قیمت نصب کاغذ دیواری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب کاغذ دیواری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (نصب هر رول)
 • 30,000 تومان
 • 35,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • 50,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب کاغذ دیواری نیاز دارید؟

نصب کاغذ دیواری را به متخصصش بسپار

نصب کاغذ دیواری در طراحی نمای داخلی ساختمان و دکوراسیون منزل جایگاه و محبوبیت ویژه‌ای دارد. اگر شما نیز مایلید با نصب کاغذ دیواری و صرف هزینه‌ای معقول تغییری چشمگیر به فضای داخلی منزل خود بدهید، درخواست‌تان برای استخدام نصاب کاغذ دیواری را در «خدمت از ما» ثبت کنید.

اگر درباره هزینه و قیمت نصب کاغذ دیواری یا نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری قبلی سوالی دارید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و از چند نصاب کاغذ دیواری مشورت بگیرید. پس از ثبت رایگان سفارش نصب کاغذ دیواری در کمتر از 30 دقیقه پنج نصاب کاغذ دیواری ضمن اعلام قیمت نصب کاغذ دیواری سال 1401، برای اجرای پروژه اعلام آمادگی خواهند کرد.

 

قیمت نصب کاغذ دیواری

 

 

قیمت کاغذ دیواری

یکی از دغدغه های مشتریان، زمانی که به فکر بازسازی ساختمان می افتند، اینست که قیمت کاغذ دیواری متری چند است؟ یا اینکه چند رول کاغذ دیواری باید خریده شود؟

اولین نکته ای که باید بدانید اینست که کاغذ دیواری به صورت رولی فروخته می شود. بنابراین براساس متراژی که قصد دارید با کاغذ دیواری بپوشانید باید رول کاغذ را خریداری کنید. معمولا مقداری هم از کاغذ اضافی است که توصیه می شود آن را نگهداری کنید تا در صورت آسیب بخشی از کاغذ دیواری، بتوانید بخش صدمه دیده را تعویض کنید.

هر رول کاغذ دیواری بین 10 تا 15 متر طول دارد و عرض آن در انواع مختلفی از نیم متر تا کمی بیش از یک متر است. قیمت کاغذ دیواری عریض تر بیشتر است و هزینه نصب آن هم بالاتر از کاغذ دیواری با پهنای کمتر است. هر رول کاغذ دیواری با عرض 50 سانتیمتری که 10 متر طول دارد، سطحی به وسعت 5 مترمربع را پوشش می دهد.

 

عرض کاغذ دیواری طول کاغذ دیواری طول دیواری (با ارتفاع 3 متر) که با نصب کاغذ دیواری پوشیده می شود
53 سانتی متر 10 متر 1/6 متر
70 سانتی متر 10 متر 2/1 متر
100 سانتی متر 10 متر 3 متر
106 سانتی متر 15/5 متر 5/3 متر

 

علاوه بر خارجی یا ایرانی بودن کاغذ دیواری، که در قیمت آن اثر میگذارد، جنس کاغذ دیواری هم در هزینه خرید کاغذ دیواری مهم است.:

 • کاغذ دیواری ساده: از جنس کاغذ است که طرح و رنگ روی آن چاپ شده و غیر قابل شستشو است.
 • کاغذ دیواری با پوشش وینیل: همان کاغذ دیواری ساده است که یک پوشش محافظ از جنس پلیمر وینیل دارد و قابل شستشو است.
 • کاغذ دیواری از الیاف نبافته: این نوع کاغذ دیواری، در واقع پوشش دیواری سلولزی است و قابلیت شسته شدن را ندارد.

 

قیمت نصب کاغذ دیواری چگونه تعیین می‌شود؟

اجرت نصب کاغذ دیواری با توجه به نوع جنس و طرح کاغذ دیواری مدنظر شما متفاوت است. مثلا نصب کاغذ دیواری ایرانی با نصب کاغذ دیواری سه‌بعدی و یا خارجی به دلیل تفاوت در جنس، میزان کار و زمان موردنیازشان متفاوت است.

متوسط قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس متر مربع، نسبت به سایر مدل‌های کاغذ دیواری بیشتر است. اما کاغذ دیواری سه بعدی به گونه‌ای است که نصاب کاغذ دیواری تنها می‌تواند یک یا نهایتا سه دیوار را با آن بپوشاند. اما نهایتا، قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی بیشتر از سایر مدل‌های کاغذ دیواری نخواهد بود.

شما می‌توانید برای اطلاع از دستمزد نصاب کاغذ دیواری همین حالا قیمت بگیرید. کافی‌ست در فرم مربوطه را پر کرده و آن ارسال کنید. در عرض مدتی کوتاه چند نصاب کاغذ دیواری به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند، و شما می‌توانید مبلغی را که برای دستمزد و قیمت نصب کاغذ دیواری اعلام می‌کنند، مشاهده کنید. استعلام هزینه نصب کاغذ دیواری در «خدمت از ما» کاملا رایگان است و به نهایی شدن سفارش هم وابسته نیست.

 

عوامل موثر بر قیمت نصب کاغذ دیواری

برای اینکه قیمت نصب کاغذ دیواری اعلام‌شده از طرف متخصصان را بتوانید تحلیل کنید، در ادامه عوامل تاثیرگذار بر هزینه نصب کاغذ دیواری را کوتاه توضیح داده‌ایم:

 

تاثیر قیمت کاغذ دیواری بر هزینه نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری دارای مدل‌ها و رنگ‌های متنوع است. هریک از مدل‌ها رول‌های متفاوتی دارند. متناسب با قیمت کاغذی دیواری، هزینه پروژه نصب کاغذ دیواری تعیین می‌شود. به زبان ساده، هرچه کاغذ انتخابی شما گران‌قیمت‌تر باشد، (جدا از هزینه خود رول‌ها) اجرت نصاب کاغذ دیواری نیز بیشتر خواهد شد.

 

تاثیر متراژ کار بر هزینه نصب کاغذ دیواری

هزینه نصب کاغذ دیواری به طور مستقیم با متراژ محل نصب تعیین می‌شود، چرا که حجم کار نصاب کاغذ دیواری را افزایش می‌دهد. تعداد رول کاغذ دیواری موردنیاز نیز در واقع با متراژ کار محاسبه می‌شود.

 

تاثیر زیرسازی بر اجرت نصب کاغذ دیواري

نصاب کاغذ دیواری برای آنکه کیفیت کار خود را تضمین کند، زیرسازی و تعمیرات را به دقت انجام می‌دهد تا سطح زیرین کار صاف و مسطح باشد، و کاغذ به خوبی روی آن قرار بگیرد.

 

دستمزد نصاب کاغذ دیواری

عامل دیگری که به هزینه نصب کاغذ دیواری افزوده می‌شود، اجرت نصاب آن است. در پروژه‌های نصب کاغذ دیواری زیر 10 متر، مبلغی برای دستمزد نصاب کاغذ دیواری در نظر گرفته می‌شود.

زمانی که تعداد رول کاغذ دیواری زیاد باشد و متراژ بالا باشد، براساس تعداد رول یا متر مربع دیوارپوش، دستمزد نصاب محاسبه می شود.

 

محل نصب دیوارپوش یا پوستر سه بعدی

یکی از نکاتی که در هزینه کل نصب کاغذدیواری یا پوستر تاثیر می گذارد، محل نصب است. در طراحی دکوراسیون مدرن، بخش هایی از سقف را نیز با کاغذ دیواری هماهنگ با کاغذ دیوارها، می پوشانند. معمولاً این کار را زمانی انجام می دهند که سقف کاذب یا کناف نصب خواهد شد و کناف های سفید رنگ به صورت کادر در اطراف کاغذ دیواری یا پوستر قرار می گیرد.

در این حالت هزینه نصب دیوارپوش پی وی سی در سقف براساس متر مربع محاسبه می شود و با هزینه نصب همان دیوارپوش با همان متراژ روی دیوار تفاوتی ندارد. اما اگر کاغذ دیواری رولی را بخواهید در سقف کار کنید، اجرت نصب آن کمی بیشتر از رول کاغذ دیواری روی دیوارهاست.

 

نصب کاغذ دیواری فارسی

 

چه موقع نصب کاغذ دیواری بهترین تصمیم برای تغییر دکوراسیون است؟

هنگام که به تغییر دکوراسیون داخلی منزل فکر می‌کنید و به ایده‌پردازی مشغول می‌شود، بسیار اهمیت دارد که دکوری را انتخاب کنید که نه‌ تنها برای امروز، بلکه برای سال‌های آینده منزل یا ساختمان شما نیز مناسب باشد. نصب کاغذ دیواری از جمله اقدامتی‌ست که تقریبا هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد. بنابراین؛ در مواقع زیر می‌توانید نصب دیوارپوش را انجام دهید:

 • هنگامی که ترجیح می‌دهید دیواری با قابلیت شستشو داشته باشید.
 • هنگامی‌ که زمان و سرعت در تغییر دکوراسیون منزل برای شما اهمیت دارد.
 • هنگامی که دکوراسیون مغازه یا منزل شما تنها با طرحی خاص از کاغذ دیواری تکمیل می‌گردد.
 • هنگامی که می‌خواهید با هزینه‌ای مناسب به محیط خود تنوع ببخشید.

همچنین یکی از مدل‌های رایج، نصب کاغذ دیواری در بخشی از خانه و نقاشی ساختمان در بخش دیگر آن است که می‌تواند در زیبایی فضا اثر به سزایی بگذارد. حتما هنگام تغییر دکوراسیون با نصاب کاغذ دیواری نیز مشورت کوچکی داشته باشید. آنها نیز ایده‌های جذاب و کاربردی‌ای برای ارائه به مشتریان خود دارند.

 

مزایای خدمات نصب کاغذ دیواری در بازار آنلاین «خدمت از ما»

 • معرفی چندین نصاب کاغذ دیواری ماهر و با ‌تجربه و دسترسی کامل به آنها
 • مشاهده مشخصات هر نصاب کاغذ دیواری معرفی شده 
 • مشاهده و مقایسه مبالغ پیشنهادی برای قیمت نصب کاغذ دیواری به رایگان
 • اجرای دقیق و بدون عیب و نقص در نصب کاغذ دیواری‌ 
 • تعیین روز و ساعت حضور متخصص نصب کاغذ دیواری توسط خود شما
 • پیگیری تیم پشتیبانی از روند اجرای کار نصب کاغذ دیواری

 

هزینه نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

 

چه خدماتی در سرویس نصب کاغذ دیواری ارائه می‌شود؟

هر نصاب کاغذ دیواری فعال در بازار آنلاین «خدمت از ما» قادر است خدمات زیر را به شما ارائه دهد:

 • نصب کاغذ دیواری روی گچ، روی رنگ پلاستیک، روی کاشی و سرامیک، روی بلکا، روی رنگ روغن، روی سیمان، روی چوب و ...
 • نصب کاغذ دیواری ایرانی و خارجی روی انواع سطوح
 • نصب کاغذ دیواری سه بعدی
 • نصب پوستر و استیکر

 


پیشنهاد مطالعه: کاغذ دیواری روی سرامیک


 

نصب کاغذ دیواری سه بعدی

این روزها نصب کاغذ دیواری‌‌های سه بعدی به دلیل طرح‌های فوق‌العاده و زیبای آن بسیار رایج شده است. نصب کاغذ دیواری سه بعدی مانند کاغذ دیواری معمولی است، و  نصاب کاغذ دیواری همان مراحل نصب کاغذ دیواری ساده را برای آن انجام می‌دهد.

نکته‌ای که باید در نصب کاغذ دیواری سه بعدی در نظر گرفته شود این است که به دلیل پهن بودن آن باید هنگام حمل و چسباندن پوستر سه بعدی بسیار دقت کرد، تا از تا خوردن کاغذ دیواری یا ایجاد شکستگی در آن جلوگیری شود.

 

نصب کاغذ دیواری پشت چسب دار 

راحتی در استفاده و نصب سریع و آسان علت اصلی محبوب شدن نصب کاغذ دیواری پشت چسب دار است. قابلیت نصب روی همه سطوح، هزینه پایین، تنوع طرح، قابل شستشو بودن و دوام بالا از دیگر عواملی است که نصب کاغذ دیواری پشت چسب دار را بسیار رایج کرده است.

 

نصب کاغذ دیواری را به نیرویی ماهر و با تجربه بسپارید

همان‌طور که ملاحظه کردید، نصب کاغذ دیواری نیازمند تجربه است و قلق‌های مخصوص به خود دارد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم کار نصب کاغذ دیواری را ساده فرض نکنید، و برای اجرای آن حتما به دنبال یک نصاب حرفه‌ای باشید.

جا دارد مجددا یادآوری کنیم که نیازی نیست ساعت‌ها برای پیدا کردن نصاب کاغذ دیواری در شهر خود وقت بگذارید؛ همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا در عرض چند دقیقه به بهترین نصابان شهر خود دسترسی کامل داشته باشید؛ و قیمت نصب کاغذ دیواری را نیز از آنها به رایگان دریافت کنید.

 

ابزار مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری

چنانچه یک نصاب کاغذ دیواری آماتور هستید، می‌توانید با کمی دقت خودتان اینکار را انجام دهید. ابزار و وسایل لازم برای نصب کاغذ دیواری به شرح زیر است:

 • میزکار (جهت برش صحیح و ...)
 • کاردک پلاستیکی
 • تیغ موکت بری
 • قلموی بزرگ
 • خط کش

 

قیمت نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

 

مراحل گام به گام نصب کاغذ دیواری 

نصب کاغذ دیواری شامل 4 مرحله کلی است. دقت و تجربه در هریک از این مراحل نقش مهمی ایفا می‌کند. ما این 4 مرحله را به‌طور خلاصه توضیح داده‌ایم تا با روند نصب کاغذ دیواری آشنا شوید.

 

گام اول: آماده‌سازی دیوار 

آماده‌سازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری، سنگ بنای اجرای موفقیت‌آمیز رول‌ها روی دیوار است. چرا که کوچکترین سوراخ‌ها، ترک‌ها و شکاف‌های دیوار می‌توانند در مراحل نصب کاغذ دیواری و حتی پس از پایان کار مشکلاتی را به وجود بیاورند.

برای آماده‌سازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری ابتدا شکاف(های) موجود روی دیوار را با بتونه یا گچ پر کنید. وقتی همه شکاف‌ها پر شدند، روی قسمت‌های ترمیم شده روغن پرایمر بزنید. حتی اگر کل دیوار گچ است و تاکنون رنگ نشده، همه دیوار را روغن الیف بزنید. اگر نم یا رطوبت دارد، قبل از نصب کاغذ دیواری از خشک بودن دیوارها مطمئن شوید؛ درست مانند یک نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای.

 


برای مطالعه بیشتر: نصب کاغذ دیواری روی گچ


 

گام دوم: آماده کردن چسب کاغذ دیواری

حالا وسایل منزل را به اندازه 1 تا 1.5 متر از دیوار فاصله دهید. سپس چسب مخصوص کاغذ دیواری را با کمی آب و چسب چوب مخلوط کنید. چسب کاغذ دیواری را می‌توانید از فروشگاه‌های مصالح فروش ساختمانی یا رنگ‌فروشی‌ها تهیه کنید.

 

گام سوم: برش کاغذ دیواری 

برای نصب کاغذ دیواری باید کاغذ را 5 تا 10 سانتی‌متر بیشتر از طول دیوار مدنظر برش دهید. دقت کنید فقط قسمت اول را برش دهید، زیرا رول بعدی را باید بر پایه طرح کاغذ دیواری که دارید دوباره برش دهید. یعنی طرح رول دوم باید به گونه‌ای انتخاب شود که با طرح رول اول هماهنگ باشد.

همچنین، برای نصب کاغذ دیواری ابتدا هر رول بریده شده را نصب کنید و بعد سراغ برش رول بعدی بروید. این نکته اصولی علاوه بر تضمین زیبایی نتیجه نهایی، هزینه نصب کاغذ دیواری را نیز کاهش می‌دهد.

 

گام چهارم: چسب زدن سطح دیوار

حال مقداری سریش و چسب‌ کاغذ دیواری را با هم ترکیب کنید تا یک محلول یک‌دست و رقیق به دست بیاورید. با کمک قلموی بزرگی که در لوازم نصب کاغذ دیواری گفتیم، این محلول را با روی محل نصب کاغذ دیواری به‌صورت لایه‌ای نازک اعمال کنید تا علاوه بر از بین رفتن گردوغبار روی دیوارها، به چسبندگی کاغذ دیواری نیز بهتر شود.

به دلیل اینکه چسبیدن این محلول کمی زمان می‌برد، برای اعمال چسب از مرکز دیوار به طرف لبه‌های آن حرکت کنید. همچنین، نصاب کاغذ دیواری روی لبه‌های دیوار زیاد چسب نمی‌زند، و اجازه می‌دهد تا لبه‌های چسب خورده تا 10 دقیقه روی هم بمانند.

 


برای مطالعه بیشتر: چگونگی "از بین بردن حباب زیر برچسب" کاغذ دیواری


 

آیا نصاب کاغذ دیواری به تنهایی می‌تواند پروژه شما را انجام دهد؟

نصب کاغذ دیواری به‌ تنهایی کار دشوار و زمان‌بری است؛ مخصوصا برای فضاهای بزرگ. برای نصب کاغذ دیواری باید حداقل دو نفر نصاب کاغذ دیواری مجرب در محل حضور پیدا کنند. برای اینکه یک نفر یک سمت کاغذ دیواری را بگیرد تا تسلط نصاب کاغذ دیواری بیشتر شود.

نصاب کاغذ دیواری در آخرین مرحله از کارش نیز به کمک یک اسفنج نم‌دار و تمیز، چسب‌هایی که از بین درزها بیرون آمده را پاک‌ کند. گاهی کمک نصاب کاغذ دیواری مواردی مانند جمع کردن اضافات و تمیزکاری محیط را انجام می‌دهد.

همچنین، نصاب کاغذ دیواری برای فیکس شدن کاغذها کنار هم از غلتک‌های مخصوصی استفاده کرده؛ و برای گوشه پنجره‌ها با قیچی و تیغ موکت‌بری اضافات را جدا خواهد کرد. فراموش نکنید که پس از نصب کاغذ دیواری باید حدود 48 ساعت از دست زدن به کاغذ دیواری‌ها پرهیز کنید تا چسب آنها کاملا خشک شود.

 

نصاب کاغذ دیواری

 

انتخاب بهترین نصاب کاغذ دیواری

هنگام تغییر دکوراسیون داخلی، نحوه نصب کاغذ دیواری بسیار اهمیت دارد. در بازار آنلاین «خدمت از ما» می‌توانید درخواست خود را به رایگان ثبت کنید. از چند نصاب کاغذ دیواری قیمت بگیرید. پروفایل متخصصان را بررسی کنید؛ نظرات مشتریان قبلی را بخوانید، و بهترین نصاب کاغذ دیواری را انتخاب کنید.

بهترین نصاب کاغذ دیواری در تهران، کرج، شرق تهران، اصفهان، شیراز و بیش از 30 شهر دیگر ایران را در «خدمت از ما» پیدا کنید.

 

نصب کاغذ دیواری تهران و سایر شهرها

همان طور که گفتیم، «خدمت» از ما بستری فراهم نموده کرده تا شما بتوانید درخواست نصب کاغذ دیواری را در هر شهری که هستید ثبت کنید؛ و از نصابان فعال آن شهر به رایگان قیمت بگیرید؛ از جمله تهران.

شما پس از ثبت درخواست نصب کاغذ دیواری در تهران، می‌توانید با متخصصان چت کنید و از آن‌ها درباره قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 1401 در تهران یا هر شهری که ساکن آن هستید سوال بپرسید؛ و با بررسی‌هایی که انجام می‌دهید، بهترین فرد برای نصب کاغذ دیواری تهران انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.85 امتیاز از 175 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب کاغذ دیواری

نظرات

مهرداد شاهسون
مهرداد شاهسون
4.3
46 خدمت موفق
نصب کاغذ دیواری
علی موسوی

با سپاس از حضور به موقع و کار نصب عالی که داشتن خدا قوت🥰

قوچعلی کوهی درمشگانلو
قوچعلی کوهی درمشگانلو
4.7
13 خدمت موفق
نصب کاغذ دیواری
سیامک کاتبی

استثنایی ،تنها کلمه ای که راجع به ایشان میتوان گفت .

مهدی مهدوان
مهدی مهدوان
4.8
49 خدمت موفق
نصب کاغذ دیواری
داریوش قاسمی

در همه موارد عالی بود وتشکر میکنم برای معرفی نصاب کاغذ دیواری آقای مهدی مهدوان

در این شهرها می توانید سفارش نصب کاغذ دیواری را ثبت کنید:

 • نصب کاغذ دیواری تهران
 • نصب کاغذ دیواری کرج
 • نصب کاغذ دیواری اصفهان
 • نصب کاغذ دیواری مشهد
 • نصب کاغذ دیواری شیراز
 • نصب کاغذ دیواری تبریز
 • نصب کاغذ دیواری اهواز
 • نصب کاغذ دیواری شهریار
 • نصب کاغذ دیواری رشت
 • نصب کاغذ دیواری ری
 • نصب کاغذ دیواری پاکدشت
 • نصب کاغذ دیواری همدان
 • نصب کاغذ دیواری پرند
 • نصب کاغذ دیواری باغستان
 • نصب کاغذ دیواری ساری
 • نصب کاغذ دیواری اراک
 • نصب کاغذ دیواری کرمانشاه
 • نصب کاغذ دیواری ملارد
 • نصب کاغذ دیواری کرمان
 • نصب کاغذ دیواری رودهن
 • نصب کاغذ دیواری شاهین شهر
 • نصب کاغذ دیواری اسلامشهر
 • نصب کاغذ دیواری قم
 • نصب کاغذ دیواری قرچک
 • نصب کاغذ دیواری پردیس
 • نصب کاغذ دیواری ورامین
 • نصب کاغذ دیواری بندرعباس
 • نصب کاغذ دیواری نسیم شهر
 • نصب کاغذ دیواری هشتگرد
 • نصب کاغذ دیواری اندیشه
 • نصب کاغذ دیواری شهر قدس
 • نصب کاغذ دیواری قزوین
 • نصب کاغذ دیواری فردیس
 • نصب کاغذ دیواری محمدشهر
loading