نظافت منزل تبریز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین شرکت‌های خدماتی نظافتی تبریز را مشاهده کنید.

دسترسی به 150 شرکت خدماتی نظافتی در تبریز

معرفی برترین شرکت‌های خدماتی نظافتی در تبریز

نظافت منزل تبریز

بهترین شرکت خدماتی نظافت منزل تبریز

نیاز به خدمات نظافت منزل تبریز تا زمانی که چهاردیواری‌ای در این شهر وجود دارد، از بین نمی‌رود! یک شرکت خدماتی نظافتی تبریز در سناریوهای مختلفی می‌تواند به شما کمک کند، از تمیز کردن منزل و مشاعات آن گرفته تا انواع مرتب‌کاری و نظافت شرکت.

برای دسترسی به شماره تلفن شرکت های خدماتی تبریز به همراه سوابق کاری و همچنین تجربه مشتریان پیشین آنها، می‌توانید درخواست خود را در «خدمت از ما» ثبت کنید. علاوه بر بررسی مجموعه‌های نظافت منزل تبریز، می‌توانید هزینه خدمات را هم به رایگان از آنها استعلام کنید، و نهایتا یکی را استخدام کنید.

سوالی درباره این نوع از  خدمات منزل دارید؟ در ادامه به آنها پاسخ داده‌ایم.

 

نظافت منزل تبریز

 

خدمات نظافت منزل تبریز

از بین لیست شرکت های خدماتی تبریز فعال در «خدمت از ما» هرکدام را که انتخاب کنید، می‌توانید انتظار دریافت چنین خدماتی را داشته باشید:

 

نظافت کامل منزل در تبریز

به عنوان محبوب‌ترین سرویس هر شرکت خدماتی نظافتی، این سرویس کامل‌ترین هم است. اصولا هر سطحی که در منزل شما وجود دارد، با استفاده از این خدمات کاملا تمیز خواهد شد.

غبارروبی، جارو کردن فرش‌ها، روفرشی‌ها و مبلمان در همه اتاق‌ها، تمیز کردن کف و دیوارها، ضدعفونی کردن و شست‌وشوی کامل سرویس بهداشتی (توالت، دوش، وان، سینک و آینه)، پاک کردن پنجره‌ها، گردگیری تابلوها و ... همه در فرآیند نظافت منزل تبریز قرار می‌گیرد.

این خدمات که هم توسط نظافتچی خانم در تبریز ارائه می‌شود و هم نظافتچی آقا، در زمان‌های اسباب‌کشی و پیش از ورود به خانه جدید نیز بی‌نهایت کار شما را سبک می‌کند.

 

نظافت مشاعات، راه‌پله و پارکینگ

در آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، نظافت این بخش‌های مشترک و پرترافیک هم به سرویس‌های حرفه‌ای یک شرکت خدماتی نظافتی تبریز احتیاج دارد. برای ساده شدن کار مدیران مجتمع و ساکنان هر واحد، می‌توان یک قرارداد دوره‌‌ای را با یک شرکت خدماتی تبریز که موردتایید اعضاست، تنظیم کرد.

به این ترتیب، هر چند هفته یکبار، ماهی یکبار یا ... یک نیروی تخصصی با تجهیزات کامل، معرفی نامه و فاکتور معتبر از شرکت به آدرس اعلام‌شده اعزام می‌شود.

 

نظافت محل کار توسط شرکت خدماتی تبریز

نظافت شرکت‌ها، ادارات و سازمان‌ها هم کم‌وبیش روندی مشابه با نظافت منزل تبریز و سرویس قبل دارد؛ اما باید مطمئن شوید که نظافتچی اعزامی حساسیت‌ها و ظرافت‌های اینکار را به خوبی درک می‌کند.

مثلا، بیشتر شرکت‌ها در روزهای فعالیت و زمانی که نیروها مشغول کار هستند از نیروهای شرکت خدماتی نظافتی تبریز کمک می‌گیرند؛ چون در ساعات دیگر، کسی در محل حاضر نیست.

در این حالت باید مطمئن شوید که نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم در تبریز قابلیت این را دارد که بدون ایجاد کوچکترین مزاحمت برای کارمندان، کار خود را به بهترین شکل انجام دهد. او همچنین باید نکات و ریزه‌کاری‌های نظافت لوازم و تجهیزات اداری به ویژه مانیتورها، صفحه‌کلیدها، پرینترها و ... را بداند.

 

سایر خدمات

وقتی لیست شرکت های خدماتیدر شهر تبریز را بررسی می‌کنید، خواهید دید که برخی مجموعه‌های سرویس‌های دیگری را هم به متقاضیان ارائه می‌کنند؛ از جمله جابه‌جایی اثاثیه، پذیرایی از مهمان‌ها و نگهداری از سالمند.

اگر مایل به دریافت این خدمات بودید، حتما در مرحله سفارش آن را با نظافتچی منزل تبریز در میان بگذارید تا نیروی مناسب از طرف "خدمت از ما" برای شما اعزام شود.

 

شرکت خدماتی نظافتی تبریز

 

(دسترسی به خدمات " نظافت منزل کرج" ، " شرکت خدماتی نظافتی اصفهان" و " شرکت خدماتی شیراز" با بازار آنلاین "خدمت از ما )

 

قیمت نظافت منزل در تبریز

مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نظافت منزل در تبریز و همچنین ادارات و شرکت‌ها عبارت‌اند از:

 • ساعات کار: اصولا نرخ این خدمات به صورت ساعتی اعلام می‌شود؛ و هر شرکت برنامه‌های پیشنهادی خود را دارد: مثلا پلن 3 یا 4 ساعته.
 • میزان اضافه‌کاری: اگر کار نیروی نظافت منزل تبریز در زمانی که مشخص شده به پایان نرسد، مابقی زمان اضافه‌کاری در نظر گرفته شده و نرخ خود را خواهد داشت.
 • خدمات مدنظر: خدمات خاصی که بالاتر به آنها اشاره کردیم به کنار، خود سرویس‌های نظافتی هم ممکن است نرخ خود را داشته باشند. مثلا یک شرکت خدماتی نظافتی تبریز ممکن است قیمت متفاوتی برای هرساعت نظافت منزل و مشاعات داشته باشد. سرویس‌های تمیزکاری عمیق هم موجود است که می‌توانید آن را نوعی خانه‌تکانی حساب کنید.
 • تعداد کارگر: مشخصا هرچه به نظافتچی‌های بیشتری احتیاج داشته باشید، قیمت نظافت منزل در تبریز هم افزایش خواهد داشت.
 • نظافتچی خانم یا آقا: بد نیست بدانید که بعضا ممکن است شرکتی نرخ متفاوتی را برای کارگر نظافت آقا و کارگر خانم برای نظافت منزل تبریز اعلام کند.

 

تخمین هزینه نظافت منزل تبریز

عوامل موثر بر هزینه و سیاست‌های قیمت‌گذاری متفاوت‌اند. برای تخمین هزینه اما احتیاجی نیست با شماره تلفن شرکت های خدماتی تبریز تماس بگیرید، تا ببینید هرکدام چه نرخی دارند.

با ثبت رایگان درخواست در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» می‌توانید از چند مجموعه حدود هزینه را استعلام، و آنها را با هم مقایسه کنید. تنها باید سفارش‌تان را با جزئیات لازم ثبت کنید؛ بدون اینکه لازم باشد حتی با شرکتی قرارداد ببنید.

پیشنهاد می‌کنیم خودتان را به مقایسه قیمت نظافت منزل در تبریز محدود نکنید، و حتما پیش از استخدام به پروفایل کاری هر مجموعه سر بزنید، و سوابق و مجوزهای آنها را چک کنید. همچنین، نظرات مشتری‌های پیشین آنها را بخوانید تا مطمئن باشید چیزی کمتر از خدمات حرفه‌ای انتظارتان را نمی‌کشد.

 

نظافتچی خانم در تبریز

 

(دسترسی سریع به "شرکت نظافتی مشهد" و "لیست شرکت‌های خدماتی اهواز" به آسان ترین روش)

 

نظافتچی خانم در تبریز

با وجود پایش دقیق نیروها توسط هر شرکت خدماتی نظافتی تبریز (و البته پایش این شرکت‌ها توسط «خدمت از ما» و کاربران‌اش) همچنان برخی افراد، به دلایل گوناگون، بیشتر سراغ کارگر خانم برای نظافت منزل تبریز می‌روند.

این حق شماست که تصمیم بگیرید چه کسی وارد خانه/محل کار شما شود و آن را نظافت کند. به همین منظور، در همان مراحل ابتدایی ثبت درخواست نظافت منزل تبریز می‌توانید مشخص کنید که به نظافتچی خانم احتیاج دارید یا نظافتچی آقا.


 

دسترسی به لیست شرکت های خدماتی تبریز

این سرویس‌ها در عین داشتن هزینه معقول و نتیجه حرفه‌ای، به شدت باعث صرفه‌جویی در زمان هم می‌شوند. پس شاید زمان آن باشد دیگر سعی نکنید همه کارها را به تنهایی انجام دهید

استعلام رایگان قیمت نظافت منزل در تبریز از چند شرکت و مقایسه‌شان، بررسی سوابق حرفه‌ای و تجربه مشتریان، دسترسی آسان به شماره تلفن شرکت‌ها و دریافت خدمات طبق برنامه زمانی شما نیز از سایر مزایای این خدمات است.

با توجه به پوشش سراسری شهر توسط مجموعه‌های فعال در بازار آنلاین خدمات «خدمت از ما»، که تعدادشان تا این لحظه به 120 می‌رسد، همیشه می‌توانید چند شرکت خدماتی نظافتی تبریز را نزدیک به محل زندگی‌تان پیدا کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

شرکت خدماتی نظافتی کارگران فعال فاخر آذربایجان
شرکت خدماتی نظافتی کارگران فعال فاخر آذربایجان
4.2
19 خدمت موفق
نظافت منزل
احمدرضا کوچه مشگی

خیلی باسلیقه بودند و کلیه کارها رو در ساعت مقرر تموم کردند. خیلی راضی هستم

بهنام سهیلی خسروشاهی
بهنام سهیلی خسروشاهی
4.0
84 خدمت موفق
نظافت منزل
مهدي اشرفي

کیفیت کار خوب بود ولی قیمت توافق شده تلفنی ، رعایت نشد .

شرکت خدماتی نظافتی کارگران فعال فاخر آذربایجان
شرکت خدماتی نظافتی کارگران فعال فاخر آذربایجان
4.2
19 خدمت موفق
نظافت منزل
Shirin Tabrizi

ما از هر نظر راضی بودیم، دونفر نیرو فرستاده بودن، آقای سجاد فلاح و خانم ملیحه فلاح بودن، از هر نظر عالی بودن...به امید خدا حتما دوباره همکاری خواهیم داشت باهاشون

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نظافت منزل، سایر خدمات فعال در تبریز را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تبریز
امتیاز دهید

4.81 امتیاز از 1087 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نظافت منزل تبریز

 • نظافت منزل تبریز
 • نظافت خانه تبریز
 • قیمت نظافت منزل تبریز
 • هزینه نظافت منزل تبریز
 • نظافتچی منزل تبریز
 • شرکت خدماتی نظافتی تبریز
 • نظافتچی خانم تبریز
 • نظافتچی آقا تبریز
 • تعرفه نظافت منزل تبریز
 • کارگر نظافت منزل تبریز
 • نظافت منزل توسط خانم تبریز
 • نظافت منزل توسط خانم جوان تبریز
 • نظافت منزل فوری تبریز
 • نظافت منزل در تبریز
 • نظافت تبریز
 • هزینه نظافت تبریز
 • قیمت نظافت تبریز
 • شرکت نظافتی تبریز
 • کارگر خانم برای نظافت منزل تبریز

در این شهرها می توانید سفارش نظافت منزل را ثبت کنید:

شهرهای فعال در نظافت منزل
loading