انواع سقف کاذب آشپزخانه

ثبت درخواست " نصب سقف کاذب "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع سقف کاذب آشپزخانه

سقف کاذب آشپزخانه یکی از نمونه‌های پرکاربرد انواع سقف کاذب در ساختمان به شمار می‌آید. طرح و مدل سقف کاذب آشپزخانه اولین و مهمترین فاکتور در هنگام انتخاب انواع سقف کاذب محسوب می‌شود. امروزه اجرای سقف کاذب آشپزخانه با در نظر گرفتن چندین عامل اساسی توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

کناف سقف آشپزخانه و دیگر انواع سقف کاذب آشپزخانه علاوه بر مواردی مانند مصالح و جنس آنها از نظر طرح و رنگ نیز باید مورد بررسی قرار گرفته و با دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ باشد. با کمی دقت می‌توانید زیباترین کناف آشپزخانه و همین طور مناسب ترین مدل سقف کاذب را برای نصب در آشپزخانه‌تان انتخاب کنید.

 

 

در هنگام انتخاب بهترین مدل سقف کاذب آشپزخانه دو عاملی مثل جنس و طرح در قیمت سقف کاذب آشپزخانه همانند دیگر عناصر دکوراتیو این محیط (قیمت کابینت آشپزخانه) تاثیر مستقیم دارند. در این مطلب با بررسی انواع سقف کاذب آشپزخانه در کنار بررسی عوامل موثر در اجرای سقف کاذب آشپزخانه با شما همراه خواهیم بود.

 

ایده هایی برای سقف کاذب آشپزخانه

 

در کنار ایده‌هایی مثل بهترین رنگ برای دیوار خانه، نصب تایل گچی، اجرای رابیتس سقف و همین طور دیوار پوش ضد آب برای دکوراسیون آشپزخانه نصب انواع سقف کاذب نیز بسیار رایج است. طرح‌های متنوع این سازه ساختمانی امکان ست کردن با نقاشی ساختمان مدرن و دیگر نوع تغییر دکوراسیون را سهولت بخشیده است. 

 

معرفی سقف کاذب آشپزخانه

سقف کاذب آشپزخانه از نمونه تغییرات دکوراسیون جدید بوده که رایج ترین آن به نام کناف در طراحی داخلی این بخش از ساختمان کاربرد دارد. دقت در انتخاب سقف کاذب آشپزخانه به دلیل حساسیت این محیط و همین طور ضرورت استفاده از جنس‌های خاص در ساخت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

سقف کاذب آلومینیومی از انواع سقف کاذب فلزی و نمونه‌های مثل سقف کاذب گریلیوم و سایر مدل‌های سقف کاذب که در ادامه معرفی خواهیم کرد، امکان دکور کردن مکان‌های مثل آشپزخانه را با شرایط مطلوب تری فراهم کرده است.

 

معرفی سقف کاذب آشپزخانه

 

قابلیت شستشوی راحت، میزان ایمنی، رطوبت و گرمای محیط، رنگ، طرح، ابعاد و نورپردازی از مهمترین موارد در هنگام تعیین مدل سقف کاذب آشپزخانه بوده که باید به آن دقت شود. تنوع بالا و مقاومت قابل توجه سازه‌های به کار رفته در سقف کاذب بر اهمیت انتخاب این سبک سقف برای آشپزخانه افزوده است.

این نشانه‌ها امکان استفاده از انواع سقف کاذب را برای محیط‌های مرطوب را سهولت بخشیده است. و همین نکته اجرای این ایده برای سقف کاذب سرویس بهداشتی و مواردی مثل سقف کاذب استخر امکان پذیر کرده است.

 

انواع سقف کاذب آشپزخانه

مدل سقف کاذب آشپزخانه بر اساس متریال کاربردی در ساخت آنها دسته بندی شده و با ویژگی‌های خاص برای شرایط مختلف در نظر گرفته می‌شود. مدل‌های متنوع اجرای سقف کاذب آشپزخانه به صورت زیر قابل معرفی است.

 

انواع سقف کاذب آشپزخانه

 

سقف کاذب کناف آشپزخانه

کناف یک سازه بسیار معروف و پر کاربرد در ساخت انواع سقف کاذب است. از مقاومت این نوع سقف کاذب برای طراحی و ساخت سقف آشپزخانه می‌توان بهره برد. استفاده از متریالی سبک مثل گچ در طرح‌های ضد حریق و رطوبت و گرمای این نوع سقف کاذب و همین طور قابلیت نصب هالوژن و چراغ سقفی‌های خاص و زیبا در راستای نورپردازی سقف از ویژگی‌های خاص سقف کناف هستند.

 

سقف کاذب کناف آشپزخانه


 

سقف کاذب آسمان مجازی آشپزخانه

در این سبک از سقف کاذب تایل‌ها و پنل‌های سقفی در فضایی پایین تر از سطح سقف اصلی آشپزخانه نصب می‌شوند. از ویژگی‌های بارز این سبک جدید و به روز سقف کاذب آشپزخانه می‌توان به عایق گرما و رطوبت بودن و همین طور خاصیت شستشوی آسان آن اشاره داشت.

 

سقف کاذب آسمان مجازی آشپزخانه

 

استفاده از طرح و رنگ‌های روشن و خاص در ساخت سقف کاذب آشپزخانه در مدل آسمان مجازی این امکان را برای بانوان خوش سلیقه ایجاد کرده که در زیر آسمان دلخواه خود آشپزی کنند.

 

سقف کاذب pvc آشپزخانه

کیفیت اجرای سقف کاذب آشپزخانه از نوع پی وی سی در زیبایی و عمر بالای آن قابل مشاهده است. مدل‌های طرح دار و ساده سقف این نوع سقف کاذب برای طراحی‌ها و دکوراسیون مختلف آشپزخانه تولید و قابل نصب می‌باشد. طرح چوب و طرح‌های چاپی نیز در این مدل سقف کاذب آشپزخانه به چشم می‌خورد.

 

سقف کاذب pvc آشپزخانه

 

سقف کشسان از انواع سقف کاذب با قابلیت ارتجاعی و کششی که دارد می‌توان یکی از مدل‌های سقف کاذب پی وی سی برای آشپزخانه نام برد.

 

سقف کاذب پلکسی(طلقی) آشپزخانه

سقف پلکسی که از موادی مانند پلی کربنات ساخته شده و خاصیتی شیشه مانند دارد در کنار سقف پاسیو و گلخانه برای آشپزخانه نیز کاربرد دارد. دوام بالا، قابلیت شستشوی آسان و همین طور استحکام از دلایل اصلی انتخاب این مدل سقف کاذب آشپزخانه است.

 

سقف کاذب پلکسی(طلقی) آشپزخانه

 

سقف کاذب آی گلس و نمونه‌های مشابه آن رایج ترین نوع سقف کاذب پلکسی برای محیط آشپزخانه است. همانند شستشوی کاغذ دیواری ضد آب برای آشپزخانه شرایط تمیز کردن این مدل سقف کاذب نیست راحت تر است. 

 

سقف کاذب چوبی آشپزخانه

ترموود یکی از اجرای سازنده اصلی سقف کاذب آشپزخانه در نوع چوبی است. ابعاد ثابت، مقاومت در برابر پوسیدگی و حشرات، یکنواختی و رنگ طبیعیه از ویژگی‌های اصلی این ماده بوده که بر اهمیت سقف کاذب چوبی برای نصب در آشپزخانه افزوده است.

 

سقف کاذب چوبی آشپزخانه

 

جدیدترین مدل سقف کاذب آشپزخانه

پش از آشنایی با انواع سقف کاذب آشپزخانه بر اساس مواد و متریال سازنده آنها با پر کاربرد ترین طرح‌ها و مدل‌های مختلف این سبک سقف ‌های کاذب برای نمونه آشنا می‌شویم.

 

سقف کاذب آشپزخانه مدرن

در حال حاضر نمونه‌های خاص و جدیدی از مدل سقف کاذب آشپزخانه بر اساس تغییرات جدید در دکوراسیون و طراحی داخلی این قسمت از منزل بر اساس طرح‌هایی مثل آسمان مجازی و طرح چوب ایجاد و قابل نصب می‌باشند.

 

سقف کاذب آشپزخانه مدرن

 

امکان هماهنگی و ست کردن انواع سقف کاذب مدرن با جدیدترین اکسسوری آشپزخانه، انواع سنگ کابینت و جزیره آشپزخانه و مواردی از این قبیل به دلیل تنوع و خاص بودن طرح‌های اجرا شده راحت تر است. 

 

سقف کاذب آشپزخانه طرح دار

با در نظر گرفتن رنگ دیوار، انواع دیوارپوش، کف پوش و همین طور سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه می‎توانید طرحی خاص و زیبا برای سقف کاذب آشپزخانه انتخاب کنید. طرح‌های هندسی به کار رفته در سقف کاذب کناف و یا طرح و رنگ‌های در نظر گرفته شده در مدل سقف کاذب پی وی سی و آسمان مجازی می‌توانند در دسته مدل طرح دار سقف کاذب قرار گیرند.

 

سقف کاذب آشپزخانه طرح دار

 

سقف کاذب آشپزخانه صنعتی

توجه به متریال به کار رفته در ساخت سقف کاذب آشپزخانه صنعتی اولین نکته‌ای بوده که باید به آن توجه شود. آلومینیوم بهترین گزینه برای سقف کاذب آشپزخانه‌های صنعتی بوده چرا که گچ با ویژگی رطوبت پذیری، پی وی سی با تغییر رنگ و شکل و همین طور پلکسی با آسیب و شکستگی گزینه‌های خوبی برای تحمل بخار، گرما و رطوبت فراوران این محیط نمی‌باشند.

 

سقف کاذب آشپزخانه صنعتی

 

سقف کاذب آشپزخانه ساده و کوچک

برای یک آشپزخانه ساده و کوچک به دنبال یک طرح و مدل ساده و خاصی از سقف کاذب آشپزخانه باشید که علاوه بر تحمل گرما و رطوبت جمع شده در محیط محدود آشپزخانه بر زیبایی محیط و نورپردازی آن تاثیر داشته باشد.

 

سقف کاذب آشپزخانه ساده

 

نکات مهم در اجرای سقف کاذب آشپزخانه

پس از انتخاب مدل سقف کاذب آشپزخانه بر اساس سلیقه و نیازتان، مهمترین عامل اجرای صحیح و بدون نقص انواع سقف کاذب در آشپزخانه است.

برای نصب و اجرای انواع سقف کاذب آشپزخانه با تجهیزات کاربردی و ظریف و بدون نقص بهترین اقدام ارتباط با افراد متخصص و گرفتن مشورت از آنها در این زمینه می‌باشد. از طریق سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" با ثبت درخواست رایگان، به راحتی می توانید به بهترین نصاب کناف تهران، شیراز، مشهد و سایر شهرهای دیگر متصل شوید.

4.5 امتیاز از 1238 رای


نصب سقف کاذب
برای سرویس نصب سقف کاذب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین