توری رولینگ

ثبت درخواست "ساخت و نصب توری پنجره"
توری رولینگ

توری رولینگ؛ یکی از انواع مختلف و متنوع توری درب و پنجره می‌باشد؛ که در حال حاضر بسیار در معرض توجه افراد قرار گرفته است. در نصب توری برای پنجره های دو جداره؛ معمولی و همین طور درب توری از توری رولینگ استفاده می شود. توری پنجره رولینگ در کنار انواع توری درب و پنجره برای جلوگیری از ورود حشرات و آلودگی و ذرات مضر هوا به منزل نقش بسزایی دارد. ساخت توری پنجره از نوع توری رولینگ و یا انواع دیگر فقط مختص به درب و پنجره نیست؛ امروزه ساخت انواع توری پشه بند کشویی؛ حفاظ توری بالکن و حتی درب توری نیز به چشم می خورد. توری رولینگ در کنار توری پلیسه و توری آلومینومی امروزه بسیار در نصب توری درب و پنجره کاربرد دارند.

 

 

توری رولینگ بر اساس جنس و نوع کاربردش در درب و پنجره به این نام معروف است. این نوع توری پنجره در کنار توری پلیسه؛توری upvc، توری آلومینیومی همگی در نصب توری درب و پنجره کاربرد اساسی داشته و متناسب با نوع درب و پنجره مصارف مختلفی مثل نصب توری برای پنجره دو جداره و یا معمولی؛دارد. با شناخت ویژگی توری رولینگ و دیگر توری پنجره و درب می‌توانید انتخابی درست را داشته باشید و از مزیت توری رولینگ بهره مند شوید.

 

توری رولینگ چیست؟- انواع توری پنجره

 

توری رولینگ چیست؟

توری رولینگ یا توری جمع شو یک توری متصل به قاب آلومینیومی و یا upvc است؛ تحرک توری رولینگ متناسب با نوع آن به جهات مختلف با هدایت فنری می‌باشد؛ که به آن متصل شده است. باز و بسته شدن مدت دار این فنر به مرور زمان منجر به آسیب این توری شده و یکی از نقاط ضعف کاربرد توری رولینگ به شمار می آید.

 

توری رولینگ- توری جمع شو- مزیت توری رولینگ

 

توری رولینگ و یا جمع شو بسیار زیبا و قابلیت کاربردی بالایی دارد؛ تنها مشکل توری رولینگ نسبت به توری‌های آلومینیومی قدیمی در دسترس نبودن مراکز تعمیر و تعویض این نوع توری پنجره و درب است؛ که منجر به بالا رفتن هزینه تعویض و یا ترمیم توری رولینگ می‌شود. در واقع فروش توری آلومینیومی، نسبت به توری رولینگ در دسترس تر است.

 

انواع توری پنجره رولینگ

توری پنجره رولینگ؛ به واسطه نوع کاربردی که دارد، به توری جمع شو و توری رولینگ معروف است. انواع توری رولینگ یک نکته حائز اهمیت در هنگام خرید این نوع توری پنجره است، توری پنجره رولینگ بیشترین استفاده را در انواع توری پنجره دو جداره upvc دارد، در این قسمت دو نوع توری رولینگ و ویژگی توری رولینگ در هر نوع مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

انواع توری پنجره رولینگ

 

توری رولینگ عمودی

نامگذاری توری رولینگ مستقیما بر اساس نوع کاربرد و نصبش روی پنجره در نظر گرفته شده است، حرکت توری پنجره رولینگ به صورتی است؛ که توری نصب شده ماننده پرده کرکره به صورت عمودی از پایین پنجره به سمت بالا کشیده می شود. این سبک توری پنجره بر اساس نحوه جایگذاری پنجره و اندازه آن قابل انتخاب و خریداری است.

 

انواع توری رولینگ- توری رولینگ عمودی

 

توری رولینگ افقی

توری رولینگ افقی همان طور که از نامش پیداست، حرکت توری پنجره را از دو سمت راست به چپ و برعکس پوشش داده و برای پنجره های بزرگ و دو سویه بیشترین کاربرد دارد. توری رولینگ افقی به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل کاربرد می باشد. بنابراین اگر جایی واژه توری رولینگ افقی دو طرفه را مشاهده کردید، قابلیت‌های توری رولینگ افقی را به صورت دو طرفه در نظر بگیرید.

 

انواع توری رولینگ  - توری رولینگ افقی

 

مصارف توری رولینگ و انواع توری تنها به ساخت توری پنجره؛ ختم نمی‌شود و امروزه به نسبت معماری های جدید و بعنوان حفاظ توری بالکن و مواردی از این قبیل سفارش درب توری را رونق بخشیده و فضای کاربردی انواع توری را گسترش داده است. در این قسمت به چند مورد پر کاربرد توری پنجره اشاره میکنیم.

 

توری رولینگ – توری پشه بند کشویی

توری پشه بند کشویی و یا توری پشه بند رولینگ و انواع دیگر توری در تولید انواع پشه بند‌ها، برای استفاده از فضای آزاد در فصول گرم کاربرد زیادی دارد؛ قابل شستشو بودن و استفاده از این توری ها برای درب و پنجره یکی از موارد قابل توجه در توری پشه بند کشویی می‌باشد. غیر قابل اشتعال بودن و دید منظره بیرون و نصب و جداسازی سریع این نوع توری بر قابلیت کاربردی آن افزوده است.

 

توری رولینگ- توری پشه بند کشویی

 

توری رولینگ – حفاظ توری بالکن

توری رولینگ در انواع حفاظ توری بالکن نیز قابل استفاده است؛ حفاظ توری بالکن برای درب های مشرف به بالکن و استفاده از فضای بالکن مورد استفاده بوده و تولید و عرضه آن با استقبال فراوانی روبه رو شده است.

 

توری رولینگ-حفاظ توری بالکن

 

مرکز فروش توری پنجره

سفارش درب توری و پاسخ این سوال که توری پنجره را از کجا بخرم؟ به دلیل نسبتا جدید بودن انواع توری پنجره ممکن است سخت باشد، مرکز فروش توری پنجره را هم می توان فروشگاه های فروش انواع پرده و هم فروشگاه های آنلاین فروش لوازم جانبی درب و پنجره در نظر گرفت.

 

مرکز فروش توری پنجره

 

تنوع در تولید توری پنجره

انواع توری پنجره و درب علاوه بر توری رولینگ؛ همان طور که اشاره شده توری آلومینومی و توری پلیسه را نیز در بر می‌گیرد؛ که هر کدام می‌توانند در تنوع و انواع مختلفی نیاز شما را برای نصب توری پنجره برطرف نمایند. توری پنجره در انواع مختلف امروزه در حال پیشرفت است؛ توری پنجره ابروند نیز یکی از انواع جدید توری پنجره است. توضیح مختصری از دو نوع پر کاربرد توری پنجره به نسبت توری رولینگ را در این قسمت ارائه می دهیم.

 

تنوع در تولید توری پنجره

 

توری پنجره – توری پلیسه

این توری پنجره بخاطر نحوه باز بسته شدنش به توری آکاردئونی نیز معروف است؛ توری پلیسه به دلیل جنس فایبرگلاسی و قابل شستشو بودن برای استفاده گاهی بر توری رولینگ ارجحیت داده می شود، عمر بالای توری پلیسه دلیل دیگر انتخاب زیاد این نوع توری پنجره است.

 

توری پنجره- توری پلیسه

 

توری پنجره – توری آلومینومی

توری آلومینومی از نوع قدیمی و ابتدایی توری درب و پنجره است که به نسبت توری رولینگ هم شناخته شده تر هم قدیمی تر است؛ ولی از نظر کاربردی به دلیل اینکه یک بار نصب شده و قابلیت جدا شدن را ندارد و همین طور در معرض تغییرات آب هوایی امکان زنگ زدگی و خراب شدن در این نوع توری پنجره زیاد است؛ در حال حاضر خیلی مورد استقبال افراد قرار نگرفته است.

 

توری پنجره - توری آلومینیومی

 

برای استفاده از توری پنجره و درب و یا کاربرد توری برای حفاظ بالکن؛ از افراد متخصص در این زمینه برای نصب و انتخاب توری پنجره مناسب مشاوره بگیرید؛ این کار در نصب توری مناسب و بهرمندی از نهایت ویژگی های کاربردی توری پنجره می‌شود. توری رولینگ یکی از انواع توری پنجره است که برای انتخاب آن باید نهایت دقت را داشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

4.86 امتیاز از 12 رای

ساخت و نصب توری پنجره

برای سرویس ساخت و نصب توری پنجره از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با ساخت و نصب توری پنجره

انواع توری پنجره
توری رولینگ

مطالب مرتبط با ساختمانی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading