قیمت نظافت منزل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نظافت منزل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
 • 30,000 تومان
 • 35,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • 50,000 تومان

شما در کدام شهر به نظافت منزل نیاز دارید؟

نظافت منزل را به متخصصش بسپار

تمیز کردن منزل در فرهنگ ما ایرانی‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد؛ شما برای نظافت خانه خود چه برنامه‌ای دارید؟ چند مدت یکبار نظافت منزل را انجام می‌دهید؟ آیا شما هم، به علت مشغله زیاد، برای تمیزکاری بخش‌های مختلف، نیاز به یک نظافتچی منزل دارید؟

به طور کلی، در شرکت های خدماتی، قیمت نظافت منزل توسط خانم یا آقا متفاوت است، به همین دلیل، بازار آنلاین "خدمت از ما" امکان دسترسی به قیمت و خدمات نظافت منزل فوری را برای شما امکان پذیر کرده است. اگر به دنبال این هستید که بدانید، این خدمات شامل چه مواردی است و نظافت خانه ساعتی چقدر است، با ما همراه باشید.

 

لیست قیمت نظافت منزل در سال ۱۴۰۱

نوع خدمات (بر اساس ساعت) هزینه خدمات با نظافتچی خانم هزینه خدمات با نظافتچی آقا
4 ساعت نظافت 300.000 تا 330.000 تومان 200.000 تا 230.000 تومان
5 ساعت نظافت 330.000 تا 350.000 تومان 230.000 تا 250.000 تومان
6 ساعت نظافت 350.000 تا 380.000 تومان 280.000 تا 300.000 تومان
7 ساعت نظافت 380.000 تا 410.000 تومان 300.000 تا 330.000 تومان
8 ساعت نظافت 450.000 تا 480.000 تومان 350.000 تا 380.000 تومان
9 ساعت نظافت 480.000 تا 500.000 تومان 430.000 تا 460.000 تومتن

 

کارگر نظافت منزل چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

خدمات مربوط به تمیزکاری و نظافت خانه، شامل موارد متعددی می‌شود، که در ادامه برای آگاهی بیشتر شما، آنها را به صورت فهرست وار بیان کرده‌ایم:

 • شستشو و تمیز کردن دیوارها (این کار بهتر است توسط نیروی آقا انجام شود)
 • نظافت آشپزخانه که شامل، تمیز کردن کابینت و لوازم آشپزخانه می‌باشد.
 • گردگیری و تمیز کردن اتاق‌ها و پذیرایی
 • شستشوی حمام و سرویس بهداشتی
 • جارو و تی کشیدن کف و سرامیک‌ها
 • تمیز کردن شیشه و پنجره‌ها
 • نظافت ساختمان و راه پله (نظافتچی منزل آقا مناسب‌تر است)

 

نظافت منزل فوری

 

مزایای نظافت منزل با "خدمت از ما"

 • دسترسی سریع و آسان به 5 شرکت یا نظافتچی نزدیک به خود.
 • دریافت هزینه نظافت منزل پیش از نهایی کردن ثبت سفارش.
 • دسترسی همه روزه و 24 ساعته شما به خدمات نظافت خانه.
 • پیگیری تیم پشتیبانی، از نحوه کار متخصص و میزان رضایت شما از ارائه خدمات.
 • امکان بررسی سابقه، احراز هویت و نظرات کاربران قبلی از کار متخصص، از طریق پروفایل هر فرد.

 


عده‌ای باور دارند نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که دوست داریم تمیز نمی‌کند. در واقع تعرفه خدمات نظافت خانه هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است. در مقابل، گروهی از افراد هستند که نیاز به نظافت منزل فوری دارند؛ خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند در این گروه قرار می‌گیرند. به عقیده آن‌ها استخدام نظافتچی منزل برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایشان حفظ و ذخیره می‌کند. 


 

عوامل موثر بر هزینه نظافت منزل چیست؟

حتماً شما هم دوست دارید بدانید که نظافت منزل ساعتی چقدره؟ یا اینکه آیا برای نظافت خانه توسط خانم باید مبلغ بیشتری پرداخت کرد؟ اگر درخواست نظافت منزل فوری داشته باشم، هزینه آن افزایش می یابد؟

قیمت نظافت منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس همین عوامل تعیین می‌شود، به موارد زیر توجه کنید:

 • نظافتچی منزل آقا یا خانم (معمولاً دستمزد  بیشتر از آقا می‌باشد.)
 • میزان ساعات مورد نیاز شما برای دریافت خدمات
 • نیاز به خدمات اضافی

اینها مواردی است که روی تعرفه نهایی خدمات موثر است. در واقع پس از ثبت درخواست توسط شما، چند پیشنهاد قیمت به صورت رایگان برایتان ارسال می‌شود و در صورتی‌که پس از بررسی پروفایل هر متخصص، نظافتچی منزل و قیمت پیشنهادی مورد تاییدتان باشد، می‌توانید سفارش نظافت خانه را به صورت نهایی ثبت کنید.

 

نظافت منزل

 

سوالات متداول پیرامون خدمات نظافت منزل

در اینجا به چند سوال متدوال که برای مشتریان عزیز پیش می‌آید، به صورت کوتاه پاسخ می‌دهیم.

 

 • هزینه رفت و آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟

هزینه رفت و آمد، بر عهده خود نظافتچی منزل است. اما در صورتی که کار نظافت خانه بعد از ساعت 20 به اتمام برسد، هزینه برگشت نظافتچی بر عهده مشتری می‌باشد.

 

 • تهیه مواد و وسایل لازم برای تمیز کردن منزل را چه کسی باید انجام دهد؟

با توجه به این‌که همراه آوردن تمام وسایل مورد نیاز برای نظافت منزل فوری دشوار است، به همین دلیل نظافتچی منزل هیچ یک از لوازم و مواد لازم برای انجام نظافت خانه را همراه ندارد، پس باید تمام وسایل مورد نیاز را خودتان آماده کنید و یا اگر نمی‌توانید تهیه کنید، از قبل با نظافتچی هماهنگ کنید تا مواد مورد نیاز را با فاکتور تهیه کند.

البته پیشنهاد ما این است که قبل از تهیه وسایل و مواد شوینده با نظافت چی منزل مشورت کنید که چه شوینده‌ای باید تهیه شود.

 

 • در صورت راضی نبودن از عملکرد نظافتچی منزل چه اقدامی باید انجام داد؟

در صورتی که از انجام کار متخصص ناراضی هستید، می‌توانید با پشتیبانی "خدمت از ما" تماس بگیرید و درخواست یا شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی ما هر روز از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستند و شکایت و مشکلات شما را بررسی و پیگیری می‌کنند.

 

 • نظافت منزل را به متخصص آقا بسپاریم یا خانم؟

اگر شما هم در نظافت آپارتمان یا منزل وسواس دارید یا به دنبال نظافتچی منزل بادقت هستید، انتخاب نظافتچی خانم گزینه مناسبتری برایتان است. تجربه چندین ساله ما در ارسال نظافتچی منزل و پیگیری سفارشات مشخص کرده که بیشتر مشتری‌ها از دقت و ظرافت کاری نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا راضی تر هستند. اما این یک قاعده کلی نیست.

 

 • آیا نظافت منزل ویلایی با آپارتمان فرق دارد؟

بله نظافت این دو با یکدیگر متفاوت است. از آنجایی که متراژ و فضای آپارتمان محدود به یک طبقه است میزان کار و زمان لازم برای تمیزکاری آن کمتر است؛ این در حالی است که برای نظافت منزل ویلایی علاوه بر بخش های داخلی منزل، نیاز به تمیز کردن پله‌ها، راهرو، حیاط، پارکینگ و سایر بخش های دیگر است و متراژ فضا هم بیشتر است، در نتیجه میزان نیرو و زمان لازم برای ارائه خدمات هم متفاوت است.

 

قیمت نظافت منزل

 

خدمات نظافت خانه مناسب چه افرادی است؟

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری فراوان فرصت کافی برای نظافت آپارتمان و منزل خود ندارند و ترجیح می‌دهند که کار نظافت منزل را به دست یک نظافتچی کاربلد بسپارند. کسانی که بیشتر از این دسته خدمات منزل استفاده می کنند، شامل موارد زیر هستند:

 • اگر که رسیدگی به نظافت بخش های داخلی خانه در برنامه روزانه شما اختلال پیش می‌آورد.
 • اگر شاغل هستید و فرصت رسیدگی به نظافت منزل را پیدا نمی‌کنید.
 • اگر که به دلیل افزایش سن و پایین آمدن قوای جسمی کارهای سنگین خانه را نمی‌توانید به‌ تنهایی انجام دهید.
 • اگر که دارای مشکلات جسمی و بیماری هستید و از رسیدگی و تمیز کردن خانه ناتوان هستید.
 • اگر شما فردی مجرد هستید و مهارت لازم برای انجام تمیزکاری منزل را ندارید.
 • اگر فرزند کوچکی دارید و وقت کمتری برای رسیدگی به خانه دارید.
 • اگر مهمان دارید و برای انجام کارها نیاز به خدمات نظافت منزل فوری دارید.
 • اگر وقت و انرژی دارید ولی ترجیح می‌دهید که با سپردن کارها، بیشتر به استراحت و ... بپردازید.
 • اگر دم عید است و کارهایتان روی هم انباشته شده است.

 

نحوه دریافت سرویس نظافت خانه از "خدمت از ما"

برای درخواست سرویس نظافت منزل کافی است روی دکمه "استلام قیمت" در بالای همین صفحه کلیک کنید. در مرحله اول شهر خود را انتخاب و پس از آن به سوالات کوتاهی که پیرامون نوع خدمات مورد نیازتان است پاسخ دهید. پس از چند دقیقه 5 شرکت و یا نظافتچی منزل، قیمت پیشنهادی خودر ا برای شما ارسال می‌کنند.

حالا کافی است به پروفایل هر متخصص رفته و میزان امتیاز، سوابق و نظرات کاربران قبلی را بررسی کنید؛ در صورتی که نظافتچی منزل و قیمت مورد تاییدتان باشد می‌توانید سفارش نظافت منزل خود را ثبت کنید. در نظر داشته باشید که؛ زمان درخواست نظافتچی منزل و ارسال نظافتچی جدید باید حداقل 2 ساعت قبل‌تر از زمان مورد نظر شما باشد.

 

نظافتچی منزل

 

تقویم 12 ماهه برای نظافت منزل

برخی از کدبانوهای ایرانی یک جدول برنامه ریزی نظافت خانه دارند که طبق آن در هر ماه از سال، کارهای نظافت و تمیز کردن خانه را انجام می دهند.

 

جدول برنامه ریزی نظافت خانه

فروردین سال نو شده است و به تازگی از نظافت خانه تکانی عید راحت شده‌اید. اما برای سال آینده نیازمندی‌های خانه را به صورت یک فهرست در آورید و در طول سال شروع به تکمیل آن کنید.
اردیبهشت

در این ماه هوا روشن تر و روزها طولانی تر است. بنابراین زمان خوبی برای رسیدگی به پنجره‌هاست. پس در برنامه نظافت منزل کلی این ماه پنجره‌ها فراموش نشود که برای این کار می‌توانید نظافتچی منزل خود را نظافتچی آقا انتخاب کنید.

خرداد

در برنامه نظافتی منزلتان این ماه مناطقی را که روی آن‌ها به سرعت گرد و غبار می‌نشیند، شناسایی کنید. جاهایی مانند لامپ‌ها، پرده‌ها، قفسه‌ها، قاب‌ها، تابلوها و جاهایی که ممکن است در گردگیری نادیده بگیرید.

تیر

حالا که بچه‌ها در تعطیلات تابستانی به سر می‌برند در برنامه این ماه، دسته بندی و ساماندهی لباس‌ها و اسباب بازی‌های آن‌ها را قرار دهید.

مرداد

فضای بیرونی خانه را تمیز کنید. مثلا پارکینگ را سر و سامان دهید و نظافت کنید، جدول و راه فاضلاب را تمیز کنید و در باغچه گل بکارید.

شهریور

حالا که تقریبا نیمی از سال را پشت سر گذاشته‌ایم برای داشتن یک خانه تمیز و از بین بردن گرد و خاک، در برنامه نظافتی خانه، از بین بردن گرد و خاک نشسته بر مبل‌ها، تشک‌ها و کوسن به وسیله بخارشور را قرار دهید.

مهر

پس از گذشت فصل تابستان و گشت‌و‌گذارهای تابستانی، کف پوش‌ها و فرش‌ها حسابی کثیف و خاکی شده‌اند و نیازمند یک نظافت درست و حسابی هستند پس در نظافت منزل این ماه از آن‍ها غافل نشوید.

آبان

با طولانی‌تر شدن شب‌ها، بهتر است که پرده همه اتاق‌ها را بشویید تا در پاییز و زمستان تمیز باشند و در خانه احساس راحتی کنید. نظافتکاری این ماه شسشتوی پرده است.

آذر

اگر فقط می‌خواهید نقاشی کنید یا تعمیرات انجام دهید، مراقب تغییر دکوراسیون منزل باشید.

دی

در نظافت منزل این ماه فضای زیر تخت، مبل، کمد و کابینت را هدف قرار دهید.
بهمن برای داشتن یک خانه تمیز در سال نو، لوازم آشپزخانه خود را برای عید نوروز آماده کنید. به یاد داشته باشید که علاوه بر تمیز کردن سطوح آشپزخانه، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و اجاق گاز هم باید کاملا تمیز شود.
اسفند در این ماه زمان نظافت کلی منزل و خانه تکانی عید است.

 

چگونه نظافت منزل را انجام دهیم تا خانه‌ای همیشه تمیز داشته باشیم؟

برای تمیز نگه داشتن خانه بهتر است هنگام تمیز کردن خانه از نظم خاصی پیروی کنید یا از نظافتچی منزل بخواهید این اصول را رعایت کند. برای مرتب کردن بخش‌های مختلف خانه برنامه ریزی کنید و از بالاترین نقطه در خانه کارتان را شروع کنید و به ترتیب به پایین‌ترین آن برسید تا نظافت کلی منزل تمام شود.

فراموش نکنید که باید هر قسمت را به طور کامل مرتب کنید و تمیزکاری را نیمه‌کاره رها نکنید. به این ترتیب مطمئن می‌شوید که نظافت خانه توسط خودتان یا نظافتچی منزل به درستی انجام شده و هیچ فضایی در خانه وجود ندارد که آلودگی‌ها در آن، جا خوش کرده باشد.

 

نظافت منزل فوری در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟

علاوه بر فعال بودن شهر تهران در «خدمت از ما»، دیگر شهرهای فعال عبارت هستند از:

 

نظافتچی منزل باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 • نظافتچی خانه باید باتجربه و مسلط به کار خود باشد.
 • باید خوش برخورد و مودب باشد.
 • نظافتچی منزل باید آراسته و تمیز باشد.
 •  باید قابل اعتماد و امانتدار باشد.
 • متخصص باید بسیار بادقت و مسئولیت پذیر باشد.
 • نظافتچی منزل در هنگام ارائه خدماتباید کم صحبت باشد.
 • باید با مواد شوینده و نحوه صحیح استفاده از آن‌ها آگاه باشد.
 • نظافتچی منزل هنگام تمیز کردن خانه، باید به صحبت‌های صاحب خانه گوش دهد.

 

اپلیکیشن نظافت منزل خدمت از ما

یکی از سریع‌ترین راه‌های درخواست خدمات مربوط به تمیز کردن خانه، نصب اپلیکیشن نظافت منزل است. با نصب این اپلیکیشن، به راحتی و در عرض چند دقیقه می‌توانید درخواست نظافت خانه خود را با شرکت‌های خدمات نظافتی، به اشتراک بگذاریم و متخصص خانم یا آقای مدنظرتان را برگزینید.

 

نظافت منزل ساعتی چقدره

 

فضاهای که هنگام نظافت منزل  از دید شما پنهان می‌ماند:

 • نظافت ریموت کنترل
 • نظافت جاسوئیچی
 • نظافت پریز و دوشاخه‌ها
 • نظافت گوشی تلفن همراه و ثابت
 • نظافت جامسواکی
 • نظافت سطل‌های زباله
 • نظافت دستگیره سیفون
 • تمیز کردن دستگیره‌های در ورودی

 

همین حالا بهترین نظافتچی منزل را انتخاب کن!

حالا که با خدمات نظافت منزل فوری آشنا شدید، با اطمینان به اینکه در بازار آنلاین "خدمت از ما" نظافت، توسط نظافتچی منزل مورد اعتماد شرکت های خدماتی نظافتی ارائه می‌شود، می‌توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید. 

اگر هم در هر مرحله از ثبت درخواست خدمات نظافت خانه، نوع سرویس‌دهی نظافتچی منزل و همچنین قیمت نظافت منزل دچار مشکل شدید، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. نیروهای پشتیبانی ما در روزها و ساعات کاری در طول هفته آماده پاسخگویی به شما هستند. البته برای نظافت منزل و درخواست نیروی نظافت چی، در تمام ساعات و روزها می توانید اقدام کنید.

امتیاز دهید

4.44 امتیاز از 1811 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نظافت منزل

نظرات

همیاران سیمای آرامش
همیاران سیمای آرامش
3.6
630 خدمت موفق
نظافت منزل
حکیمه ماجدی

کیفیت کار خوب بود. کمی تاخیر داشتند که خودشون قبلش تلفنی گفتند بله کارشون خوب بود.

شرکت خدماتی ونظافتی طاهاسلامت آویژه
شرکت خدماتی ونظافتی طاهاسلامت آویژه
3.5
618 خدمت موفق
نظافت منزل
ماند مهرآرا

باسلام سرکار خانوم لطفی سروقت اومدن چشم و دل پاک اهل دین هستند کار نظافت را با ارامش و دقت کافی انجام دادند. در مجموع کاملا از عملکردشان رضایت است. باتشکر ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

مهدی رزاقی
مهدی رزاقی
4.6
293 خدمت موفق
نظافت منزل
اقای مهدی

سلام میخواستم از اقای رزاقی تشکر کنم ، بسیار منظم و مرتب و کاربلد. واقعا از همه چی راضی بودم. اصلا اتلاف وقت نداشتن و بسیار با وجدان و با اخلاق و بسیار تمیز هستند. با تشکر

در این شهرها می توانید سفارش نظافت منزل را ثبت کنید:

 • نظافت منزل تهران
 • نظافت منزل کرج
 • نظافت منزل اصفهان
 • نظافت منزل مشهد
 • نظافت منزل شیراز
 • نظافت منزل تبریز
 • نظافت منزل اهواز
 • نظافت منزل رباط کریم
 • نظافت منزل رشت
 • نظافت منزل لواسان
 • نظافت منزل همدان
 • نظافت منزل دماوند
 • نظافت منزل ساری
 • نظافت منزل کمال شهر
 • نظافت منزل ملارد
 • نظافت منزل وحیدیه
 • نظافت منزل کرمان
 • نظافت منزل اسلامشهر
 • نظافت منزل بومهن
 • نظافت منزل شاهین شهر
 • نظافت منزل قرچک
 • نظافت منزل پاکدشت
 • نظافت منزل قم
 • نظافت منزل پردیس
 • نظافت منزل ورامین
 • نظافت منزل نسیم شهر
 • نظافت منزل اندیشه
 • نظافت منزل شهر قدس
 • نظافت منزل شهر گلستان
 • نظافت منزل ری
 • نظافت منزل فردیس
 • نظافت منزل پرند
 • نظافت منزل محمدشهر
 • نظافت منزل هشتگرد
 • نظافت منزل شهریار
loading