نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری روی گچ

نصب کاغذ دیواری روی گچ

با نصب کاغذ دیواری روی گچ دکور خانه ی خود را از نو بسازید

در صنعت ساختمان سازی پس از ساخت دیوارها از گچ برای پوشاندن آن استفاده می شود . راه های زیادی وجود دارد که بتوان ظاهر زیباتری به این دیوارها داد که از جمله آن می توان به رنگ کردن ، کاشی کاری ، موزاییک کاری ، سرامیک کاری و از همه مهمتر نصب کاغذ دیواری روی گچ  اشاره کرد .

از بین راه های گفته شده نصب کاغذ دیواری رو گچ محبوبیت بیشتری دارد زیرا علاوه بر تنوع در طرح و رنگی که دارد قیمت مناسبی نیز دارد . البته ممکن است هر شرکتی قیمت مناسبی برای نصب کاغذ دیواری روی گچ برآورد نکند ؛ راه حلی که ما برای شما در نظر گرفته ایم استفاده از خدمات نصب کاغذ دیواری خدمت از ما می باشد تا با مقرون به صرفه ترین هزینه بتوانید خانه خود را از نو بسازید و زیباترین دکوراسیون داخلی منزل داشته باشید.


 

مهم ترین عناوین در رابطه با نصب کاغذ دیوری روی گچ در زیر آمده است :

 •  قیمت نصب کاغذ دیواری روی گچ چگونه محاسبه می شود ؟
 •  چگونه می توان خدمات نصب کاغذ دیواری روی گچ را درخواست داد ؟
 •  آیا کاغذ دیواری روی رنگ روغن می چسبد ؟
 •  قبل از نصب کاغذ دیواری ، زیرسازی فراموش نشود
 •  خدمت از ما در چه شهرهایی خدمات نصب کاغذ دیواری روی گچ را ارائه می دهد ؟


قیمت نصب کاغذ دیواری روی گچ چگونه محاسبه می شود ؟

برای محاسبه ی قیمت نصب کاغذ دیواری روی گچ باید عوامل زیادی را در نظر گرفت .از مهم ترین این عوامل می توان به متراژ کار ، پیچیدگی کار ، جنس کاغذ دیواری ، دستمزد ، مصالح مورد نیاز و ... اشاره کرد البته ممکن است دیگر نصاب ها عوامل دیگری را نیز تاثیر گذار بدانند اما اصلی ترین عوامل همان هایی هستند که ذکر شدند.شما باید در انتخاب نصاب دقت بالایی داشته باشید و منصف ترین نصاب را به استخدام دربیاورید تا هزینه های سنگینی بر روی دست شما گذاشته نشود .

معمولا دستمزد نصب کاغذ دیواری به ازای هر رول محاسبه می شود که قیمت حداقلی دستمزد در شرکت خدمت از ما 15000 و حداکثر 30000 تومان در نظر گرفته شده است .شما با توجه به تعداد نیرویی که برای نصب استخدام می کنید باید میزان دستمزد کلی را محاسبه کنید .

 

نصب کاغذ دیواری روی گچ

 

قیمت نصب کاغذ دیواری روی گچ چگونه محاسبه می شود ؟

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات ارائه شده در خدمت از ما و یا ثبت سفارش خود از طریق راه زیر اقدام کنید و در کمترین زمان بهترین نیرو ها را به استخدام در بیاورید .

راهی که شما می توانید به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز و در کمترین زمان درخواست خود را ثبت کنید ارسال درخواست از طریق فرم درخواست اینترنتی می باشد که در وب سایت شرکت خدمت از ما قرار داده شده است .آیا کاغذ دیواری روی رنگ روغن می چسبد ؟

خیلی وقت ها اینگونه سوال ها پیش می آید که کاغذ دیواری بر روی چه سطوحی میچسبد ؟ آیا کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک میچسبد ؟ بهترین پاسخ برای این سوال ها این است که با انجام زیر سازی به بهترین نحو و توسط افراد ماهر و باتجربه این امکان وجود دارد که بتوان برروی هرگونه سطحی نصب کاغذ دیواری را انجام داد حال فرق نمی کند که بخواهید  نصب کاغذ دیواری روی سیمان انجام شود و یا نصب کاغذ دیواری روی گچ و خاک باشد چون به سادگی می توان حتی کاغذ دیواری روی کاشی آشپزخانه نیز نصب کرد فقط باید زیر سازی های لازمه انجام شود . نیروهای خدمت از ما با داشتن تجربه و مهارت زیاد در زمینه نصب کاغذ دیواری می توانند با سادگی هر نوع کاغذ دیواری را بر روی هر گونه سطح برای شما نصب کنند .قبل از نصب کاغذ دیواری ، زیرسازی فراموش نشود

یکی از مهم ترین کارهایی که باید قبل از شروع نصب کاغذ دیواری روی گچ و یا روی هر سطح دیگر انجام شود اجرای زیر سازی می باشد ، زیر سازی زمانی لازم الاجرا می باشد که روی دیوار ترک ها و یا سوراخ و شکافی وجود داشته باشد اگر این مشکلات حل نشود کاغذ دیواری به خوبی نصب نمی شود و ظاهر زیبایی نخواهد داشت در بعضی از موارد نیز بعد از مدتی ممکن است کاغذ دیواری کنده شود پس فرق نمی کند که زیرسازی کاغذ دیواری رنگ پلاستیک باشد یا نوع دیگری همیشه باید زیر سازی را به بهترین نحو و توسط متخصص انجام داد .

شما می توانید خدمات زیرسازی قبل از نصب کاغذ دیواری رو گچ ساختمان خود از تیم نصب کاغذ دیواری خدمت از ما کمک بگیرید زیرا تیم ما با داشتن ویژگی هایی مانند تمیز و دقیق انجام دادن کار ، استفاده از مصالح با کیفیت ، قیمت مناسب ، سرعت عمل و ... بهترین خدمات نصب کاغذ دیواری را به شما ارائه می دهد .


 

چه نکاتی هنگام زیرسازی باید رعایت شود ؟

اگر که دیوارتان ترک خورده است قبل از نصب ، کلید و پریزها را باز کرده و سطح دیوار را با کاردک بتراشید .
شکاف روی دیوار را با بتونه و یا گچ از بین ببرید. قسمت هایی که از گچ استفاده کرده اید را با استفاده از روغن پرایمر ، روغن بزنید و در صورتیکه کل دیوار از گچ می باشد و تا به حال رنگ نشده است به کل دیوار روغن الیف بزنید.
در صورتیکه دیوار دچار نم زدگی شده منبع آن را پیدا کنید و مشکل را حل کنید سپس قسمت های نمناک را توسط کاردک بتراشید و این کار را به صورت عمقی ادامه دهید تا لایه های زیری نیز اگر نمناک هستند از بین بروند . در آخر ، سطح دیوار را با استفاده از گچ صاف کنید .
اگر کاغذ دیواری شما نازک می باشد بهتر است در صورتیکه روی دیوار لکه های زرد و یا سیاه رنگ وجود دارد آنها را با رنگ سفید رنگ بزنید زیرا ممکن است لکه ها از زیر کاغذ دیواری مشخص شوند.
برای از بین بردن گرد و غبار روی دیوار و کمک به چسبندگی و نصب کاغذ دیواری مقداری سریش و چسب کاغذ دیواری را با هم مخلوط کنید تا محلول رقیقی بدست بیاید و سپس به صورت لایه ی نازکی روی دیوار بزنید .
رنگ گردن درب و پنجره ، نرده ، سقف و ... را قبل از نصب کاغذ دیواری روی گچ انجام دهید .

 

نصب کاغذ دیواری

 

انواع کاغذ دیواری را بشناسید:

 • کاغذی
 •  پارچه
 • غیربافته شده
 • با پوشش وینیل اکریلیک
 • پارچه ای با روکش وینیل اکریلیک
 • کاغذ با روکش وینیل سخت و جامد
 • کاغذ با روکش وینیل سخت، جامد و طرح برجسته
 • پوشش دیواری با الیاف طبیعی
 • پوشش دیواری با الیاف مصنوعی
 • پوشش دیواری آکوستیک یا با عایق صوتی

 

خدمت از ما در چه شهرهایی خدمات نصب کاغذ دیواری روی گچ را ارائه می دهد ؟

شما می توانید خدمات نصب کاغذ دیواری را در شهر های شیراز و تهران از خدمت از ما دریافت کنید تا در کمترین زمان در هر نقطه ای از شهر که باشید تیمی متخصص و حرفه ای در اختیارتان قرار بگیرد و هر خدمتی که لازم دارید را به شما ارائه دهد .


کلام آخر

اگر شما هم به دنبال یک نصاب حرفه ای کاغذ دیواری می گردید می توانید به راحتی با ارسال درخواست خود برای کارشناسان خدمت از ما بهترین نصاب را به استخدام در بیاورید و با نصب کاغذ دیواری با رعایت اصول لازمه دکوراسیون خانه تان را دگرگون کنید و خانه تان را از نو بسازید .

4.00 امتیاز از 8 رای

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading