راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

ثبت درخواست " نصب سقف کاذب "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

در عرض کمتر از چندسال، انواع سقف کاذب راه خود را به خانه همه ما باز کردند. در میان این سقف‌ها، سقف کاذب دستشویی و سقف کاذب حمام بیشترین کاربرد را دارند. ما مدام در حال بازسازی و تغییر دکور این بخش‌ها هستیم؛ و خب چه چیزی اقتصادی‌تر و کارامدتر از اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی؟

هنگام انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام ممکن است سوالات متعددب برایتان پیش بیاید، مثلا اینکه بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی کدام است؟ آیا نصب سقف کاذب دستشویی و سقف حمام با توجه به رطوبت این فضاها عاقلانه است؟ و ...

در این راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام قصد داریم ضمن بررسی گزینه‌هایی که دارید، تمام ابهامات شما را در انتخاب و نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی برطرف کنیم.

 

در کنار نصب انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی، می‌توانید با انتخاب یک دیوارپوش ضد آب برای حمام و نصب کف کاذب (که جنس آن هم با محیط حمام و سرویس بهداشتی سازگار است) فضایی کاملا یکپارچه و مدرن خلق کنید.

البته توجه به چند نکته دیگر هم می‌تواند تغییر دکوراسیون شما را بهینه‌تر کند؛ مواردی از جمله: استفاده صحیح از انواع چسب کاغذ دیواری، توجه به ابزار نصب سقف کاذب و ارتفاع سقف کاذب سرویس بهداشتی، و ترمیم ترک سقف گچی به صورت اصولی.

بیشتر از این مقدمه‌چینی نمی‌کنیم، و سراغ معرفی بهترین نمونه‌های سقف کاذب دستشویی و سقف کاذب حمام می‌رویم. اما پیش از شروع راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام، بد نیست ماهیت این محصولات را بهتر بشناسیم.

 

سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام چیست؟

سقف کاذب یک دکور حجمی مانند کناف و رابیتس سقف است، که روی لایه اصلی سقف قرار می‌گیرد. احتمالا با خواندن این تعریف ذهن‌تان مستقیم به سمت سقف کاذب دستشویی و سقف کاذب حمام رفت؛ اما نصب این سازه‌ها فقط در این فضاها رایج نیست.

علاوه اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی، نصب سقف کاذب آشپزخانه، سقف کاذب استخر و ... هم در پروژه‌های مختلف متداول است. مشخصا جنس این سازه‌ها هم به ترکیبات پلاستیکی نام‌آشنا محدود نشده، و سقف کاذب آلومینیومی، چوبی، آی گلس، سقف کاذب گریلیوم و ... هم در بازار موجود هستند.

هدف از اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی معمولا بزرگتر نشان دادن فضاست. البته پوشاندن کانال کولر، لوله گاز و حتی کاهش ارتفاع سقف دستشویی و حمام هم از کاربردهای آن است.

از جمله انواع سقف کاذب حمام و دستشویی می‌توان سقف کناف، سقف آسمان مجازی، سقف کاذب pvc و ... را نام برد، که یک لایه دکوراتیو خیره‌کننده را روی سقف ایجاد می‌کنند. در ادامه هرکدام از این نمونه‌ها را مفصل بررسی کرده‌ایم.

 

مزایای اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی

انتخاب سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی و اجرای آن علاوه بر ارتقای دکوراسیون کاربردهای دیگری نیز دارد که در ادامه به طور کوتاه با آنها آشنا می‌شویم:

  • پوشاندن تاسیسات مانند لوله‌کشی‌ها بدون نیاز به گچ‌کاری و رنگ کردن و در نتیجه کاهش هزینه‌ها
  • افزایش زیبایی فضا با وجود نصب ساده سقف کاذب سرویس بهداشتی و نورپردازی‌های متفاوت
  • عایق مناسب برای حرارت و صدا در صورت نصب اصولی و درنتیجه بهینه‌سازی مصرف انرژی
  • مقاومت در برابر رطوبت و پیشگیری از خرابی‌های ناشی از نم، پوسیدگی و خوردگی
  • سهولت نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و نحوه باز كردن سقف كاذب

 

بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی

 

انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

اگر قصد اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی دارید، پیش از باید انواع سقف کاذب حمام و دستشویی را بشناسید. پس این بخش را از دست ندهید.

 

سقف کاذب چوبی برای سقف حمام و سرویس

شاید تصور کنید که از چوب تنها می‌توان به عنوان کفپوش یا نهایتا دیوارپوش استفاده کرد. اما در موقعیت مناسب، سقف کاذب چوبی نیز یکی از گزینه‌های شما هنگام انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام است.

اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی چوبی به صورت ساده یا شبکه شبکه، ظاهری بسیار شیک به فضای مدنظرتان می‌دهد. شما حتی می‌‌توانید هنگام اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی چوبی آن را با کناف ترکیب کنید، و با تکنیک‌های مدرن نورپردازی سقف فضا را به چیزی واقعا چشم‌گیر تبدیل کنید.

اگر فضای فراخی دارید و می‌توانید تهویه قدرتمندی را برای آن فراهم کنید، و از طرفی دوست دارید سقف کاذب دستشویی و سقف کاذب حمام‌تان گرمای چوب را داشته باشد، شاید دیگر نیازی به خواندن به بقیه گزینه‌های لیست نداشته باشید!

 

سقف کاذب آسمان مجازی (سقف کاذب طلقی)

در ادامه راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام به سقف کاذب آسمان مجازی می‌رسیم، که احتمالا نام آن به گوش‌تان خورده است. سقف کاذب آسمان مجازی پوششی طرح‌دار است که بیشتر جنبه دکوراتیو دارد.

دلیل نام‌گذاری این سقف براق بودن آن است، و اینکه با انعکاس نور فضا را بزگتر نشان می‌‌دهد. به دلیل جنس سقف کاذب دستشویی آسمان مجازی که معمولا پلی کربنات است، این نمونه هم در برابر طوبت مقاوم است، هم می‌توان آن را راحت شست (مقایسه کنید با شستشوی کاغذ دیواری و دردسرهایی که دارد).

علاوه بر این مزایا، سقف کاذب طلقی سبک است، و نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی یا سقف کاذب حمام با آن بسیار ساده و سریع انجام می‌شود. المان‌های آلومینیومی به کار رفته در این سقف کاذب حمام و دستشویی، احتمال زنگ خوردگی را هم حدف می‌کند.

تمام این موارد آسمان مجازی را برای انتخاب سقف کاذب حمام و دستشویی به گزینه‌ای مناسب تبدیل می‌کند. بنابراین عجیب نیست که می‌بینیم تقاضا برای اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی از نوع طلقی روز به روز درحال افزایش است.

 

 سقف کاذب دستشویی

 

سقف کاذب پلکسی دستشویی و حمام

در میان انواع سقف‌های کاذبی که در این راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام معرفی می‌کنیم، کاربرد سقف کاذب پلکسی شبیه به سقف کاذب طلقی، اما جنس آن از نوع پلاستیک فشرده شفاف است.

سقف کاذب پلکسی ظاهری مانند شیشه دارد، اما مقاومت آن از شیشه و سقف کاذب آی گلس بیشتر است. سقف کاذب پلکسی عایق رطوبت، حرارت و صدا هم محسوب می‌شوند؛ و برچسب‌های مقوایی اطراف صفحات آن از محیط در برابر هرگونه آلودگی و گردوغبار حفاظت می‌کند.

طرح‌های گوناگون سقف کاذب دستشویی پلکسی را می‌توانید در فروشگاه‌ها ببینید، و یکی را انتخاب کنید. اگر توقع دارید پس از اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی با فضایی کاملا جدید روبرو شوید، احتمالا پلکسی بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی یا بهترین سقف حمام برای شماست.

 

سقف کاذب حمام

 

سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی

سقف کاذب pvc یا پی وی سی اگر بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی هم نباشد، احتمالا محبوب‌ترین و شناخته‌ترین گزینه برای اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی و سقف حمام است.

سبکی، زیبایی، قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی و سهولت در نصب (و حتی نحوه باز كردن سقف كاذب pvc سرویس بهداشتی) همه از مواردی است که سقف‌های پی وی سی را تبدیل به گزینه‌ای پرطرفدار در انتخاب سقف کاذب حمام و دستشویی کرده است.

انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام پی وی سی واقعا هوشمندانه است، و جای هیچگونه نگرانی برای شما نمی‌گذارد. سقف كاذب pvc سرویس بهداشتی در برابر خوردگی، پوسیدگی، رطوبت و حتی آتش‌سوزی مقاومت عجیبی از خود نشان می‌دهد.

از طرف دیگر، سقف کاذب دستشویی پی وی سی عایق حرارتیست و با قابلیت پوشش‌دهی بالایی که دارد، می‌تواند تمامی نقص‌های تاسیساتی را به خوبی بپوشاند. سقف كاذب سرویس بهداشتی pvc با حذف گچ‌کاری و نقاشی سقف حمام و دستشویی، هزینه‌های شما را هم کاهش می‌دهد.

 

سقف و کاذب سرویس بهداشتی

 

سقف کاذب کناف سرویس بهداشتی

در مقایسه با گزینه‌های قبل، اجرای کناف برای سقف کاذب دستشویی و سقف کاذب حمام رواج کمتری دارد؛ اما شاید این گزینه برای شما و فضایی که در نظر دارید، بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی باشد.

انتخاب سقف و کاذب سرویس بهداشتی کناف به شما اجازه می‌دهد طرح‌های متنوعی را با خطوط صاف و منحنی پیاده‌سازی کند؛ قابلیتی که فضای شما را حقیقتا مجلل می‌کند.

در صورت انتخاب کناف برای سقف کاذب دستشویی و سقف کاذب حمام می‌توانید نورپردازی‌های خیره‌کننده‌ای با لامپ هالوژن، نور مخفی، لوستر و ... هم برای آن ایجاد کنید.

نصب بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی را به بهترین‌ها بسپارید

امیدواریم با مطالعه این مطلب توانسته باشید سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام ایده‌آل‌تان را پیدا کرده باشید. حدس می‌زنیم با وجود مزایایی که در این راهنمای انتخاب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام بررسی کردیم، قصدتان برای این سقف‌ها جدی‌تر هم شده باشد.

از آنجا که نمی‌توان با خواندن چند مقاله آموزش نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی به یک نصاب حرفه‌ای تبدیل شد، بهتر است از یک متخصص برای اجرای این تایل‌های شگفت‌انگیز کمک بگیرید.

برای دریافت انواع خدمات نصب و اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی، برآورد قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی و... کافی است درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید، تا برترین متخصصان شهرتان در کوتاه‌ترین زمان به شما پاسخ دهند.

4.5 امتیاز از 1644 رای


نصب سقف کاذب
برای سرویس نصب سقف کاذب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین