نورپردازی سقف کاذب

ثبت درخواست " نصب سقف کاذب "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نورپردازی سقف کاذب

از خلاقیت‌های نوآورانه در دکوراسیون داخلی، می‌توان به نورپردازی سقف کاذب اشاره کرد. معمولا آنچه که یک دکوراسیون مدرن را تکمیل می‌کند، نحوه نورپردازی سقف کاذب است. در این نوشته نورپردازی انواع سقف کاذب در سبک‌های متنوع و روشنایی سقف کاذب را بررسی کرده ایم که مطالعه آن حتما نگرش شما را به اهمیت نورپردازی در دکوراسیون سقف تغییر می‌دهد.

استفاده از تکنیک نورپردازی خصوصا در تغییر دکوراسیون و اجرای سقف کاذب آشپزخانه با خلاقیت و جلوه‌های خاصی در محیط همراه است. ترکیب نورهای رنگی با رابیتس سقف، کناف و سبک‌های رایج سقف کاذب نصب شده و هماهنگی آن با نقاشی ساختمان مدرن یک دکوراسیون منحصر بفرد را دربازسازی سقف به دنبال دارد. 

امروزه در کنار توجه به مواردی مثل راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی، انتخاب و نصب جدیدترین اکسسوری آشپزخانه و همین طور انواع سنگ کابینت و جزیره آشپزخانه توجه کافی به نورپردازی سقف در دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد. 

 

نورپردازی سقف کاذب

نورپردازی یکی از المان‌های مهم دکوراسیون داخلی به‌شمار می‌رود. اهمیت نورپردازی در محیط به‌حدی است که می‌تواند به‌کلی محیط منزلتان را متحول کند و خانه شما را به خانه‌ای لوکس ومدرن تبدیل کند.بنابراین امروزه برای دکوراسیون قسمت‌های مختلف به سبک مدرن از نورپردازی سقف کاذب آی گلس برای محیط‌های مثل آشپزخانه، گلخانه گرفته تا اجرای روشنایی سقف کاذب استخر در مکان‌های شخصی و عمومی استفاده می‌شود. 

 

نورپردازی سقف کاذب

 

تنوع طراحی‌ها و مدل‌های بی نظیر نورپردازی‌ موجب شده که بسیار مورد توجه افراد قرار گیرد بنابراین نمونه‌های مختلف این تکنیک را در انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی، حمام و دیگر قسمت‌های ساختمان می‌توان مشاهده کرد. این بین نورپردازی سقف کاذب جز پرطرفدار‌ترین روش‌های نورپردازی است. در ادامه انواع نورپردازی سقف کاذب را بررسی خواهیم کرد.

 

نورپردازی سقف با کناف

امروزه سقف کاذب در دکوراسیون داخلی منازل بسیار اهمیت پیدا کرده است. با این وجود آن چیزی که سقف کاذب منزل شما را متفاوت می‌کند نورپردازی ویژه و خاص آن است. از طرفی برای نورپردازی سقف کاذب، شما نیاز به طراحی سقف کاذب با کناف دارید.

نورپردازی سقف با کناف به شما این امکان را می‌دهد که هر طرح و مدلی را که علاقه دارید بر روی سقف کاذب اجرا کنید و از نورپردازی فوق العاده آن لذت ببرید.

 

نورپردازی سقف کاذب

 

نورپردازی سقف مغازه

دیزاین مغازه و فروشگاه شما اولین چیزی است که توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند. از طرفی اهمیت نورپردازی مناسب در مغازه به‌حدی است که حتما روی فروش شما تاثیر خواهد گذاشت. 

 

نورپردازی سقف کاذب

 

امروزه دیگر به این شکل نیست که سقف کاذب قفط در منازل کاربرد داشته باشد. بعنوان مثال سقف کاذب آلومینیومی و نمونه‌های متنوعی از سقف کاذب گریلیوم در تمام مکان‌های مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی و غیره کاربرد دارد.

همچنین شما می‌توانید با نورپردازی سقف کاذب مغازه یا فروشگاه‌ تان، تاثیر شگرفی برروی خریدارن خود بگذارید و فروش خود را افزایش دهید در ادامه چند نمونه از نورپردازی سقف مغازه را مشاهده خواهیم کرد.

 

نورپردازی سقف پذیرایی

به نوعی می‌توان گفت اتاق پذیرایی، مهمترین بخش خانه شما به‌شمار می‌رود. آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق خواب، هیچ کدام از این‌ها به اندازه اتاق پذیرایی جلو دید مهمان‌ها نیستند. از این رو دیزاین و دکوراسیون آن اهمیت ویژه‌ای دارد.

اجرای نورپردازی سقف کاذب چوبی برای یک پذیرایی دکور شده با کفپوش‌هایی مثل پارکت و سرامیک‌های طرح چوب محیط را بسیار خاص و زیبا جلوه می‌دهد.

 

نورپردازی سقف کاذب

 

همچنین شما با اجرای سقف کاذب در پذیرایی تان و انتخاب یک نورپردازی سقف پذیرایی ساده و یا یا پر زرق و برق می‌توانید تغییر و تحول زیادی در منزلتان ایجاد کنید. نمونه‌های که در زیر مشاهد می‌کنید همگی برای نورپردازی سقف پذیرایی فوق العاده هستند.

 

انواع نور مخفی سقف پذیرایی

آن چیزی در دیزاین و دکوراسیون سقف کاذب پذیرایی تان اهمیت ویژه دارد، میزان روشنایی سقف کاذب است. معمولا افراد از نور‌های رنگی و انواع نور مخفی برای چندین برابر کردن روشنایی سقف کاذب استفاده می‌کنند.

یکی از راه‌های مدرن برای افزایش روشنایی سقف کاذب خانه، طراحی و نصب انواع نور مخفی سقف پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و... است. اگر علاقه زیادی به سبک‌های مدرن دکوراسیون داخلی دارید، پیشنهاد می‌کنیم مدل نور مخفی سقف پذیرایی را امتحان کنید. در زیر انواع نور مخفی سقف پذیرایی را مشاهده خواهید کرد.

 

نورپردازی سقف کاذب

 

البته برای انتخاب مدل نور مخفی سقف پذیرایی و یا آشپزخانه و غیره باید به نکات زیادی توجه کنید: ازجمله طرح و مدل نور، ابعاد اتاق، ارتفاع سقف، سایز لامپ‌ها و... . پس حتما قبل از انتخاب به این نکات اهمیت دهید.

 

نورپردازی سقف کاذب

 

نورپردازی سقف با هالوژن

اغلب ممکن است برای سقف‌های با ارتفاع کم، نورپردازی سقف با کناف و یا نورپردازی سقف کاذب زیاد مناسب نباشد. نورپردازی سقف با هالوژن یک گزینه فوق العاده برای نورپردازی سقف‌های کم ارتفاع است. معمولا در این سقف‌ها نیاز به لامپ‌های قوی نیست و با یک لوستر معمولی یا هالوژن نورپردازی آن‌ها تکمیل می‌شود و برای سقف آشپزخانه، اتاق پذیرایی و اتاق خواب و... کاربرد دارند.

 

جمع بندی

در این نوشته سعی کردیم تمامی موارد مرتبط با نورپردازی سقف کاذب از جمله نورپردازی سقف مغازه، نورپردازی سقف پذیرایی و انواع نور مخفی سقف پذیرایی و... را بررسی کنیم. عوامل دیگری نظیر قیمت نورپردازی سقف و نحوه پیاده‌سازی نورپردازی سقف کاذب  همانند قیمت کابینت آشپزخانه و موارد مشابه بصورت متغییر و بر اساس نوع پروژه تعیین می‌شود.

همچنین اگر برای نورپردازی سقف کاذب به‌دنبال یک فرد حرفه‌ای و با تجربه هستید، با ثبت درخواست در سایت "خدمت ازما" به بهترین متخصصان دسترسی خواهید داشت.

4.5 امتیاز از 1644 رای


نصب سقف کاذب
برای سرویس نصب سقف کاذب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین