نظافت منزل تبریز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین شرکت‌های خدماتی نظافتی تبریز را مشاهده کنید

دسترسی به 186 شرکت خدماتی نظافتی در تبریز

معرفی برترین شرکت‌های خدماتی نظافتی در تبریز

همیاران مونس ایرانیان

همیاران مونس ایرانیان

4.0 (از 39 نظر)
شرکت ثبت شده جواز کسب
220 خدمت موفق
شرکت ثبت شده جواز کسب

"اداری پروانه کسب معتبر از اتحادیه دارای مجوز صلاحیت کار از اداره کار و رفاه اجتماعی دارای شماره ثبت " " دارای مجوز فعالیت از سازمان بهزیستی دارای بیمه نامه مسئولیت مدنی برای پرسنل کادر آموزش دیده و دارای گواهی مهارتی سابقه فعالیت 20 ساله" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، مرزداران، رشدیه، میدان ائل گولی، یاغچیان، باغمیشه، گلشهر، ولیعصر جنوبی، زعفرانیه، خیابان

حضور سبز پردیس

حضور سبز پردیس

4.3 (از 25 نظر)
شرکت ثبت شده
122 خدمت موفق
شرکت ثبت شده

"با سلام شرکت خدماتی و پرستاری حضور سبز پردیس اماده اراٸه خدمات به شرح ذیل میباشد 1) مراقبت و نگه" "داری از سالمندان در منازل و بیمارستانها 2)مراقبت از کودکان و خردسالان عزیز در منازل توسط فارغ التحصیلان رشته علوم تربیتی و روانشناسی 3)پذیرایی از مراسمات رسمی و غیر رسمی 4)خدمتکار منازل و دفاتر 5)نگهبانی و سرایداری مجتمع ها و باغ ویلاها 6)نظافت منازل،راه پله ها،پارکینگ و ادارات دولتی و خصوصی 7)کارگر ساده 8)شستشوی مبلمان،خوشخواب،پرده،موکت و فرش در محل با دستگاه و مواد شوینده نانو 9)خدمات حمل و بسته بندی اثاث منزل و ادارات(درون شهری و بین شهری) 10)انجام ماساژهای درمانی و ریلکسی برای اقایان و بانوان 11)انجام ورزشهای فیزیوتراپی برای سالمندان و افرادی که عمل جراحی مفصلی انجام داده اند 12)تزریقات در محل، تعویض پوشاک سالمندان،سوند گزاری 13)درمان زخم بستر 14)تعمیر صفر تا صد مبلمان اعم از رنگکاری و روکوبی 15)دوخت کاور مبل با طرح های متنوع به دلخواه مشتری 16)سمپاشی منازل و اداره جات باغ و ویلاها" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، مرزداران، زعفرانیه، یاغچیان، رشدیه، ولیعصر جنوبی، تبریز، میدان ائل گولی، باغمیشه، گلشهر

بهنام سهیلی خسروشاهی

بهنام سهیلی خسروشاهی

4.2 (از 56 نظر)
114 خدمت موفق

"با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همشهریان عزیز بنده بهنام سهیلی از سال 94 در کار خدمات نظافت منازل و س" "اختمان راه پله و پارکینگ و... فعالیت دارم کارم رو به نحو احسن انجام میدم طوریکه نه تنها خودتان بلکه به دوست و آشنایانتون هم بنده حقیر رو معرفی میکنید خونه تک تک شما عزیزان رو مثل خونه خودم میدانم موفق و مؤید باشید." بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، مرزداران، باغمیشه، آبرسان، رسالت، شهرک پرواز، یاغچیان، زعفرانیه، رشدیه، دامپزشکی

سپیدآذین سبز

سپیدآذین سبز

4.1 (از 23 نظر)
شرکت ثبت شده جواز کسب
84 خدمت موفق
شرکت ثبت شده جواز کسب

"شرکت خدماتی سپید آذین سبز به مدیریت مهندس بلوکی؛با پروانه کسب و مجوزفعالیت آماده ارائه خدمات:✔پرستار" "ی از سالمند ؛بیمار؛کودک در منزل و بیمارستان به صورت ۲۴ ساعته و روزانه یا شبانه✔ نظافتی(نظافت منزل؛راه پله؛اماکن مسکونی؛تجاری،و.....)✔تامین نیروی آشپزی و آبدارچی و نگهبانی✔پذیرایی از مراسم ختم و عروسی و جشن شما همشهریان عزیز میباشد.✔❤?✔✔✔اعتماد شما اعتبار ماست.✔✔✔" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، باغمیشه، مرزداران، خیابان، رشدیه، یاغچیان، آبرسان، میدان ائل گولی، گلشهر، رسالت

آذر پویش آفتاب ثمین تبریز

آذر پویش آفتاب ثمین تبریز

4.2 (از 26 نظر)
جواز کسب
68 خدمت موفق
جواز کسب

"✔با سلام شرکت خدماتی و نظافتی((آذر پویش آفتاب ثمین تبریز)) ⚠ (((**دارای پروانه کسب معتبر از اتحاد" "یه**)))⚠ با کادر مجرب آقا وخانم خدمت شما همشهریان عزیز می باشد . آدرس : بلوار استاد شهریار پایین تر از شعبه 5 تامین اجتماعی خیابان گلکار 12 متری فتح شرکت خدماتی و نظافتی آذر پویش آفتاب ثمین تبریز ✔نظافت ساختمان ونظافت اولیه ساختمان آپارتمان وراه پله و پارکینگ (***قابل توجه می باشد نظافت راه پله با تی مخصوص می باشد***) ✔نظافت کلی و جزئی منزل و مغازه ها ✔ نظافت اداره جات وکلینیک ها ومجتمع ها ✔ارسال کارگر برای اسباب کشی ✔همراه بیمار و مراقبت از کودکان و سالمندان ✔ ارسال کادر خانم و اقا برای پذیرایی از مراسمات و جشن ها ✔رسوب زدایی سرویس بهداشتی وپارکینگ با مواد نانو ✔ با معرفی ۱۰ مشتری یک بار رایگان نظافت مهمان ما باشید. ✔آماده ارائه خدمات به تمام نقاط تبریز حتی شهر جدید سهندو اسکو و آذرشهر ✔ باسابقه کاری بیش از ۵ سال" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، ولیعصر، یاغچیان، آبرسان، باغمیشه، دامپزشکی، گلشهر، میدان ائل گولی، مرزداران، شهرک پرواز

شرکت آذرثقال مهر شمالغرب

شرکت آذرثقال مهر شمالغرب

4.7 (از 19 نظر)
شرکت ثبت شده
52 خدمت موفق
شرکت ثبت شده

"شرکت آماده خدمات نظافت داخل منازل و شرکت ها آپارتمان ها راه پله ها و پارکینگ و...مراقبت از سالمند د" "ر منزل و بیمارستان با کادر آقا و خانم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، مرزداران، زعفرانیه، رشدیه، یاغچیان، گلشهر، آبرسان، تبریز، شهناز-شریعتی جنوبی، میدان ائل گولی

شرکت نودیدنانوسهند

شرکت نودیدنانوسهند

4.6 (از 15 نظر)
شرکت ثبت شده جواز کسب
50 خدمت موفق
شرکت ثبت شده جواز کسب

"شرکت نودیدنانوسهند با بیش از ده سال سابقه درخشان و دارای شماره ثبت سی و چهار هفت صد و شصت و چهار و ب" "ا پروانه کسب و مجوز فعالیت از سازمانهای مربوطه در تامین نیروی انسانی جهت انجام امورات نگهداری از سالمند و کودک در منزل و نظافت منازل و راه پله و محل کار با بهترین نیروهای آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز می باشد" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، یاغچیان، میدان ائل گولی، مرزداران، باغمیشه، ولیعصر، رشدیه، آبرسان، تبریز، خیابان

نانو گستر سفیر سلامت

نانو گستر سفیر سلامت

4.2 (از 16 نظر)
شرکت ثبت شده جواز کسب
36 خدمت موفق
شرکت ثبت شده جواز کسب

"با سلام شرکت خدماتی و نظافتی((نانو گستر سفیر سلامت تبریز)) با شماره ثبت وشناسه ملی⚠ (((**دارای پروان" "ه کسب معتبر از اتحادیه**)))⚠ با کادر مجرب آقا وخانم خدمت شما همشهریان عزیز می باشد ✔ با تشکر نجفیان آدرس : بلوار استاد شهریار بالاتر از شعبه 5 تامین اجتماعی خیابان گلکار 12 متری صفا شرکت خدماتی و نظافتی نانو گستر سفیر سلامت تبریز ✔نظافت ساختمان ونظافت اولیه ساختمان آپارتمان وراه پله و پارکینگ ✔نظافت کلی و جزئی منزل و مغازه ها ✔ نظافت اداره جات وکلینیک ها ومجتمع ها ✔ارسال کارگر برای اسباب کشی ✔همراه بیمار و مراقبت از کودکان و سالمندان ✔ ارسال کادر خانم و اقا برای پذیرایی از مراسمات و جشن ها✔ با معرفی 10 مشتری یک بار رایگان نظافت مهمان ما باشید. ✔آماده ارائه خدمات به تمام نقاط تبریز حتی ✔ (((ما زندگی را برای شما آسان خواهیم کرد )))" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، یاغچیان، باغمیشه، میدان ائل گولی، مرزداران، خیابان، گلشهر، رشدیه، آبرسان، رسالت

آلتین ایپک آراز

آلتین ایپک آراز

4.3 (از 16 نظر)
شرکت ثبت شده
29 خدمت موفق
شرکت ثبت شده

"ما در شرکت خدماتی سیل سوپور با سابقه 5ساله در زمینه نظافت و خدمات فعالیت داریم. تمامی نیروهای خدماتی" " آقا و خانم با تجربه و مورد تایید شرکت هستن. در ضمن تمامی تعرفه های ما از طرف اتحادیه شرکت های خدماتی تعیین شده.شرکت ما علاوه بر اینکه بصورت تضمینی کار میکنه، اگر از کارتون ناراضی بودین اجرت عودت داده میشه.برای اینکه خیالتون راحت باشه که همیشه کنار شما هستیم میتونید اشتراک تهیه کرده با یک تماس در کمترین زمان از خدماتمون بهره مند بشین.با معرفی ما به 10نفر از اشناهاتون هم تخفیف 25تا 50 درصدی هم بهتون تعلق میگیره.دیگه چی بهتر از این?" بیشتر

مناطق تحت پوشش: ولیعصر، باغمیشه، میدان ائل گولی، خیابان، یاغچیان، دامپزشکی، رشدیه، گلشهر، آبرسان، زعفرانیه

بهترین شرکت خدماتی نظافت منزل تبریز

نیاز به خدمات نظافت منزل تبریز تا زمانی که چهاردیواری‌ای در این شهر وجود دارد، از بین نمی‌رود! یک شرکت خدماتی نظافتی تبریز در سناریوهای مختلفی می‌تواند به شما کمک کند، از تمیز کردن منزل و مشاعات آن گرفته تا انواع مرتب‌کاری و نظافت شرکت.

برای دسترسی به شماره تلفن شرکت های خدماتی تبریز به همراه سوابق کاری و همچنین تجربه مشتریان پیشین آنها، می‌توانید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید. علاوه بر بررسی مجموعه‌های نظافت منزل تبریز، می‌توانید هزینه خدمات را هم به رایگان از آنها استعلام کنید، و نهایتا یکی را استخدام کنید.

سوالی درباره این نوع از  خدمات منزل دارید؟ در ادامه به آنها پاسخ داده‌ایم.

 

نظافت منزل تبریز

 

خدمات نظافت منزل تبریز

از بین لیست شرکت های خدماتی تبریز فعال در «خدمت از ما» هرکدام را که انتخاب کنید، می‌توانید انتظار دریافت چنین خدماتی را داشته باشید:

 

نظافت کامل منزل در تبریز

به عنوان محبوب‌ترین سرویس هر شرکت خدماتی نظافتی، این سرویس کامل‌ترین هم است. اصولا هر سطحی که در منزل شما وجود دارد، با استفاده از این خدمات کاملا تمیز خواهد شد.

غبارروبی، جارو کردن فرش‌ها، روفرشی‌ها و مبلمان در همه اتاق‌ها، تمیز کردن کف و دیوارها، ضدعفونی کردن و شست‌وشوی کامل سرویس بهداشتی (توالت، دوش، وان، سینک و آینه)، پاک کردن پنجره‌ها، گردگیری تابلوها و ... همه در فرآیند نظافت منزل تبریز قرار می‌گیرد.

این خدمات که هم توسط نظافتچی خانم در تبریز ارائه می‌شود و هم نظافتچی آقا، در زمان‌های اسباب‌کشی و پیش از ورود به خانه جدید نیز بی‌نهایت کار شما را سبک می‌کند.

 

نظافت مشاعات، راه‌پله و پارکینگ

در آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، نظافت این بخش‌های مشترک و پرترافیک هم به سرویس‌های حرفه‌ای یک شرکت خدماتی نظافتی تبریز احتیاج دارد. برای ساده شدن کار مدیران مجتمع و ساکنان هر واحد، می‌توان یک قرارداد دوره‌‌ای را با یک شرکت خدماتی تبریز که موردتایید اعضاست، تنظیم کرد.

به این ترتیب، هر چند هفته یکبار، ماهی یکبار یا ... یک نیروی تخصصی با تجهیزات کامل، معرفی نامه و فاکتور معتبر از شرکت به آدرس اعلام‌شده اعزام می‌شود.

 

نظافت محل کار توسط شرکت خدماتی تبریز

نظافت شرکت‌ها، ادارات و سازمان‌ها هم کم‌وبیش روندی مشابه با نظافت منزل تبریز و سرویس قبل دارد؛ اما باید مطمئن شوید که نظافتچی اعزامی حساسیت‌ها و ظرافت‌های اینکار را به خوبی درک می‌کند.

مثلا، بیشتر شرکت‌ها در روزهای فعالیت و زمانی که نیروها مشغول کار هستند از نیروهای شرکت خدماتی نظافتی تبریز کمک می‌گیرند؛ چون در ساعات دیگر، کسی در محل حاضر نیست.

در این حالت باید مطمئن شوید که نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم در تبریز قابلیت این را دارد که بدون ایجاد کوچکترین مزاحمت برای کارمندان، کار خود را به بهترین شکل انجام دهد. او همچنین باید نکات و ریزه‌کاری‌های نظافت لوازم و تجهیزات اداری به ویژه مانیتورها، صفحه‌کلیدها، پرینترها و ... را بداند.

 

سایر خدمات

وقتی لیست شرکت های خدماتیدر شهر تبریز را بررسی می‌کنید، خواهید دید که برخی مجموعه‌های سرویس‌های دیگری را هم به متقاضیان ارائه می‌کنند؛ از جمله جابه‌جایی اثاثیه، پذیرایی از مهمان‌ها و نگهداری از سالمند.

اگر مایل به دریافت این خدمات بودید، حتما در مرحله سفارش آن را با نظافتچی منزل تبریز در میان بگذارید تا نیروی مناسب از طرف "خدمت از ما" برای شما اعزام شود.

 

شرکت خدماتی نظافتی تبریز

 

(دسترسی به خدمات " نظافت منزل کرج" ، " شرکت خدماتی نظافتی اصفهان" و " شرکت خدماتی شیراز" با بازار آنلاین "خدمت از ما )

 

قیمت نظافت منزل در تبریز

مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نظافت منزل در تبریز و همچنین ادارات و شرکت‌ها عبارت‌اند از:

 • ساعات کار: اصولا نرخ این خدمات به صورت ساعتی اعلام می‌شود؛ و هر شرکت برنامه‌های پیشنهادی خود را دارد: مثلا پلن 3 یا 4 ساعته.
 • میزان اضافه‌کاری: اگر کار نیروی نظافت منزل تبریز در زمانی که مشخص شده به پایان نرسد، مابقی زمان اضافه‌کاری در نظر گرفته شده و نرخ خود را خواهد داشت.
 • خدمات مدنظر: خدمات خاصی که بالاتر به آنها اشاره کردیم به کنار، خود سرویس‌های نظافتی هم ممکن است نرخ خود را داشته باشند. مثلا یک شرکت خدماتی نظافتی تبریز ممکن است قیمت متفاوتی برای هرساعت نظافت منزل و مشاعات داشته باشد. سرویس‌های تمیزکاری عمیق هم موجود است که می‌توانید آن را نوعی خانه‌تکانی حساب کنید.
 • تعداد کارگر: مشخصا هرچه به نظافتچی‌های بیشتری احتیاج داشته باشید، قیمت نظافت منزل در تبریز هم افزایش خواهد داشت.
 • نظافتچی خانم یا آقا: بد نیست بدانید که بعضا ممکن است شرکتی نرخ متفاوتی را برای کارگر نظافت آقا و کارگر خانم برای نظافت منزل تبریز اعلام کند.

 

تخمین هزینه نظافت منزل تبریز

عوامل موثر بر هزینه و سیاست‌های قیمت‌گذاری متفاوت‌اند. برای تخمین هزینه اما احتیاجی نیست با شماره تلفن شرکت های خدماتی تبریز تماس بگیرید، تا ببینید هرکدام چه نرخی دارند.

با ثبت رایگان درخواست در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» می‌توانید از چند مجموعه حدود هزینه را استعلام، و آنها را با هم مقایسه کنید. تنها باید سفارش‌تان را با جزئیات لازم ثبت کنید؛ بدون اینکه لازم باشد حتی با شرکتی قرارداد ببنید.

پیشنهاد می‌کنیم خودتان را به مقایسه قیمت نظافت منزل در تبریز محدود نکنید، و حتما پیش از استخدام به پروفایل کاری هر مجموعه سر بزنید، و سوابق و مجوزهای آنها را چک کنید. همچنین، نظرات مشتری‌های پیشین آنها را بخوانید تا مطمئن باشید چیزی کمتر از خدمات حرفه‌ای انتظارتان را نمی‌کشد.

 

نظافتچی خانم در تبریز

 

(دسترسی سریع به "شرکت نظافتی مشهد" و "لیست شرکت‌های خدماتی اهواز" به آسان ترین روش)

 

نظافتچی خانم در تبریز

با وجود پایش دقیق نیروها توسط هر شرکت خدماتی نظافتی تبریز (و البته پایش این شرکت‌ها توسط «خدمت از ما» و کاربران‌اش) همچنان برخی افراد، به دلایل گوناگون، بیشتر سراغ کارگر خانم برای نظافت منزل تبریز می‌روند.

این حق شماست که تصمیم بگیرید چه کسی وارد خانه/محل کار شما شود و آن را نظافت کند. به همین منظور، در همان مراحل ابتدایی ثبت درخواست نظافت منزل تبریز می‌توانید مشخص کنید که به نظافتچی خانم احتیاج دارید یا نظافتچی آقا.


 

دسترسی به لیست شرکت های خدماتی تبریز

این سرویس‌ها در عین داشتن هزینه معقول و نتیجه حرفه‌ای، به شدت باعث صرفه‌جویی در زمان هم می‌شوند. پس شاید زمان آن باشد دیگر سعی نکنید همه کارها را به تنهایی انجام دهید

استعلام رایگان قیمت نظافت منزل در تبریز از چند شرکت و مقایسه‌شان، بررسی سوابق حرفه‌ای و تجربه مشتریان، دسترسی آسان به شماره تلفن شرکت‌ها و دریافت خدمات طبق برنامه زمانی شما نیز از سایر مزایای این خدمات است.

با توجه به پوشش سراسری شهر توسط مجموعه‌های فعال در بازار آنلاین خدمات «خدمت از ما»، که تعدادشان تا این لحظه به 120 می‌رسد، همیشه می‌توانید چند شرکت خدماتی نظافتی تبریز را نزدیک به محل زندگی‌تان پیدا کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

پاک کاران باراد
پاک کاران باراد
5.0 (از 343 نظر)
1127 خدمت موفق
نظافت منزل
سید علیرضا امین تبار

تجربه عالی، تیم حرفه ای، خدمات مارو جناب محمد علی صدارتی انجام دادن که بی نظیر بودن، هم از نظر نظافت و وسواس هم تمیزی، با توجه به اینکه کارها‌ زیاد بود، هم دستش خیلی تند بود هم خیلی تمیز و بدون نقص کار میکرد، ممنونم واقعا

اقلیم صلح لادیز
اقلیم صلح لادیز
5.0 (از 107 نظر)
271 خدمت موفق
نظافت منزل
مرضیه رزمجو

بسیار عالی ...منظم.....دقیقا به کارش وارد بود خیلی بهتر بود از چیزی که فکر میکردم ..تشکر از زحماتشون .همچنین از خدمت از ما

علی مجیدی
علی مجیدی
5.0 (از 25 نظر)
28 خدمت موفق
نظافت منزل
حسن مظفری

بسیار بسیار کاربلد خوش قول باادب باخلاق حرفه ایی تا حالا همچین نیرویی ندیده بودم با تشکر از مجموعه خوب خدمت ازما

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نظافت منزل، سایر خدمات فعال در تبریز را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تبریز

4.0 امتیاز از 840 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نظافت منزل تبریز

 • نظافت منزل تبریز
 • نظافت خانه تبریز
 • قیمت نظافت منزل تبریز
 • هزینه نظافت منزل تبریز
 • نظافتچی منزل تبریز
 • نظافتچی خانم تبریز
 • نظافتچی آقا تبریز
 • تعرفه نظافت منزل تبریز
 • کارگر نظافت منزل تبریز
 • نظافت منزل توسط خانم تبریز
 • نظافت منزل توسط خانم جوان تبریز
 • نظافت منزل فوری تبریز
 • نظافت منزل در تبریز
 • نظافت تبریز
 • هزینه نظافت تبریز
 • قیمت نظافت تبریز
 • شرکت نظافتی تبریز
 • کارگر خانم برای نظافت منزل تبریز
 • شرکت خدماتی نظافتی تبریز