قیمت ساخت و نصب توری پنجره در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت و نصب توری پنجره" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 550,000 تومان
 • 600,000 تومان
 • 700,000 تومان
 • 750,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به ساخت و نصب توری پنجره نیاز دارید؟

ساخت و نصب توری پنجره را به متخصصش بسپار

توری پنجره یکی از ابزارآلات جدید است که در راستای رفاه و راحتی هرچه بیشتر افراد مورداستفاده قرار می‌گیرد. امروزه شما می‌توانیم با روش‌های مختلف، پنجره‌های خانه و یا محل کار خود را توری بگیرید تا مانع از ورود حشره‌ و جانورهای مزاحم شوید.

با نصب توری می‌توانید در فصول گرم سال، بی دغدغه هوای خنک را به داخل ساختمان هدایت کنید. در ادامه قصد داریم تا به بررسی کامل خدمات نصب توری پنجره و تمام نکات مهم پیرامون قیمت توری پنجره آلومینیومی، دوجداره، ریلی و ... بپردازیم. 

 

لیست قیمت توری پنجره جهت ساخت و نصب

لیست خدمات هزینه خدمات (بروز رسانی اردیبهشت 1403)
 ساخت و نصب توری آلمینیومی ثابت (متر مربع) 650.000 تا 850.000 تومان
 ساخت و نصب توری آلمینیومی لولایی (متر مربع) 700.000 تا 850.000 تومان
 ساخت و نصب توری آلمینیومی کشویی یا ریلی (متر مربع) 700.000 تا 1.700.000 تومان
 ساخت و نصب توری پلیسه ای مگنتی (متر مربع) 700.000 تا 1.000.000 تومان
(توجه کنید که هزینه نصب توری با هزینه خرید مواد اولیه که توسط متخصص انجام می‌شود تعیین شده است)

 

 

قیمت ساخت و نصب توری پنجره چقدر است؟

به طور کلی، عوامل مختلفی بر روی قیمت تمام شده انواع توری پنجره دوجداره، آلومینیومی و... تأثیر می‌گذارند و باعث افزایش یا کاهش قیمت نهایی برای هر فرد می‌شوند به همین دلیل هزینه‌ای که نصاب توری برای نصب آن دریافت می‌کند نیز متغیر بوده. در کل هزینه هر نوع خدمت طبق نرخ اتحادیه مشخص می‌شود، اما به دلیل عوامل مختلفی مانند تعداد توری ها، دسترسی به پنجره و ... قیمت خدمات، فرد به فرد متفاوت است.

با ثبت سفارش رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" امکان دریافت قیمت دقیق خدمات از 5 متخصص بر اساس نیاز افراد وجود دارد. همچنین می توانید بازه حداقل و حداکثر قیمت خدمات را از طریق نمودار بالا بررسی و مشاهده کنید.

 

عوامل مؤثر بر قیمت توری پنجره 

همانطور که گفتیم، عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند بر روی قیمت توری پنجره جهت ساخت و نصب، تأثیر بگذارند. در این بخش قصد داریم تا به بررسی قیمت خدمات و نکات مهم آن بپردازیم.

 

جنس توری

توری برای نصب روی پنجره، در جنس‌های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می‌شود. هرکدام از این توری‌ها قیمت مختلفی دارند که شما قبل از انتخاب نهایی خود، باید به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید. به طور مثال قیمت توری پنجره دوجداره، نسبت به پنجره آلومینیومی متفاوت است زیرا از متریال متفاوت استفاده می‌شود.

 

قیمت توری پنجره

 

نوع توری بر اساس مکانیزم باز و بسته شدن

نکته دیگری که می‌تواند در قیمت توری پنجره تأثیر بگذارد، نوع توری بر اساس مکانیم حرکتی آن است. بدیهی است که قیمت توری ثابت نسبت به توری پلیسه کمتر است. مکانیزم باز و بسته شدن توری باید بر اساس نیاز، نوع پنجره، فضای در دسترس و همچنین بودجه شما انتخاب شود.

 

اندازه و تعداد پنجره‌ها

از دیگر عوامل مؤثر در این زمینه، باید به اندازه پنجره اشاره‌کنیم. بدیهی است که هراندازه پنجره بزرگ‌تر باشد، نیاز به متراژ بیشتری توری داشته و متریال مصرفی آن نیز بیشتر خواهد شد. همین امر باعث می‌شود تا قیمت تمام شده نصب توری پنجره نیز در این حالت بیشتر شود. در صورت زیاد بودن تعداد پنجره‌ها نیز همین حالت پیش آمده و هزینه تمام شده، افزایش پیدا می‌کند.

 

محل قرار گرفتن پنجره

در صورتی که پنجره در محلی قرارگرفته باشد که دسترسی به آن دشوار باشد، قیمت توری پنجره نیز افزایش پیدا می‌کند. در این حالت زمان نصب افزایش پیدا خواهد کرد و طبیعتا، نصاب توری دستمزد بیشتری در ازای خدمات خود دریافت می‌کند.

 

هزینه دستمزد نصاب

از دیگر نکات مؤثر در این زمینه، باید به هزینه دستمزد نصاب توری اشاره‌کنیم. میدانیم که افراد متعددی در این زمینه فعالیت کرده و خدمات مربوط به نصب توری را ارائه می‌دهند. در برخی از مواقع ممکن است قیمت پیشنهادی این افراد برای خدمات، با یکدیگر متفاوت باشد، پس این موضوع نیز می‌تواند تأثیری در این زمینه داشته باشد و باعث افزایش قیمت شود.

 

قیمت هر متر توری آلومینیومی چقدر است؟

توری‌های آلومینیومی در سه نوع و مدل مختلف از جمله توری ثابت، کشویی و لولایی ساخته و نصب می‌شوند که انتخاب نوع آن به درخواست مشتری است. اما قیمت هر متر توری آلومینیومی بین 50.000 تا 75.000 تومان متغییر است که از طریق جدول بالا می‌توانید به صورت دقیق قیمت هر نوع را مشاهده کنید. 

 

انواع خدمات نصب توری پنجره

 

خدماتی که در نصب توری پنجره ارائه می‌شود

شاید برای شما نیز سؤال شده باشد که یک نصاب، چه خدماتی را در این زمینه ارائه می‌دهد یا اینکه شما برای انجام چه خدماتی می‌توانید از این افراد کمک بگیرید. در این قسمت از محتوای نصب توری، قصد داریم تا به معرفی خدمات مختلفی که در این زمینه ارائه می‌شوند بپردازیم. این خدمات به شرح زیر هستند:

 

نصب توری پنجره ریلی

میدانیم که مکانیزم باز و بسته شدن برخی از پنجره‌ها به صورت ریلی است. امکان نصب توری بر روی ریل نیز وجود دارد و جزء خدماتی است که در این زمینه ارائه می‌شوند. برای این کار باید از توری‌هایی استفاده شود که در اثر باز و بسته شدن پنجره، پاره نشوند و آسیب نبینند.

 

نصب توری پنجره دوجداره

پنجره‌های دوجداره نیز قابلیت نصب توری را دارند و می‌تواند با رعایت اصول خاصی، برای آن‌ها توری مناسبی نصب نمود. نصب توری روی پنجره دوجداره، از دیگر خدماتی است که ارائه می‌شود. قیمت توری پنجره دوجداره در مقایسه با دیگر انواع آن نسبتا بیشتر است؛ زیرا باید استحکام خوبی داشته و بتواند خاصیت عایق بودن آن را حفظ کند.

 

تعمیر توری پلیسه ای

تعمیر توری پلیسه ای، لولایی و دیگر مدل‌ها، از دیگر خدمات قابل ارائه است، که معمولا کاربران به آن‌ها نیاز دارند. در این مورد ممکن است توری‌ها پاره شده یا دچار زنگ‌زدگی شوند که میتوان آنها را ترمیم یا تعویض کرد.

 

نصب توری پنجره دوجداره

 

لزوم استفاده از توری برای پنجره

در فصول گرم سال، همه ما تمایل داریم که با باز گذاشتن پنجره‌ها، هوای تازه و خنک را وارد ساختمان بکنیم. با بازماندن پنجره‌ها، علاوه بر هوای تازه، حشرات موذی و مزاحمی نیز وارد ساختمان می‌شوند که می‌توانند آسایش را از شما بگیرند. برای جلوگیری از ورود این پشه‌ها و حشرات مختلف، شما نیاز به یک توری باکیفیت دارید که بر روی پنجره نصب شده و تمام قسمت‌های آن را به صورت کامل پوشش دهد. همچنین نصب توری می‌تواند از میزان گرد و غبار واردشده نیز بکاهد تا شما بتوانید با دغدغه کمتری، اقدام به باز کردن پنجره‌ها بکنید.

 

نکات مهم در انتخاب توری مناسب

حال که با ضرورت نصب توری بر روی پنجره‌ها اشنا شدیم، لازم است که درباره نکات مهم برای انتخاب توری نیز اطلاعاتی به دست آوریم. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از خدمات داشته باشید، لازم است که به این نکات توجه کنید:

 

مقاومت در برابر نور خورشید

بسیاری از پنجره‌ها به سمت آفتاب هستند و در معرض تابش نور مستقیم قرار دارند. هنگام انتخاب توری باید این نکته را در نظر داشته باشید که این تابش نور، باعث پوسیدگی توری نشود. از همین رو توصیه می‌کنیم که جنس مقاومی را در این زمینه انتخاب کنید که کمترین میزان آسیب را در این شرایط ببیند.

 

مانع دید نشود

جنس توری و حال مشبک آن نباید به گونه‌ای باشد که جلوی دید شما را بگیرد. این موضوع نیز از دیگر نکاتی است که هنگام نصب توری پنجره باید به آن دقت داشته باشید. از همین رو توصیه می‌کنیم که به سراغ گزینه‌هایی بروید که توری خیلی ریزی ندارند.

 

توانایی جلوگیری از ورود حشرات را داشته باشد

توری مورد نظر، باید بتواند مانع از ورود حشرات بشود. پس طبیعتا گزینه‌هایی که از توری‌های درشتی ساخته شده‌اند نمی‌توانند در این زمینه مناسب باشند، چراکه حشرات به راحتی از بین روزنه‌های آن‌ها عبور کرده و وارد ساختمان می‌شوند.

 

قیمت توری پنجره

 

انواع توری از نظر جنس

انتخاب جنس توری نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و شما باید دقت زیادی برای آن به خرج دهید. امروزه توری‌ها از جنس‌های گوناگون و در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند. همین موضوع باعث تنوع بسیار زیاد در بین آن‌ها شده که می‌تواند برای شما گیج‌کننده باشد. اگر بخواهیم توری پنجره را ازنظر جنس دسته‌بندی کنیم، باید آن‌ها را در دسته‌هایی به شرح زیر قرار دهیم که هرکدام ویژگی‌ها و همچنین مزیت‌های مخصوص به خود را دارند.

 • توری با قاب آلومینیوم: قدت بیشتری نسبت به سایر گزینه‌ها داشته و قیمت آن نیز کمتر از مدل‌های دیگر توری است.
 • توری با قاب چوبی: برای تمام ساختمان‌ها مناسب نبوده و معایب مخصوص به خود را دارد.
 • توری با قاب فلزی: در دسته توری‌های مدر قرار می‌گیرد که وزن سبک و کیفیت قابل قبولی دارد.
 • توری با قاب upvc: بهترین مانع برای ورود حشرات بوده و به هیچ‌عنوان جلوی دید را نمی‌گیرد. هیچ خللی در ظاهر پنجره به وجود نمی‌آورد.

 

انواع توری از نظر مکانیزم باز و بسته شدن

در دسته‌بندی توری‌ها، عوامل مختلفی تأثیرگذارند. یکی دیگر از روش‌های دسته‌بندی توری پنجره که امروزه بسیار رواج دارد، بر اساس مکانیزم حرکت آن است. درواقع با این روش می‌توان توری‌ها را بر اساس حرکت باز و بسته شدن آن‌ها، در دسته‌های مختلف قرار داد. دسته‌بندی توری‌ها از این نظر به شرح زیر است.

 • توری ثابت: توری ثابت اغلب برای پنجره‌هایی که محدودیت فضا برای جابه جایی دارند نصب می‌شود. این توری‌ها تنها برای شست‌وشو از فریم خود جدا می‌شوند و قابلیت جابه جایی ندارند.
 • توری پلیسه: نام دیگر این مدل، توری آکاردئونی بوده که بهترین مدل برای انواع پنجره محسوب می‌شود. این توری به صورت کرکره‌ای باز و بسته شده و مقاومت بالایی در برابر انواع آسیب‌ها دارد.
 • توری مگنتیک: دقیقا مشابه با توری پلیسه بوده و تنها تفاوتش این است که امکان جدایی از قاب پنجره به صورت جمع شده را دارد. به دلیل وجود قفل مگنتی در ساختار این توری، به صورت خودکار جمع می‌شود.
 • توری رولینگ: توری‌های رولینگ، سخت‌ترین حالت را برای باز و بسته شدن دارند. توری رولینگ را می‌توان به صورت کرکره‌ای در پنجره جمع کرد. این مدل گزینه بسیار مناسبی برای اتاق‌خواب‌ها محسوب می‌شود.
 • توری لولایی: باز و بسته شدن این توری دقیقا مشابه با پنجره‌ها بوده و معمولا نیاز به فضای زیادی دارد. عمر کوتاه این توری به دلیل خراب شدن لولاها، یکی از معایب آن‌ها محسوب می‌شود.
 • توری ریلی: از دیگر مدل‌های توری که برای نصب روی پنجره‌های ریلی مناسب است، باید به توری ریلی اشاره‌کنیم. این توری نیاز به فضای از پیش تعیین شده برای نصب دارد تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

 

نصب توری پنجره

 

انواع توری پنجره از نظر ساختار

دسته‌بندی دیگری که برای انواع توری پنجره انجام می‌شود، بر اساس نوع ساختار آن‌هاست. در این بخش قد داریم تا به صورت کلی به بررسی مدل‌های مختلف توری ازنظر ساختار بپردازیم.

 • تک فریم: این توری‌ها بر روی قاب یا فریم پنجره نصب شده و به هیچ‌عنوان تأثیر منفی در جلوه بصری ایجاد نمی‌کنند. امکان خارج کردن توری از درون فریم در این حالت وجود ندارد.
 • دو فریم: توری‌های دبل فریم در قسمت پشتی قاب پنجره نصب می‌شوند و هیچ‌گونه تأثیر منفی در ظاهر پنجره نمی‌گذارند. در این ساختار، امکان خارج کردن توری از فریم، وجود دارد و شما می‌توانید به سادگی برای شست‌وشوی توری اقدام کنید.
 • یک‌طرفه: همان‌طور که از عنوان این ساختار مشخص است، ازیک‌طرف باز و بسته می‌شوند. امکان نصب این توری‌ها به  صورتی که از سمت راست یا سمت چپ بازشوند وجود دارد.
 • دوطرفه: توری‌هایی با ساختار دوطرفه، اغلب برای پنجره‌هایی که ابعاد بزرگی دارند مناسب است. این توری‌ها معمولا از وسط به هر دو سمت باز می‌شوند و روند باز و بسته شدن آن‌ها به سادگی امکان‌پذیر است.

 

نکات مهم در نصب توری پنجره

نصب توری پنجره نکات مخصوص به خود را دارد که باید به آن‌ها توجه داشته باشید. درواقع می‌توانیم بگوییم برای اینکه بتوانید بالاترین میزان رضایت را از توری نصب شده بر روی پنجره‌ها داشته باشید، لازم است به نکات مهم و مؤثر در این زمینه توجه کنید. چند نمونه از اصلی‌ترین نکات نصب توری پنجره به شرح زیر هستند.

 

کمک گرفتن از نصاب توری

نصب توری یک کار تخصصی بوده که نیاز به مهارت و همچنین ابزار مخصوص در این زمینه دارد. پس شما به تنهایی نمی‌توانید اقدام به این کار بکنید و نیاز به یک نصاب ماهر در این زمینه‌دارید. نصب توری پنجره مشهد، نصب توری پنجره در کرج و سایر شهرهای کشور با کمک نصاب‌های ماهر، امکان‌پذیر بوده و شما می‌توانید در این زمینه از نیروهای خدمت از ما کمک بگیرید.

 

مشخص کردن محل دقیق نصب توری

یکی دیگر از نکات مهمی که در زمان نصب توری باید به آن توجه داشته باشید، مشخص کردن محل دقیق نصب است. در صورتی که توری به خوبی در جای دقیق خود نصب نشود، می‌تواند در باز و بسته شدن پنجره نیز اختلالاتی به وجود آورد. پس این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باید به آن توجه داشته باشید.

 

قیمت توری پنجره دوجداره

 

پوشش تمام پنجره‌ها

درصورتی‌که قصد دارید به منظور جلوگیری از ورود حشرات مزاحم برای پنجره‌های خود توری نصب کنید، توصیه می‌کنیم که هیچ پنجره‌ای را از قلم نیندازید. در این زمینه از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین پنجره‌ها هم نیاز به توری مناسب دارند.

 

انتخاب توری متناسب با نیاز

انتخاب توری به عوامل مختلف بستگی دارد که از بین آن‌ها می‌توان به ساختار پنجره، اندازه پنجره، بودجه و ... اشاره کرد. توری منتخب شما باید سازگاری بالایی با این عوامل داشته باشد تا بتواند به خوبی نیاز شما را در این زمینه برآورده کند.

 

مراحل نصب توری پنجره

در راستای نصب دقیق و درست توری پنجره، باید مطابق با مراحل آن پیش بروید. در این بخش قصد داریم تا به بررسی کامل ساخت توری پنجره و نصب آن بپردازیم تا شما با روند این کار به صورت کامل اشدا شوید.

 

انتخاب توری مناسب

اولین مرحله برای نصب توری پنجره، مربوط به انتخاب نوع توری است. در بخش‌های قبلی به معرفی انواع توری بر اساس جنس، ساختار و مکانیزم حرکت پرداختیم. با مطالعه این مطالب شما می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را در این زمینه انتخاب کنید.

 

همکاری با نصاب ماهر

در مرحله بعدی باید از یک نصاب ماهر برای نصب کردن توری پنجره کمک بگیرید. در این راستا می‌توانید به سراغ نصاب‌های توری در خدمت از ما بروید و خدمات موردنیازتان را از آن‌ها دریافت کنید.

 

کلاف کردن قاب

مرحله سوم در نصب توری پنجره، مربوط به کلاف کردم قاب است. در این مرحله به یک گونیا نیاز است گه با کمک آن گوشه قاب‌های عمودی و افقی را توسط گونیا متصل کرد تا نهایتا چارچوب آماده نصب شود.

 

قرار دادن توری درون قاب

در گام بعدی برای نصب توری پنجره، باید توری را درون قاب اصلی کلاف شده قرار دهید. این مرحله ممکن است با توجه به نوع توری، تفاوت‌هایی داشته باشد، اما به صورت کلی قرار دادن توری درون قاب یکی از مراحل نصب بوده که باید به صورت کامل انجام شود.

 

ساخت توری پنجره

( اگر به دنبال خدمات نصب توری پنجره مشهد و نصب توری پنجره در کرج هستید، روی لینک مورد نظر کلیک کنید )

 

نصب توری روی فریم پنجره

مرحله آخر مربوط به قرار دادن و نصب توری بر روی فریم پنجره است. در این مرحله باید از گیره نگه‌دارنده کمک بگیرید تا بتوانید توری را به خوبی در جای خود نگهدارید. درصورتی‌که چنین گیره‌ای در دسترس نبود، می‌توانید از فرد دیگری برای این کار کمک بگیرید. پیچ‌ها را در گونیا که در گوشه‌های توری است قرار می‌دهیم و سپس با کمک دریل، آن‌ها را پیچ می‌کنیم. برای پوشش گوشه‌ها و زیبایی بصری توری، می‌توان از درپوش‌های موجود در پک استفاده نمود.

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از توری پنجره

برای طول عمر بیشتر توری و جلوگیری از آسیب رسیدن آن، لازم است تا نکات نگهداری و استفاده از این محصولات را به خوبی بدانید و مطابق با آن‌ها عمل کنید. در این بخش قصد داریم تا به معرفی مهم‌ترین نکات در این زمینه بپردازیم:

 • نظافت توری : یکی از مهم‌ترین نکات در نگهداری توری پنجره، مربوط به نظافت آن است. توصیه می‌کنیم که توری‌ها را هرچند وقت یک‌بار به خوبی نظافت کنید تا از نشستن گرد و غبار بیش از حد بر روی آن جلوگیری شود.
 • شست‌وشوی توری: برخی از توری‌ها بر اساس ساختار و مکانیزم حرکتی، قابلیت خارج شدن از فریم خود را دارند و می‌توانید بر این اساس آن‌ها را خارج کرده و به خوبی شست‌وشو دهید.
 • عدم وارد کردن ضربه به توری : به صورت کلی، توری یک وسیله آسیب‌پذیر است که با وارد شدن ضربه، ممکن است عملکرد خود را به صورت کامل از دست بدهد.

 

چرا خدمت از ما؟

خدمت از ما را می‌توان به عنوان بزرگ‌ترین مرجع ارائه انواع خدمات در سرتاسر کشور معرفی کرد که متخصصان متعددی در آن به ارائه خدمت می‌پردازند. از جمله مزایای ثبت سفارش در "خدمت از ما" :

 • شفافیت در هزینه و امکان دریافت قیمت پیش از نهایی شدن ثبت سفارش
 • اطلاع از سابقه کاری و میزان رضایت کاربران قبلی از خدمات؛ تمام کاربرانی که خدمتی از این افراد دریافت کرده‌اند، می‌توانند تجربه و نظر خود را به عنوان دیدگاه ثبت کنند.
 • پشتیبانی کامل تیم خدمت از ما؛ بعد از اتمام کار شما می‌توانید شکایات و هر موضوع دیگری را در روزهای غیر تعطیل و ساعات کاری، به اطلاع تیم پشتیبانی برسانید تا پیگیری‌های آتی انجام شوند.

 

سوالات متداول

 1. تفاوت توری دو فریم و تک فریم در چیست؟

توری تک فریم این امکان را به شما می‌دهد که توری را از آن خارج کرده، شستوشو داده و مجددا در جای خود نصب کنید، در حالی که مدل تک فریم این امکان را ندارد.

 1. نظافت توری به چه شکلی باید انجام شود؟

بهترین روش برای نظافت توری؛ استفاده از بخارشور است. درصورتی که در دستگاه بخارشور در دسترس ندارید، می‌توانید از جارو برقی و دستمال مرطوب نیز در این زمینه کمک بگیرید.

 1. آیا خودمان می‌توانیم اقدام به نصب توری بکنیم؟

از آن‌جایی که نصب توری پنجره نیاز به تخصص و ابزار دارد، توصیه می‌کنیم این‌ کار را به یگ فرد متخصص در این زمینه بسپارید که تجربه نصب توری‌های متعددی را داشته باشد.

 

جمع‌بندی

نصب توری پنجره یکی از اقدامات بسیار هوشمندانه‌ای است که می‌تواند شما را از شر حشرات مزاحم در فصل‌های گرم سال رها کند. نصب توری پنجره در تهران، کرج، شیراز و سایر شهرها امکان‌پذیر بوده و هیچگونه محدودیتی در این زمینه ندارد. همچنین شما می‌توانید قیمت توری پنجره را پیش از نهایی کردن ثبت سفارش خود از 5 متخصص دریافت کنید. 

4.5 امتیاز از 2048 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت و نصب توری پنجره

نظرات

مجتبی چراغیان
مجتبی چراغیان
5.0
1 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
حامد قامتی

آقای چراغیان بسیار محترم و کاربلد بودن و سروقت و طبق زمانی که گفته بودن کار رو انجام و تحویل دادن. کارشون خیلی خوب بود من کاملا راضی هستم

حسین گل بانی
حسین گل بانی
5.0 (از 35 نظر)
48 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
باران رضایی

از نظر سرعت،دقت و کیفیت کار واقعا عالی هستن،بسیار وقت شناس و دقیق،اصلا در انتخاب این متخصص ذره ای شک نکنین کار من توری پلیسه برای چند تا در و پنجره بوده

علیرضا موسی خانی
علیرضا موسی خانی
5.0 (از 33 نظر)
54 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
سهیلا رشادت رشادت

با سلام و تشکر از آقای موسی خانی ایشان بسیار خوش اخلاق ، مودب و کار بلد بودند به موقع تشریف آوررند، همکاری خوبی داشتند ، و من ایشان را به همه دوستان توصیه میکنم

در این شهرها می توانید سفارش ساخت و نصب توری پنجره را ثبت کنید: