قیمت نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره نیاز دارید؟

نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره را به متخصصش بسپار

امروزه نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره upvc به دلیل مزایای زیادی که دارد، بسیار افزایش پیدا کرده است. نصب پنجره دوجداره، علاوه بر زیبایی به فضای شما، باعث حفظ انرژی و گرما می‌شود و دارای دوام و استحکام بالایی است.

   اما دوام و کیفیت درب و پنجره دوجداره علاوه بر جنس و نوع انتخابی، به نحوه نصب درب و پنجره دوجداره و کار نصاب بستگی دارد. چرا‌که در صورت ایجاد کوچکترین اشتباه از سمت نصاب در ساخت پنجره دوجداره و نصب آن، باعث می‌شود که درب و پنجره به درستی نصب نشود و مشکلاتی را ایجاد کند.

پس اگر برای نصب فریم، رگلاژ پنجره دوجداره و تعویض و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب به دنبال نصاب حرفه‌ای می‌گردید؛ کافی است در سایت "خدمت از ما" به رایگان، ثبت سفارش کنید و اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره و نصب آن را دریافت کنید.

 

نصب پنجره دوجداره

 

 

مزایای نصب پنجره دوجداره و درب دوجداره upvc

علاوه بر زیبایی که پنجره های دوجداره به فضا می‌دهند، دارای مزایا و ویژگی های دیگری هستند، که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم:

 • درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، یکی از بهترین عایق های حرارتی است و بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی را دارد.
 • عایق صوتی است و باعث کاهش آلودگی صوتی می‌شود.
 • دارای قدرت و استحکام بسیار بالای است.
 • در برابر باد، باران و طوفان داری مقاومت بالایی است.
 • به دلیل آب بندی و درزگیری درست و اصولی که دارد، مانع نفوذ آب باران و گردو غبار به داخل منزل می‌شود.
 • در و پنجره دوجداره، دارای ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی است.
 • برای حفظ رنگ نیازی به مواد نگهدارنده و براق کننده نیست.
 • نصب پنجره دوجداره، عمر بالا و قابلیت استفاده مجدد بعد از تخریب را به دنبال دارد.

 

ویژگی و وظایف نصاب درب و پنجره دوجداره

نصاب درب و پنجره دوجداره کسی است که به وسیله ابزاری همچون پیچ بند و دلر و … عملیات نصب پنجره upvc و آلومینیوم را اجرا می‌کند. نصاب پنجره دوجداره upvc باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • تجربه کافی در ساخت و نصب پنجره دوجداره را داشته باشد و برای کسب تخصص، کار در کارگاه تولیدی پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم را تجربه کرده باشد.
 • نصاب پنجره upvc باید در کارگاه تولیدی همه قطعات و قسمت‌های درب و پنجره را بشناسد و به خوبی آن‌ها را فرا بگیرد تا بتواند، ساخت، نصب و رگلاژ پنجره دوجداره را یاد بگیرد و انجام دهد.
 • اصلی‌ترین خصوصیت نصاب پنجره دوجداره upvc دقیق بودن اوست. اندازه گیری دقیق برای نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره، علاوه بر اینکه رگلاژ را تحت شعاع قرار می‌دهد، باعث ماندگاری پنجره دوجداره می‌شود.
 • یک نصاب خوب، باید هنگام نصب پنجره دوجداره، آب بندی و درزگیری را به طور کامل و اصولی انجام دهد و از خروج گرما و صدا جلوگیر کند.
 • باید هنگام نصب درب و پنجره دوجداره، شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرد که پنجره در گذر زمان، دچار خمیدگی و شکستگی نشود.

شما می‌توانید از طریق خدمات "خدمت از ما" در کوتاهترین زمان، بهترین نصاب را برای ساخت و نصب پنجره دوجداره پیدا کنید و قیمت نصب پنجره دوجداره و هزینه رگلاژ پنجره دوجداره را از بهترین متخصصین به رایگان دریافت کنید.

 

قیمت نصب پنجره دوجداره

 

مزایای نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

برای نصب پنجره دوجداره، شما می‌توانید پنجره جدید را در محل مورد نظر خودتان نصب کنید و آن را روی پنجره قدیمی سوار کنید. در هنگام نصب پنجره دوجداره بدون تخریب باید به نکات و موارد زیر توجه کنید، زیرا که علاوه بر متریال مورد استفاده در ساخت درب دوجداره، اصول و فرایند نصب درب و پنجره دوجداره UPVC تاثیر مستقیم و زیادی بر روی عمر و کیفیت پنجره و درب آن دارد.

از مزایای نصب پنجره دوجداره بدون تخریب، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پنجره‌های دوجداره UPVC را می‌توان بر روی انواع چهارچوب‌های سیمانی، آجری، فلزی، چوبی و سایر چهارچوب‌های دیگر نصب کرد.
 • سرعت نصب پنجره دوجداره upvc بدون تخریب، بسیار بالاست و کل پروسه اجرای آن، در چند ساعت انجام می‌شود. 
 • نیاز به استفاده از مصالح ساختمانی، هنگام نصب درب دوجداره و پنجره آن نیست زیرا توسط پیچ های مخصوص روی چخارچوب پنحره قبلی نصب می‌شود.
 • به دلیل نصب پنجره دوجداره بدون تخریب، شما می توانید هنگام سکونت خود در منزل، از این روش استفاده کنید و نیازی به تخلیه محل ندارید.
 •  

به منظور نصب پنجره دوجداره، پس از آماده بودن درگاه پنجره در ساختمان‌های تازه ساخت و یا نصب پنجره دوجداره، روی پنجره قدیمی، برای ساخت درب و پنجره دوجداره، به کمک مترهای دقیق دیجیتال و یا سایر ابزار اندازه گیری، فضای مورد نظر اندازه گیری می‌شود، که این یکی از وظایف نصاب هنگام بررسی محل پروژه است.

 

قیمت نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

قیمت نصب پنجره دوجداره چقدر است؟ اجرت نصاب درب و پنجره دوجداره چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا می‌توان قبل از درخواست خدمات نصب درب دوجداره از قیمت گذاری‌ها مطلع شد؟ هزینه نصب پنجره upvc چقدر است؟

اینها همه سوالاتی است که افراد هنگامی که به دنبال ساخت و نصب درب و پنجره دوجداره هستند، برایشان پیش می آید. در پاسخ به این سوالات باید گفت که اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره، به عوامل مختلفی بستگی داردف از این رو نمی توان یک قیمت دقیق برای ساخت و نصب پنجره دوجداره بیان کرد. 

شما می‌توانید برای دانستن حداقل و حداکثر اجرت ساخت درب و پنجره، به نمودار بالای همین صفحه مراجعه کرده و یا برای دانستن  دقیقتر قیمت نصب پنجره دوجداره و یا هزینه رگلاژ پنجره دوجداره، با ثبت سفارش رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما"، از نصابان ما به رایگان قیمت بگیرید.

 

اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره upvc

 

عوامل موثر بر اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره و نصب آن

به طور کلی یکی از عوامل موثر بر اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره، وزن و نوع پروفیلی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد، البته عوامل دیگری هم روی قیمت نصب پنجره دوجداره و ساخت آن موثر است که  در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

 

اندازه قاب در ساخت پنجره دوجداره

هرچه میزان طول و عرض پنجره upvc بیشتر شود، مقدار پروفیل  و متریال مورد استفاده برای ساخت آن بیشتر شده و همچنین نیاز به زمان و نیروی کاری بیشتری برای ساخت و نصب پنجره می‌باشد. در نتیجه قیمت نصب و ساخت در و پنجره دوجداره افزایش پیدا می‌کند.

 

جنس پروفیل، عامل موثر بر اجرت ساخت درب و پنجره

نوع و جنس پروفیل انتخابی شما برای ساخت درب دوجداره، تاثیر زیادی روی اجرت ساخت درب و پنجره دارد. شما می‌توانید بر اساس بودجه مورد نظر خود، متریال و پروفیل مناسب را انتخاب کنید، اما این نکته را در نظر بگیرید که استفاده از پروفیل ضایعاتی، که همان پروفیل‌های ساخته شده از فلزات دسته دو و بازیافتی است، دوام و استحکام بالایی ندارند و ممکن است با گذشت اندک زمانی، شما مجدد نیاز به تعویض و نصب پنجره دوجداره پیدا کنید.

 

ضخامت پروفیل مصرفی در نصب پنجره دوجداره

هرچه پروفیلی انتخابی برای ساخت پنجره دوجداره، محکمتر و ضخیم‌تر باشد، در نتیجه وزن پنجره بیشتر می‌شود و هزینه نصب پنجره و درب آن نیز افزایش می‌یابد. این نکته را در نظر بگیرید، که اگر وزن پروفیل خیلی کم باشد، حتی قادر به تحمل شیشه دوجداره هم نیست پس با انتخاب پروفیل با کیفیت به صورت عمری از پنجره دوجداره خود لذت ببرید.

 

ساخت درب و پنجره دوجداره

 

مراحل ساخت و نصب درب و پنجره دوجداره

در اینجا به صورت کلی به ببرسی مراحلی که برای ساخت و نصب پنجره دوجداره انجام می‌شود، می‌پردازیم:

 1. اندازه گیری ابعاد و اندازه درب و پنجره قدیمی توسط نصاب درب و پنجره.
 2. برش پروفیل ها بر اساس اندازه و ساخت آن در کارگاه.
 3. ایجاد سوراخهای لازم برای نصب دستگیره در و پنجره دوجداره با شابلون و دستگاه و انتقال پنجره به محل مورد نظر.
 4. تمیز کرد و پاکسازی محل نصب قبل از اجرای نصب پنجره upvc
 5. نصب فریم پنجره یا قرار دادن چهارچوب درب یا پنجره و تراز کردن دقیق آن
 6. ایجاد سوراخ‌های مناسب در محل نصب درب و پنجره دوجداره
 7. چک کردن یراق آلات
 8. ثابت کردن درب و پنجره یو پی وی سی با استفاده پیچ‌های مناسب و متناسب با وزن درب و پنجره
 9. درزبندی با استفاده از تزریق فوم و چسب مخصوص که از اهمیت بالایی برخوردار است.
 10. کندن برچسب و لیبل پروفیل در قسمت‌هایی که بعد از انداختن شیشه دسترسی به آن‌ها مشکل است.
 11. در انتها باید تمامی درب و پنجره دوجداره UPVC به صورت دقیق رگلاژ شود.

در نظر داشته باشید بازسازی ساختمان یکی از بهترین زمان‌ها برای انجام تغییرات مدنظرتان است و می‌توانید مواردی همچون نصب توری پلیسه ای و ساخت و نصب پنجره دوجداره را انجام دهید.

 

مواردی که در نصب درب و پنجره یو پی وی سی باید رعایت شود.

در ادامه به شرح یک سری نکات پرداخته‌ایم که بهتر است، قبل از حضور نصاب درب و پنجره دوجداره در محل، آنها را بدانید و بعد از اتمام کار نصاب، همه این موارد را بررسی کنید.

 • بهترین زمان نصب پنجره دوجداره پس از بتونه کاری و قبل از اتمام کامل کار نقاشی است.
 • دقت شود که پیچ‌هایی که برای نصب استفاده می‌شود باید کاملا متناسب با اندازه و وزن درب و پنجره باشد و تعداد پیچ استفاده شده استاندارد و در فاصله‌های مساوی صورت گیرد.
 • درب و پنجره upvc باید از پروفیل‌های استاندارد ساخته شود و درب و پنجره upvc کاملا تراز و بدون هیچ گونه خمیدگی و شکستگی تحویل نصاب داده شود.
 • رگلاژ پنجره‌ها در هنگام نصب شیشه صورت می‌گیرد از این رو باید برای نصب شیشه‌ها از نصاب مجرب یو پی وی سی کمک گرفته شود.
 • نصب پنجره دوجداره باید به نحوی باشد تا درب‌ها و لنگه‌های پنجره بتواند به راحتی باز و بسته شود و بدون آسیب دیدن بارهای مرده و زنده را تحمل کند.
 • نصب فریم پنجره باید به گونه‌ای باشد تا پنجره به صورت کامل از تبادل حرارت و صدای محیط ممانعت کند.
 • تزریق سیلیکون و فوم مخصوص جهت درزبندی‌ها نهایی پس از نصب کامل درب و پنجره‌ها باید انجام شود.

 

هزینه رگلاژ پنجره دوجداره

 

نکات مربوط به قبل از نصب درب و پنجره دوجداره 

بهتر است برای بهتر بودن مراحل نصب پنجره دوجداره و درب آن چندین نکته را قبل از نصب رعایت کنید، یکی از مهمترین موارد در نصب درب و پنجره های دوجداره که از پروفیل upvc هستند، این است که قبل از اجرای نصب در دمای 5 الی 35 درجه نگهداری کنید و از وارد کردن فشار زیاد به پروفیل درب دوجداره و جابه جایی بیش از حد آن جلوگیری کنید.

استفاده از چهارچوب و فربم‌های آهنی برای نصب پنجره دوجداره بدون تخریب، بسیار بهتر است، زیرا که دارای استحکام و مقاومت بالا هستند و راحت تر می‌توان مراحل یوراخکاری و نصب پنجره را روی آنها انجام داد. در صورت استفاده از فریم آهنی، بهتر است که کل چهارچوب با یک پوشش ضد زنگ رنگ شود.

نصاب درب و پنجره دوجداره باید دقت کند تا موارد فوق را کامل رعایت کند تا مشکلاتی از قبیل شکستن و خم شدن درب و پنجره upvc به وجود نیاید.

 

چه زمانی نیاز به رگلاژ پنجره دوجداره داریم؟

رگلاژ پنجره دوجداره، از جمله خدماتی است که توسط نصابان پنجره دوجداره انجام می‌شود. ولی در صورت بروز مشکلاتی شما نیاز به انجام ان دارید. از جمله این مشکلات، می‌توان به نفوذ آب از درزها و کناره های پنجره بعد از نصب آن، خروج هوای گرم و سرد و اتلاف انرژی درون خانه، گیر کردن دستگیره ها هنگام باز و بسته شدن و گیر کردن هر لنگه در در هنگام باز کردن و یستن پنجره، اشاره کرد.

در صورت مشاهده هر یک از این موارد از نصابان فعال در "خدمت از ما" کمک بگیرید و هزینه رگلاژ پنجره دوجداره را دریافت کنید.

 

چرا خدمات ساخت درب و پنجره دوجداره از "خدمت از ما"

 • دسترسی مستقیم به چندین نصاب پنجره دوجداره مجرب در شهر خود و در کوتاهترین زمان
 • مشاهده اطلاعات و سوابق کاری هر یک از نصابان قبل از نهایی کردن سفارش خود
 • مطلع شدن از قیمت نصب درب و پنجره دوجداره قبل ار نهایی کردن سفارش
 • پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای کار
 • مشاهده نظرات مشتریان قبلی در مورد هر یک از نصابان
 • تجربه و تخصص بالای تمامی نصابان فعال در خدمت از ما
 • قابلیت ثبت سفارش در تمامی روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل و به صورت 24 ساعته

 

چگونه به نصاب درب و پنجره در "خدمت از ما" متصل شویم؟

نصاب درب و پنجره upvc باید دقت کند که بدون هیچ گونه آسیب نصب پنجره دوجداره را انجام دهد. به همین دلیل انتخاب یک نصاب باتجربه و کاربلد از اهمیت زیادی برخوردار است. شما به راحتی در هر کجای ایران که باشبد، تنها با چند کلیک ساده، می توانید بهترین متخصص برای نصب پنجره دوجداره و درب آن را پیدا کنید.

ابتدا وارد سایت یا اپلبکیشن "خدمت از ما" شده و خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و به چندین سوالی که از شما پرسیده می‌شود به دقت پاسخ دهید. بعد از چند دقیقه، 5 نصاب، قیمت و اجرت ساخت درب و پنجره دوجداره و نصب آن را برای شما ارسال می‌کنند. حالا کافی است به پروفایل هر متخصص رفته و سوابق کاری هرکدام و نظرات کاربران قبلی از نصب پنجره دوجداره را ببینید و بهترین فرد را انتخاب کنید.

 

4.5 امتیاز از 1750 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره

نظرات

سجاد علی اکبری
سجاد علی اکبری
5.0 (از 11 نظر)
8 خدمت موفق
نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره
علیه صفری پور

بسیااار مرد محترم و خوش برخورد و با انصافی بودن و همینطور کارشون رو خیلی خوب و تمیز انجام دادند.واقعاً ازشون مچکرم

امیر حسین ابراهیمی
امیر حسین ابراهیمی
5.0 (از 4 نظر)
3 خدمت موفق
نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره
پری خوشنواز

ممنون از معرفی از این دوست کارشان بسیار عالی و خیلی خوش قول وبا ادب بودن بازم تشکر از شما که این آقا را معرفی کردید

سجاد علی اکبری
سجاد علی اکبری
5.0 (از 11 نظر)
8 خدمت موفق
نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره
م قهرمانی

فوق العاده پسر باهوش . محجوب و مودب. فنی، باحوصله و دقیق. انصافا تو کارشون حرفه ای هستن. خیلی راضی ام از کارشون. و بدون شک برای کارهای بعدی بازم زحمتشون میدم و به همه آشنایان و دوستان و شما عزیزان پیشنهاد میدم. خدا حفظشون کنه 🌿🌿🌿

در این شهرها می توانید سفارش نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره را ثبت کنید: