نحوه نصب کاغذ دیواری روی دیوار گچی (گچ)

ثبت درخواست " نصب کاغذ دیواری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نحوه نصب کاغذ دیواری روی دیوار گچی (گچ)

با نصب کاغذ دیواری روی دیوار گچی دکور خانه‌ی خود را از نو بسازید

در صنعت ساختمان سازی پس از ساخت دیوارها برای پوشاندن دیوارها از گچ استفاده می‌شود. راه‌های زیادی وجود دارد که بتوان ظاهر زیباتری به این دیوارها داد که از جمله آن می‌توان به رنگ کردن، کاشی کاری، موزاییک کاری، سرامیک کاری و از همه مهمتر نصب کاغذ دیواری روی گچ اشاره کرد.

از بین راه‌های گفته شده نصب کاغذ دیواری بر روی دیوار گچ محبوبیت بیشتری دارد زیرا علاوه بر تنوع در طرح و رنگی که دارد قیمت مناسبی نیز دارد. البته ممکن است هر شرکتی قیمت مناسبی برای نصب کاغذ دیواری روی گچ برآورد نکند؛ راه حلی که ما برای شما در نظر گرفته‌ایم استفاده از خدمات نصب کاغذ دیواری "خدمت از ما" می‌باشد تا با مقرون به صرفه‌ترین هزینه بتوانید خانه خود را از نو بسازید و زیباترین دکوراسیون داخلی منزل داشته باشید.

 

نصب کاغذ دیواری، در چه مواردی استفاده می شود؟

 • نصب کاغذ دیواری روی گچ 
 • نصب کاغذ دیواری روی سیمان
 • نصب کاغذ دیواری روی گچ و خاک
 • نصب کاغذ دیواری روی دیوار گچی

 

قیمت نصب کاغذ دیواری روی دیوار گچی، چگونه محاسبه می‌شود؟

برای محاسبه‌ی قیمت نصب کاغذ دیواری روی گچ باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. از مهم ترین این عوامل می‌توان به متراژ کار، پیچیدگی کار، جنس کاغذ دیواری، دستمزد، مصالح مورد نیاز و ... اشاره کرد. .شما باید در انتخاب نصاب دقت بالایی داشته باشید و منصف‌ترین نصاب را به استخدام دربیاورید تا هزینه‌های سنگینی بر روی دست شما گذاشته نشود.

 

نصب کاغذ دیواری روی گچ

 

قیمت نصب کاغذ دیواری روی گچ چگونه محاسبه می‌شود؟

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات ارائه شده در "خدمت از ما" و یا ثبت سفارش خود از طریق راه زیر اقدام کنید و در کمترین زمان بهترین نیروها را به استخدام در بیاورید.

راهی که شما می‌توانید به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز و در کمترین زمان درخواست خود را ثبت کنید ارسال درخواست از طریق فرم درخواست اینترنتی می‌باشد که در وب سایت شرکت "خدمت از ما" قرار داده شده است.


 

آیا "کاغذ دیواری روی دیوار گچی" می‌چسبد؟

گاهی اوقات سوالاتی از قبیل موارد زیر پیش می آید؛ کاغذ دیواری بر روی چه سطوحی می‌چسبد؟ آیا کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک می‌چسبد؟ و سوالات مشابه که دغدغه بسیاری از افراد است. در حالت کلی نقش انواع چسب کاغذ دیواری در اجرای صحیح و اصولی دیوار پوش روی سطوح مختلف بسیار پر رنگ می‌باشد. 

بهترین پاسخ برای این سوال‌ها این است که با انجام زیر سازی به بهترین نحو توسط افراد ماهر و باتجربه این امکان وجود دارد که بتوان بر روی هرگونه سطحی نصب کاغذ دیواری را انجام داد. 

فرق نمی‌کند که بخواهید نصب انواع کاغذ دیواری روی سیمان انجام شود و یا گچ و خاک باشد. مراحل این کار ساده است؛ فقط باید زیر سازی‌های لازمه انجام شود. نیروهای فعال در بستر "خدمت از ما" با داشتن تجربه و مهارت زیاد در زمینه نصب کاغذ دیواری می‌توانند با سادگی هر نوع کاغذ دیواری را بر روی هر گونه سطح برای شما نصب کنند.


 

قبل از نصب کاغذ دیواری، زیرسازی فراموش نشود

یکی از مهم ترین کارهایی که باید قبل از شروع نصب کاغذ دیواری روی گچ و یا روی هر سطح دیگر انجام شود؛ اجرای زیر سازی می‌باشد، زیر سازی زمانی لازم است که روی دیوار ترک‌ها و یا سوراخ و شکاف وجود داشته باشد. در این شرایط اقداماتی مثل ترمیم ترک سقف گچی بسیار حائز اهمیت است. 

اگر این مشکلات حل نشود کاغذ دیواری به خوبی نصب نمی‌شود و ظاهر زیبایی نخواهد داشت در بعضی از موارد نیز بعد از مدتی ممکن است کاغذ دیواری کنده شود پس فرق نمی‌کند که زیرسازی کاغذ دیواری رنگ پلاستیک باشد یا نوع دیگری همیشه باید زیر سازی را به بهترین نحو و توسط متخصص انجام داد.
 

کاغذ دیواری روی دیوار گچی

 

چه نکاتی هنگام زیرسازی، باید رعایت شود؟

 • اگر که دیوارتان ترک خورده است قبل از نصب، کلید و پریزها را باز کرده و سطح دیوار را با کاردک بتراشید.
 • شکاف روی دیوار را با بتونه و یا گچ از بین ببرید. قسمت‌هایی که از گچ استفاده کرده‌اید را با استفاده از روغن پرایمر و سیلر، روغن بزنید و در صورتیکه کل دیوار از گچ می‌باشد و تا به حال رنگ نشده است به کل دیوار روغن الیف بزنید.
 • در صورتیکه دیوار دچار نم زدگی شده باشد، منبع آن را پیدا کنید و پس از یافتن علت آن مشکل را حل کنید. سپس قسمت‌های نمناک را توسط کاردک بتراشید و این کار را به صورت عمقی ادامه دهید تا لایه‌های زیری نیز اگر نمناک هستند از بین بروند. در آخر، سطح دیوار را با استفاده از گچ صاف کنید.
 • اگر کاغذ دیواری شما نازک می‌باشد بهتر است؛ در صورتیکه روی دیوار لکه‌های زرد و یا سیاه رنگ وجود دارد آن‌ها را با رنگ سفید رنگ بزنید و عمل لکه گیری دیوار رنگ شده را انجام دهید. زیرا ممکن است لکه‌ها از زیر کاغذ دیواری مشخص شوند.
 • برای از بین بردن گرد و غبار روی دیوار و کمک به چسبندگی و نصب کاغذ دیواری مقداری سریش و چسب کاغذ دیواری را با هم مخلوط کنید تا محلول رقیقی بدست بیاید و سپس به صورت لایه ی نازکی روی دیوار بزنید.
 • رنگ گردن درب و پنجره، نرده، سقف و ... را قبل از نصب کاغذ دیواری روی گچ انجام دهید.
 • از متد‌های جدید دکوراسیون مدرن برای ست کردن طرح کاغذ دیواری نصب شده روی دیوار استفاده کنید. 

 

نصب کاغذ دیواری روی سیمان

 

انواع کاغذ دیواری، را بشناسید:

 • کاغذی
 •  پارچه
 • غیربافته شده
 • با پوشش وینیل اکریلیک
 • پارچه ای با روکش وینیل اکریلیک
 • کاغذ با روکش وینیل سخت و جامد
 • کاغذ با روکش وینیل سخت، جامد و طرح برجسته
 • پوشش دیواری با الیاف طبیعی
 • پوشش دیواری با الیاف مصنوعی
 • پوشش دیواری آکوستیک یا با عایق صوتی

 

کلام آخر نصب کاغذ دیواری روی گچ

اگر شما هم به دنبال یک نصاب حرفه‌ای کاغذ دیواری می‌گردید می‌توانید به راحتی با ارسال درخواست خود برای کارشناسان "خدمت از ما" بهترین نصاب را به استخدام در بیاورید و با نصب کاغذ دیواری با رعایت اصول لازمه دکوراسیون خانه‌تان را دگرگون کنید و خانه‌تان را از نو بسازید.

4.5 امتیاز از 1756 رای


نصب کاغذ دیواری
برای سرویس نصب کاغذ دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین