قیمت ساخت و نصب توری پنجره در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ساخت و نصب توری پنجره" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 200,000 تومان
 • 220,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 300,000 تومان

شما در کدام شهر به ساخت و نصب توری پنجره نیاز دارید؟

ساخت و نصب توری پنجره را به متخصصش بسپار

اندازه گیری، ساخت و نصب توری پنجره یکی از خدماتی است که توسط "خدمت از ما" در همه مناطق پایتخت و سایر شهرهای ایران ارائه می‌شود.با شروع فصل گرم تابستان و حتی قبل از آن در فصل بهار، استفاده از جریان هوای خنک و باز کردن پنجره‌ها مشکلات بسیاری را با خود به همراه دارد. نصب توری یکی از اقدامات ساده در فصل تابستان برای مقابله با پیامدهای باز کردن پنجره هاست.

اصلی ترین مشکل در این مواقع، ورود حشرات موذی به فضای داخلی خانه و اتاق هاست. نصب توری پنجره و توری پنجره چسبی راه حل ساده‌ای برای این مشکل است. اگر شما هم در خانه با این مشکلات رو به رو شدید و به دنبال نصاب توری هستید، با ما همرا باشید تا اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم.

 

 نصب توری پنجره برای بالکن ، هزینه توری پنجره

 

 

ساخت و نصب توری پنجره

در فصل گرما، به دلیل باز گذاشتن پنجره‌ها، سر و کله حشرات پیدا می‌شود. یکی از بهترین راه‌های مقابله با آن، نصب توری پنجره هست. ساخت و نصب توری پنجره ممکن است یک پروسه‌ای باشد که توسط متخصص توری پنجره انجام شود. 

 

قیمت نصب توری پنجره

قیمت نصب توری پنجره یکی از معیارهای مهم تصمیم گیری برای زمانی است که می‌خواهید اقدام به نصب توری پنجره سیار نمایید. مواردی که در قیمت نصب توری پنجره و هزینه ساخت توری تاثیر گذارند عبارتند از: نحوه نصب توری پنجره، متریال قاب پنجره، نوع توری پنجره و قیمت توری پنجره، اندازه قاب پنجره، تعداد پنجره توری، محل قرارگرفتن پنجره و دستمزد نصاب توری از عوامل تعیین کننده هزینه نصب توری است. 

 

آیا انتخاب توری پنجره بر اساس قیمت توری پنجره درست است؟

قیمت نصب توری ارتباط مستقیمی با جنس و کیفیت توری پنجره دارد. برای برآورد قیمت نصب توری بهتر است قیمت هر متر توری فلزی پنجره، قیمت توری پنجره آلومینیومی قیمت توری پلیسه ترکیه را بدانید. با دانستن قیمت توری پنجره پارچه‌ای یا قیمت توری فلزی پنجره می‌توانید تقریبا قیمت نصب توری را خودتان محاسبه کنید. شما می‌توانید درخواست نصب توری پنجره خود را در "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست نصب شما نصابان توری پنجره حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌نمایند و شما با مراجعه به پروفایل متخصص و بازدید از میزان تخصص و مهارت متخصص و همچنین خواندن نظر سایر مشتریان نصاب توری پنجره خود را انتخاب نمایید.

یکی از مهمترین مزایای "خدمت از ما" نسبت به سایر خدمات آنلاین دادن حق انتخاب به مشتریان خود است. کاربر عزیز پروفایل سرویسکار رو خوب بگردید، نظر مشتری‌ها را مطالعه نمایید، قیمت‌ها را ببینید، حالا بهترین انتخاب خودتان را داشته باشید!

یک تذکر در جهت درک بهتر عوامل موثر بر قیمت نصب توری: قیمت توری پلیسه در مقایسه با قیمت توری پارچه‌ای، قیمت توری پنجره چسبی، ثابت و لولایی بالاتر است. اما بدین معنا نیست که باید گزینه اول برای نصب توری باشد. باید با آگاهی به تمام مزایا و متناسب با کاربرد خود مناسب‌ترین قیمت توری درب و پنجره خود را انتخاب کنید.

 

نصب توری پنجره چسبی نصب توری پلیسه

 

قیمت درب توری آکاردئونی

قیمت درب توری آکاردئونی مانند قیمت توری پلیسه‌ای، قیمت درب توری فلزی و هر توری پنجره دیگری متناسب با جنس آن متفاوت است. مثلا قیمت توری پلیسه ترکیه با نوع چینی آن تفاوت دارند. نکته دیگر اینکه قیمت درب توری آکاردئونی در اصفهان تفاوتی با توری پلیسه تهران یا قیمت توری پلیسه کرج ندارد. اگر در مورد قیمت درب توری آکاردئونی به چند مرکز فروش توری پنجره سر بزنید معمولا رنج قیمت یکسانی را به شما می‌دهند.


 

مزایای نصب توری پنجره

برخی فکر می‌کنند با بسته نگه داشتن پنجره‌ها می‌توانند از ورود مگس، پشه و یا زنبور به داخل منزل جلوگیری کنند. عده‌ای مدام خانه را سمپاشی می‌کنند که خب همه از ضررهای آن آگاهند. اما با نصب توری خیلی راحت می‌توان از شر این موجوات موذی خلاص شد. دقت کنید هنگام نصب توری پنجره، حتما از یک نصاب توری کمک بخواهید تا تمامی درزها را دقیق بپوشاند.

استفاده از توری پنجره برای همه اتاق‌ها و حتی سرویس‌های بهداشتی ضروری است. امروزه توری‌هایی با قاب‌های آلومینیومی، یو پی وی سی و در انواع مختلف نصب توری پنجره سیار، توری‌های پلیسه، توری‌های ثابت و جمع شونده برای انواع پنجره‌ها موجود است. 

 

انتخاب توری پنجره مناسب برای فضاهای داخلی

پیش از نصب توری، باید توجه داشته باشید که برای کدام فضا توری می‌خواهید. به طور مثال برای فضایی مانند پنجره‌های سرویس‌های بهداشتی و حمام نیاز است که توری پنجره متحرک باشد چرا که توری‌ها همان طور که مانع از نفوذ حشرات می‌شوند مانع از خروج آن‌ها هم می‌شوند! بنابراین در چنین فضاهای مربوطی که برای تکثیر حشرات بستر مناسبی است حتما باید از توری پنجره متحرک استفاده کرد.

 

نصب توری پنجره پارچه ای نصب توری پنجره سیار نحوه نصب توری پنجره

 

نصب توری پنجره چسبی

توری پنجره چسبی یکی از رایج‌ترین انواع توری پنجره مورداستفاده است. این نوع توری با استفاده از چسب روی قاب پنجره یا در نصب می‌شود. این نوع توری ثابت است و نمی‌توانید به راحتی آن را جدا کنید.

توری پنجره چسبی یکی از محصولات محبوب افرادی است که تمایل به استفاده از چسب توری پنجره دارند. توری پنجره چسبی، بهترین چسب برای چسباندن توری پنجره است. شما عزیزان به راحتی یک روی توری پنجره چسبی را داخل پنجره می‌چسبانید و بر روی دیگرش، توری خود را نصب می‌کنید.

با بهره از توری پنجره چسبی دیگر نیازی به آموزش چسباندن توری به پنجره ندارید و در عرض چند دقیقه نصب توری پارچه ای پنجره یا هر نوع دیگری از انواع تور، برایتان مقدور می‌شود.

 

انتخاب جنس توری پنجره

یکی از مواردی که باید هنگام ساخت و نصب توری پنجره به آن توجه کنید، انتخاب نوع توری پنجره است. امروزه توری‌های ویژه‌ای به بازار آمده است که از نوع خاصی الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته می‌شود. این توری‌ها ضد گرد و غبار هستند و دید به منظره‌ی اطراف را مختل نمی‌کند. این توری‌ها در انواع مختلف مانند توری رولی و یا پلیسه‌ای که در پشت فریم پنجره جمع شده و به دلیل نازک بودن فریم آن‌ها کاملا با پنجره هماهنگ می‌شود وجود دارد. و ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نمیکند همچنین جلوی دید و نور را هم نمی‌گیرد.

 

انواع نصب توری پنجره دوجداره

توری‌ مخصوص پنجره‌های دو جداره با توجه به نوع باز شدنشان به چند نوع تقسیم می‌شوند:

 

نصب توری ثابت

نصب توری ثابت برای پنجره‌های دو جداره UPVC مناسب می‌باشد که به شکل ثابت نصب می‌شوند و غیر قابل باز شدن هستند. این توری‌ها قیمتی در حدود نصف قیمت نصب توری متحرک دارند و در صورتی که باز شدن توری برای مشتری مهم نباشد به دلیل قیمت پایین این نوع توری‌ها ترجیح داده می‌شوند. البته هنگام شستشو می‌توان این توری‌ها را جدا نمود.

 

توری پنجره چسبی توری پنجره آهنربایی نصب توری پنجره سیار

 

نصب توری پلیسه

توری پلیسه یکی از محبوب‌ترین انوع توری درب و پنجره است. با توجه به آن که در ابتدا باید پنجره شما اندازه‌گیری شود و در قدم بعد به نصب توری پلیسه پرداخته شود، ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از یک متخصص توانا و مجرب در زمنیه نصب توری پلسیه بهره ببرید.

در صورتی که شما از متخصصان توری پلیسه تهران یا هر شهر دیگری درخواست توری پلیسه کنید، بدون نیاز به هرگونه آموزش نصب توری پلیسه، متخصص برایتان نصب توری پلیسه را انجام می‌دهد.


 

نصب توری پنجره سیار

 تفاوت‌های کمی با نصب توری پلیسه دارد؛ و متخصص نصب توری پنجره سیار برای شما، این امر را انجام می‌دهد.

توری پلیسه را نیز می‌توانیم معادل توری آکاردئونی در نظر گیریم. قیمت درب توری آکاردئونی به مواردی از جمله جنس توری و نیز متراژ مدنظر شما بستگی دارد. در کنار توری پلیسه، شما عزیزان نیز می‌توانید از توری پلیسه مگنتی بهره ببرید. البته توجه داشته باشید توری پلیسه مگنتی مقاومت کمتری نسبت به انوع دیگری توری پلیسه دارد؛ و متناسب با محل مورد نظرتان، می‌توانید از توری پلیسی مگنتی بهره ببرید.


 

نصب توری پنجره آلومینیومی

توری لولایی آلومینیومی، توری ثابت آلومینیومی و توری ریلی آلومینیومی، از جمله توری‌های قدیمی هستند که برای پنجره‌های آلومینیومی و یا آهنی به کار می‌روند که مشکلات فراوانی از نظر پاکسازی و زیبایی با خود دارند و از ورود نور جلوگیری می‌کنند و لذت دیدن منظره اطراف را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهند. توری پنجره آلومینیومی با گذشت زمان کهنه شده و تغییر رنگ می‌دهند بنابراین این توری‌ها برای فضاهای داخلی شما چندان مناسب نیستند.


 

توری پنجره آهنربایی

توری‌های مگنتیک یا آهنربایی همانند توری پلیسه بوده با این تفاوت که برای شستشوی توری پلیسه لازم است توری را حتما با بخارشوی بشویید ولی توری مگنتیک را می‌توان به راحتی به صورت جمع شده جدا کرده و شستشو دهید. نصب توری آهنربایی بسیار ساده است.

 

قیمت توری پنجره ، توری پنجره ارزان

 

نصب توری پنجره رولینگ

توری رولینگ، به صورت کرکره‌ای توانایی جمع شدن را در پنجره‌ها دارد توری‌های رولینگ دارای فریم ثابت‌اند که به راحتی جا به جا می‌شوند برای فضاهایی مانند اتاق خواب‌ها گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شوند. توری‌های رولینگ یک طرفه افقی معمولا برای پنجره‌های یک لنگه بازشو مورد استفاده قرار می‌گیرد همچنین توری‌های رولینگ عمودی برای پنجره‌های کم ارتفاع و کوچک و توری‌های رولینگ افقی مناسب برای پنجره‌های دولنگه بازشو با عرض زیاد مناسب است اما این نوع از توری‌های رولینگ سخت ترین حالت را از لحاظ باز و بسته شدن نسبت به سایر گزینه‌ها دارد.


 

نصب توری پنجره لولایی

توری‌های لولایی به وسیله لولا قابلیت باز شدن را دارند و مانند یک پنجره بازشو معمولی می‌باشد این توری‌ها برای فضاهایی مانند درب ورودی حیاط‌ها بسیار مناسب‌اند.

 

تا به اینجا با هر یک از انواع توری پنجره مانند توری پنجره چسبی، توری پنجره آهنربایی، توری پنجره ارزان، توری پنجره سیار، توری پنجره پارچه‌ای و ... آشنا شدید. بهتر است باتوجه به نوع پنجره خود، توری پنجره مناسب خود را انتخاب کنید.

 

خدمات ساخت و نصب توری پنجره در "خدمت از ما"

متخصصین نصب توری پنجره در "خدمت از ما" خدمات زیر را ارائه می‌دهند:

 • نصب توری پنجره دوجداره
 • نصب توری پنجره ارزان
 • نصب توری پنجره چسبی
 • نصب توری پنجره سیار
 • ساخت و نصب توری فلزی
 • ساخت و نصب توری پنجره پارچه ای
 • ساخت و نصب توری پنجره آهنربایی
 • نصب توری پنجره آلومینیومی

 

نصب توری پنجره "خدمت از ما" در کدام شهرها و مناطق فعال است؟

در حال حاضر خدمات مرتبط با ساخت توری پنجره و نصب آن در مناطق مختلف 12 شهر ایران ارائه می‌شود. برخی از شهرها عبارتند از:

 

توصیه های یک نصاب توری برای مراقبت و نگهداری از توری پنجره

اولین و مهمترین توصیه اینست: ساخت توری پنجره خود را به یک حرفه‌ای بسپارید. بهتر است به دنبال خرید و نصب توری پنجره ارزان نباشید. پس از نصب توری پنجره، هنگام رنگ آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا توسط نصاب توری، توری پنجره را باز و دوباره نصب کنید. زمانی که از توری استفاده نمی‌کنید، توری را ببندید. اگر توری به راحتی جا به جا نمی‌شود، اول توری را تمیز و سپس با اسپری مخصوص، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب پنجره و توری جلوگیری کنید.

 

امیدواریم به نکات نصب توری پنجره دقت کرده و توصیه هایی که نصابان ماهر ساخت توری پنجره گوشزد کرده اند را رعایت کنید. اگر به دنبال پیدا کردن یک نصاب توری برای پنجره های خانه تان هستید و یا می‌خواهید از قیمت توری پنجره و هزینه نصب و ساخت توری پنجره باخبر شوید، کافیست تا ثبت سفارش نصب توری پنجره را در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید.

امتیاز دهید

4.76 امتیاز از 160 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ساخت و نصب توری پنجره

نظرات

رضا الماسی
رضا الماسی
4.5
46 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
شبنم رستگار

کیفیت انجام کار بسیار عالی وبادقت وباحوصله_تحویل به موقع کار_وانجام سریع کار_منصف وخوش برخورد

مصطفی بیگی
مصطفی بیگی
4.0
3 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
مریم مهرابیان

سلام خیلی کارشون عالی بود. به موقع و سریع کا را انجام دادن و فوق العاده حرفه ای و متخصص و با قیمت مناسب بودند. ممنون خسته نباشید

مسعود نادی
مسعود نادی
4.3
7 خدمت موفق
ساخت و نصب توری پنجره
طیبه ملکی

حضور با هماهنگی به موقع انجام شد.کیفیت کار قابل قبول بود نحوه ی برخورد خوب بود.در کل رضایت بخش بود.

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading