راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

ثبت درخواست "اجرا و نصب سقف کاذب"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

امروز کمتر خانه‌ای را می‌بینیم که حداقل در یکی از بخش‌های آن از انواع سقف کاذب استفاده نشده باشد. اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی در سال‌های اخیر بسیار رایج شده و همین مسئله سوالاتی را هنگام انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام و اجرای آن به وجود می‌آورد؛ برای مثال قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی چقدر است؟ ارتفاع سقف کاذب سرویس بهداشتی چقدر باید باشد؟ نحوه باز كردن سقف كاذب چگونه است؟ آیا انتخاب کاذب حمام و اجرای آن با توجه به رطوبت آن مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ و... . امیدواریم این راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام تمام ابهامات شما را در مورد انتخاب و نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی پاسخ دهد.

انتخاب یک دیوارپوش ضد آب برای حمام، نصب انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی، اجرا و نصب کف کاذب با جنس سازگار محیط حمام و سرویس بهداشتی و در نهایت توجه کافی به نکاتی مثل استفاده صحیح از انواع چسب کاغذ دیواری،  ابزار نصب سقف کاذب و توجه کافی به موارد ترمیم ترک سقف گچی در بازسازی و دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام به سبک مدرن حائز اهمیت است. 

 

 سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام چیست؟

پیش از شمردن موارد راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام، سقف کاذب و کاربردهای آن را بررسی می‌کنیم.

سقف کاذب یک دکور حجمی مانند کناف و رابیتس سقف است که که روی لایه اصلی سقف قرار می‌گیرد.این مدل سازه با عناوینی مثل سقف کاذب آشپزخانه، نصب سقف کاذب استخر و موارد مشابه به لحاظ کاربری و سقف کاذب آلومینیومی، چوبی، آی گلس و  سقف کاذب گریلیوم  به لحاظ ساختاری معرفی شده و قابل شناسایی است.

هدف از اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی معمولا بزرگتر و بیشتر نشان دادن فضاست. اما مواردی مانند به پوشاندن کانال کولر، لوله گاز و حتی کاهش ارتفاع سقف دستشویی و حمام نیز از کاربردهای آن است. از انواع سقف کاذب می‌توان سقف کناف، سقف آسمان مجازی و سقف کاذب pvc و... را نام برد که یک لایه تزینی و زیبا را روی سقف ایجاد می‌کنند.

 

انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

اگر تصمیم به اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی دارید، پیش از خواندن مطالب آموزش نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی، بهتر است ابتدا با انواع سقف کاذب حمام و دستشویی آشنا شوید.

 

سقف کاذب چوبی برای نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی

برخی از ما ممکن است فکر کنیم که از چوب تنها می‌توان برای کفپوش یا نهایتا دیوارپوش استفاده کرد؛ اما سقف کاذب چوبی نیز یک گزینه برای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام است. اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی با مدل چوبی این سقف‌ها ظاهر بسیار زیبا و شیکی را به حمام و دستشویی شما (و حتی سایر نقاط خانه) می‌دهد.

شما همچنین می‌‌توانید با طرح‌های مختلف بر روی کناف، اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی را انجام دهید؛ ترکیبی از چوب و کناف را در سقف کاذب حمام و دستشویی‌تان داشته باشید و آن را به روش‌های مختلف نورپردازی سقف دکور کنید.

 

نحوه اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی

 

سقف کاذب آسمان مجازی (سقف کاذب طلقی)

در ادامه این راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام به سقف کاذب آسمان مجازی می‌رسیم. سقف کاذب آسمان مجازی نوعی طرح‌دار است و بیشتر جنبه دکوراتیو دارد. دلیل نام‌گذاری این سقف های کاذب براق بودن آنهاست و اینکه با انعکاس نور، فضا را بزگتر نشان می‌‌دهد.

علاوه بر آن به دلیل جنسشان که معمولا پلی کربنات است، قابل شستشو و در برابر رطوبت مقاوم و در مقابل شستشوی کاغذ دیواری تمیزکاری آن راحت تر است. همین مسئله این مدل را برای انتخاب سقف کاذب حمام و دستشویی، به گزینه‌ای مناسب تبدیل می‌کند.

سقف کاذب طلقی یا آسمان مجازی سبک نیز است و امکان نصب و در صورت انتخاب آن کار نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی برای شما بسیار ساده خواهد شد. المان‌های آلومینیومی به کار رفته در این سقف کاذب حمام و دستشویی نیز از امکان زنگ خوردگی جلوگیری می‌کند. تقاضا برای آموزش نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی از نوع طلقی روز به روز درحال افزایش است.

 

مرکز فروش سقف کاذب سرویس بهداشتی | نحوه باز كردن سقف كاذب

 

سقف کاذب پلکسی

در میان انواع سقف‌های کاذبی که در این راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام معرفی می‌کنیم، کاربرد سقف کاذب پلکسی شبیه به سقف کاذب طلقی، اما جنس آن از نوع پلاستیک فشرده شفاف است.

سقف کاذب پلکسی ظاهری مانند شیشه (و گاهی مدل‌های آسمان مجازی) دارد، اما مقاومت آن از شیشه و سقف کاذب آی گلس بیشتر است. این مدل سقف کاذب ضد آب، و عایق حرارتی و صوتی نیز هست. برچسب‌های مقوایی در اطراف صفحات سقف کاذب پلکسی از محیط در برابر هر گونه آلودگی و گرد و غبار حفاظت می‌کند. سقف کاذب پلکسی نیز طرفداران خاص خود را در انواع مرکز فروش سقف کاذب سرویس بهداشتی و اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی دارد.

 

راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

 

سقف کاذب  pvc سرویس بهداشتی

سقف کاذب pvc یا پی وی سی شاید محبوب‌ترین گزینه برای اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی باشد. سبک بودن، زیبایی و سهولت در نصب (و همچنین نحوه باز كردن سقف كاذب pvc سرویس بهداشتی)، همه از مواردی است که سقف کاذب pvc را تبدیل به گزینه ای پرطرفدار در انتخاب سقف کاذب حمام و دستشویی کرده است.

انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام از این جنس انتخاب بسیار مناسبی بوده و جای هیچگونه نگرانی برای شما نمی‌گذارد. سقف كاذب pvc سرویس بهداشتی به‌عنوان یک سقف کاذب بسیار مقاوم (در برابر خوردگی و پوسیدگی)، در برابر رطوبت و همچنین آتش سوزی مقاوم است، عایق حرارتیست، و قابلیت پوشش‌دهی بالایی نیز دارد و می‌تواند تمامی نقص‌های تاسیساتی را به‌خوبی بپوشاند. سقف كاذب pvc سرویس بهداشتی نیاز به گچ‌کاری و نقاشی سقف حمام و دستشویی را رفع کرده و هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد.

 

اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی | نحوه باز كردن سقف كاذب

 

مزایای اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی

انتخاب سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی و اجرای آن علاوه بر ارتقای دکوراسیون کاربردهای دیگری نیز دارد که در ادامه به‌طور خلاصه با آنها آشنا می‌شویم:

  • پوشاندن موارد تاسیساتی بدون نیاز به گچ‌کاری و رنگ کردن مانند لوله‌کشی‌ها و در نتیجه کاهش هزینه
  • افزایش زیبایی فضا با وجود نصب ساده سقف کاذب سرویس بهداشتی و نورپردازی های متفاوت
  • عایق مناسب برای حرارت و صدا در صورت نصب اصولی و درنتیجه بهینه‌سازی مصرف انرژی
  • مقاومت در برابر رطوبت و پیشگیری از خرابی‌های ناشی از نم، پوسیدگی و خوردگی
  • سهولت در نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و نحوه باز كردن سقف كاذب

 

با وجود مزایای متعددی که در این راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام مطالعه کردید، مطمئنا شما نیز به طرفداران این سقف‌ها اضافه شده‌اید. شما برای در خواست انواع خدمات اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی، برآورد قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی، نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و... کافی است سفارش خود را در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید تا متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان به آن رسیدگی کنند.

اجرا و نصب سقف کاذب
برای سرویس اجرا و نصب سقف کاذب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading