معرفی انواع مدل پنجره دوجداره UPVC

معرفی انواع مدل پنجره دوجداره UPVC

امروزه انواع مدل پنجره دوجداره کاربرد بالایی در طراحی ساختمان‌ها دارند. علاوه بر کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی، انواع مدل پنجره دوجداره با کیفیت در زیبایی دکوراسیون خانه نیز نقش بسیار مهمی‌دارند. در این مطلب به معرفی انواع جدیدترین پنجره‌های دوجداره می‌پردازیم تا هنگام خرید از میان انواع مدل پنجره دوجداره UPVC برای منزل خود، بدانید کدام پنجره دوجداره بهتر است.

 

انواع مدل پنجره دوجداره

 

معرفی مدل پنجره دوجداره UPVC

مانند سایر لوازم و مصالح به کار رفته در ساختمان‌ها، جدیدترین پنجره‌های دوجداره نیز برای بهبود کیفیت زندگی ما طراحی و ساخته شده اند. انواع مدل پنجره دوجداره UPVC عایق‌های بسیار مناسبی برای دما، صدا و گرد و غبار هستند. جدیدترین پنجره‌های دوجداره برای حداکثر امنیت و بهره وری انرژی طراحی شده اند.

 

مزایای انواع مدل پنجره دوجداره

  • پروتئین UPVC برخلاف پنجره‌های چوبی سنتی حساس به موریانه یا آفتاب نیست. به طور کلی عوامل کمتری وجود دارند که موجب خراب شدن انواع مدل پنجره‌های دوجداره (حتی مدل پنجره دوجداره بزرگ) می‌شود.
  • در عین کمک به دکوراسیون داخلی، انواع مدل پنجره دوجداره UPVC جایگزین‌های مقرون به صرفه تری برای صرفه جویی در انرژی و هزینه‌های سنتی هستند.
  • شما می‌توانید با استفاده از انواع مدل پنجره دوجداره، کارهای تعمیر و نگهداری سالانه خانه خود را کاهش دهید. جدیدترین پنجره‌های دوجداره نسبت به همتایان سنتی خود به نگهداری کمتری نیاز دارند.

انواع مدل پنجره دوجداره

انواع مدل‌های پنجره دوجداره در ساختمان‌های امروزی با مزایای متنوع خود جایگزین پنجره‌های قدیمی‌شده اند. انواع مدل‌های درب و پنجره دوجداره از لحاظ شکل و ظاهر متفاوت هستند. در ادامه به معرفی جدیدترین پنجره‌های دوجداره و ویژگی‌های هر یک از آنها می‌پردازیم:

 

1. انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ ثابت

 

انواع مدل پنجره دوجداره: upvc

 

یکی از پرکاربردترین، ساده ترین و کم خرج ترین انواع مدل پنجره دوجداره، پنجره دو جداره آلومینیومی‌ثابت است. محبوبیت بالای پنجره دوجداره ثابت تنها به دلیل کاهش هزینه و سادگی آن نیست. انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ثابت دقیقا به دلیل ثابت بودن خود نسبت به انواع مدل پنجره دوجداره UPVC دیگر بازده بالاتری دارد. همچنین، انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌نیاز به مکانیزمی‌برای باز و بسته شدن ندارند و در نتیجه به خوبی از پس عایق بندی صوتی، حرارتی و گرد و غبار فضا برمی‌آیند.

 

2. انواع مدل پنجره دوجداره تک حالته

 

انواع پنجره دوجداره آلومینیومی

 

اگر می‌خواهید از جریان هوا در فضای داخل ساختمان لذت ببرید، انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ثابت دیگر گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود. مدل پنجره دوجداره بزرگ تک حالته به عنوان یکی دیگر از انواع مدل پنجره دوجداره UPVC، مناسب چنین شرایطی است.

انواع مدل‌های پنجره دوجداره تک حالته روی یک محور افقی باز شده و به خانه‌ شما هوای تازه ای می‌بخشند. مانند انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ثابت، انواع مدل پنجره دوجداره تک حالته نیز مقرون به صرفه هستند. علاوه بر امکان باز شدن، قابلیت تبدیل انواع مدل پنجره‌های دوجداره­ تک حالته به دو حالته (که در ادامه آنها را معرفی می‌کنیم) نیز از مزایای این مدل پنجره دوجداره بزرگ است.

 

3. مدل پنجره دوجداره بزرگ دو حالته

 

بهترین پنجره دوجداره چیست؟

 

بهترین پنجره دو جداره را شرایط شما مشخص می‌کند. با این وجود، جدیدترین پنجره‌های دوجداره دو حالته نسبت به 2 مدل قبل بسیار پیشرفته‌تر هستند. شما می‌توانید انواع مدل پنجره دوجداره UPVC دو حالته را از دو جهت افقی و عمودی (روی دو محور افقی و عمودی) تنها با یک دستگیره باز کنید.

پنجره دو جداره دو حالته بهترین پنجره دو جداره (یا دست کم یکی از بهترین‌ها) از نظر زیباییست؛ اما مزایای آن به این جنبه ختم نمی‌شود. با انتخاب پنجره دو جداره دو حالته از میان انواع مدل‌های پنجره دوجداره، از امکانات خوبی نیز برخوردار خواهید شد. برای مثال، امنیت مدل پنجره دوجداره بزرگ دو حالته بسیار بالاست؛ چرا که یراق آلات استفاده شده در آنها بسیار مقاوم هستند.

 

4. مدل پنجره دوجداره کشویی یا ریلی

 

پنجره دوجداره کشویی

 

انواع مدل پنجره دوجداره کشویی یا ریلی عملکردی مشابه انواع پنجره دوجداره آلومینیومی‌ساده دارند. مدل پنجره دوجداره کشویی قابلیت باز شدن و حرکت روی ریل را از هر دو جهت (چپ و راست) دارد. انواع مدل پنجره دوجداره کشویی هیچ فضایی را در داخل خانه هنگام بازشدن اشغال نکرده، و مزاحمتی برای پرده‌ها نیز ایجاد نمی‌کنند.

مدل پنجره دوجداره کشویی به 2 دسته تقسیم می‌شوند: مدل پنجره دوجداره کشویی تک ریل و مدل پنجره دوجداره کشویی جفت ریل.

 

5. انواع مدل‌های پنجره دوجداره فولکس واگنی

 

مدل پنجره دوجداره کشویی

 

انواع مدل پنجره دوجداره UPVC تا حدودی مشابه مدل پنجره دوجداره کشویی هستند. مانند درهای فولکس واگن، این پنجره‌ها روی ریل تا 45 درجه و بدون اشغال فضا باز می‌شوند. به دلیل یراق آلات خاص، انواع مدل‌های پنجره دوجداره فولکس واگنی قیمت بالاتری دارند. اما از لحاظ دوام، اتلاف انرژی و زیبایی عملکرد بسیار مناسب تری (مخصوصا نسبت به مدل پنجره دوجداره کشویی) دارند.

 

6. انواع مدل پنجره دوجداره آکاردئونی

 

جدیدترین پنجره های دوجداره

 

مدل پنجره دوجداره بزرگ آکاردئونی به عنوان یکی دیگر از انواع مدل پنجره دوجداره، برای ویلاها و خانه باغ‌ها گزینه بسیار مناسبی هستند. مدل پنجره دوجداره بزرگ آکاردئونی عرض بالا، و در بالکن‌ها کاربرد زیادی دارند. عریض بودن انواع مدل پنجره دوجداره آکاردئونی نور فضای داخلی را افزایش می‌دهد

علاوه بر آن، این مدل پنجره دوجداره بزرگ تنوع بالایی داشته و برای پارتیشن بندی فضا نیز به کار می‌رود. استحکام و ایمنی بالای جدیدترین پنجره‌های دوجداره آکاردئونی نیز بسیار عالی و قابل اطمینان است.

 

7. پنجره دو جداره دو لنگه بازشو فرانسوی

 

انواع مدل پنجره دوجداره

 

انواع مدل‌های پنجره دوجداره فرانسوی دو لنگه مختلف دارند، که از دو طرف باز می‌شود. فضای میان این دو لنگه خالیست، اما این به معنای عایق نبودن جدیدترین پنجره‌های دوجداره دو لنگه بازشو نیست. پنجره‌های دو جداره فرانسوی طوری طراحی شده اند که علاوه بر زیبایی چشمگیر، کیفیت و کارایی بالای انواع مدل پنجره دوجداره UPVC را نیز داشته باشد.

مدل پنجره دوجداره بزرگ دو لنگه بازشو فرانسوی قابلیت نصب انواع مدل‌های تک حالته و دو حالته را نیز روی خود دارد. به اینها قابلیت باز شدن روی محورهای عمودی یا افقی را نیز اضافه کنید تا بدانید با بهترین پنجره دو جداره یا یکی از جدیدترین پنجره‌های دوجداره و بهترین‌های انواع مدل درب و پنجره دوجداره رو به رو هستیم.

5 امتیاز از 78 رای

نصب درب و پنجره دوجداره

برای سرویس نصب درب و پنجره دوجداره از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب درب و پنجره دوجداره

مطالب مرتبط با ساختمانی

حکاکی روی شیشه و آینه
شیشه بری شریعتی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading