ایده‌های تزیین خانه با وسایل دور ریختنی

ثبت درخواست " دکوراسیون منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
ایده‌های تزیین خانه با وسایل دور ریختنی

تزیین خانه با وسایل دور ریختنی، ایده جذابی برای سرگرمی و ایجاد احساس رضایت در اوقات فراغت است. این که بتوانیم تقریبا از هیچ، وسایلی کاربردی و دکوراتیو بسازیم بسیار لذت بخش خواهد بود. پرورش خلاقیت در بستری که ازقضا امکانات محدود است، به طبع ارزش بیشتری دارد. با کمی سلیقه و فکر، می‌توان اشیاء به ظاهر بی‌ارزش را به آبجکت‌های زیبای تزیینی بدل کرد.

در این مقاله چند ایده تزیین خانه با وسایل دور ریختنی را به صورت تصویری خواهیم دید. این ایده‌ها، الهام بخش شما برای بروز خلاقیت با وسایل بازیافتی خواهد بود. پس در ادامه با ما باشید.

نمونه‌های تصویری خلاقیت با وسایل بازیافتی

در این بخش ده ایده تصویری مختلف برای تزیین خانه با وسایل دور ریختی مثل جعبه‌ها و قوطی‌های بی استفاده، تخته‌های چوبی، کنف، چوب بستنی، لاستیک و ... خواهیم دید.

 

ایده ساخت میز جلو مبلی با جعبه میوه چوبی

جعبه‌های چوبی را تمیز و رنگ کنید، آن‌‌ها را درست مثل تصویر به هم متصل کنید و یک میز جلو مبلی زیبا و ارزان از وسایل دور ریختنی داشته باشید.

 

میز با وسایل دور ریختنی

 

ایده ساخت گلدان با قوطی کنسرو

قوطی‌های کنسرو را با رنگ‌های اسپری یا اکریلیک، رنگ آمیزی کنید. با یک میخ و چکش پایین آن‌ها را سوراخ کنید و یک گلدان زیبا بسازید. حتی نیاز نیس قوطی‌ها شکل و شمایل کاملا سالم داشته باشند؛ نامتقارن بودن آن‌ها نیز می‌تواند یک مدل باشد.

 

گلدان با قوطس کنسرو

 

گلدان با وسایل بازیافتی

 

ایده ساخت چهارپایه نشیمن با لاستیک تایر

مقداری کش پهن و محکم تهیه کنید و آن را به صورت قطری و ضربدری روی سطح یک لاستیک تایر بکشید تا سوراخ وسط، پوشیده شود. حالا برای تزیین، کنف یا هر نوع ریسمانی که می‌پسندید را به صورت مارپیچی روی سطح بچسبانید تا یک چهارپایه نشیمن داشته باشید.

 

صندلی با وسایل دور ریختنی

 

ساخت جاشمعی از شیشه‌های بی‌استفاده

شیشه‌های سس، مربا، خیارشور و ... را با کنف و ریسمان تزیین کنید و از آن به عنوان جاشمعی استفاده کنید.

 

جاشمعی با وسایل بازیافتی

 

ساخت استند جواهرات با چوب بستنی

چوب بستنی‌ها را بشویید، رنگ کنید و با کمی روغن زیتون به آن‌ها جلا دهید. روغن را به پنبه بزنید و روی چوب‌ها بکشید، این کار علاوه بر ظاهر بهتر، ماندگاری بیشتری به آن‌ها می‌دهد. چوب‌ها را مطابق شکل به هم متصل کنید و تا یک استند جواهرات از وسایل دور ریختنی بسازید.

 

ساخت استند جواهرات از لوازم دور ریختنی

 

تزیین دیوار با پالت‌های چوبی

تخته چوب‌های بی‌استفاده را با توجه به دکوراسیون خود رنگ‌آمیزی کنید، آن‌ها را به شیوه‌ای که می‌پسندید به دیوار نصب کنید و از یک اکسنت وال زیبا لذت ببرید.

 

تزیین دیوار با وسایل دورریختنی

 

ساخت پادری از کنف حصیری

کنف‌های حصیری به اندازه کافی برای کف پوش شدن استحکام دارند. آن‌ها به صورت دایره‌های نامنظم و غیر هم‌اندازه دراورید. با چسب مایع، آن‌ها را به صورت مارپیچ بچسبانید و در نهایت به هم متصل کنید. حالا شما یک پادری از وسایل بازیافتی دارید.

 

پادری با وسایل بازیافتی

 

ساخت فایل یا سبد پیکنیک از سبد پلاستیکی میوه فروشی

این سبدهای پلاستیکی به راحتی و وفور در میوه فروشی‌ها یافت می‌شوند. آن‌ها را با کنف، ریسمان، پارچه و هر چیز دیگری بپوشانید و از آن به عنوان سبد پیکنیک استفاده کنید. می‌توانید با کارتون مقوایی برای آن یک در هم درست کنید.

 

خلاقیت با جعبه میوه

 

ساخت قفسه با جعبه چوبی

جعبه‌های چوبی بی‌استفاده را مطابق سلیقه خود به دیوار متصل کنید تا یک قفسه داشته باشید. می‌توانید از کابینت‌کارها بخواهید با ضایعات صفحات mdf چند جعبه برایتان بسازند که چندان هم گران تمام نشود.

 

قفسه چوبی با وسایل دور ریختنی

سخن آخر

در این مقاله 10 ایده مختلف برای تزیین خانه با وسایل دور ریختنی دیدیم. این ایده‌ها به شما کمک می‌کند تا از آن‌ها الهام بگیرید، خلاقیت با وسایل بازیافتی را در خود پرورش دهید، یک سرگرمی مناسب داشته باشید و لوازم دکوری جذاب و زیبا بسازید. امیدواریم از تصاویر بالا ایده بگیرید و تزیین منزل را کم هزینه با وسایل ساده و بی استفاده انجام دهید.

4.5 امتیاز از 904 رای


دکوراسیون منزل
برای سرویس دکوراسیون منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین