انتخاب کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک

ثبت درخواست " دکوراسیون منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انتخاب کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک

انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک ممکن است برای صاحبان خانه‌های کوچک یکی از بزرگترین دغدغه‌ها باشد. اگر جزو کسانی هستید که به دنبال انتخاب کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک هستند، در ابتدا بهتر است بدانید که رعایت برخی نکات و اصول به شما کمک می‌کند تا بتوانید علاوه بر دکوراسیونی زیبا، فضای آپارتمان و خانه خود را از آنچه که هست بزرگ‌تر نشان دهید.

 پس اگر شما نیز تاکنون نتوانسته‌اید به انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک بپردازید؛ این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" را جهت آشنایی با مهم‌ترین نکات این زمینه اصلا از دست ندهید.

 توصیه‌های مهم جهت انتخاب کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک

در ابتدا بهتر است این نکته را به خاطر بسپارید که در خانه‌های کوچک استفاده از هر مدل، طرح و رنگی برای دیوارهای خانه می‌تواند در بزرگ‌تر یا کوچک‌تر به نظر رساندن فضای خانه بسیار موثر باشد. از این رو انتخاب‌های اشتباه نیز می‌تواند موجب کوچک به نظر رسیدن خانه شما از آنچه که هست بشود. پس توصیه ما به شما رعایت نکات مهمی است که در ادامه مطلب گفته می‌شود.

 

نکات مهم کاغذ دیواری دکوراسیون منزل کوچک

 

استفاده از کاغذ دیواری به دلیل تنوع بالایی که در طرح و رنگ دارد، یکی از پرطرفدارترین مصالحی هست که از آن برای دکور کردن خانه استفاده می‌کنند. این تنوع زیاد به مشتریان این امکان را می‌دهد که با توجه به سلیقه و شرایط منزل خود بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. از این رو امروزه با افزایش طرفداران کاغذ دیواری استفاده از رنگ، جهت دکور کردن فضاهای خانه چندان مورد انتخاب واقع نمی‌شود.

 فراموش نکنید که شما برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک لازم است علاوه بر فضای خانه، به چیدمان وسایل و همخوانی رنگ آن‌ها نیز توجه داشته باشید، تا بتوانید کاغذ دیواری انتخاب کنید که با تمامی اجزای خانه شما هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است به شلوغ و نامرتب به نظر رسیدن خانه خود کمک کرده باشید.

 

اصول مهم دکوراسین فضای کوچک

 

3 نکته مهم انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 اگر دارای خانه‌ای با متراز کم هستید، بهتر از انتخاب کاغذ دیواری‌هایی با رنگ روشن را در اولویت خود قرار دهید. چرا که انتخاب رنگ روشن یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند باعث خطای دید و بزرگتر به نظر رسیدن فضای خانه شود. بر خلاف آن انتخاب رنگ‌های تیره جهت کاغذ دیواری خانه های کوچک، می‌تواند منجر به کوچک‌تر به نظر رسیدن فضا شود. از این رو به شما توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان از این تناژ رنگی استفاده نکنید.

 

کاغذ دیواری خوب برای اتاق نشیمن کوچک

 

 در نکته دوم به شما یادآور می‌شویم که انتخاب کاغذ دیواری هایی با طرح‌های ساده می‌تواند باعث مرتب تر و گسترده تر به نظر رسیدن منزل شما شود. انتخاب کاغذ دیواری‌هایی با طراحی ساده برای اتاق خواب نیز بسیار هوشمندانه می‌باشد.

 

 توصیه های مهم جهت انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق کوچک

 

اگر قصد دارید میان کاغذ دیواری‌هایی با طرح عمودی و افقی بهترین را جهت انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک انتخاب کنید، به شما توصیه می‌کنیم که کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های عمودی را در اولویت خود قرار دهید. چرا که خطوط عمودی باعث بلندتر به نظر رسیدن دیوار و دورتر به نظر آمدن سقف می‌شود. از این رو می‌تواند فضای خانه را بزرگتر از آنچه که هست به بیننده نمایش دهد. 

 

انتخاب کاغذ دیواری برای خانه کوچک

 

حتماً به موارد زیر حین انتخاب کاغذ دیواری دقت داشته باشید

 یکی از این موارد مهم همان طور که گفته شد همخوانی طرح و رنگ کاغذ دیواری با سایر لوازم و وسایل خانه می‌باشد. این امر می‌تواند به شیک‌تر و مجلل‌تر به نظر آمدن فضای شود و در غیر این صورت ممکن است فضای خانه شما در چشم بیننده کوچک تر از آنچه که هست به نظر بیاید.

 اگر قصد دارید از کاغذ دیواری‌هایی با طراحی شلوغ استفاده کنیدT توصیه می‌کنیم که آن را تنها برای یک دیوار منزل خود، مانند کاغذ دیواری برای دیوار پشت تلویزیون به کار ببرید و از به کار بردن آن برای تمامی دیوارها به شدت خودداری کنید. زیرا می‌تواند موجب شلوغ به نظر رسیدن فضای خانه شما شود.

 

نکات مهم انتخاب کاغذ دیواری خانه های کوچک

 

اگر هنوز به خرید کاغذ دیواری و پرداخت‌های پیشنهاد می کنیم که خرید کاغذ دیواری‌هایی با کیفیت بالا و قابلیت شستشو را در اولویت خود قرار دهید؛ تا علاوه بر ماندگاری بالا بتوانید از آن نهایت استفاده را داشته باشید. فراموش نکنید که جنس کاغذ دیواری در  طول عمر و دوام زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

همانطور که در مطالب بالا نیز گفته شد انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمان کوچک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که شما می‌توانید جهت بزرگ تر و گسترده‌تر به نظر رسیدن منزل خود از کاغذ دیواری‌هایی با طراحی ساده و رنگ روشن استفاده کنید.

 

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی کوچک

 

 فراموش نکنید که جهت انتخاب کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک به هیچ عنوان به سمت کاغذ دیواری‌هایی با رنگ‌های تیره طراحی شلوغ و کیفیت پایین نروید. از دیگر نکاتی که می‌توانید حین انتخاب کاغذ دیواری به آن توجه داشته باشید، هماهنگی طرح و رنگ با سایر دکوراسیون وسایل منزل می‌باشد.

اگر با وجود مطالب گفته شده اگر هنوز نتوانسته اید به انتخاب کاغذ دیواری مناسب فضای منزل خود بپردازید، اصلاً نگران نباشید چرا که بازار آنلاین "خدمت از ما" فرصتی را برای شما فراهم کرده است که می‌توانید در کمترین زمان با مجرب‌ترین متخصصان این حوزه ارتباط برقرار کنید و از آنها جهت انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک راهنمایی بگیرید.

البته این خدمات فقط به انتخاب و نصب کاغذ دیواری خلاصه نمی‌شوند و شما می توانید برای تغییر دکوراسیون از خدمات نقاشی منزل، نصب کاغذ دیواری، دیوارپوش و.. در "خدمت از ما" استفاده کنید.

4.5 امتیاز از 898 رای


دکوراسیون منزل
برای سرویس دکوراسیون منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین