نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

ثبت درخواست " نصب کاغذ دیواری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

مزایا و معایب نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

اگر شما هم از رنگ یکنواخت دیوارهای منزلتان خسته شده‌اید و اگر فکر می‌کنید با نصب کاغذ دیواری بر روی دیوارهای منزلتان تحولی در دکوراسیون داخلی منزل رخ می‌دهد، ولی نمی‌دانید که آیا می‌توانید نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن را انجام دهید یا خیر؟ با ما همراه باشید. تا از مزایا و معایب نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن آگاه شوید.

 

هزینه نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

هزینه نصب کاغذ دیواری بر روی رنگ روغن به عواملی مثل زیرسازی‌های لازم، میزان مصرف چسب، روغن پرایمر و سیلر مورداستفاده در حین کار، نوع و جنس کاغذ دیواری‌ها و موارد مشابه بستگی دارد، لذا هزینه نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن در شرایط مختلف، به دلیل تفاوت در میزان کار و زمان موردنیاز متغیراست.

البته شما می‌توانید با ثبت درخواست در مجموعه "خدمت از ما"، از مجرب ترین کارشناسان ما استعلام قیمت بگیرید و تمامی هزینه‌های نصب کاغذ دیواری را به‌راحتی برآورد کنید.


 

روش ثبت سفارش نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

برای استفاده از کلیه خدمات نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن از طریق اپلیکیشن یا سایت "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت نمایید؛ تا کارشناسان ما مشاوره لازم در خصوص نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن را به شما ارائه دهند. به علت زرد شدن کاغذ دیواری بعد از نصب توجه کافی به مراحل قبل و بعد اجرای این دیوارپوش در میزان دوام آن روی دیوار و سقف تاثیر بسزایی دارد. 

 

نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

 

ممکن است در بخش هایی از منزل با چالش های دیگری روبه رو باشید، برای مثال بخواهید کاغذ دیواری را روی کاشی و یا روی گچ نصب کنید، که می‌توانید به ترتیب به محتواهای جامع و آموزشی نصب " کاغذ دیواری روی کاشی " و یا " نصب کاغذ دیواری روی گچ " مراجعه کنید.

 

آیا کاغذ دیواری روی رنگ روغن میچسبد؟

خیالتان راحت باشد شما می‌توانید نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن را به‌ راحتی انجام دهید، به شرطی که اولاً زیرسازی‌های لازم را انجام دهید، دوما از روغن پرایمر مخصوص و چسب کاغذ دیواری باکیفیت بالا استفاده نمایید. برای اینکه بدانید زیرسازی‌های لازم چه شرایطی دارد و شما چه‌کارهایی را باید انجام دهید مطلب زیر را مطالعه نمایید.


 

روش‌های نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن کدامند؟

برای نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن تنها 2 راه‌حل وجود دارد، راه اول اینکه تمام دیوارها را به‌صورت کامل سمباده نرم بزنید تا دیوار رنگ روغن، حالت لیزی خود را از دست بدهد و کمی خاصیت زبری به خودش بگیرد تا چسب کاغذ دیواری به‌راحتی روی آن بنشیند و شما بتوانید کاغذ دیواری را بر روی دیوار نصب کنید. در راه دوم شما باید تمام سطوح دیوار را به‌خوبی به چسب پرایمر آغشته کنید و سپس کار نصب کاغذ دیواری را انجام دهید.زیرسازی مهم‌ترین بخش در نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

برای نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن شما حتماً باید قبل از شروع کار، زیرسازی‌های لازم را انجام داده باشید. در زیرسازی شما باید ترک‌خوردگی، کنده‌کاری، نقاط فرورفتگی و برآمدگی و حتی شوره دیوار را نیز برطرف نمایید تا نصب کاغذ دیواری بر روی رنگ روغن به‌درستی انجام شود.

 

 • خشک بودن اولین قدم برای زیرسازی مناسب

یکی از مشکلاتی که قبل از شروع نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن باید انجام دهیم، برطرف کردن نم و رطوبت است. شاید بد نباشد در این مرحله، سری به محتوا (چگونه رنگ روغن را خشک کنیم) بزنید و توضیحات کامل آن را بخوانید. اگر دیوار دارای رطوبت و یا نم شدیدی باشد، شما باید منشأ آن را پیدا کنید و از بین ببرید، در غیر این صورت سطح زیر کار نمی‌تواند سطح مطلوبی برای نصب کاغذ دیواری باشد. در ضمن اگر دیوار به تازگی گچ کاری شده است، شما باید صبر کنید تا دیوار کاملاً خشک گردد سپس مراحل نصب را انجام دهید.

 

 • استحکام و سختی دیوار را، حتماً مدنظر قرار دهید

سطح زیر کاری مطلوب است که قدرت نگهداری کاغذ دیواری را داشته باشد؛ یعنی قبل از نصب دیوار روی رنگ روغن شما باید گچ کاری دیوار را نیز موردبررسی قرار داده و در صورت لزوم سطح گچی را ترمیم کنید تا در هنگام نصب کاغذ دیواری، استحکام خود را حفظ کند و دچار ریزش نشود.

ولی درصورتی‌که دیوار قدیمی است باید اول لایه‌های شکننده گچ بازسازی شوند سپس دیوارها را به‌خوبی آغشته به پرایمر مخصوص این کارکنید. برای نصب کاغذ دیواری بر روی رنگ روغن حتما از کاغذ دیواری‌های سبک استفاده کنید تا مدت زمان بیشتری را بر روی دیوار بمانند. 

 

ایا کاغذدیواری روی رنگ روغن میچسبد؟


مزایای استفاده از خدمات نصب کاغذ دیواری در "خدمت از ما" 

 • نصب دقیق و اصولی کاغذ دیواری با توجه به نوع و جنس کاغذ دیواری و سطح کار انجام می گیرد.
 • امکان سفارش آنلاین و تعیین روز و ساعت حضور متخصص نصب کاغذ دیواری توسط خود شماست.
 • گاهی پیدا کردن شخصی مطمئن و متخصص برای حضور در منزل شما جهت نصب کاغذ دیواری، کار دشواری است؛ اما با استفاده از متخصصین نصب کاغذ دیواری از مجموعه "خدمت از ما"، دیگر هیچ‌کدام از این دغدغه‌ها را نخواهید داشت.
 • انجام خدمات نصب کاغذ دیواری بر اساس نرخ اتحادیه است.
 • تیم پشتیبانی "خدمت از ما" با پشتیبانی قوی و لحظه‌به‌لحظه، از ابتدا تا انتهای نصب کاغذ دیواری همراه شماست تا خدمت موردنظر، با بالاترین کیفیت انجام گردد.
 • به کمک سامانه آنلاین "خدمت از ما" به بهترین نصاب کاغذ دیواری در سریع‌ترین زمان دسترسی خواهید داشت و دیگر زمان خود را برای پیدا کردن متخصص نصب کاغذ دیواری هدر نخواهید داد.
 • قدرت جذب مناسب، برای نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن و همین طور نحوه آماده سازی و لکه گیری دیوار رنگ شده قبل از اجرای کاغذ دیواری بسیار اهمیت دارد. 

 

نصب کاغذ دیواری

 

همان‌طور که گچ کاری دیوار باید از استحکام و قدرت مناسبی برخوردار باشد از طرفی اگر گچ کاری دیوار، بیش‌ازحد سفت باشد، دیگر قادر به جذب چسب نخواهد بود؛ و در این حالت چسب به‌هیچ‌وجه نمی‌تواند ارتباط بین سطح دیوار و کاغذ دیواری را به‌خوبی برقرار کند.

لذا اگر برای نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن با دیواری مواجه هستید که بیش‌ازحد نفوذناپذیر می‌باشد (مانند دیوارهایی که با رنگ روغن خیلی براق نقاشی شده‌اند) باید ابتدا آن‌ها را سمباده کاری کنید و از چسب مخصوص کاغذ دیواری روی رنگ روغن و همچنین پرایمر، برای چسبندگی بیشتر استفاده کنید.اگر کاغذ دیواری زیبا می‌خواهید، ناصافی دیوار را از بین ببرید

برای نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن، سطح دیوار باید کاملاً صاف، یکنواخت و بدون هرگونه بی‌نظمی قابل‌توجهی باشد. البته این موضوع بیشتر برای کاغذ دیواری‌های براق حائز اهمیت است زیرا هرگونه بی‌نظمی را، به‌خصوص در نور آفتاب و یا نورهای هالوژن، به‌خوبی نشان می‌دهند. همچنین سطح دیوار اگر ناصاف باشد، چسب خیلی زیادی را مصرف می‌کند و درنتیجه کاغذ دیواری به‌خوبی بر روی دیوار نمی‌چسبد.


 

تمیزکاری قبل از نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن را جدی بگیرید

سطح زیر کار برای نصب کاغذ دیواری علاوه بر اینکه باید کاملاً صاف، صیقلی و قابل‌جذب باشد باید عاری از هرگونه گردوغبار، چربی و دوده و ... نیز باشد. هرگونه لکه، زنگ‌زدگی، جای خودکار یا چسب و ... ممکن است از زیر کاغذ دیواری نمایان شود، پس ضروری است که قبل از نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن، دیوار به‌خوبی تمیزکاری شود.

همچنین از نصب کاغذ دیواری جدید بر روی کاغذ دیواری‌های قدیمی خودداری کنید، زیرا ممکن است درز و لکه‌های کاغذ دیواری پیشین از زیر لایه‌های جدید نمایان شود و جلوه کاغذ دیواری جدید را برهم بزند.

 

 • دیوار باید دارای رنگی یکنواخت و روشن باشد

در صورت نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن، تفاوت رنگ دیوارها (مخصوصاً در صورت استفاده از کاغذ دیواری‌های نازک و رنگ روشن)، به‌راحتی قابل‌ تشخیص است. لذا سطح دیوار یا باید دارای رنگی یکنواخت باشد و یا شما باید از کاغذ دیواری‌های رنگ روشن استفاده نکنید تا این تفاوت رنگ نمایان نشود.

 

 • اگر می‌خواهید کاغذ دیواری ماندگار بماند، از چسب استاندارد استفاده کنید

چسب کاغذ دیواری روی رنگ روغن در صورتی استاندارد و مفید است که علاوه بر چسبندگی در کوتاه‌مدت، باید در بلندمدت نیز چسبندگی خود را حفظ نماید. در ضمن چسب باید به‌گونه‌ای باشد که تمیز نمودن لکه‌های آن امکان‌پذیر بوده و ضد ایجاد کپک و قارچ نیز باشد.

لذا پیشنهاد می‌شود قبل از نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن به توصیه‌های مربوط به نوع چسب مورد نیاز، مندرج شده بر روی کاغذ دیواری، حتماً توجه نمایید. "خدمت از ما" برای انجام بهترین خدمات نصب کاغذ دیواری با بهترین قیمت و در سریعترین زمان، همیشه در کنار شما خواهد بود. 

 

نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن


آیا نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن پیشنهاد می‌شود؟

شاید این سؤال برای شما پیش‌آمده باشد که اصلاً چرا باید نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن را انجام دهیم؟ و چرا دوباره از رنگ روغن برای نقاشی مجدد دیوارهایمان استفاده نکنیم؟ برای یافتن جواب این سؤالات نکات ذیل را بخوانید.

 1. نصب کاغذ دیواری، بو نمی‌دهد! حتماً می‌دانید اگر بخواهید از رنگ روغن استفاده نمایید؛ یکی از مشکل‌های اساسی رنگ روغن از بین بردن بوی رنگ در خانه، تینر و دیگر مواد شیمیایی است که اهالی خانه را مجبور به ترک محل زندگی تا پایان کار می‌کند. ولی نصب کاغذ دیواری فاقد هرگونه بوی زننده و غیر قابل‌ تحمل است.
 2. زمان رنگ‌آمیزی طولانی‌تر از نصب کاغذ دیواری است و حتی بعد از پایان کار نیز باید تا مدتی نگران خشک شدن رنگ روغن و پوسته‌پوسته نشدن آن باشیم. لذا با این حساب، عملاً مدت‌زمان زیادی را درگیر رنگ‌آمیزی خواهیم بود.
 3. تنوع در کاغذ دیواری با رنگ روغنی که مناسب منزل باشد به‌هیچ‌وجه قابل قیاس نیست و شما در انتخاب رنگ بسیار محدود هستید. ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور کاغذ دیواری‌های سه بعدی، شما برای داشتن کاغذ دیواری دلخواهتان هیچ‌گونه محدودیتی ندارید!
 4. ترس و دلهره از پاشیده شدن رنگ بر روی موکت‌ها و وسایل منزل، شما را بر آن می‌دارد که وسایل منزل را با دقت و حساسیت خاصی جمع‌آوری کنید، انجام این کارها علاوه بر اینکه سخت است، زمان زیادی را نیز برای چیدمان مجدد دکوراسیون از شما خواهد گرفت. لذا نصب کاغذ دیواری بر روی رنگ روغن از هر نظر دردسرهای کم‌تری دارد.

 

کلام آخر نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن

ممکن است شما هم برای نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن کمی تردید داشته باشید ولی این را بدانید که اگر نصاب کاغذ دیواری، ماهر باشد خودش می‌داند که برای نصب کاغذ دیواری بر روی رنگ روغن از چه نوع چسبی استفاده کند، چه میزان و چه نوع روغن پرایمری را بکار ببرد، زیرسازی‌های لازم را چگونه انجام دهد و در کل به کلیه امور مربوط به نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن آشنایی دارد. البته از طرفی اگر نصاب کاغذدیواری‌تان، کار بلد نباشد قطعاً استفاده از رنگ روغن خیلی بهتر خواهد بود!

ولی نگران نباشید، شما می‌توانید با کمک متخصصین نصب کاغذ دیواری "خدمت از ما"، بهترین خدمات نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن را در کمترین زمان و با بهترین نتیجه دریافت کنید.

4.5 امتیاز از 1756 رای


نصب کاغذ دیواری
برای سرویس نصب کاغذ دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین