قیمت ساخت و نصب توری پنجره در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت و نصب توری پنجره" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 300,000 تومان
 • 400,000 تومان
 • 415,000 تومان
 • 550,000 تومان
بروزرسانی شده در اسفند 1401

شما در کدام شهر به ساخت و نصب توری پنجره نیاز دارید؟

ساخت و نصب توری پنجره را به متخصصش بسپار

ساخت و نصب توری پنجره یکی از خدماتی است که با نزدیک شدن به فصول گرم سال افزایش پیدا می‌کند. با شروع فصل گرم تابستان و حتی قبل از آن در فصل بهار، استفاده از جریان هوای خنک و باز کردن پنجره‌ها مشکلات زیادی به همراه دارد. نصب توری پنجره یکی از اقدامات ساده در فصل تابستان برای مقابله با پیامدهای باز کردن پنجره‌هاست.

اصلی‌ترین مشکل در این مواقع، ورود حشرات موذی به فضای داخلی خانه و اتاق‌هاست. نصب توری پنجره و توری پنجره چسبی راه حلی ساده برای رفع این مشکل است. اگر شما هم در خانه با این مشکلات روبه‌رو شده‌اید و به دنبال نصاب توری هستید، با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.

 برای ساخت و نصب توری پنجره، می‌توانید از متخصصین و نصابان فعال در «خدمت از ما» که در همه مناطق پایتخت و سایر شهرهای ایران آماده ارائه خدمات هستند، استفاده کنید. کافی است که در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" برای خدمات نصب توری پنجره به رایگان ثبت سفارش کنید و قیمت توری پنجره را دریافت کنید.

 

قیمت توری پنجره

 

 

ساخت و نصب توری پنجره

در فصل گرما، به دلیل باز گذاشتن پنجره‌ها، سر و کله حشرات پیدا می‌شود. یکی از بهترین راه‌های مقابله با این وضعیت نه چندان خوشایند، نصب توری پنجره است. بنابر نحوه نصب توری پنجره، بهتر است که پروسه ساخت و نصب توری پنجره توسط یک متخصص توری پنجره انجام شود.

مراحل اجرای خدمات نصب توری، با اندازه گیری پنجره‌ها و انتخاب نوع توری پنجره بر اساس سلیقه و شرابط شما شروع و با ساخت و نصب آن توسط نصاب تور پنجره به پایان می‌رسد.

این پروسه آنقدر که به نظر می‌رسد خشک نیست. در واقع وجود انواع توری پنجره در بازار، فرآیند نصب توری را بسیار جالب می‌کند. هر ایده برای توری پنجره نه تنها کارایی بالایی دارد و جلوی حشرات را می‌گیرد، بلکه به ارتقا ظاهر منزل نیز کمک می‌کند.

 

ساخت و نصب توری پنجره شامل چه خدماتی است؟

ساخت و نصب توری، شامل خدمات مختلفی است که تمامی این موارد که در ادامه ذکر می‌شود توسط متخصصین نصب توری پنجره در "خدمت از ما" ارائه می‌شود.

 • حضور متخصصین در محل و اندازه‌گیری پنجره ها
 • انتخاب و تشخیص بهترین توری پنجره، با تئجه به شرایط و سلیقه شما
 • ساخت توری پنجره 
 • نصب توری پنجره دوجداره و ارزان در محل
 • نصب توری پنجره چسبی و یا سیار
 • ساخت و نصب توری پنجره پارچه ای
 • ساخت و نصب توری پنجره آهنربایی
 • ساخت و نصب توری فلزی و آلومینیومی

تمامی این خدمات را می توانید، با ثبت سفارش رایگان نصب توری در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" از بهترین متخصصین دریافت کنید.

 

قیمت نصب توری پنجره سیار به چه صورت است؟

قیمت نصب توری پنجره یکی از معیارهای مهم تصمیم‌گیری هنگام اقدام برای نصب توری پنجره سیار است. عوامل زیادی در قیمت توری پنجره و نصب آن موثر است، به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت..مواردی که در قیمت نصب توری پنجره و هزینه ساخت توری تاثیرگذار هستند عبارت‌اند از:

 • طریقه و نحوه نصب توری پنجره
 • متریال قاب پنجره
 • جنس و نوع توری پنجره انتخابی شما
 •  قیمت توری پنجره‌ای که انتخاب کرده‌اید.
 •  سایز و اندازه قاب پنجره
 • تعداد پنجره‌هایی که به توری نیاز دارند.
 • محل قرارگرفتن پنجره و نصب توری
 • دستمزد نصاب توری

در ادامه به بعضی از عوامل موثر قیمت توری پنجره، که جزء سوالات پرتکرار هم می‌باشند می‌پردازیم.

 

قیمت نصب توری پنجره

 

جنس و نوع توری بر قیمت توری پنجره موثر است؟

قیمت نصب توری ارتباط مستقیمی با جنس و کیفیت توری پنجره دارد. در واقع یکی از مهمترین عوامل موثر بر هزینه توری پنجره، همان نوع و جنس توری انتخابی شما می‌باشد. برای برآورد قیمت نصب توری پلیسه بهتر است قیمت هر متر توری فلزی پنجره، قیمت توری پنجره آلومینیومی و پلیسه ترکیه را بدانید. 

با دانستن قیمت توری پنجره پارچه‌ای یا قیمت انواع توری های دیگر، می‌توانید تقریبا قیمت نصب توری را خودتان محاسبه کنید. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که، قیمت توری پلیسه در مقایسه با قیمت توری پنجره پارچه‌ای، چسبی، ثابت و لولایی بالاتر است.

این بدین معنا نیست که باید گزینه اول برای نصب توری پنجره باشد. حالت ایده‌آل آن است که شما با آگاهی به تمام مزایا و تناسب با نیازتان مناسب‌ترین قیمت توری پنجره و درب توری فلزی را انتخاب کنید.

 

اندازه پنجره بر قیمت توری پنجره تاثیر می‌گذارد؟

قطعا یکی از عوامل موثر بر هزینه نصب توری پنجره، سایز و کوچکی و بزرگی پنجره ها می‌باشد. هرچه پنجره شما بزرگتر باشد، نیاز به میزان بیشتری توری دارد در نتیجه هزینه نهایی نصب توری هم افزایش پیدا می‌کند.

 

چرا محل قرارگیری پنجره در قیمت توری پنجره موثر است؟

قطعا برای هر نصابی، تجربه نصب توری برای پنجره‌هایی که در محل و جای مناسبی قرار گرفته‌اند و دسترسی به آن پنجره راحت تر است بسیار شیرین‌تر از تجربه نصب توری برای پنجره‌هایی است که دسترسی به آنها بسیار دشوار است.

طبیعتا، نصب توری برای پنجره هایی که در محل نامناسب هستند، زمان و نیروی بیشتری می‌خواهد و همین موارد اجرت نصاب توری را افزایش می‌دهد.

 

جدول قیمت نصب توری پنجره

لیست خدمات هزینه خدمات (به روز رسانی سال 1400)
هزینه ساخت و نصب  توری آلمینیومی ثابت (متر مربع) 440.000 تا 480.000 تومان
هزینه ساخت و نصب  توری آلمینیومی لولایی (متر مربع) 250.000 تا 280.000 تومان
هزینه ساخت و نصب  توری آلمینیومی کشویی (متر مربع) 310.000 تا 330.000 تومان
هزینه ساخت و نصب توری پلیسه ای مگنتی (متر مربع) 350.000 تا 370.000 تومان

 

قیمت درب توری آکاردئونی

قیمت درب توری آکاردئونی مانند قیمت توری پلیسه‌ای، قیمت توری فلزی و قیمت سایر مدلهای توری پنجره با توجه به جنس آن متفاوت است. مثلا قیمت توری پلیسه ترکیه با قیمت توری پنجره چینی تفاوت دارد.

نکته دیگر اینکه قیمت درب توری آکاردئونی در اصفهان تفاوتی با توری پلیسه تهران یا قیمت توری پلیسه کرج ندارد. اگر برای بررسی قیمت درب توری آکاردئونی به چند مرکز فروش توری پنجره سر بزنید، معمولا رنج قیمت یکسانی به شما داده می‌شود.

 

نصب توری پنجره پارچه ای

 

مزایای نصب توری پنجره و درب توری فلزی

شاید هنگام مطالعه بخش‌های بالا با خود گفته باشید که می‌توانم به جای نصب توری پنجره چسبی یا درب توری فلزی صرفا پنجره‌ها را باز نگه ندارم و از دستگاه‌های تهویه استفاده کنم. یا اینکه می‌توانم خانه را یکبار در سال سمپاشی کنم تا نیازی به پرداخت قیمت توری پنجره نداشته باشم.

اما همه ما خوب می‌دانیم که هیچ‌چیز جای هوای تازه را نمی‌گیرد. از طرفی، استفاده مداوم از کولرهای آبی و گازی، آنهم وقتی که می‌توان از هوای مطبوع بیرون لذت برد، چندان اقتصادی نیست. سمپاشی نیز به دلیل شیمیایی بودن ضررهای خاص خود را دارد و چه بسا در طولانی‌مدت هزینه آن از قیمت توری پنجره و درب توری فلزی هم بیشتر شود.

نصب کردن توری پنجره برای تک تک اتاق‌ها و همچنین سرویس‌های بهداشتی توصیه می‌شود. امروزه انواع توری پنجره با قاب‌های مختلف یو پی وی سی و آلومینیومی به روش‌های مختلفی نصب می‌شود. از جمله نحوه‌های نصب توری پنجره می‌توانیم به نصب توری پنجره سیار، توری‌های پلیسه، توری‌های ثابت و جمع‌شونده اشاره کنیم.

دقت کنید هنگام نصب توری پنجره، حتما از یک نصاب توری کمک بخواهید تا تمامی درزها دقیق پوشانده شود. نصب صحیح توری پنجره چسبی و مدل‌های دیگر هم کاملا راه ورود حشرات را می‌بندد، و هم جلوی اشعه‌های تند آفتاب را می‌گیرد.

 

اهمیت انتخاب توری پنجره مناسب برای فضاهای مختلف

برای انتخاب انواع توری پنجره ابتدا باید نوع فضا را مشخص کنید. آیا برای اتاق‌ها توری پنجره چسبی می‌خواهید یا برای سرویس‌های بهداشتی؟ یا اینکه می‌خواهید برای محل ورود درب توری فلزی نصب کنید؟

برای مثال، اگر برای حمام یا سرویس‌های بهداشتی به دنبال توری پنجره هستید، سراغ توری پنجره متحرک بروید. چراکه توری‌های ثابت هم مانع ورود حشرات می‌شوند، و هم مانع خروج آنها، بنابراین، در مورد فضاهای بسته‌ای که از قضا برای تکثیر حشرات هم مناسب‌اند، حتما از انواع توری پنجره متحرک استفاده کنید.

در ادامه با انواع توری پنجره جهت استفاده در فضاهای داخلی ساختمان آشنا می‌شویم.

 

نصاب توری پنجره

 

انتخاب جنس توری پنجره

یکی از مواردی که باید هنگام ساخت و نصب توری پنجره به آن توجه کنید، انتخاب نوع توری پنجره است. امروزه مدل‌های ویژه‌ای وارد بازار توری پنجره شده‌اند که از یک الیاف فایبر گلاس خاص با فناوری نوین ساخته می‌شوند. این توری‌ها ضد گردوغبار هستند و دید شما به منظره‌ی اطراف را مختل نمی‌کنند.

این توری‌ها در انواع مختلف مانند توری رولی و یا پلیسه‌ای که در پشت فریم پنجره جمع می‌شوند، و به دلیل نازک بودن فریم آن‌ها کاملا با پنجره هماهنگ می‌شود وجود دارد. این مدل همچنین ظاهر ساختمان را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد، و جلوی دید و نور را نیز نمی‌گیرد.

 

 انواع توری، برای نصب توری پنجره دوجداره

انواع توری پنجره دوجداره، با توجه به نحوه باز و بسته شدن‌شان، به چند دسته مختلف تقسیم می‌شوند، که ما در ادامه به شرح همه این موارد و انواع توری پنجره پرداخته ایم.

 

نصب توری ثابت پنجره

اگر پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی (UPVC) دارید، نصب توری پنجره ثابت برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. قیمت توری پنجره ثابت و نصب آن نیز اقتصادی و تقریبا نصف قیمت نصب توری متحرک است.

چنانچه باز شدن توری پنجره برای شما اهمیت چندانی ندارد، می‌توانید از پایین بودن قیمت توری پنجره ثابت، بیشترین استفاده را ببرید. البته برای شستشو می‌توانید این نوع توری‌ها را باز و بعد دوباره نصب کنید.

 

توری پنجره کشویی و ثابت

 

نصب توری پلیسه

هر کدام از انواع توری پنجره محبوبیت خاص خود را دارد. اما توری پلیسه بی‌شک از محبوب‌ترین نوع توری برای درب و پنجره است. مرحله اول در نحوه نصب توری پنجره پلیسه، اندازه‌گیری پنجره و سپس نصب توری است.

به دلیل نیاز بالای این کار به ظرافت و تخصص نیاز دارد، پیشنهاد ما این است که حتما از یک متخصص مجرب برای نصب توری پلسیه کمک بگیرید. در صورتی که شما نیاز به نصب توری پلیسه در تهران و یا هر شهر دیگری داشته باشید، بدون نیاز به هرگونه آموزش نصب توری پلیسه، متخصص و نصاب "خدمت از ما" آن را برای شما انجام خواهد داد.

به توری پلیسه، توری آکاردئونی هم می‌گویند زیرا مانند آکاردئون جمع می‌شود. قیمت درب توری آکاردئونی به مواردی از جمله جنس توری و متراژ مدنظر شما بستگی دارد. در کنار توری پلیسه، شما عزیزان می‌توانید از توری پلیسه مگنتی نیز بهره ببرید. البته توجه داشته باشید توری پلیسه مگنتی مقاومت کمتری نسبت به انوع دیگری توری پلیسه دارد؛ و متناسب با محل مدنظر می‌توانید از آن استفاده کنید.

(مطلب پیشنهادی: تعمیر توری پلیسه ای)

 

نصب توری پنجره چسبی

در بازار توری پنجره، توری‌های پنجره چسبی رواج زیادی دارد. همان‌طور که از نام آن می‌توان حدس زد، توری پنجره چسبی با چسب روی قاب پنجره یا در نصب می‌شود. توری پنجره چسبی یک توری ثابت است و نمی‌توان به راحتی آن را جدا کرد.

افرادی که به استفاده از چسب توری پنجره تمایل دارند، تقریبا همیشه از توری پنجره چسبی استفاده می‌کنند. این نوع توری برای چسباندن توری پنجره فوق‌العاده است. نحوه نصب توری پنجره چسبی نیز بسیار ساده است. شما تنها باید یک طرف توری پنجره چسبی را به داخل پنجره بچسبانید، و روی طرف دیگر توری را نصب کنید.

توری پنجره چسبی، مقاومت توری‌های دیگر را در برابر آب، باد و گرد و غبار ندارد ولی از نصر نصب توری، یکی از راحت ترین نمونه‌هاست. در صورت استفاده از توری پنجره چسبی دیگر نیازی به آموزش چسباندن توری به پنجره ندارید و در عرض چند دقیقه نصب توری پارچه ای پنجره یا هر نوع دیگری از انواع تور، برایتان مقدور می‌شود.

 

نصب توری چسبی پنجره

 

نصب توری پنجره آلومینیومی

توری‌های قدیمی مانند توری لولایی، ثابت و ریلی آلومینیومی در گذشته برای پنجره‌های آلومینیومی و یا آهنی کاربرد داشتند. به دلیل عدم زیبایی، ایجاد چالش و مشکل برای نظافت، جلوگیری از ورود نور، و کاهش دید به مناظر اطراف، محبوبیت استفاده از توری پنجره آلومینیومی کمتر و کمتر شده است.

از طرفی، ظاهر این نوع توری پنجره به مرور زمان به شدت کهنه شده و رنگ آن تغییر می‌کند. به همین دلیل این نوع توری برای فضای داخلی چندان توصیه نمی‌شود، زیرا دکوراسیون را شدیدا تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

توری پنجره آهنربایی

توری پنجره آهنربایی یا مگنتیک، شباهت زیادی به توری پنجره پلیسه دارد. تفاوت آنها در این است که برای شستشوی توری پلیسه باید حتما از بخارشوی استفاده کنید، اما برای نظافت توری پنجره آهنربایی می‌توانید آن را به شکل جمع‌شده جدا کنید و بعد آن را بشویید. علاوه بر شستشو، نحوه نصب توری پنجره آهنربایی نیز بسیار ساده‌تر است.

 

قیمت توری پنجره ارزان

 

نصب توری پنجره رولینگ

توری رولینگ به زیبایی هرچه ‌تمام‌تر در پنجره به شکل کرکره‌ای جمع می‌شود. این توری‌ها یک قاب (فریم) ثابت دارند که به سادگی جابجا می‌شوند. این مسئله توری رولینگ را برای فضاهایی مانند اتاق خواب به انتخابی هوشمندانه تبدیل می‌کند

اگر پنجره‌های یک لنگه بازشو دارید، بهتر است درخواست نصب توری‌های رولینگ یک‌طرفه افقی را بدهید. اما اگر پنجره‌های فضای مدنظر شما کم‌ارتفاع و کوچک هستند، مدل‌های عمودی برای نصب مناسب‌تر هستند.

برای پنجره‌های دولنگه بازشو با عرض زیاد نیز، توری‌های رولینگ افقی مناسب‌ترین انتخاب خواهد بود. البته باید این نکته را یادآوری کنیم که باز و بسته کردن توری‌های رولینگ در مقایسه با مدل‌های دیگر چالش برانگیزتر است.

 

نصب توری پنجره لولایی

در بازار توری پنجره با توری‌های لولایی نیز برخورد می‌کنید. ای توری‌ها به لطف لولا قابلیت باز و بسته شدن دارند. در واقع توری پنجره لولایی عملا مثل یک پنجره عادی بازشو است. نصب درب توری فلزی و توری پنجره لولایی برای درهای ورودی (مخصوصا حیاط‌ها) کارایی فوق‌العاده‌ای دارند.

 

تا به اینجا با هریک از انواع توری پنجره مانند توری پنجره چسبی، توری پنجره آهنربایی، توری پنجره سیار، توری پنجره پارچه‌ای و ... آشنا شدید. بهتر است با توجه به نوع پنجره خود، توری پنجره مناسب را انتخاب کنید.

در محتوای انواع توری پنجره، می توانید، به صورت کامل تر با انواع توری برای پنجره آشنا شوید.

 

نصب توری چسبی

 

نصب توری پنجره "خدمت از ما" در کدام شهرها و مناطق فعال است؟

در حال حاضر خدمات مرتبط با ساخت توری پنجره و نصب آن در مناطق مختلف 12 شهر ایران ارائه می‌شود. برخی از شهرها عبارت ‌اند از:

 

توصیه‌های یک نصاب توری برای مراقبت و نگهداری از توری پنجره

اولین و مهمترین توصیه این است که، ساخت توری پنجره خود را به یک حرفه‌ای بسپارید. بهتر است به دنبال خرید و نصب توری پنجره ارزان نباشید. پس از نصب توری پنجره، هنگام رنگ‌آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا توسط نصاب توری، توری پنجره را باز و دوباره نصب کنید.

زمانی که از توری استفاده نمی‌کنید، توری را ببندید. اگر توری به راحتی جابه‌جا نمی‌شود، اول توری را تمیز و سپس با اسپری مخصوص، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب پنجره و توری جلوگیری کنید.

 

نحوه درخواست نصب توری پنجره از "خدمت از ما"

برای دسترسی به بهترین نصاب توری پنجره، کافی است با چند کلیک ساده، یک ثبت سفارش رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید و به سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود پاسخ دهید.

 چند دقیقه بعد از ثبت درخواست نصب توری، 5 نصاب فعال در «خدمت از ما» برای شما قیمت پیشنهادی خود برای نصب توری را ارسال می‌کنند. یکی از مهمترین مزایای «خدمت از ما» نسبت به سایر پلتفرم‌های خدمات آنلاین دادن حق انتخاب به مشتریان خود است.

کاربر عزیز، شما می‌توانید پروفایل سرویس‌کار را کاملا بررسی کنید، نظر مشتری‌ها را مطالعه نمایید و قیمت‌ها را ببینید. بعد از آن همه‌چیز آماده است تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

امیدواریم به نکات نصب توری پنجره دقت، و توصیه‌هایی که نصابان ماهر ساخت توری پنجره گوشزد می‌کنند را رعایت کنید. اگر به دنبال پیدا کردن یک نصاب توری برای پنجره‌های خانه‌تان هستید، و یا می‌خواهید از قیمت توری پنجره و هزینه نصب و ساخت توری پنجره باخبر شوید، کافیست با ثبت سفارش در وب‌سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» به بهترین متخصص متصل شوید.

امتیاز دهید

4.58 امتیاز از 171 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت و نصب توری پنجره

نظرات

سید محسن مصطفوی
سید محسن مصطفوی
4.5
25 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
یونس صادقی نژاد

با سلام کارشان بسیار خوب مودپ ، با انصاف و وقت شناس بودند

رضا الماسی
رضا الماسی
4.9
48 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
رضا میرمحسنی

خوش قول کاربلد و خوش بر خورد. کارو حرفه ای و بموقع تموم کرد

سید محسن مصطفوی
سید محسن مصطفوی
4.5
25 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
داریوش رضایی

ار کیفیت کار و سر وقت تحویل دادن کار راضی بودیم.خوش برخورد و منصف بودن.

در این شهرها می توانید سفارش ساخت و نصب توری پنجره را ثبت کنید:

loading