قیمت نصب درب و پنجره دوجداره در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب درب و پنجره دوجداره" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 105,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 1,200,000 تومان
 • 1,400,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب درب و پنجره دوجداره نیاز دارید؟

نصب درب و پنجره دوجداره را به متخصصش بسپار

دوام و کیفیت درب و پنجره دوجداره علاوه بر جنس و نوع، به نحوه نصب درب و پنجره دوجداره و کار نصاب بستگی دارد. چرا‌که در صورت ایجاد کوچکترین اشتباه از سمت نصاب، درب و پنجره به درستی نصب نمی‌شود و مشکلاتی را ایجاد می‌کند. حال پیدا کردن نصاب درب و پنجره که با تجربه و دقیق باشد ممکن است کمی دشوار باشد؛ به همین دلیل ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید خیلی راحت به تمامی نصابان درب و پنجره دوجداره در شهر خود دسترسی داشته باشید. 

پس اگر برای نصب فریم پنجره، تعویض درب و پنجره قدیمی بدون تخریب و نصب درب و پنجره دوجداره بدون تخریب به دنبال نصاب حرفه‌ای می‌گردید؛ درخواست خود را برای نصب پنجره دوجداره ثبت کنید و از متخصصین فعال «خدمت از ما» به رایگان قیمت بگیرید.

باتوجه به پروفایل کاری متخصصین و نظرات سایر کاربران ما، بهترین نصاب پنجره دوجداره تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد و 30 شهر دیگر در ایران را در «خدمت از ما» بیابید. 

 

نصب پنجره دوجداره

 

 

ویژگی و وظایف نصاب درب و پنجره دوجداره

نصاب درب و پنجره دوجداره کسی است که به وسیله ابزاری همچون پیچ بند و دلر و … عملیات نصب پنجره upvc و آلومینیوم را اجرا می‌کند. نصاب پنجره دوجداره upvc باید تجربه کافی را برای انجام کار نصب داشته باشد و برای کسب تخصص کار در کارگاه تولیدی پنجره های دوجداره upvc و آلومینیوم را تجربه کرده باشد زیرا نصاب پنجره upvc باید در کارگاه تولیدی همه قطعات و قسمت‌های درب و پنجره را بشناسد و به خوبی آن‌ها را فرا بگیرد تا بتواند به خوبی نصب و تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره را یاد بگیرد و انجام دهد.

یکی از اصلی‌ترین خصوصیات نصاب پنجره upvc که در نتیجه کار بسیار موثر است، دقیق بودن اوست. اندازه گیری دقیق برای تولید و نحوه نصب و دادن بادخور می‌باشد که رگلاژ را تحت شعاع قرار می‌دهد و ماندگاری پنجره دوجداره را تا حدود زیادی افزایش می‌دهد.


 

خدمات نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

پنجره‌های دوجداره UPVC را می‌توان بر روی چهارچوب‌های سیمانی، آجری، فلزی، چوبی و سایر چهارچوب‌ها نصب کرد. به منظور نصب نجره دوجداره، پس از آماده بودن درگاه پنجره در ساختمان‌های تازه ساخت و یا محل نصب که پنجره قدیمی تخریب شده است، به وسیله مترهای دقیق دیجیتال و یا سایر ابزار اندازه گیری دقیق، اندازه گیری می‌شود. توجه داشته باشید، فرایند نصب درب و پنجره دوجداره UPVC تاثیر مستقیم و زیادی بر روی عمر و کیفیت پنجره و درب علاوه بر متریال مورد استفاده در ساخت آن دارد.


 

قیمت خدمات نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

قیمت نصب پنجره دوجداره چقدر است؟ هزینه دستمزد نصاب درب و پنجره دوجداره چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا می‌توان قبل از درخواست خدمات نصب درب دوجداره از قیمت گذاری‌ها مطلع شد؟ هزینه نصب پنجره upvc چقدر است؟

این‌ها رایج‌ترین سوالاتی است که ممکن است در ذهن شما هم باشد. اکنون برای پاسخ به پرسش‌های بالا باید بگوییم که قیمت خدمات نصب درب و پنجره دوجداره به جنس و اندازه درب و پنجره بستگی دارد. هزینه دستمزد نصاب هم جدا باشد حساب شود. حال اگر می‌خواهید از هزینه دستمزد نصاب درب و پنجره دوجداره قبل از نهایی کردن سفارش مطلع شوید پس به طور رایگان همین حالا قیمت بگیرید.

 

نصاب درب و پنجره دوجداره | طریقه درآوردن پنجره دوجداره

 

مراحل نصب درب و پنجره دوجداره

روش صحیح نصب پنجره دوجداره به صورت زیر است:

 • پاکسازی محل نصب
 • نصب فریم پنجره یا قرار دادن چهارچوب درب یا پنجره
 • ایجاد سوراخ‌های مناسب در محل نصب درب و پنجره دوجداره
 • چک کردن یراق آلات
 • ثابت کردن درب و پنجره یو پی وی سی با استفاده پیچ‌های مناسب و متناسب با وزن درب و پنجره
 • درزبندی با استفاده از تزریق فوم و چسب مخصوص
 • کندن برچسب ولی بل پروفیل در قسمت‌هایی که بعد از انداختن شیشه دسترسی به آن‌ها مشکل است.

در نظر داشته باشید بازسازی ساختمان یکی از بهترین زمان‌ها برای انجام تغییرات مدنظرتان است و می‌توانید مواردی همچون نصب توری پلیسه ای را انجام دهید.


 

شرایط نصب درب و پنجره یو پی وی سی

درب و پنجره‌های دوجداره با پروفیل یو پی وی سی به دلیل خاصیت پلیمری و تحمل دمایی خاص خود، قبل از نصب باید در دمای استاندارد ۵ الی ۳۵ درجه نگهداری و نصب شوند. در زمان استفاده فشار خاصی به درب و پنجره‌های دوجداره وارد نمی‌شود بنابراین تا حد امکان از جابجایی بیش از حد و بی مورد آنها قبل از نصب جلوگیری شود.

البته یک پنجره خوش ساخت با یراق آلات و پروفیل استاندارد به ویژه با یراق آلات دو حالته و رگلاژپذیر پس از جای گیری و نصب کامل در جای خود می‌تواند فشار و وزنی بیش از یک صد کیلوگرم را در سطح یک لنگه خود پخش و تحمل نماید و در شیشه و یراق و پروفیل و جوش آن هیچ مشکلی به وجود نیاید. بنابراین شرایط دمایی فقط در هنگام نصب اهمیت می‌یابد.

پس نصاب درب و پنجره دوجداره باید دقت کند تا موارد فوق را کامل رعایت کند تا مشکلاتی از قبیل شکستن و خم شدن درب و پنجره upvc به وجود نیاید.


 

امتیازات درخواست از بازار آنلاین "خدمت از ما"

 • دسترسی مستقیم به چندین نصاب مجرب در شهر خود
 • مشاهده اطلاعات و سوابق کاری هر یک از نصابان
 • مطلع شدن از هزینه نصب درب و پنجره دوجداره قبل ار نهایی کردن سفارش
 • پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای کار
 • مشاهده نظرات مشتریان قبلی در مورد هر یک از نصابان

 

قیمت نصب درب و پنجره دوجداره

 

نکات مربوط به قبل از نصب درب و پنجره دوجداره در پروژه ساختمانی

فریمی که در چهارچوب درب و پنجره استفاده می‌شود باید به صورت آهنی باشد زیرا علاوه بر مقاومت بالا، درب و پنجره دوجداره بهتر پیچ شده و استحکام آن بالا می‌رود و زیبایی محیط حفظ می‌شود، همپنین باید دقت شود که به فرم اهنی ضد زنگ زده شود و کاملا شاقول و تراز قرار داده شود تا بعد از نصب درب و پنجره upvc مشکلی در باز و بسته شدن آن ایجاد نشود.

بعد از پایان کار فریم آهنی، نوبت به اندازه گیری و سفارش برای ساخت درب و پنجره است که این کار نیز توسط نصاب درب و پنجره یو پی وی سی انجام می‌شود.


 

نصاب درب و پنجره دوجداره به چه نکاتی توجه کند؟

 • بهترین زمان نصب پنجره دوجداره پس از بتونه کاری و قبل از اتمام کامل کار نقاشی است.
 • نصاب درب و پنجره upvc باید دقت کند که بدون هیچ گونه آسیب نصب پنجره دوجداره را انجام دهد.
 • دقت شود که پیچ‌هایی که برای نصب استفاده می‌شود باید کاملا متناسب با اندازه و وزن درب و پنجره باشد و تعداد پیچ استفاده شده استاندارد و در فاصله‌های مساوی صورت گیرد.
 • درب و پنجره باید از پروفیل‌های استاندارد ساخته شود و درب و پنجره upvc کاملا تراز و بدون هیچ گونه خمیدگی و شکستگی تحویل نصاب داده شود.
 • رگلاژ پنجره‌ها در هنگام نصب شیشه صورت می‌گیرد از این رو باید جهت نصب شیشه‌ها از نصاب مجرب یو پی وی سی استفاده شود.
 • نصب پنجره دوجداره باید به نحوی باشد تا درب‌ها و لنگه‌های پنجره بتواند به راحتی باز و بسته شود و بدون آسیب دیدن بارهای مرده و زنده را تحمل کند.
 • نصب فریم پنجره باید به گونه‌ای باشد تا پنجره به صورت کامل از تبادل حرارت و صدای محیط ممانعت کند.
 • تزریق سیلیکون و فوم مخصوص جهت درزبندی‌ها نهایی پس از نصب کامل درب و پنجره‌ها باید انجام شود.
 • در انتها باید تمام درب و لنگه‌های پنجره دوجداره UPVC به صورت دقیق رگلاژ شود.
امتیاز دهید

4.67 امتیاز از 111 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب درب و پنجره دوجداره

نظرات

مهران صفخانی
مهران صفخانی
4.8
61 خدمت موفق
نصب درب و پنجره دوجداره
حمید حاجی میرزایی

بسیار انسان با شخصیت و مودبی هستن - قیمت شون منصفانه بود و از نظر کیفیت اجرا خیلی راضی هستم کار رو بدون تاخیر و سر وقت تحویل دادن

محمد خسروانی مایوان
محمد خسروانی مایوان
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نصب درب و پنجره دوجداره
محمد فریدونی

بهترین کیفیت رو ارائه دادین جناب آقای خسروانی ممنونم

احمد نعمتی
احمد نعمتی
4.8
6 خدمت موفق
نصب درب و پنجره دوجداره
مریم تیموری

ایشون مراجعه کردند ماانباری الومینیومی می خواستیم بسازیم اندازه گیری انباری رو انجام دادند برای طرحش راهنمایی کردند قیمت معقولی هم گفتند متاسفانه شرایطی پیش اومد که ما کار رو به افراد دیگه ای سپردیم ومن خیلی پشیمونم که چرا کار رو به ایشون ندادیم چون واقعا راهکارهاو گفتار و رفتارشون حرفه ای بود

loading