع بلکا ضرب می‌‌شود. هزینه نهایی بلکا همچنین متناسب با هزینه‌های جانبی و وسایل مورداستفاده مشخص می‌شود.

قیمت بلکا توسط فروشندگان و متخصصان نقاشی ساختمان معرفی شده در وبسایت و اپلیکشن پس از ثبت سفارش رایگان بر اساس میزان خرید مورد نیاز فرد و نوع پروژه رنگ آمیزی بلکا بررسی و به کاربران و مشتریان اطلاع داده می‌شود.

در تعیین هزینه و قیمت گذاری توسط متخصصان و نقاشان ساختمان مرتبط با "خدمت از ما" موثر است. برای گرفتن استعلام قیمت دقیق وابسته به نوع نیازتان اقدام به ثبت سفارش و استعلام قیمت کنید. 

در این میان موردی که ثبت سفارش در "خدمت از ما" را نسبت به دیگر شرایط سفارش بلکا و خرید آن ارجحیت می‌بخشد، داشتن امکان انتخاب از بین چندین پیشنهاد قیمت برای این نوع درخواست متناسب با شرایط افراد است.

 

قیمت اجرای بلکا

 

آشنایی با ماهیت رنگ ساختمانی بلکا

رنگ ساختمانی بلکا از یک ترکیب الیاف سلولزی و رزین تشکیل شده است و این موضوع باعث می شود این پوشش ها در مقابل رطوبت آسیب پذیر باشند. بلکا که در انواع مختلف و برای رنگ کاری دیوار و نقاشی سقف کاربرد دارد، بر اساس انواع و رنگ‌های مختلف دسته بندی شده و قابل خریداری هستند. 

این نوع رنگ که از دسته رنگ‌های پوششی سلولزی است به دلیل راحتی نشستن روی دیوار بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. در نهایت می‌توان بلکا را یک تزیین کننده و زیبایی بخش به دیوارهای منزل دانست. در این بخش بطور مختصر با ماهیت بلکا و ابزار استفاده مورد کاربرد برای انجام آن آشنا می‌شویم.

 

سرطان زایی بلکا

 

آیا بلکا، سرطان زاست؟

موارد اشاره شده در بالا می‌تواند هر کسی را به استفاده از رنگ بلکا برای سقف و تزیینات بلکا ترغیب کند. پیش‌تر اشاره کردیم که بلکا ابریشمی سفید و سایر مدل‌های آن کاملا بهداشتی هستند، اما برخی همچنان نگران هستند که آیا بلکا سرطان زاست یا خیر. خود بلکا به دلیل مواد اولیه طبیعی کاملا بهداشتی است و درصورت استفاده از رنگ مناسب، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. توضیحات بیشتر را در ادامه خواهید دید.

تمام پوشش‌های سلولزی (از جمله بلکا) شامل یک سری پولیپ‌ها و چسب و الیاف هستند که اگر فاقد کیفیت باشند، مانند هر محصول دیگری می‌توانند مشکلاتی را ایجاد کنند. معمولا در کشورهای مختلف روی این محصولات نظارت کافی وجود دارد، اما در کشور ما کمتر رعایت می‌شود. پوشش‌های سلولزی با انواع برندها وارد بازار شده، و جنس‌های متفرقه به خاطر ارزانی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند.

اگر سلامتی برای شما مهم باشد، برای اجرای بلکا، به سراغ افراد و شرکت‌های خبره بروید. بهترین گزینه رنگ‌آمیزی در تزیینات بلکا (حتی در سطح جهانی)، رنگ های پایه آب اکریلیک هستند که خاصیت ضدعفونی کنندگی هم دارند؛ برخی متاسفانه از رنگ‌های روغنی استفاده می‌کنند که دارای سرب هستند. مواد نفتی این رنگ‌ها در جریان هوا واکنش شیمیایی ایجاد کرده، و برای سلامتی مضر هستند. بنابراین، بلکا کاملا بهداشتی است.

 

کندن بلکا از دیوار

 

کندن بلکا از دیوار

کندن بلکا از روی دیوار اصولا برای تغییر رنگ بلکا و یا تغییر نوع رنگ آمیزی دیوار و در بعضی مواقع برای جایگزین کردن کاغذ دیواری به جای رنگ بلکا صورت می‌گیرد. برای کندن بلکا از دیوار، می توانید، تنها با  یک سطل آب به آرامی رویه دیوارها را بدون اینکه به زیرساخت آن آسیب بزنید جدا کنید. برخی استفاده از اشیاء تیز هم برای انجام این کار پیشنهاد می‌دهند.

 

ترمیم بلکا

ترمیم بلکا قابل انجام بوده و به تخصص خاصی نیز نیاز ندارد؛ برای ترمیم بلکا کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. ابتدا محدوده آسیب دیده سطح بلکا را با آب پاش خیس، و به مدت 5 دقیقه صبر کنید.
 2. پس از این مدت، بلکا به راحتی از سطح جدا می‌شود و می‌توانید بلکای آن محدوده از مدل بلکا پذیرایی را جدا کنید.
 3. در ادامه ترمیم بلکا، پودر بلکای همرنگ سطح را با آب و اندکی چسب رزین مخلوط کنید تا یک خمیر نه خیلی شل و نه خیلی غلیظ داشته باشید.
 4. برای ترمیم بلکا، خمیر را روی سطح آسیب دیده بمالید و با استفاده از ماله یا پشت کف گیر که در هر منزلی پیدا می‌شود، آن را تا لبه های سالم بلکا صاف کنید.

 

کاتالوگ بلکا

یک نمونه کاتاگوک بلکا در این قسمت قابل مشاهده است:

کاتالوگ بلکا 

 

سایر نمونه کار بلکا

مدل بلکا پذیرایی و رنگ بلکا برای سقف و دیوارها تنها موارد استفاده از تزیینات بلکا نیست. بلکا قابلیت اجرا روی سطوح مختلف دیگری را نیز دارد؛ از جمله:

 • اجرای بلکا بر روی سطوح آهنی: همانطور که می‌دانید آهن بسیار سریع زنگ می‌زند و اجرای بلکا بر روی آهن مستلزم آن است که سطح آهن با رنگ روغنی پوشش داده شود.
 • نمونه کار بلکا روی شیشه و آلومینیوم: برای اجرای بلکا بر روی این سطوح برای محکم کاری بهتر است از خمیرهای غلیظ‌تر استفاده کرد، البته باید توجه کرد که سطح نباید چرب باشد.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح کنیتکس روغنی و رنگ روغنی: اجرای بلکا بر روی این سطوح اگر دارای پوسیدگی نباشد، بسیار راحت است.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح سیمانی: در اجرای تزیینات بلکا روی این سطوح به دلیل مسطح نبودن آن باید از مقدار بیشتری خمیر بلکا استفاده کرد.
 • نمونه کار بلکا روی سطوح گچ نرمه، گچ سفید و سیمان نرم: اجرای بلکا روی سطوح گچی و سیمانی نرم کار چندان سختی نیست و نیاز به زیرسازی خاصی ندارد.

 

نحوه ثبت سفارش انجام رنگ پوششی بلکا، در "خدمت از ما"

اگر تصمیم به خرید بلکا و رنگ آمیزی منزل خود با این نوع رنگ دارید، همین حالا گوشی موبایل خود را بردارید با نصب اپلیکشن "خدمت از ما" و یا ورود به وبسایت این مجموعه در آن ثبت سفارش رایگان انجام داده و با افراد متخصص زیادی در این زمینه در ارتباط باشید. 

علاوه بر ثبت سفارش حال امکان استعلام قیمت رایگان به نسبت درخواستتان برای شما فراهم می‌آید. با دریافت قیمت و مشاهده پروفایل متخصصین معرفی شده، و ملاحظه نظرات کاربران و سوابق قبلی کاری بهترین و مناسب‌ترین متخصصین اجرای بلکا را برای کار خود انتخاب کنید.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 42 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
بلکا

نظرات

کمیل ایزدی
کمیل ایزدی
5
کمتر از 3 خدمت موفق
بلکا
حسین شعبانی

قراردادشان و رفتارشان خیلی حرفه ای بود به موقع طبق قرارداد کارو ازشون تحویل گرفتیم ممنونم از تیمشون

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading