قیمت نماشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نماشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نماشویی نیاز دارید؟

نماشویی را به متخصصش بسپار

نماشویی این روزها دیگر یک کار لوکس و اضافه نیست. با خدمات نماشویی شامل نماشویی ساختمان با طناب (راپل) و واترجت نه تنها ظاهر ساختمان درخشان و پاکیزه می‌شود، بلکه روی افرادی که به ساختمان رفت‌وآمد دارند و حتی رهگذران تاثیر بسزایی می‌گذارد. اگر از آخرین بار که نماشویی ساختمان یا نماشویی شیشه را انجام داده‌اید چندسالی می‌گذرد، وقت آن است که دوباره دست به کار شوید.

تمیز کردن و شستشوی نمای ساختمان چندسال پس از ساخت آن ضروری می‌شود. اگر خدمات نماشویی ساختمان را به شرکت‌های فعال در این حوزه بسپارید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. اما کار شستشوی نما را به کدام یک از این شرکت‌ها بسپاریم؟ کدام شرکت نماشویی ساختمان معتبر است؟ قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها چقدر است؟

می‌دانیم که اینها سوالات شما نیز است. در ادامه ضمن بررسی قیمت نماشویی در تهران، موضوعات پیرامون خدمات نماشویی شیشه و ساختمان، و نحوه دریافت قیمت و ثبت سفارش نماشویی در «خدمت از ما» را توضیح می‌دهیم.

 

نماشویی در تهران

 

 

قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها چقدر است؟

سریع‌ترین راهی که با آن می‌توانید قیمت نماشویی در تهران یا شهری که ساکن آن هستید را پیدا کنید، ثبت درخواست‌تان برای نماشویی ساختمان در اپلیکیشن و یا وب‌سایت «خدمت از ما» است. پس از ثبت درخواست‌تان، به فاصله چند دقیقه چندین متخصص نماشویی با طناب یا کلایمر و داربست به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند.

به همین راحتی می‌توانید قیمت نماشویی در تهران و شهرهای دیگر را از متخصصان، بدون پرداخت هزینه و بدون نهایی کردن سفارش‌تان، دریافت کنید. 

 

عوامل موثر بر قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی در تهران با قیمت نماشویی در شهرستان متفاوت است. برای درک بهتر، در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت نماشویی ساختمان و خدمات نماشویی شیشه را آورده‌ایم:

 

روش نماشویی ساختمان

شستشوی نما را به دو روش کلی می‌توان انجام داد، نماشویی با طناب یا با کلایمر و داربست. به دلیل چالش‌ها و خطراتی که در روش نماشویی با طناب وجود دارد، قیمت نماشویی ساختمان به این روش اصولا در مقایسه با روش دیگر بیشتر است.

علاوه بر این، نوع واترجتی که در روند نماشویی در تهران، شیراز، کرج و ... استفاده می‌شود (واترجت آب گرم، آب سرد، بنزینی و غیره) نیز بر قیمت نماشویی ساختمان تاثیر می‌گذارد.

 

لوازم و مواد نماشویی

در نماشویی شیشه یا خود ساختمان، نوع موارد مورد استفاده نیز می‌تواند بر قیمت نماشویی ساختمان تاثیر بگذارد، البته در صورتی که شرکت مدنظر سرویس‌ها گوناگون با کیفیت مختلف را ارائه دهد. به طور غیر مستقیم، میزان کثیفی ساختمان نیز هزینه نماشویی شیشه و ساختمان را افزایش می‌دهد.

در نماشویی با طناب یا همان راپل، هزینه وسایل استفاده شده شامل پیچ و رولپلاک نیز به فاکتور نهایی افزوده می‌شود.

 

نوع نما، ابعاد و طبقات ساختمان

لازم به ذکر نیست که هر چه تعداد طبقات ساختمان شما و ابعاد آن بیشتر باشد، قیمت نماشویی در تهران و سایر شهرها نیز بیشتر خواهد شد. این مسئاه هم حجم کار متخصص نماشویی ساختمان را بالا می‌برد، و هم میزان استفاده از مواد نماشویی را. البته جنس نما نیز بر قیمت نماشویی ساختمان بی‌تاثیر نیست.

 

نماشویی ساختمان

 

خدمات نماشویی شامل چه مواردی می‌شود؟

از جمله محبوب‌ترین خدمات نماشویی در تهران و سایر شهرها که هم‌اکنون می‌توانید درخواست‌تان را برای آنها ثبت کنید، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • نماشویی با طناب یا همان راپل
  • نماشویی سندبلاست و ماشویی شیشه
  • نماشویی سنگ ساختمان سنتی به صورت و یا نماشویی واترجت
  • شستشوی نمای تالارهای پذیرایی هتل‌ها، رستوران‌ها، مجتمع‌های تجاری و ...

 

مزایای نماشویی ساختمان چیست؟

  • ثبت سفارش و تخمین قیمت نماشویی در تهران و شهرهای دیگر به صورت رایگان
  • رفع دوده، لکه و جرم و زنگ آب از سطح نما با کمک نماشویی با طناب (راپل) یا کلایمر
  • کسب رضایت از خدمات نماشویی ساختمان و شیشه با کمک از زبده‌ترین شرکت‌های فعال در بازار
  • افزایش زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان با استفاده از خدمات نماشویی در تهران و شهر شما

 

نماشویی آپارتمان

 

چرا «خدمت از ما» را برای نماشویی ساختمان انتخاب کنیم؟

نماشویی کاری چالش‌برانگیز و ظریف است، و باید توسط متخصص این حرفه انجام شود. طبق نظرسنجی از مشتریان مهم‌ترین عامل هنگام تصمیم‌گیری در مورد نماشویی در تهران و انتخاب شرکت نماشویی ساختمان، آگاهی از قیمت تمام شده و تخمین هزینه نماشویی با طناب و روش‌های دیگر است.

در «خدمت از ما» استعلام قیمت و ثبت سفارش هر دو کاملا رایگان هستند. پس با خیال راحت قیمت نماشویی ساختمان را از متحصصان استعلام نمایید؛ حتی اگر به‌طور قطعی برای دریافت این خدمات تصمیم نگرفته‌اید.

 

کدام نماشویی برای نمای ساختمان مناسب‌تر است؟

از بین روش‌های مختلف نماشویی که در تهران و شهرهای دیگر ارائه می‌شود، شما می‌توانید یکی را برای نماشویی شیشه یا خود نما انتخاب کنید. اما از بین انواع خدمات نماشویی شما کدام روش برای ساختمان شما مناسب‌تر است؟

نماهای ساختمان انواع مختلفی دارند. سنگ، نمای آجری، نانو نما، شیشه، نمای شسته، کامپوزیت و ... از جمله متریال‌های هستند که در طراحی نما استفاده می‌شود. روش شستشوی این نماها با هم نفاوت دارد. اگر مطمئن نیستید نماشویی ساختمان شما باید به چه روشی انجام شود، در ادامه راهنمای پیش رو را مطالعه کنید.

 

شستن شیشه‌های نما

 

روش‌های مختلف نماشویی

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، نماشویی ساختمان به روش‌های مختلفی انجام می‌شود؛ از جمله نماشویی بدون داربست با طناب/راپل و نماشویی با داربست. شستشوی نما با داربست در مقایسه با نماشویی با طناب امنیت بالاتر و خطر کمتری دارد. البته این روش برای ساختمان‌هایی قابل اجراست که ارتفاع‌شان خیلی بلند نیست.

 

نماشویی با طناب یا راپل (بدون داربست)

در ساختمان‌های مرتفع برای سهولت کار، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل می‌تواند گزینه مناسبی باشد. هم چنین برای نماشویی ساختمان‌هایی که امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب هم انجام می‌شود. به شخصی که نماشویی با راپل را انجام می‌دهد، راپل کار می‌گویند.

این روش چالش‌ها و مهم‌تر از آن ریسک‌های خود را دارد. به همین دلیل، شخص راپل کار هنگام نماشویی شیشه حتما باید از طناب ایمنی، کمربند محافظ و کمربند ابزار استفاده کند. هرگونه سهل‌انگاری در حین نماشویی به این روش خسارات جانی در پی دارد. البته شرکت‌ها حرفه‌ای تمام این موارد را هنگام ارائه خدمات رعایت می‌کنند.

 

نماشویی با داربست

نماشویی سنتی یا همان نماشویی با داربست به روشی گفته می‌شود که برای نماشویی ساختمان از ابزار آلات پیشرفته استفاده نمی‌شود. اما کیفیت و دقت نماشویی در تهران و هر شهر دیگری با داربست بیشتر است.

بعد از اینکه مشخص شد نماشویی با داربست برای شما مناسب‌تر است با بدون داربست، شرکت دستگاه و مواد نماشویی متناسب با نوع و جنس نما را مشخص کرده، و کار را شروع می‌کند.

  

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

شرکت‌های فعال در زمینه شستشوی نما، بیش از هر چیز از دستگاه‌های واتر جت استفاده می‌کنند. دستگاه واتر بلاست یکی از دستگاه‌های تامین‌کننده فشار و بار برای شستشوی نماست. این دستگاه که مدل‌های مختلفی دارد، می‌تواند آب و سایر مواد نماشویی ساینده و شوینده را با قدرت و فشار بالا روی سطح پخش کند و آن را پاکسازی کند.

برای نماشویی با راپل از واترجت برای شستشوی گردوغبار استفاده می‌شود، که برای نماهای آجری و سنگی و سیمانی بسیار رایج است. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگری نیز استفاده شود. مثل نمای کامپوزیتی که برای شستشوی آن از اسفنج و تی لاستیکی هم استفاده می‌شود.

 

انواع ابزار نماشویی واترجت

انواع دستگاه واترجت که در نماشویی با راپل استفاده‌ می‌شود: واترجت آب گرم، واترجت آب سرد، واترجت برقی، واترجت موتور بنزینی و واترجت مرکزی.

 

نماشویی با طناب در تهران

 

نماشویی ساختمان با توجه به نما

خدمات نماشویی در تهران و سایر شهرها را با توجه به نوع نما نیز می‌توانیم دسته‌بندی کنیم:

 

شستشوی نمای سنگ ساختمان

نمای ساختمان سنگی از نماهای پرطرفدار در ایران است، به دلیل کیفیت و دوام این نماها. نمای ساختمان سنگی پس از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشو دارند تا بتوان زیبایی آنها را تثبیت، و همچنین از فرسودگی و ریزش آن جلوگیری کرد.

 

نماشویی ترموود و نماهای چوبی

این نماها نسبت به آب حساس و آسیب‌پذیر هستند. به همین دلیل، شستشوی نمای ترموود (نماشویی نمای چوبی) با استفاده از روش‌های مخصوص تمیز کردن چوب انجام می‌شود.

 

نماشویی ساختمان سیمانی

نماهای زبر و حفره‌دار سیمانی شاید بیشترین نیاز را به خدمات شستشوی نما داشته باشند. این نماها پس از اتمام سیمانکاری، با یک لایه آستر پوشانده می‌شوند. با این وجود، نمای سیمانی (نمای شسته) با بارش باران زنگ زده و باید آن را با مواد نماشویی شست.

 

نماشویی نمای آجری

نمای آجری از قدیمی‌ترین نماها در ایران است که تا همین امروز محبوبیت خود را بین مردم و معماران حفظ کرده است. شستشوی نمای آجری با مواد شوینده مخصوص آجر، آب و سیلیس (در صورت نیاز) انجام می‌شود. سند بلاست و سیلیس برای شستشوی نماهای آجری بسیار رایج هستند.

 

خدمات نماشویی شیشه

 

آیا نماشویی ارزان واقعیت دارد؟

نماشویی ارزان معمولا معیاری است که بسیاری هنگام انتخاب شرکت نماشویی در تهران و شهرهای دیگر به /ان توجه می‌کنند. اما موردی که بیشتری تاثیر را در رضایت از خدمات دارد، کیفیت خدمات است و نه قیمت نماشویی ساختمان.

در «خدمت از ما» این امکان فراهم شده است که علاوه بر استعلام قیمت نماشویی ساختمان، بهترین فرد یا شرکت شستشوی نما را انتخاب کنید. شما با خواندن نظرات مشتریان قبلی می‌توانید از دستمزد و عملکرد نیروهای نماشویی مطئمن شوید و بهتر تصمیم بگیرید. پس نیازی نیست به دنبال نماشویی ارزان باشید.

 

اقدامات جانبی در شستشوی نمای ساختمان

هنگام شستشوی نمای ساختمان می‌توانید دیگر خدمات مربوط به نمای ساختمان را نیز سفارش دهید. ترمیم و نوسازی نمای ساختمان، رنگ کاری نمای ساختمان، اجرای نانو نما و ... از جمله اقدامات مربوط به نمای ساختمان است که بعد از شستشوی نمای ساختمان با مشورت متخصصان می‌توانید انجام دهید.

 

رنگ نمای ساختمان در نماشویی

اگر رنگ نمای ساختمان طوری جرم گرفته باشد که عملا تمام زیبایی خود را از دست داده باشد، می‌توانید بعد از نماشویی درخواست دهید تا آن را رنگ کنند.

 

پیچ رولپلاک در نماشویی

نماهای سنگی معمولا پس از گذشت 10 سال دچار فرسودگی و خرابی می‌شوند. در صورتی که به این کار نیاز باشد، می‌توانید با شرکت نماشویی مدنظر در این مورد مشورت کنید تا قبل از نماشویی، با پیچ و رولپلاک عملیات تعمیر نمای ساختمان انجام شود.

 

انتخاب بهترین شرکت نماشویی ساختمان در تهران و سایر شهرها

در بازار آنلاین «خدمت از ما» در راستای اجرای هرچه بهتر نماشویی شیشه و سنگ، می‌توانید درخواست خود را برای شرکت‌های نماشویی در شهر خودتان ثبت کنید. پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، از چند شرکت نماشویی ساختمان به رایگان قیمت نماشویی ساختمان را دریافت کنید.

با ثبت درخواست نماشویی در «خدمت از ما»، به شما لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان را ارائه خواهیم داد. شما می‌توانید از بین بهترین متخصصان شهرتان بهترین را انتخاب کنید. برای انتخابی آگاهانه‌تر می‌توانید پروفایل شرکت‌ها و نظرات مشتریان قیلی آنها را نیز بررسی کنید.

4.5 امتیاز از 1736 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نماشویی

نظرات

دوستی
دوستی
5.0 (از 2 نظر)
2 خدمت موفق
نماشویی
الهام مهرجو

جعفری هستم علاوه بر کار خوبشون خودشون و تیمشون بسیار با ادب و با دقت کارشون رو انجام دادن پرودگار بهشون برکت بده من بسیار راضی بودم

ارتفاع کاران آکو فراز
ارتفاع کاران آکو فراز
5.0 (از 2 نظر)
2 خدمت موفق
نماشویی
شهاب حاج حسینی

بسیار خوش قول و با وجدان.برخورد محترمانه و عالی.جوانهایی لایق با توانایی و تخصص بالاو چقدر حرفه ای و تمیز کار میکنن.خدا خیرشون بده که اینقدر صادقانه و با وجدان تلاش میکنن .

محمد علی مددی
محمد علی مددی
5.0 (از 1 نظر)
2 خدمت موفق
نماشویی
بهزاد عبادی

متعهد بودند و وقت شناس و با توجه به کمبود امکانات اولیه، به بهترین شکل ممکن کار رو انجام دادند و تیم مرتب و خوبی بودند. ممنون از آقای مددی و تیم خوبشون . عالی بودند

در این شهرها می توانید سفارش نماشویی را ثبت کنید: