سقف کاذب معرق

ثبت درخواست " نصب سقف کاذب "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سقف کاذب معرق

سقف کاذب معرق یکی از سبک‌های جدید انواع سقف‌ کاذب است که زیبایی منحصر به فردی را برای فضای خانه شما به ارمغان می‌آورد. این سازه همانند تایل گچی، کناف و رابینس در ردیف سقف‌های دکوراتیو برای نصب سقف کاذب قرار دارد.

سقف کاذب معرق در نوع‌های pvc، cnc، mdf، برای اجرای سقف کاذب آشپزخانه، پذیرایی و دیگر قسمت‌های ساختمان طراحی و تولید می‌شود. شما می‌توانید تایل‌های معرق را با طرح‌های دلخواه و هماهنگ با نقاشی ساختمان مدرن و دیگر سبک‌های خاص و اسلیمی دکورسیون منزل در ابعاد مختلف سفارش دهید.

سقف معرق در مقایسه با انواع سقف کاذب آلومینومی، نمونه‌های رایج سقف کاذب چوبی، طرح‌ها و رنگ‌های متنوع سقف کاذب آی گلس و مصارف صنعتی و غیر مسکونی انواع سقف کاذب گریلیوم نیز از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار است. قبل از انتخاب این سازه برای پوشش سقف قسمت‌هایی با حساسیت بالا بهترین اقدام آشنایی نسبی با این نوع سقف دکوراتیو است. 

 

خصوصیات سقف‌های معرق کاذب

  • این سقف‌ها معمولا روی ورق‌هایی با ضخامت 8 یا 16 میلی‌متر اجرا می‌شود.
  • ضخامت آن بستگی به ورقه های تایل دارد تا شکم ندهد.
  • محدودیتی در انتخاب طرح در سقف معرق کاذب وحود ندارد.
  • این نوع سقف‌ها  بنا به سلیق مشتری قابل اجرا می‌باشد.

 

سقف کاذب معرق cnc

همان طور که گفته شد یکی از انواع سقف‌های کاذب معرق نوع سی ان سی می‌باشد. cnc نوعی دستگاه برش است که با توجه به برنامه‌ای که به آن می‌دهند برش‌های با برش‌های ظریفی که ایجاد می‌کند طرح مورد نظر شما را به وجود می‌آورد.

 

سقف کاذب معرق cnc

 

این دستگاه برش و طرح مورد نظر شما را روی ام دی اف یا پی وی سی با ظرافت و دقت بالایی اجرا می‌کند. پس از این که کار دستگاه cnc روی ورقه‌های دل‌خواه شما انجاشد آماده این است که روی سقف یا دیوار و یا محیط های دیگر آن را اجرا کنید.

 

سقف کاذب معرق pvc

این نوع سقف‌های کاذب همان‌طور که از اسمشان پیداست از جنس پی وی سی بوده که معمولا با دستگاه‌ cnc برش می‌خورد. این سقف‌ها به دلیل جنس پی وی سی از مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت برخوردار می‌باشد به همین دلیل  این سازه برای نصب سقف کاذب استخرها، نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و محیط‌هایی که رطوبت بالایی داشته کاربرد دارند.

همچنین می‌توان گفت که در برابر آتش و حرارت بالا نیز مقاوم می‌باشد. از دیگر مزایای سقف کاذب pvc می‌اوان به مقاومت بالا در برابر حشرات و دیگر موجودات اشاره کرد. این سقف‌های کاذب از زیبایی خاصی برخوردارند و قیمت آن نسبت به دیگر سقف‌ها بسیار مقرون به صرفه است.

 

سقف کاذب معرق mdf

سقف‌های کاذب معرق ام دی اف، از جنس ورقههای mdf می‌باشد که به وسیله دستگاه سی ان سی برش می‌خورد. سقف کاذب  mdf از مقاومت بالایی برخوردار است. این نوع سقف‌ها نسبت به نوع پی وی سی آن متنوع ترند و در رنگ‌های مختلفی می‌توانید آن را سفارش دهید.

همچنین از لحاط ظارهری محیط شما را بسیار گرم و دل‌نشین خواهد کرد. اما ‌ام دی اف به دلیل جنس چوبی که دارد، در برابر گرما و رطوبت مقاومت خوبی ندارد.

بنابراین بهتر است در محیط‌هایی که با رطوبت و آب سرو کار دارد از این نوع سقف‌ها استفاده نکنید. اگر بخواهیم از لحاظ قیمتی آن را با پی وی سی مقایسه کنیم، می‌توان گفت که قیمت آن بالاتر است. پس در هنگام انتخاب سقف معرق حتما اولویت‌های خود را با مزایای انواع سقف‌ها بررسی کنید.

 

اجرا سقف کاذب معرق

برای اجرای سقف‌های کاذب به طور عمومی یک سری عملیاتی انجام می‌شود که به آن می‌پردازیم. قبل از انجام هر گونه عملیاتی بر روی سقف، باید جنس سقف را بدانید تا ابزار مخصوص با جنس آن را تهیه کنیم. سپس زیر سازی مناسبی مثل لکه گیری دیوار رنگ شده، برای اجرای سقف کاذب باید روی آن انجام دهیم.

 

اجرا سقف کاذب معرق

 

برای سقف کاذب معرق از زیرسازی آرمسترانگ استفاده می‌شود. سپس در فاصله با توجه نوع سقف با فاصله‌های 1متری و یا نیم متری آویز‌ها را برای اتصال تعبیه می‌کنیم. این آویزها باید فاصله 20 سانتی از دیوار داشته باشند. برای تعیین دقت نصب پروفیل‌های نبشی در اجرای سقف‌ کاذب باید از تراز استفاده کنیم. و در آخر شروع به نصب ورقه های معرق می کنیم. 

 

قیمت سقف کاذب معرق

قیمت سقف کاذب معرق به پارامترهای مختلفی مثل متراژ کار و جنس سقف (pvc و  mdf) بستگی دارد. اما به طور کلی قیمت این سقف‌ها نسبت به دیگر سقف‌های کاذب مناسب‌تر است و استفده از آن مقرون به صرفه است. شما پس از ثبت سفارش در بازار آنلاین خدمت از ما می‌توانید به رایگان از کارشناسان نصب سقف کاذب استعلام قیمت بگیرید.

کلام آخر

در این مطلب درباره سقف معرق، سقف کاذب معرق، سقف کاذب معرق PVC،  نصب سقف کاذب معرق و سقف کاذب معرق cnc مطالبی را برای شما توضیح دادیم. چنان‌چه قصد دارید در طراحی خانه خود از سقف‌های کاذب معرق استفاده کنید می‌توانید در وبسایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید.

پس از ثبت سفارش لیست کارشناسان فعال نصب سقف‌های کاذب برای شما باز می‌شود. شما با خواندن پروفایل هر یک از آن‌ها و همچنین خواندن نظرات سایر کاربران درباره پروژه‌های قبلی آن‌ها می‌توانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

همچنین "خدمت از ما"ا این بستر را برای شما فراهم می‌کند که به رایگان از کارشناسان قبل از انجام عملیات، استعلام قیمت بگیرید.

4.5 امتیاز از 1224 رای


نصب سقف کاذب
برای سرویس نصب سقف کاذب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین