معرفی مدل پنجره دو جداره بزرگ (upvc)

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
معرفی مدل پنجره دو جداره بزرگ (upvc)

مدل پنجره دوجداره بزرگ نمونه‌ای پرکاربرد از انواع پنجره برای ساختمان‌های مختلف است. امکانات به کار رفته در این مدل  پنجره دوجداره دلایل اصلی کابرد این تجهیزات در بنای ساختمان‌ است. بیشترین سهم استفاده از مدل پنجره دو جدار را منازل آپارتمانی و ساختمان‌های چندین طبقه به خود اختصاص داده‌اند. 

امروزه انواع مدل پنجره دوجداره کاربرد بالایی در طراحی و دکوراسیون ساختمان‌ها دارند. علاوه بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش بازده کاربردی و کیفیت مطلوب پنجره دو جداره بزرگ در زیبایی و جلوه ساختمان تاثیر زیادی دارد. 

در این مطلب به معرفی متنوع ترین و جدیدترین مدل پنجره‌های دوجداره برای سهولت انتخاب شما در هنگام خرید انواع پنجره دوجدار UPVC پرداخته شده است. 

انتخاب متناسبترین و بهترین مدل پنجره دوجداره بزرگ از مهمترین فاکتورهای خرید این تجهیزات جانبی برای ساختمان است. در این مجله از مقاله خدمت از ما با معرفی انواع مدل پنجره دو جداره با شما همراه خواهیم بود.

 

مدل پنجره دوجداره بزرگ

 

 

معرفی مدل پنجره دوجداره UPVC

مانند سایر لوازم و مصالح به کار رفته در ساختمان‌ها، جدیدترین پنجره‌های دوجداره نیز برای بهبود کیفیت زندگی ما طراحی و ساخته شده اند. انواع مدل پنجره دوجداره UPVC عایق‌های بسیار مناسبی برای دما، صدا و گرد و غبار هستند. جدیدترین پنجره‌های دوجداره برای حداکثر امنیت و بهره وری انرژی طراحی شده اند.

 

مزایای انواع مدل پنجره دوجداره

  • پروتئین UPVC برخلاف پنجره‌های چوبی سنتی حساس به موریانه یا آفتاب نیست. به طور کلی عوامل کمتری وجود دارند که موجب خراب شدن انواع مدل پنجره‌های دوجداره (حتی مدل پنجره دوجداره بزرگ) می‌شود.
  • در عین کمک به دکوراسیون داخلی، انواع مدل پنجره دوجداره UPVC جایگزین‌های مقرون به صرفه تری برای صرفه جویی در انرژی و هزینه‌های سنتی هستند.
  • شما می‌توانید با استفاده از انواع مدل پنجره دوجداره، کارهای تعمیر و نگهداری سالانه خانه خود را کاهش دهید. جدیدترین پنجره‌های دوجداره نسبت به همتایان سنتی خود به نگهداری کمتری نیاز دارند.

 

انواع مدل پنجره دوجداره

انواع مدل‌های پنجره دوجداره در ساختمان‌های امروزی با مزایای متنوع خود جایگزین پنجره‌های قدیمی‌شده اند. انواع مدل‌های درب و پنجره دوجداره از لحاظ شکل و ظاهر متفاوت هستند. در ادامه به معرفی جدیدترین پنجره‌های دوجداره و ویژگی‌های هر یک از آنها می‌پردازیم:

 

1. انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ ثابت

یکی از پرکاربردترین، ساده ترین و کم خرج ترین انواع مدل پنجره دوجداره، پنجره دو جداره آلومینیومی‌ثابت است. محبوبیت بالای پنجره دوجداره ثابت تنها به دلیل کاهش هزینه و سادگی آن نیست. انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ثابت دقیقا به دلیل ثابت بودن خود نسبت به انواع مدل پنجره دوجداره UPVC دیگر بازده بالاتری دارد.

 

انواع مدل پنجره دوجداره: upvc

 

همچنین، انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌نیاز به مکانیزمی‌برای باز و بسته شدن ندارند و در نتیجه به خوبی از پس عایق بندی صوتی، حرارتی و گرد و غبار فضا برمی‌آیند.

 

2. انواع مدل پنجره دوجداره تک حالته

اگر می‌خواهید از جریان هوا در فضای داخل ساختمان لذت ببرید، انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ثابت دیگر گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود. مدل پنجره دوجداره بزرگ تک حالته به عنوان یکی دیگر از انواع مدل پنجره دوجداره UPVC، مناسب چنین شرایطی است.

 

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی

 

انواع مدل‌های پنجره دوجداره تک حالته روی یک محور افقی باز شده و به خانه‌ شما هوای تازه ای می‌بخشند. مانند انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ثابت، انواع مدل پنجره دوجداره تک حالته نیز مقرون به صرفه هستند. علاوه بر امکان باز شدن، قابلیت تبدیل انواع مدل پنجره‌های دوجداره­ تک حالته به دو حالته (که در ادامه آنها را معرفی می‌کنیم) نیز از مزایای این مدل پنجره دوجداره بزرگ است.

 

3. مدل پنجره دوجداره بزرگ دو حالته

بهترین پنجره دو جداره را شرایط شما مشخص می‌کند. با این وجود، جدیدترین پنجره‌های دوجداره دو حالته نسبت به 2 مدل قبل بسیار پیشرفته‌تر هستند. شما می‌توانید انواع مدل پنجره دوجداره UPVC دو حالته را از دو جهت افقی و عمودی (روی دو محور افقی و عمودی) تنها با یک دستگیره باز کنید.

 

بهترین پنجره دوجداره چیست؟

 

پنجره دو جداره دو حالته بهترین پنجره دو جداره (یا دست کم یکی از بهترین‌ها) از نظر زیباییست؛ اما مزایای آن به این جنبه ختم نمی‌شود. با انتخاب پنجره دو جداره دو حالته از میان انواع مدل‌های پنجره دوجداره، از امکانات خوبی نیز برخوردار خواهید شد. برای مثال، امنیت مدل پنجره دوجداره بزرگ دو حالته بسیار بالاست؛ چرا که یراق آلات استفاده شده در آنها بسیار مقاوم هستند.

 

4. مدل پنجره دوجداره کشویی یا ریلی

انواع مدل پنجره دوجداره کشویی یا ریلی عملکردی مشابه انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ساده دارند. مدل پنجره دوجداره کشویی قابلیت باز شدن و حرکت روی ریل را از هر دو جهت (چپ و راست) دارد. انواع مدل پنجره دوجداره کشویی هیچ فضایی را در داخل خانه هنگام بازشدن اشغال نکرده، و مزاحمتی برای پرده‌ها نیز ایجاد نمی‌کنند.

 

مدل پنجره دوجداره کشویی

 

مدل پنجره دوجداره کشویی به 2 دسته تقسیم می‌شوند: مدل پنجره دوجداره کشویی تک ریل و مدل پنجره دوجداره کشویی جفت ریل. این دو مدل پنجره دو جداره در ساختمان‌های مختلف کاربرد متنوعی دارد. 

 

5. انواع مدل‌های پنجره دوجداره فولکس واگنی

انواع مدل پنجره دوجداره UPVC تا حدودی مشابه مدل پنجره دوجداره کشویی هستند. مانند درهای فولکس واگن، این پنجره‌ها روی ریل تا 45 درجه و بدون اشغال فضا باز می‌شوند.

 

مدل پنجره دوجداره کشویی

 

به دلیل یراق آلات خاص، انواع مدل‌های پنجره دوجداره فولکس واگنی قیمت بالاتری دارند. اما از لحاظ دوام، اتلاف انرژی و زیبایی عملکرد بسیار مناسب تری (مخصوصا نسبت به مدل پنجره دوجداره کشویی) دارند.

 

6. انواع مدل پنجره دوجداره آکاردئونی

مدل پنجره دوجداره بزرگ آکاردئونی به عنوان یکی دیگر از انواع مدل پنجره دوجداره، برای ویلاها و خانه باغ‌ها گزینه بسیار مناسبی هستند. مدل پنجره دوجداره بزرگ آکاردئونی عرض بالا، و در بالکن‌ها کاربرد زیادی دارند. عریض بودن انواع مدل پنجره دوجداره آکاردئونی نور فضای داخلی را افزایش می‌دهد.

 

جدیدترین پنجره های دوجداره

 

علاوه بر آن، این مدل پنجره دوجداره بزرگ تنوع بالایی داشته و برای پارتیشن بندی فضا نیز به کار می‌رود. استحکام و ایمنی بالای جدیدترین پنجره‌های دوجداره آکاردئونی نیز بسیار عالی و قابل اطمینان است.

 

7. پنجره دو جداره دو لنگه بازشو فرانسوی

انواع مدل‌های پنجره دوجداره فرانسوی دو لنگه مختلف دارند، که از دو طرف باز می‌شود. فضای میان این دو لنگه خالیست، اما این به معنای عایق نبودن جدیدترین پنجره‌های دوجداره دو لنگه بازشو نیست. پنجره‌های دو جداره فرانسوی طوری طراحی شده اند که علاوه بر زیبایی چشمگیر، کیفیت و کارایی بالای انواع مدل پنجره دوجداره UPVC را نیز داشته باشد.

 

انواع مدل پنجره دوجداره

 

مدل پنجره دوجداره بزرگ دو لنگه بازشو فرانسوی قابلیت نصب انواع مدل‌های تک حالته و دو حالته را نیز روی خود دارد. به اینها قابلیت باز شدن روی محورهای عمودی یا افقی را نیز اضافه کنید تا بدانید با بهترین پنجره دو جداره یا یکی از جدیدترین پنجره‌های دوجداره و بهترین‌های انواع مدل درب و پنجره دوجداره رو به رو هستیم.

 

نکاتی برای انتخاب بهترین پنجره دوجداره

در هنگام خرید پنجره دو جداره توجه جنس تجهیزات اصلی مثل پروفیل، تقویت کننده گالوانیزه، نوار درزبندی و یراق و اتصالات به کار رفته در طراحی مدل پنجره دوجداره بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است. 

مدل، اندازه و ترکیبات به کار رفته در پنجره دوجدار انتخابی علاوه بر جلوگیری از ورود صدا، انتقال نامطلوب سرما و گرما و گرد و غبار بر زیبایی و دکوراسیون بیرونی ساختمان تاثیر بسزایی دارد. بنابراین در هنگام تهیه و کاربرد این قبیل تجهیزات در ساختمان از افراد متخصص راهنمایی بخواهید. 

 

حالا که با انواع پنجره دوجداره آشنا شده ایدف در صورت تمایل به نصب پنجره دوجداره، می‌توانید از متخصصین فعال در خدمت از ما قیمت نصب پنجره دوجداره و خدمات ان را دریافت کنید.

4.5 امتیاز از 2947 رای


نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره
برای سرویس نصب و ساخت درب و پنجره دوجداره از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین