معرفی کاغذ دیواری مدرن و کلاسیک

ثبت درخواست " نصب کاغذ دیواری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
معرفی کاغذ دیواری مدرن و کلاسیک

کاغذ دیواری مدرن و کاغذ دیواری کلاسیک از نمونه‌های خاص و جدید انواع کاغذ دیواری برای قسمت‌های مختلف ساختمان هستند. بخش عمده‌ای از تغییر دکوراسیون منزل را می‌توان با ایجاد تنوع رنگ و طراحی دیوار با نصب کاغذ دیواری و رنگ‌های پوششی انجام داد.

استفاده از طرح‌های متنوع کاغذ دیواری مثل کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی، کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن همگی از پیشنهادات کاربردی برای هماهنگی قسمت‌های مختلف منزل می‌باشد. کاغذ دیواری مدرن از سبک‌های جدید تغییر دکوراسیون دیوار بوده که در نوع سه بعدی و دیگر طرح‌های نوین انجام می‌شود.

 

 

بیشترین سهم تغییر دکوراسیون منزل و هماهنگی قسمت‌های مختلف ساختمان در طراحی داخلی را می‌توان به رنگ و نوع کاغذ دیواری نصب شده اختصاص داد. از این رو در این مطلب به بررسی انواع کاغذ دیواری مدرن و کلاسیک در طرح‌های مختلف برای دکوراسیون داخلی ساختمان می‌پردازیم.

 

کاغذ دیواری سلطنتی برای پذیرایی

 

نقش کاغذ دیواری مدرن در دکوراسیون داخلی

نصب کاغذ دیواری مدرن در ساختمان این امکان را برای طراحان داخلی و افراد متخصص در زمینه دکوراسیون منزل ایجاد می‌کند که هرگونه خلاقیت و نوآوری برای تکمیل کار خود بهره برند. علاوه بر این کاغذ دیواری مدرن محدودیت کاربرد طرح‌های تکراری و یکنواخت را از بین برده و دست شما را برای هر گونه زیباسازی و ایده‌های نو در دکوراسیون منزل باز می‌گذارد. 

 

نقش کاغذ دیواری مدرن در دکوراسیون داخلی

 

امکان انتخاب طرح‌های هماهنگ با اتاق و چیدمان لوازم با طرح‌های ساده و شلوغ و رنگ‌های متنوع همگی با تنوع رنگ و طرح به کار رفته در کاغذ دیواری مدرن امکان پذیر است. امروزه بیشترین کاربرد تغییر دکوراسیون و تزیین دیوار را می‌توان به نصب انواع کاغذ دیواری مدرن و کاغذ دیواری کلاسیک در منزل اختصاص داد.

 

کاغذ دیواری کلاسیک جدید

 

بنابراین در صورت رعایت اصول بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون بواسطه نصب کاغذ دیواری مثل ترمیم ترک سقف گچی و دیگر بخش‌های دیوار و سقف رعایت شود، می‌توان این سبک را یک متد کاربردی و خاص در طراحی داخلی و و نقطه مقابل نقاشی ساختمان مدرن دانست. 

 

انواع کاغذ دیواری مدرن برای منزل

همانور که اشاره داشتیم از سری نکات و ویژگی‌های مهم کاغذ دیواری مدرن هماهنگی آن با سلایق و مکان‌های استفاده از آن است. این امر نشاندهنده‌ی تنوع بع کار رفته در طرح‌ها و انواع کاغذ دیواری مدرن بوده که در این قسمت با برجسته ترین آنها بر اساس بهترین رنگ برای دیوار خانه و نحوه اجرای آن‌ها آشنا می‌شویم.

 

انواع کاغذ دیواری مدرن برای منزل

 

کاغذ دیواری مدرن پذیرایی

بهترین طرح و مدل کاغذ دیواری مدرن برای پذیرایی مدرن بافت دار و یا طرح دار این سبک کاغذ دیواری می‌باشد. علاوه بر این مورد استفاده از طرح‌های هندسی به کار رفته در کاغذ دیواری مدرن و رنگ‌های ملایم و شاد منجر به بخشیدن نظم و آرامش و هیجان به محیط داخلی پذیرایی می‌شود.

 

کاغذ دیواری مدرن پذیرایی

 

کاغذ دیواری پتینه مشکی مدرن هم سبک با اصل پتینه کاری، کاغذ دیواری مدرن بافت دار بی ان هلندی و مواردی از این قبیل از سری مدل‌های مدرن در راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی می‌باشند. برای دیگر قسمت‌های منزل مثل اتاق خواب و اتاق‌های مثل اتاق کار وابسته به نوع کاربردی آنها می‌توان از طرح‌ها و رنگ‌های خاص کاغذ دیواری مدرن که آرام بخش و نظم دهنده هستند بهره برد.

 

کاغذ دیواری مدرن در رنگ‌های مختلف

استفاده از رنگ‌های سرد و گرم، ملایم و شاد برای کاغذ دیواری مدرن از دیگر ویژگی‌های خاص این سبک کاغذ دیواری بوده که امکان نصب آن در مکان‌های مختلف را فراهم می‌کند.

 

کاغذ دیواری مدرن در رنگ‌های مختلف

 

کاغذ دیواری مدرن به رنگ طوسی در هارمونی متنوع، کاغذ دیواری مدرن سدری و همین طور رنگ‌های خاص مشابه موارد اشاره شده برای اتاق‌های پذیرایی، خواب و کار و همین طور مکان‌هایی مثل آشپزخانه کاربرد دارند.

اجرای متد هماهنگی طرح و رنگ انواع کاغذ دیواری با جدیدترین اکسسوری آشپزخانه و همین طور دیگر عناصر دکوراتیو محیط مثل جزیره آشپزخانه فضای خاصی را به محیط می‌بخشد. علاوه بر این مورد شما می‌توانید کاغذ دیواری آشپزخانه را با رنگ و طرح به کار رفته در کف و انواع سقف کاذب آشپزخانه‌تان ست کنید. 

 

کاغذ دیواری مدرن سه بعدی

کاغذ دیواری مدرن سه بعدی که امروزه از آن تحت عناوینی مثل پوستر سه بعدی یاد می‌شود در سبک‌ها و رنگ‌های مختلف ایجاد و قابل استفاده می‌باشند. این سبک کاغذ دیواری مدرن علاوه بر زیبایی فضای منزل را منحصر به فرد و خاص می‌کند.

 

کاغذ دیواری مدرن سه بعدی

 

کاغذ دیواری مدرن 2020

بیشترین سبک و طرح کاغذ دیواری مدرن 2020 استفاده از طرح‌های برجسته، بافت دار و پرجزئیات بوده که خصوصا برای منازل با فضاهای محدود و دکوراسیون خلوت بسیار کاربرد دارند. رنگ زرد و طرح‌های گلدار و کلاسیک بیشتر سهم را در ترند انواع کاغذ دیواری مدرن در سال 2020 به خود اختصاص داده اند.

 

کاغذ دیواری مدرن 2020

 

طرح تکسچر کاغذ دیواری مدرن از دیگر موارد پر کاربرد در این سبک کاغذ دیواری می‌باشد. علاوه بر آن طرح‌های آجرنما و بافت دار نیز بیشترین استفاده را در بین انواع کاغذدیواری مدرن در سال جاری داشته اند.

 

کاربرد کاغذ دیواری کلاسیک تزیین دیوار

دیگر نوع پوشش دیوار که از طرفداران خاصی برخوردار بوده کاغذ دیواری کلاسیک است. بیشترین سهم تغییرات دکوراسیون با این نوع کاغذ دیواری بر عهده طرح و رنگ‌های به کار رفته در آن بوده که تنها مختص سبک کاغذ دیواری کلاسیک است.

 

کاربرد کاغذ دیواری کلاسیک تزیین دیوار

 

سبک اصیل و سنتی کاغذ دیواری کلاسیک طرح گل‌های داماسک، راه دار ، ساده بافت دار بوده که امروزه با تلفیق آن با سبک مدرن خطوط و طرح‌های خاص هندسی نیز به آن اضافه شده است. رنگ بندی اصلی کاغذ دیواری کلاسیک بصورت ترکیبی از رنگ های آبی، نقره ای، طلایی و به طور کلی رنگ های سلطنتی بوده که به محیط اطراف استایل خاص و لوکسی را می‌بخشد.

در حالت کلی به علت زرد شدن کاغذ دیواری بعد از نصب و همین طور هزینه بر بودن تعویض زودهنگام این سبک دیوارپوش توجه کافی به انتخاب جنس، رنگ و طرح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. 

 

انواع کاغذ دیواری کلاسیک در طرح‌های مختلف

کاغذ دیواری کلاسیک که در نوع مدرن و سلطنتی بیشتر کاربرد دارد در طرح‌ها و انواع مختلفی تولید و استفاده می‌شود. در این قسمت به بررسی پر کاربرد ترین نوع کاغذ دیواری کلاسیک برای تغییر دکوراسیون منزل اشاره خواهیم داشت.

 

انواع کاغد دیواری کلاسیک در طرح‌های مختلف

 

استفاده از طرح‌های پوستری و برجسته کاغذدیواری کلاسیک و مدرن امروزه در دسته بهترین سبک دکوراسیون و تزیین دیوار در بازسازی و تغییر دکوراسیون می‌باشد. رنگ های به کار رفته در این طرح کاغذ دیواری و طرح‌های جدید نشانه‌ای از تلفیق هنر و طراحی کاغذ دیواری در سبک های جدید است. 

 

قیمت کاغذ دیواری مدرن

 

کاغذ دیواری نانو و پی وی سی در ردیف انواع دیوار پوش ضد آب قرار داشته که امکان تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام به واسطه نصب کاغذ دیواری فراهم آورده است. همین طور از کاغذ دیواری طرح سنگ و پارکت برای شبیه سازی متد‌های نقاشی دیوار آجری و مواردی از این قبیل می‌توان بهره برد. 

 

کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن

تلفیق دو سبک کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن با ایجاد طرح‌های ساده و خاص مدرن با رنگ‌های منحصر به فرد کاغذ دیواری کلاسیک همراه است. برای بهره مندی از ویژگی‌های خاص هر دو کاغذ دیواری می‌توانید از این سبک برای تغییر دکوراسیون و  رنگ دیوار استفاده کنید.

 

کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن

 

در این میان می‌توان به طرح و سبک خاص گلدار و همین طور ساده برای ایجاد هماهنگی بین کاغذدیواری نصب شده بر دیوار و دکوراسیون منزل اشاره داشت. 

 

کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن در طرح های جدید

 

کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی

رنگ‌ها و طرح‌های خاص و سلطنتی به کار رفته در انواع کاغذ دیواری کلاسیک به این سبک فضای منزل به به حالت خاص و منظم تبدیل می‌کند. استفاده از آبی و بنفش سلطنتی به همراه طرح‌های جدید در هماهنگی فضای اتاق با دیگر قسمت‌های طراحی آن تاثیر دارد.

 

کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی

 

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون

برای تغییر بخش‌های مختلف منزل مثل پشت تلویزیون، شومینه و قسمت‌های مشابه آن از انواع کاغذ دیواری کلاسیک به دلیل داشتن جلوه بیشتر استفاده می‌شود.

 

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیون

 

امروزه دیوارپوش‌های دیگر مثل روکش چوب و مواردی در این راستا از قیمت بالایی برای نصب و نگهداری برخوردار بوده از این رو استفاده از طرح‌های جدید کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن بهترین جایگزین برای این نوع دیوارپوش‌ها می‌باشند. استفاده از طرح‌های خاص کاغذ دیواری مدرن، کاغذ دیواری کلاسیک و نوع سلطنتی آن این امکان را به شما می‌دهد که با هر سلیقه‌ای بهترین سبک را برای ساختمان انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1243 رای


نصب کاغذ دیواری
برای سرویس نصب کاغذ دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین