قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به پیچ و رولپلاک سنگ نما نیاز دارید؟

پیچ و رولپلاک سنگ نما را به متخصصش بسپار

پیچ و رولپلاک سنگ نما یکی از عملیات تثبیت سنگ نما است که از سقوط احتمالی آن جلوگیری می­‌کند. یک مجری پیچ و رولپلاک نما با این روش مهار سنگ نما، می­‌تواند خیال شما را از عدم سقوط سن‌گ­های نما هنگام بارندگی، طوفان­‌های شدید و زلزله راحت کند. امروزه با توجه به بزرگتر شدن ابعاد سنگ‌ها در نما، پیچ و رولپلاک سنگ نما کاملا ضروری است.

اگر شما نیز به دنبال خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما با مناسب­‌ترین قیمت در کوتاه­‌ترین زمان هستید، "خدمت از ما" آماده کمک به شماست. درخواست خود برای خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما را رایگان ثبت کنید. مجریان تثبیت سنگ نما به شما قیمت می­‌دهند، و شما می‌­توانید مناسب‌­ترین فرد را انتخاب کنید.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما چگونه تعیین می‌­شود؟

پیچ و رولپلاک سنگ نما علاوه بر تثبیت سنگ نما در ساختمان‌­های نوساز، در ساختمان­های قدیمی که سنگ‌­های کوچک یا بزرگ در نمای آن‌ها کار شده است، به دلیل فرسایش تدریجی سنگ و ملات آن نیز کاربرد دارد. اما قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما چگونه تعیین می­‌شود؟ شما در "خدمت از ما" می‌توانید با یک ثبت سفارش رایگان، قیمت پیچ و رولپلاک را از متخصصین بپرسید.

 

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نما

قیمت پیچ و رولپلاک در روش مهار سنگ نما به عوامل متفاوتی بستگی دارد، که در ادامه به اختصار آنها را بررسی می­‌کنیم:

  1. متراژ ساختمان اولین موردی است که توسط مجری پیچ و رولپلاک نما بررسی شده و قیمت گذاری می­‌شود. مشخصا هرچه متراژ بیشتر باشد، قیمت پیچ و رولپلاک بیشتر خواهد بود.
  2. روش انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما نیز در هزینه تمام­ شده آن موثر است. برای مثال، پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل (با وجود چالش بیشتر)، از اجرای تثبیت سنگ نما با داربست ارزان­تر است.
  3. قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا داربست به نوع سنگ نمای ساختمان شما نیز وابسته است. مثلا، هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای تراورتن از سنگ مرمر کمتر است.
  4. وسعت کار، تعداد نیروی راپلکار، و مصالحی که برای پیچ و رولپلاک سنگ نما استفاده می­‌شود نیز در قیمت آن تاثیر دارد. فرضا اگر نیروی راپلکار برای تثبیت سنگ نما (و حتی شستشوی نما و رنگ آمیزی نما) 1 نفر باشد، قیمت این روش مهار سنگ نما کمتر است.
  5. درصورتی که نمای ساختمان شما با سنگ‌های کوچک طراحی و ساخته شده باشد، پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا داربست بالاتر می‌­رود. زیرا برای مثال سنگ عرض 40 نسبت به سنگ با عرض 10 سانتی­متر راحت­تر سوراخ می‌شود.
  6. نوع پیچ و رولپلاک و ابزاری که برای تثبیت سنگ نمای ساختمان استفاده می­‌شود نیز در تعیین هزینه توسط مجری پیچ و رولپلاک نما مهم است.

 

 قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب و بدون داربست یکی از خدمات تخصصی هر مجری پیچ و رولپلاک نما است. در این روش مهار سنگ نما، آنها با استفاده از طناب، خدمات محکم سازی، مقاوم سازی و تثبیت سنگ نما را انجام می‌­دهند؛ تا از سقوط و خطرات ناگواری احتمالی پیشگیری شود و در مواقعی مانند مراحل نهایی ساخت و یا بازسازی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب در ارتفاع با استفاده درست از ابزار الات استاندارد و اجرای صحیح توسط افراد باتجربه، ایمنی، کیفیت و استاندارد بالایی داشته، انتخاب بسیاری از افراد برای پیچ کردن سنگ نماست.

اجرای خدمات نمای ساختمان از جمله پیچ و رولپلاک سنگ نما، نماشویی و شستشوی نما، رنگ آمیزی نما و سایر خدمات در ارتفاع با استفاده از داربست بسیار زمان‌بر است. همچنین، این روش مهار سنگ نما نیاز به فضای زیادی دارد که می‌­تواند مانع عبور و مرور افراد عابر پیاده و وسایل نقلیه شود .علاوه بر این، امکان واژگونی داربست در باد و طوفان­های شدید یا پایین افتادن کارگران در صورتی که از کمربند محافظ استفاده نکنند، وجود دارد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب از لحاظ ایمنی استاندارد بسیار بالاتری نسبت به اجرای کار در ارتفاع روی داربست دارد.  زیرا راپل­کاران با ۲ طناب اصلی و حمایت فرود می‌آیند. هر کدام از طناب ها قابلیت و تحمل بار و شوک تا ۱۵۰۰ کیلوگرم را دارند، هیچ فضایی را اشغال نمی­‌کنند، و مانع عبور و مرور عابرین پیاده و سواره نیز نمی‌­شوند.

 

مجری پیچ و رولپلاک نما

 

زمان مناسب برای پیچ و رولپلاک سنگ نما

مجری پیچ و رولپلاک نما می‌­تواند کار تثبیت سنگ نما را در تمام فصول به غیر از روزهای بارانی و شب­هایی که دمای هوا زیر 0 درجه می­‌رسد، انجام دهد. زیرا راپل­کاران با خود ابزارآلات برقی دارند و ممکن است دچار اتصال و برق گرفتگی شود. در دماهای زیر 0 نیز امکان یخ زدن رطوبت داخل سنگ زیاد است و با دریل کاری به سنگ تنش وارد می­‌شود.

با توجه به اینکه بیشترین ریزش سنگ­‌ها هنگام بارندگی، باد شدید، طوفان، یا سرد و گرم شدن هوا اتفاق می‌­افتد، بهتر است قبل از اینکه هوا دچار گرما یا سرمای شدید شود و یا باد شدید بوزد، کار پیچ و رولپلاک سنگ نما را انجام داد.

 

شستشوی نما پس از پیچ و رولپلاک سنگ نما

با توجه به اینکه خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما به علت سوراخ کاری و خارج شدن گرد و غبار از پشت سنگ، کمی نما را خاکی می‌­کند (خصوصا کناره پنجره­ها و ابزارهای سنگی کار شده بر روی نما)، بهتر است بعد از اتمام کار تثبیت سنگ نما اقدام به نماشویی کنید. همچنین، در صورتی که نما دارای ترک است باید قبل از شستشوی نما، ترک نما را پر کرد. در صورتی که هنگام بارندگی از نما یا پنجره­ها آب به داخل نفوذ می­‌کند، بایستی به آب بندی نما اقدام کنید.

در صورتی که همزمان درخواست خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما و نماشویی را داشته باشید، ممکن است مجری پیچ و رولپلاک نما برای شما تخفیف در نظر بگیرد.

 

نحوه ثبت سفارش پیچ و رولپلاک سنگ نما

درصورتی که قصد استفاده از خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا داربست را برای تثبیت سنگ نما دارید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان اجرای روش مهار سنگ نما در شهر خود قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین مجری پیچ و رولپلاک نما را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
پیچ و رولپلاک سنگ نما

نظرات

محمد امینی اقبلاغی
محمد امینی اقبلاغی
5.0 (از 2 نظر)
1 خدمت موفق
پیچ و رولپلاک سنگ نما
مرتضی مرادی

باسلام وعرض ادب خدمت دوستان آقای امینی آقبلاغی بسیار خوش قول و متعهد نسبت به کارشون بودن وبه نه احسنت کارشون رو انجام دادن

بهروز جهانی
بهروز جهانی
5.0 (از 11 نظر)
8 خدمت موفق
پیچ و رولپلاک سنگ نما
علی ابراهیمی

سلام من ابراهیمی هستم ،خیلی راضی هسیتم هم من وهم همسایه‌ها از آقای جهانی بخاطر حضور به موقع وسروقت ایشون چه برای بازدید وچه برای نصب ،کارشون خیلی خیلی عالی بود ،خوش برخورد ،خوش قول،خوش انصاف ،وملاحظه کار ودقیق ،وایشان را معرفی می کنم برای دیگران

وحید نعمتزاده
وحید نعمتزاده
4.0 (از 5 نظر)
6 خدمت موفق
پیچ و رولپلاک سنگ نما
بیات

سلام، من از جناب نعمت زاده و گروهشون خیلی راضیم هم از بابت خوش قولی و خوش برخوردی هم بابت کارشون، بسیار تمیز و مرتب.اگر موارد مشابه داشته باشم حتما ازشون کمک خواهم گرفت.

در این شهرها می توانید سفارش پیچ و رولپلاک سنگ نما را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"