قیمت توری پلیسه ای در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه توری پلیسه ای" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به توری پلیسه ای نیاز دارید؟

توری پلیسه ای را به متخصصش بسپار

ساخت و نصب توری پلیسه یکی از موثرترین راه ها برای جلوگیری از ورود حشرات و گرد غبار است. توری اکاردئوني متناسب با انواع درب و پنجره قابل تولید و استفاده است. کارایی توری پلیسه در بین تمام انواع توری پنجره بی نظیر است و نوع مدرن و امروزی توری درب و پنجره است.

توری پلیسه مگنتی و همین طور توری درب و پنجره آلومینیومی و درب توری آکاردئونی، تنوع کاربردی توری پلیسه ای را گسترده کرده و موجب استقبال افراد از این امکانات برای درب و پنجره شده است. نصب توری پنجره با تولید توری پلیسه بسیار راحت تر شده است؛ که امروزه از بهترین نوع توری برای پنجره است.

 

 

همان چیزی که در قدیم به اسم پشه بند برای ایجاد یک پوشش در بین پنجره و محیط بیرون یا برای درب ترانس و قسمتهای منتهی به بهارخواب و حیاط بود، امروزه به شکل تولید توری پلیسه ای در انواع مختلف برای درب و پنجره خود نمایی کرده و با جنس های مختلفی مثل توری پلیسه مگنتی، چسبی و یا توری های دیگر مثل آلومینومی و upvc قابل ارائه است.

با خدمت از ما همراه شوید، تا با انواع توری پلیسه ای، قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره (یا پنجره ساده) و نصب توري پنجره اكاردئوني، آشنا شوید. 

 

توری پلیسه مگنتی - توری پلیسه چیست

 

 

قیمت توری پلیسه چقدر است؟

قیمت توری پلیسه متناسب با اندازه قاب پنچره و تعداد پنجره مورد نیاز تعیین می‌شود. هزینه ساخت و نصب توری پلیسه بر اساس مدل‌های مختلف و انواع و طرح های‌گوناگون، و همین‌طور در شهرهای مختلف نیز می‌تواند متفاوت باشد. مثلا قیمت تمام شده توری پلیسه در تهران، کرج و یا شیراز می‌تواند متناسب با نوع و جنس و طرح کاربردی تفاوت داشته باشد؛ و مثلا قیمت توری پلیسه ای با هزینه توری پلیسه مگنتی تفاوت دارد.

 

هزینه ساخت و نصب توری پلیسه

 لیست خدمات  هزینه خدمات (به روز رسانی اردیبهشت 1402)
 قیمت توری پلیسه ای تک فریم  550،000 تا 700،000 تومان
 هزینه توری پلیسه ای مگنتی  550،000 تا 700،000 تومان
 هزینه توری پلیسه مویی خور (متری)  550.000 تا 600.000 تومان
 اجرت نصب توری پلیسه به ازای هر عدد  20.000 تا 30.000 تومان
( توجه کنید که هزینه نصب توری با هزینه خرید مواد اولیه که توسط متخصص انجام می‌شود تعیین شده است )

 

اگر مایل به تخمین دقیق اجرت ساخت و نصب توری پلیسه هستید، می‌توانید با ثبت سفارش‌تان در اپلیکیشن و یا وب‌سایت «خدمت از ما» از متخصصان نصب توری پلیسه ای و حتی توری‌ها دیگر مانند توري پنجره اكاردئوني به رایگان قیمت بگیرید.

 

توري پنجره اكاردئوني

 

توجه داشته باشید که برای دریافت قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره و یا پنجره معمولی، نیازی به پرداخت هزینه نیست و قبل از نهایی کردن سفارش، شما از اجرت نصب و همینطور هزینه ساخت درب توری و توری پلیسه مطلع می شوید.

بهترین کار اینست که در زمان نصب درب و پنجره یا نصب پنجره دوجداره خود، اقدام به نصب توری پلیسه کنید تا دیگر نیازی به تغییرات چارچوب و ... نشود.

 

توری پلیسه ای چیست؟

حال که بحث مهم قیمت توری پلیسه را پوشش دادیم، بهتر است این توری خاص را بهتر بشناسیم. توری پلیسه ای در واقع از توری پلی استرین و یک چارچوب آلومینیومی و یا یو پی وی سی ساخته می‌شود. به لطف همین مواد، توری پلیسه برخلاف توری‌های قدیمی نه زنگ می‌زند، نه تحت تاثیر نور خورشید و باران قرار می‌گیرد، نه آلودگی‌ها را به خود جذب می‌کند، و نه می‌پوسد.

علاوه بر تمام این موارد، توری پلیسه را می‌توان به راحتی تمیز کرد. به خاطر همین موارد، توری پلیسه ای یکی از بهترین توری‌ها برای انواع درب و پنجره، تراس و محیط‌های بزرگ محسوب شده؛ و افراد با کمال رضایت قیمت توری پلیسه را پرداخت می‌کنند.

خوب است بدانید که توری پلیسه ای نام‌های دیگری هم دارد، از جمله توری کرکره‌ای، توری آکاردئونی (توري پنجره اكاردئوني) و توری تاشو. علت این نام‌ها آن است که توری پلیسه هنگام جمع شدن مانند یک آکاردئون روی هم تا شده و جمع می‌شود.

 

قیمت توری پلیسه چقدر است

 

مزایای توری پنجره اکاردئوني چیست؟

با کمی توجه به ویژگی‌های توري پنجره اكاردئوني، مهمترین مزایای آن را می‌توان حدس زد. در ادامه مهمترین مزایای نصب توری پلیسه برای درب و پنجره منزل را ملاحظه می‌کنید:

  • توري پنجره اكاردئوني در کلیه فصول، چه گرم و چه سرد، از ورود انواع و اقسام حشرات و همچنین آلودگی‌های مانند غردوغبار به خوبی جلوگیری می‌کند.
  • توری پلیسه ای را می‌توان به راحتی و بدون نگرانی از بابت زنگ زد، شستشو کرد.
  • توری پلیسه بسیار بادوام است، و با خیال راحت می‌توان آن برای درب و پنجره منازل در انواع اقلیم‌های آب‌وهوایی نصب کرد.
  • یک مزیت مهم دیگر این است که توري پنجره اكاردئوني را می‌توان هم به صورت افقی (برای پنجره‌ها) و هم به صورت عمودی (برای درب‌ها) ساخت و نصب کرد.

 

مزایای توری پلیسه

 

معایب توری پلیسه چیست؟

در مقایسه با مزایای متعدد توري پنجره اكاردئوني، معایب آن به شدت انگشت‌شمار است. در واقع تنها عیب این محصول، قیمت آن است. اجرت ساخت و هزینه نصب توری پلیسه یکی از معایب بارز توری پلیسه ای است؛ که نسبت به انواع دیگر توری درب و پنجره ساده بالاتر است.

 

انواع توری پلیسه ای

گفتیم که توری پلیسه ای یکی از مدل‌های مدرن توری درب و پنجره محسوب می‌شود. مهمترین نکته‌ای که باعث محبوبیت توري پنجره اكاردئوني شده، انعطاف‌پذیری بالا و طرح‌های مختلف آن است. در این قسمت با انواع توری پلیسه بیشتر آشنا می‌شویم:

 

توری پلیسه مگنتی

توری پلیسه مگنتی آخرین مدل توری پلیسه ای بوده و همان‌طور که از نام آن می‌توان حدس زد، این مدل خاصیت مغناطیسی دارد. در توری پلیسه مگنتی، زمانی که فریم توری را به چارچوب آهنی نزدیک کنید، آنها به یکدیگر خواهند چسبید. این یعنی شما دیگر برای نصب توری پلیسه به ابزاراآلات و پیچ و مهره‌ای هیچ احتیاجی ندارید. فقط کافیست توری پلیسه مگنتی را به چارچوب نزدیک کنید و تمام.

 

توری پلیسه مگنتی توری پلسه طرح دار

 

توری پلیسه تک فریم

پنجره‌های آهنی مانند پنجره‌های دوجداره ریل‌های توری اختصاصی برای تعبیه توری ندارند. چنانچه پنجره منزل شما از همین نوع است، با نصب توری پلیسه ای تک فریم می‌توانید به سادگی از ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری کنید.

 

توری پلیسه تک فریم

 

توری پلیسه دبل فریم

اگر جداره آهنی پنجره ناهموار باشد، معمولا باید از دو فریم برای نصب توری پلیسه استفاده کرد، و اصلاحا نیاز فریم توری پلیسه را دوبل کرد. برای اینکار؛ یک فریم آلومینیومی ثانویه با ضخامت مشخص روی فریم اصلی قرار داده می‌شود.

برای تولید توری پلیسه دبل فریم ابتدا توري پنجره اكاردئوني با فریم ساده ساخته، و سپس یک فریم بدون توری روی فریم اول پیچ می‌شود. ظرافت در حین ساخت توری پلیسه دبل فریم بسیار مهم است، زیرا فریم‌ها باید دقیقا روی هم قرار داده شوند.

 

توری پلیسه پنجره دو جداره

 

سایر مدل‌های توری پلیسه ای

انواع مختلف توري پنجره اكاردئوني به این موارد محدود نمی‌شود. تور پلیسه طرح دار، توری پلیسه رنگین و طرح چوب از انواع دیگر توری کرکره‌ای هستند، که با توجه به طرح‌شان نامگذاری شده‌اند.

 

عکس توری پلیسه

برای آشنایی بهتری با توري پنجره اكاردئوني، یک نمونه از توری پلیسه نصب شده روی پنجره در عکس زیر را می‌توانید مشاهده کنید:

 

عکس توری پلیسه ای

 

انواع درب توری و توری پنجره

انواع مختلفی از درب توری و توری پنجره در حال حاضر تولید شده، و برای خرید در بازار موجود هستند. توری پلیسه ای یکی از آنهاست. برای توری‌های درب و پنجره گزینه‌های محبوب دیگری نیز وجود دارند که بی‌شباهت به توری پلیسه نیستنند، از جمله توری رولینگ، توری آلومینیومی و توری UPVC. در این قسمت توضیح کوتاهی درباره هرکدام از این مدل‌ها می‌دهیم:

 

قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره

 

توری آلومینیومی

شکل‌پذیری، وزن پایین، ضد زنگ بودن و ...، موجب کاربرد بالای آلومینیوم در صنعت‌های مختلف شده است. توری آلومینیومی نیز یکی دیگر از محصولات کاربردی با این ماده است. توری‌های درب و پنجره آلومینیومی در انواع ریلی و ثابت قابل استفاده هستند. این توری‌ها برای جلوگیری از ورود حشرات به فضای ساختمان در کلیه مناطق (به خصوص مناطق مرطوب) عالی هستند.

 

توری پلیسه دبل فریم آلومینیومی

 

توری رولینگ

توری رولینگ نیز مانند توری پلیسه می‌تواند درب و پنجره را به خوبی بپوشاند. جالب است بدانید که راحت بودن جمع کردن توری رولینگ، آن را به گزینه‌ای پرطرفدار برای پنجره اتاق خواب‌ها تبدیل کرده است. توری رولینگ دو نوع دارد: افقی (برای پنجره‌های یک‌لنگه) و عمودی (برای پنجره کم‌ارتفاع). با این وجود، محبوبیت توری رولینگ به پای توری پلیسه ای نمی‌شود، زیرا سخت‌تر از آن باز و بسته می‌شود.

 

توری پلیسه - توری رولینگ

 

توری UPVC

یکی دیگر از توری‌های درب و پنجره مشابه توری پلیسه که قابلیت استفاده فراوانی دارد، توری UPVC است، فرآیند تولید توری پنجره UPVC با تولید توری پلیسه برای درب و پنجره کاملا متفاوت است. البته این فرآیند به نوع توری نیز بستگی دارد، زیرا توری ثابت با توری‌های پلیسه ای یا متحرک نیز متفاوت است.

توری پنجره UPVC معمولا به صورت اختصاصی تولید می‌شود، برخلاف پنجره‌های دوجداره آلومینیومی که اغلب دارای توری‌های پلیسه ای هستند.

 

توری پلیسه - توری upvc

 

نصب توری پلیسه ای

با استفاده از توری پلیسه و نصب آنها روی درب و پنجره، می‌توان بدون دغدغه از هوای تازه و نسیم‌های خنک لذت برد. با شناخت انواع توری پلیسه و ویژگی‌های توري پنجره اكاردئوني می‌توانید این محصول را متناسب با ابعاد و شکل پنجره و درب فضای مدنظرات انتخاب کنید و از ویژگی‌های این توری‌های مدرن بهره ببرید.

در حال حاضر، شرکت‌ها و متخصصان زیادی در حوزه ساخت و نصب توری پلیسه فعالیت می‌کنند. علاوه بر ساخت و نصب توری پلیسه ای، آنها به عنوان یک مشاور نیز می‌توانند به شما در انتخاب انواع توری کمک کنند.

 

سفارش آنلاین ساخت و نصب توری پنجره اكاردئونی

امیدواریم با مطالعه این مطلب به خوبی با انواع توری پلیسه ای آشنا شده باشید. حالا کاری که باید انجام شود، اینست که شما جنس توری اکاردئوني و ابعاد درب توری یا پنجره دوجداره را مشخص کنید. برای اینکار می توانید از یک نصاب و سازنده توری پلیسه هم مشورت بگیرید. در سفارش آنلاین، دسترسی به متخصص نصب و ساخت  توري پنجره اكاردئوني بسیار آسان است.

شما می‌توانید به رایگان درخواست ساخت و نصب توری پلیسه ای را در «خدمت از ما» ثبت کنید و از بهترین متخصصان تهران و سایر شهرها به رایگان  قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره یا هزینه ساخت درب توری آکاردئونی را دریافت کنید. به کمک نظرات و امتیازات سایر کاربران نیز می‌توانید بهترین متخصص این کار را پیدا کنید.

4.5 امتیاز از 1596 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
توری پلیسه ای

نظرات

بهنام رستمی فر
بهنام رستمی فر
5.0 (از 135 نظر)
184 خدمت موفق
توری پلیسه ای
حمیدرضا هاشمیان

بسیار خوش قول بودند و برای یازدید و انجام کار در زمان توافق شده مراجعه کردند. کار را بسیار عالی انجام دادند.

ابوالفضل کاوسی
ابوالفضل کاوسی
5.0 (از 71 نظر)
124 خدمت موفق
توری پلیسه ای
حبیب اله صفدریان

سلام. ضمن تشکر از سایت خوب و جامع خدمت از ما ، خوشبختانه آقای کاوسی، فردی متخصص ، وقت شناس، دقیق و منصف هستند. بازدید به موقع انجام شد. طبق توافقی که کردند هزینه را صورتحساب نمودند و از همه مهمتر اینکه به موقع نصب کردند. علاوه بر این مهارت ایشان در پرده ها و پنجره های دو جداره برای دوستانی که نیازمند خدمات فنی هستند گره گشا خواهد بود. همکاری با ایشان را برای همه توصیه میکنم.

مجید محمودی
مجید محمودی
5.0 (از 35 نظر)
38 خدمت موفق
توری پلیسه ای
خانم افضلی

از لحاظ کیفیت و تجربه و برخورد بسیار عالی و دقیق بودند و در کمترین زمان کار را به نحو احسنت انجام دادند با تشکر از برنامه خدمت از ما

در این شهرها می توانید سفارش توری پلیسه ای را ثبت کنید: