شما در کدام شهر به نماشویی نیاز دارید؟

نماشویی را به متخصصش بسپار

نماشویی یکی از خدماتی است که این روزها بیش‌تر از قبل موردتوجه است. خدمات نماشویی شامل نماشویی ساختمان با واترجت، نماشویی با طناب (نماشویی با راپل) متناسب با نمای ساختمان انجام می‌شود. همان طور که می‌دانید تمیز کردن نمای ساختمان و شستشوی نمای ساختمان بعد از چند سال که از ساخت ساختمان می‌گذرد، ضروری می‌شود. اما کار شستشوی نما را به چه کسی بسپاریم؟ کدام شرکت نماشویی ساختمان معتبر است؟

در "خدمت از ما" می‌توانید قیمت نماشویی و تخمین هزینه شستشوی نمای ساختمان را به رایگان دریافت کنید. درخواست خود را برای بهترین شرکت های نماشویی ثبت کنید و منتظر پیشنهاد قیمت و تماس آن‌ها بمانید. 

 

خدمات نماشویی ساختمان

 

 

قیمت نماشویی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نماشویی متناسب با میزان کثیفی نمای ساختمان، جنس نمای بیرونی ساختمان و متراژ نما متغیر است. اگر می‌خواهید از لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان اطلاع کسب کنید، می‌توانید از متخصصان نماشویی ساختمان بپرسید. گرفتن قیمت شستشوی نما و قیمت نماشویی در تهران و دیگر شهرها کاملا رایگان است.

 

خدمات نماشویی شامل چه مواردی می‌شود؟

 • نماشویی سنتی
 • نماشویی با طناب 
 • نماشویی واترجت
 • نماشویی با راپل
 • نماشویی سندبلاست
 • نماشویی بدون داربست
 • نماشویی سنگ ساختمان
 • شستشوی نمای شیشه ای
 • رفع آسیب دیدگی نمای ساختمان در صورت نیاز 
 • شستشوی نمای تالار های پذیرایی هتل و رستوران و مجتمع های تجاری

 

مزایای شستشوی نمای ساختمان

 • ثبت سفارش و تخمین هزینه به صورت رایگان
 • رفع دوده، لکه و جرم و زنگ آب از سطح نما
 • کسب رضایت از خدمات نماشویی ساختمان
 • افزایش زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان

 

شستشوی نمای ساختمان

 

چرا "خدمت از ما" را برای نماشویی ساختمان انتخاب کنیم؟

طبق نظرسنجی از مشتریان مهم‌ترین عامل هنگام تصمیم گیری در مورد نماشویی و انتخاب شرکت نماشویی ساختمان، آگاهی از قیمت تمام شده و تخمین هزینه نما شویی است. در "خدمت از ما" گرفتن قیمت و ثبت سفارش هر دو کاملا رایگان هستند.

 

کدام نماشویی برای نمای ساختمان ما مناسب‌تر است؟

قطعا می‌دانید که نمای ساختمان انواع مختلفی دارند. نمای سنگ، نمای آجری، نانو نما، شیشه، نمای شسته، کامپوزیت و ... از مواردی هستند که در طراحی نما استفاده می‌شود. شستشوی این نماها با هم متفاوت هستند. اگر نمی‌دانید نماشویی باید با چه روشی انجام شود، در ادامه راهنمای شستشوی نما برای انواع آن را آورده‌ایم.

 

روش‌های مختلف نماشویی

نماشویی ساختمان با روش های مختلفی انجام می‌شود. ازجمله نماشویی بدون داربست (به وسیله طناب یا نماشویی با راپل)، نماشویی با داربست. از بین این دو روش، شستشوی نما با داربست نسبت به دیگری امنیت بالاتری دارد. البته این روش برای ساختمان هایی به کار می‌رود که دارای ارتفاعات زیادی نباشند. 

 

1. نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل

در ساختمان های مرتفع برای سهولت کار، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل می‌تواند گزینه مناسبی باشد. هم چنین برای نماشویی ساختمان هایی که امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب انجام می‌شود. به شخصی که نماشویی با راپل را انجام می‌دهد، راپل کار می‌گویند. 

 

ایمنی نماشویی با راپل

کار در ارتفاع آسان نیست و خطرات زیادی را به همراه دارد. پس هرگونه سهل انگاری راپل کار هنگام شستشوی نما، عواقب ممکن است خسارت جانی به همراه داشته باشد. پس شخص راپل کار لازم است از طناب ایمنی و کمربند محافظ و کمربند ابزار استفاده کند.

 

نماشویی بدون داربست

 

2. نماشویی با داربست

نماشویی سنتی یا همان نماشویی با داربست به روشی گفته می‌شود که برای شستشوی نمای ساختمان از ابزار آلات پیشرفته استفاده نمی‌شود. اما کیفیت و دقت نماشویی با داربست بیشتر است. جدیدترین متد مورد استفاده است که دردسر روش های قبلی و نماشویی با داربست را ندارد. 

 

3. نماشویی بدون داربست

نماشویی بدون داربست شامل نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل یا شستشوی نمای ساختمان با واترجت می‌شود.

 

چگونه شرکت نماشویی ساختمان مناسب را پیدا کنیم؟

در بازار آنلاین "خدمت از ما" در راستای انجام و اجرای هر چه بهتر نماشویی، می‌توانید درخواست خود را برای شرکت های نماشویی در شهر خودتان ثبت کنید. پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، از چند شرکت نماشویی ساختمان ر به رایگان قیمت بگیرید. می‌توانید پروفایل شرکت‌ها را بررسی کنید و انتخابی آگاهانه داشته باشید.

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

دستگاه واتر بلاست یکی از انواع دستگاه های تامین کننده فشار و بار برای شستشوی نما است که دارای انواع مختلفی است که می‌تواند آب و دیگر مواد مورد نیاز مانند مواد ساینده و شوینده را با قدرت و فشار بالا بر روی سطح پخش کند و باعث پاکسازی سطح گردد. از سوی دیگر واترجت و اسفنج و تی لاستیکی تجهیزات شستشوی نمای کامپوزیتی هستند. 

 

ابزار نماشویی واترجت

برای نماشویی با راپل از واترجت برای شستشوی گرد و غبار استفاده می‌شود. واترجت دستگاهی آب با فشار بسیار زیاد توسط پمپ‌های قوی روی سطح نما اسپری می‌شود. این روش در مورد نماهای آجری و سنگی و سیمانی بسیار رایج است.

انواع دستگاه واترجت که در نماشویی با راپل استفاده‌ می‌شوند: واترجت آب گرم، واترجت آب سرد، واترجت برقی، واترجت موتور بنزینی، واترجت مرکزی.

 

نماشویی با طناب

 

نماشویی سنگ ساختمان

نمای ساختمان سنگی از نما های پرطرفدار در ایران است. دلیل آن هم کیفیت و دوام این نماها است. نمای ساختمان سنگی پس از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشو دارند تا بتوان زیبایی آن را تثبیت کرد و همچنین از فرسودگی و ریزش آن جلوگیری کرد.

 

نماشویی ترمووود و نماهای چوبی

شستشوی نمای ترمووود یا نماشویی نمای چوبی به دلیل حساسیت و آسیب‌پذیری نسبت به آب با روش‌های مخصوص تمیز کردن سطح چوب انجام می‌گیرد.

 

شستشوی نما ی سیمانی

نمای سیمانی بعد از سیمانکاری یک لایه آستر رنگ استفاده می‌شود. نمای سیمانی یا نمای شسته با بارش باران دچار زنگ می‌شوند و به نماشویی نیاز پیدا می‌کنند.

 

نماشویی نمای آجری

نماشویی آجر و نماهای آجری از دیربازترین نماهای ساختمانی بوده است و به دلیل زیبایی خود امروزه نیز مورد توجه معماران قرار می‌گیرد شستشوی نمای آجری معمولا با مواد شوینده مخصوص سطح آجری و آب و در صورت نیاز به همراه سیلیس انجام می‌گیرد. سند بلاست و سیلیس معمولا برای شستشوی نماهای آجری استفاده می‌شود

 

آیا نماشویی ارزان واقعیت دارد؟

نماشویی ارزان معمولا معیاری است که بسیاری برای انتخاب شرکت نماشویی در نظر می‌گیرند. اما طبق نظرسنجی عاملی که باعث رضایت می‌شود، کیفیت خدمات نماشویی است. در "خدمت از ما" این امکان فراهم است که علاوه بر گرفتن قیمت نماشویی، بهترین فرد یا شرکت شستشوی نما را انتخاب کنید. شما با خواندن نظرات مشتریان قبلی می‌توانید از دستمزد و عملکرد نیروهای نماشویی مطئمن شوید و بهتر تصمیم بگیرید. پس نیازی نیست به دنبال نماشویی ارزان باشید.

 

اقدامات جانبی در شستشوی نمای ساختمان

هنگام شستشوی نمای ساختمان می‌توانید دیگر خدمات مربوط به نمای ساختمان را نیز انجام دهید. ترمیم و نوسازی نمای ساختمان، رنگ کاری نمای ساختمان، اجرای نانو نما و ... از جمله اقدامات مربوط به نمای ساختمان است که بعد از شستشوی نمای ساختمان با مشورت متخصصان می‌توانید انجام دهید.

 

رنگ نمای ساختمان در نماشویی

در صورتی که نیاز باشد رنگ نمای ساختمان که دچار کثیفی و جرم شده است و یا زیبایی خود را از دست داده است، بعد از نماشویی رنگ کند.

 

پیچ رولپلاک در نماشویی

نماهای سنگی معمولا پس از گذشت ۱۰ سال دچار فرسودگی و خرابی می‌شوند. در صورتی که به این کار نیاز باشد، می‌توانید با شرکت نماشویی مورد نظر در این مورد مشورت کنید تا قبل از نماشویی با پیچ رولپلاک عملیات تعمیر نمای ساختمان انجام شود.