آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن

ثبت درخواست "نقاشی ساختمان"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن

آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن می‌­توانند به­‌سادگی دکور خانه شما را تغییر دهند و جذابیت آن را چندبرابر کنند. جدیدترین مدل نقاشی ساختمان نه تنها نوعی از روش­‌های بازسازی خانه هستند، بلکه با کمترین هزینه نیز می­‌توانند فضای خانه شما را نوتر و تمیزتر از همیشه نشان دهند. اگر شما نیز به دنبال آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن برای دادن ظاهری جدید به خانه خود هستید، با ما در ادامه این مطلب و معرفی آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن همراه باشید.

معرفی نقاشی ساختمان مدرن

همزمان با تغییر سبک در ساخت ساختمان‌ها و مدرن شدن معماری و دکوراسیون داخلی خانه‌ها، نقاشی و سبک رنگ آمیزی ساختمان‌ها نیز به سمت مدرن شدن و جدیدترین مدل نقاشی ساختمان پیش رفته است. ما اکنون شاهد حضور آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن همانند نقاشی با شابلون و همین طور نمونه‌هایی خاص از نقاشی دیوار آجری هستیم و این سبک مدرن دیگر تنها به معماری و دکوراسیون ختم نشده است.

اگر بخواهیم جدیدترین مدل نقاشی ساختمان و نقاشی مدرن ساختمان را در یک جمله تعریف کنیم، باید بگوییم آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن تلفیق همان رنگ‌های قدیمی با عناصر مدرن ساختمانی و دکوراسیون به صورتیست که با هم تناسب داشته، و به زیبایی هر چه بیشتر ساختمان بیانجامد.

در این میان طرح و رنگ  انواع پارکت، کف پوش سالن و پذیرایی، جزیره آشپزخانه و دکوراسیون اتاق‌های مختلف در نقاشی ساختمان و انتخاب هارمونی رنگ تاثیر بسزایی دارد. 

 

آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن

توجه به نوع و طرح انواع کف پوش ( فرق پارکت و لمینت) در انتخاب رنگ مناسب و خاص برای نقاشی ساختمان به سبک مدرن تاثیر زیادی دارد. اکنون که با تعریف نقاشی ساختمان مدرن آشنا شده‌ایم، در ادامه انواع سبک جدید نقاشی ساختمان را با یکدیگر بررسی می­‌کنیم:

 

1. طرح­‌های هندسی در نقاشی ساختمان مدرن

هرچه می­‌گذرد طرح­‌های جدیدتری در آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن معرفی می‌­شوند. استفاده از طرح‌­های هندسی در نقاشی یکی از جدیدترین مدل نقاشی ساختمان است. در این سبک، انواع فرم‌­های هندسی مانند مثلث، شش ضلعی، نیم دایره و... جایگزین سطوح یک­دست و خسته­‌کننده شده‌­اند. مطمئنا شما نیز این طرح‌­ها را در عکس نقاشی ساختمان ساده و حتی نقاشی ساختمان کودکانه نیز دیده‌­اید.

اگر تصمیم دارید خودتان این مدل آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن را در خانه‌­تان اجرا کنید، تنها به یک پالت رنگی هماهنگ و جذاب و نوارهای چسب مخصوص نقاشی نیاز دارید. همچنین، شما می­‌توانید برای ایجاد یک ترکیب جذاب و چشمگیر، برخی از این اشکال هندسی را با رنگ­های تند و شاد نقاشی کنید.

 

آخرین سبک های نقاشی ساختمان مدرن

 

2. سبک راه راه در جدیدترین مدل نقاشی ساختمان

آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن به صورت راه راه را به 2 صورت می­‌توان انجام داد:

  1. راه راه عمودی: در این حالت تاکید بیشتر روی ارتفاع بوده، و موجب می­‌شود سقف خانه شما مرتفع‌­تر دیده شود.
  2. راه راه افقی: در این مدل تاکید بیشتر روی عرض تاکید بوده، و باعث می­‌شود اتاق یا سالن موردنظر وسیع‌­تر به نظر بیاید (بسیار مناسب برای اتاق­‌های کوچک و باریک).

 

3. رنگ‌­آمیزی سقف در نقاشی ساختمان کودکانه

کمتر جایی دیده شده که سقف، رنگی به جز رنگ­‌های متداول (سفید) داشته باشد. اما یکی از آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن، هماهنگ کردن سقف اتاق (و یا حتی نشیمن) با رنگ یکی از دیوارهاست. شما حتی می‌توانید در نقاشی ساختمان کودکانه تنها سقف را رنگ کنید. اگر قصد رنگ زدن سقف را در جایی جز نقاشی ساختمان کودکانه دارید، کارشناسان 2 رنگ آبی کمرنگ و زرد کمرنگ برای نقاشی سقف پیشنهاد می‌­دهند.

 

جدیدترین مدل نقاشی ساختمان

 

4. رنگ‌­آمیزی کف در آخرین سبک­های نقاشی ساختمان مدرن

اگر سطوح کف خانه شما (اعم از کاشی و سرامیک یا پارکت) به هر علتی کهنه و یا تکراری شده است، برای تعویض آنها باید هزینه زیادی بپردازید. اما شما می­‌توانید با استفاده از یک ترفند ساده در آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن، علاوه بر کاهش هزینه، به کف خانه خود رنگ و رویی تازه ببخشید. حتی اخیرا جستجوی عبارت “کف رنگ شده” در گوگل بالای هزار درصد افزایش یافته است. اجرای این ترفند در سبک جدید نقاشی ساختمان نیازی به متخصص ندارد و شما خودتان هم می­‌توانید این کار را انجام دهید.

 

5. نقاشی ساختمان با شابلون

نقاشی با شابلون نیز یکی دیگر از سبک جدید نقاشی ساختمان و پای ثابت عکس نقاشی ساختمان ساده و کاتالوگ نقاشی ساختمان است. نقاشی ساختمان با شابلون شامل طرح­‌های مختلفی می‌­شود که می‌توانید طبق سلیقه خودتان یکی از آنها را انتخاب، و چهره خانه خود را به کلی دگرگون کنید. به دلیل اجرای ساده، نقاشی ساختمان با شابلون از محبوب­‌ترین روش­ه‌ای مدرن بوده و در نقاشی ساختمان کودکانه نیز پرکاربرد است.

 

عکس نقاشی ساختمان ساده

 

6. سایر مکان­‌ها برای سبک جدید نقاشی ساختمان

وقتی حرف از آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن و جدیدترین مدل نقاشی ساختمان می­‌شود، ذهن بیشتر ما به سمت پذیرایی و اتاق­‌ها می‌­رود. اما برای اجرای انواع سبک جدید نقاشی ساختمان نیازی به محدود کردن خودتان به این فضاها نیست. مکان­‌های زیر را نیز برای افزودن رنگ درنظر داشته باشید:

  1. درب­‌های داخلی
  2. آشپزخانه
  3. شومینه
  4. راه پله

بعنوان مثال در رنگ آمیزی مدرن آشپزخانه توجه کافی به طرح و رنگ به کار رفته در  جدیدترین اکسسوری آشپزخانه، هارمونی رنگ و نقش  سقف کاذب آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر این موارد در هنگام نقاشی راه پله با اقدامات پوششی مثل  ترمیم ترک سقف گچی، و در کف  پوشاندن کاشی قدیمی و استفاده از ابزار مناسب کاغذ دیواری ( انواع چسب کاغذ دیواری) در هنگام تلفیق این سبک با رنگ آمیزی در زیبا جلوه دادن فضا تاثیر بسزایی دارد. 

 

جدیدترین مدل نقاشی ساختمان با توجه به شرایط جوی

شاید تابحال به این عامل در آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن توجه نکرده باشید که البته طبیعی است. بیشتر ما هنگام انتخاب سبک جدید نقاشی ساختمان، تمام توجه خود را متوجه ساختمان و فضای داخلی ساختمان می­‌کنیم. با این وجود، درنظر گرفتن آب و هوا هنگام بررسی عکس نقاشی ساختمان ساده و کاتالوگ نقاشی ساختمان مزایای مهمی خواهد داشت.

1-1 . نقاشی ساختمان مدرن در مناطق گرمسیر

در مناطق کویری و گرمسیر، همه چیز در معماری ساختمان­‌ها به گونه‌­ایست که زندگی در هوای گرم را راحت‌­تر کند. به مرور، این ایده­‌ها از معماری به رنگ‌­آمیزی ساختمان نیز وارد شده­‌اند تا از تاثیر رنگ‌­ها در کاهش دمای ساختمان استفاده کنند. در آخرین سبک‌­های نقاشی ساختمان مدرن برای مناطق گرم، اغلب از رنگ‌­های سفید یا روشن استفاده می­‌شود. این رنگ­ها باعث بازتاب نور خورشید شده، و گرمای کمتری به خود جذب می­‌کنند. به همین دلیل، در آخرین سبک­های نقاشی ساختمان مدرن در فضاهای مختلف ساختمان به ویژه نمای بیرونی از رنگ روشن بیشتر استفاده می­‌شود.

 

سبک جدید نقاشی ساختمان

 

1-2. جدیدترین مدل نقاشی ساختمان در مناطق سردسیر

اگر قصد استفاده از آخرین سبک­های نقاشی ساختمان مدرن در مناطق سردسیر را دارید، بهتر است قبل از هنگام بررسی عکس نقاشی ساختمان ساده و کاتالوگ نقاشی ساختمان به نکاتی توجه کنید که بازدهی بیشتری دارد. فرقی نمی‌­کند ساختمان شما در مناطق کوهستانی باشد یا ییلاق‌­ها، در هرحال در آب و هوای سرد، کمی احساس گرما می‌­تواند لذت­‌بخش باشد.

در جدیدترین مدل نقاشی ساختمان برای مناطق سردسیر بیشتر از رنگ­‌های مانند مثل زرد، قرمز، نارنجی ملایم، شکلاتی، و آجری استفاده می­‌شود تا انرژی و حرارت آن به فضای خانه گرما ببخشد.یکی از ایده‌های نقاشی مدرن ساختمان تلفیق رنگ آمیزی با کاغذ دیواری است که پیشنهاد می‌شود برای اجرای آن حتما  راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی و دیگر قسمت‌های ساختمان قبل از انتخاب رنگ با دقت مطالعه شود. 

 

1-3. جدیدترین مدل نقاشی ساختمان در آب و هوای بارانی

در مناطقی که باران­‌های فصلی زیاد است و محیط رطوبت دارد، اگر در آخرین سبک­‌های نقاشی ساختمان مدرن از رنگ­‌های ضد آب استفاده نشود، آب و رطوبت به راحتی جذب شده و باعث پوسیدگی و خسارت می‌­شود. خوشبختانه در جدیدترین مدل نقاشی ساختمان از رنگ­‌های ضد آب و مقاوم در مقابل شرایط جوی استفاده می­‌شود، که با خیال راحت می‌­توان از آنها برای رنگ‌­آمیزی فضاها استفاده کرد.

نقاشی ساختمان
برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading