سقف کاذب آی گلس

ثبت درخواست " نصب سقف کاذب "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
 سقف کاذب آی گلس

سقف کاذب آی گلس (iGlass Ceiling) یکی از جدیدترین، مدرن‌ترین سقف‌های کاذبی است که در معماری مدرن امروزه استفاده می‌شود. سقف کاذب آی گلس شفاف و شیشه ای می‌باشد و تنوع مختفی در رنگ و طرح آن وجود دارد. این سقف‌های شفاف از متریال‌های مختلفی مثل آکلریک ساخته می‌شود که درون آن از نورپردازی‌های خاص استفاده می‌شود.

نصب سقف کاذب آی گلس از متدهای رایج و امروزی دکوراسیون داخلی بوده که اصولا دکور سقف کاذب آشپزخانه و محیط‌هایی مشابه گلخانه‌ها کاربرد دارد. آشنایی با ویژگی‌های انواع سقف کاذب خصوصا در نوع آی گلس برای افرادی که اعتقاد به اجرای سبک‌های نوین در تغییر دکوراسیون منزل دارند، بسیار کاربردی است. 

در واقع سقف کاذب آی گلس یا شیشه ای یکی از انواع سقف کاذب معرفی شده برای اجرای این متد برای دکوراسیون سقف و دیوار در مواردی مثل سقف کاذب استخر، نمونه‌هایی از سقف کاذب سرویس بهداشتی بصورت هماهنگ با نقاشی ساختمان مدرن و دیگر دیوارپوش‌های به کار رفته است. 

 

ویژگی‌های سقف کاذب آی گلس

 • سقف‌های آی گلس وزن کمی دارند و بسیار سبک بوده هستند.
 • تنوع رنگی زیادی در سقف آی گلس وجود دارد.
 • اگر چراغ های آن خاموش باشد طرح های آن قابل مشاهده نمی‌باشد.
 • ضخامت تایل‌های آی گلس به اندازه 1 سانتی متر است. (تایل گچی)
 • مصرف برق هر تایل کمتر از 10 وات می‌باشد.
 • امنیت شده است.
 • برای فضاهای تجاری، مسکونی و لوکس طراحی شده است.
 • معمولا در ترکیب با سقف کناف، آرمسترانگ، رابیتس سقف و سایر سقف‌ها قرار می‌گیرد.
 • مقاومت زیادی در برابر ماورا بنفش، عوامل شیمیایی و ضربه می‌باشد.
 • نور خورشید را به راحتی عبور می‌دهید و قابل شستشو است.

 

سقف کاذب آی گلس

 

مدل‌های سقف کاذب آی گلس

همانند دیگر مدل‌های این سازه مثل سقف کاذب آلومینیومی، نمونه‌های متنوع سقف کاذب چوبی این سبک نیز از مدل‌های مختلفی برخوردار است. بیشترین مدلی که در سقف‌های آی گلس در بازار عرضه می‌شود شامل موارد زیر است:

 • سقف کاذب آی گلس بلند
 • سقف کاذب آی گلس مینیمال
 • سقف کاذب آی گلس بلند نور دار
 • سقف کاذب آی گلس اسپات لایت

سبک‌های معرفی شده از مدل آی گلس همانند سقف کاذب گریلیوم در نمونه ی فلزی این سازه‌ها بیشتر در معماری‌های مدرن و سبک‌های جدید دکوراسیون قابل اجرا هستند. 

 

نکاتی درباره اجرای تایل شیشه ای سقف

در ابتدا هنگام خرید تایل شیشه‌ای باید دقت کنید که آن را در ابعاد کوچک بخرید و سعی کنید تایل را به صورت یک پارچه تهیه نکنید. همچنین در هنگام نصب آن را به قطعات 50 سانتی در بیاورید. این کار باعث می‌شود در هنگام ضربه و صدمه به کل سقف آسیب وارد نشود.

اجرای نورپردازی سقف برای تایل آی گلس از داخل می‌باشد و قبل از نصب باید کارهای نورپردازی آن را انجام دهید. در هنگام انتخاب تایل شیشه ای باید به رنگ و نوع دکوراسیون خانه خود توجه کنید و بعد تایل آی گلس را در طرح و رنگ دل‌خواه انتخاب کنید.

برای این کار می‌توانید با یک معمار داخلی مشورت کنید.

 

کاربرد سقف کاذب آی گاس

سقف‌های کاذب آی گلس را می‌توانید در محیط های مختلفی استفاده کنید. بیشترین استفاده آن در سرویس‌های بهداشتی، سقف استخر ها، لابی ساختمان، سقف پارکینگ و رمپ، سقف اداری، سقف تالارها است. به دلیل زیبایی خاص آی گلس می‌توانید در همه جا نسبت به نوع دکوراسیون داخلی با مشورت معمار خود انجام دهید.

در حالت کلی اقداماتی مثل شستشوی کاغذ دیواری ضد آب یا ترمیم ترک سقف گچی با فواصل زمانی کوتاه در این مکان‌ها دشوار است.بنابراین انواع سقف کاذب آی گلس را می‌توان یک جایگزین مناسبی به جای موارد نامبرده در دکوراسیون سرویس بهداشتی،آشپزخانه و استخرها معرفی کرد. 

 

سقف کاذب شفاف

 

قیمت سقف کاذب آی گلس

سقف‌های شیشه ای آی گلس به دلیل اینکه در آن مواد خاصی استفاده شده است قیمت آن نسبت به سایر سقف های کاذب مقدار گران‌تر است. اما اگر می‌خواهی فضای قسمتی از خانه و یا محیط کار شما خاص باشد می‌توانید از این نوع سقف های زیبای آیگلس استفاده کنید. همچنین شما با ثبت سفارش در بازار آنلاین خدمت از ما می‌توانید به رایگان از از کارشناسان نصب سقف کاذب استعلام قیمت بگیرید نا قبل از انجام کار و خدمات قیمت آن را بدانید.

سخت پایانی

در این مطلب سعی شد درباره سقف کاذب آی گلس و سقف کاذب شفاف اطلاعاتی را به شما بگوییم. اگر می‌خواهید سقف خاص و متفاوت آی گلس را در ساختمان خود داشته باشید می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن بازار آنلاین خدمت از ما ثبت سفارش دهید. پس از ثبت سفارش لیست بهترین متخصصین و کارشناسان حرفه ای نصب سقف کاذب منطقه شما برایتان نمایان می‌شود و می‌توانید با خواندن پروفایل آن ها و خواندن نظرات سایر کاربران درباره پروژه‌های قبلی آن‌ها بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشد.

"خدمت از ما" این بستر را برای شما فراهم می‌کند که به رایگان از کارشناسان مربوطه استعلام قیمت بگیرید.  

4.5 امتیاز از 1222 رای


نصب سقف کاذب
برای سرویس نصب سقف کاذب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین