شما در کدام شهر به قالیشویی نیاز دارید؟

قالیشویی را به متخصصش بسپار

قالیشویی این روزها طرفدار زیادی پیدا کرده است و اکثر صاحبخانه ها برای دریافت خدمات قالیشویی سعی دارند بهترین قالیشویی را پیدا کنند. همچنین می‌توان گفت به دلیل همه‌گیر شدن خدمات قالیشویی آنلاین، پیدا کردن یک قالیشویی خوب با مناسب‌ترین قیمت قالیشویی کار سختی شده است. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت خدمات قالیشویی آنلاین سعی کنید همه دقت خود را خرج دهید.

اکنون شما به راحتی می‌توانید کلیه خدمات قالیشویی را به صورت آنلاین سفارش دهید. به این صورت که روی دکمه ثبت سفارش خدمات قالیشویی کلیک کنید و بعد به سوالات شفاف و کوتاه پاسخ بدهید تا برای ارائه خدمات قالیشویی دست به کار شویم. در ضمن در حین ثبت سفارش خدمات قالیشویی آنلاین شما می‌توانید به طور رایگان تمامی قیمت قالیشویی که سرویسکاران پیشنهاد می‌دهند را مشاهده و با هم مقایسه کنید تا بهترین تصمیم خود را بگیرید.

 

قالیشویی

 

 

قیمت قالیشویی در "خدمت از ما" چقدر است ؟

قیمت قالیشویی آنلاین چقدر است؟ چه فاکتورهایی روی هزینه قالیشویی تاثیر می‌گذارد؟ نرخ قالیشویی با دستگاه و قالیشویی در منزل چقدر است؟ این‌ها رایج‌ترین سوالات مشتریان خدمات قالیشویی آنلاین است. حال قبل از اینکه به عوامل تاثیر گذار بر قیمت قالیشویی بپردازیم؛ باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای ارائه خدمات قالیشویی و قیمت‌هایی یک سرویسکار پیشنهاد می‌کند بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی (نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸) و کاملا شفاف است. به این دلیل می‌گوییم نرخ قالیشویی شفاف است زیرا، شما در روند ثبت سفارش خدمات قالیشویی آنلاین قیمت و هزینه پیشنهادی هر یک از سرویسکاران را می‌توانید یک‌جا مشاهده و با هم مقایسه کنید.


 

چه فاکتورهایی روی قیمت قالیشویی آنلاین تاثیر می‌گذارند

اتحادیه‌ صنف قالیشویی از سال ۱۳۵۱ در ایران تشکیل شده و تاکنون این اتحادیه در تعیین قیمت قالیشویی تاثیرگذار بوده است. حال عواملی که از سوی نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸ در نظر گرفته شده است و روی قیمت قالیشویی اثر دارد؛ شامل موارد زیر است.

 

اولین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98 : ابعاد فرش

ابعاد فرش یکی از اصلی‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی است. قیمت شستن قالی 9 متری با 16متری کاملا متفاوت است و اکثر سرویسکاران برای قالیشویی ابتدا ابعاد قالی را می‌پرسند.

 

دومین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98: نحوه شستشوی فرش

یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی نحوه‌ی شستشو است. امروزه خدمات قالیشویی به سه نوع دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک انجام می‌شود.

 

سومین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98: مکان شستشوی فرش

سومین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی، مکان شستشو است. رایج‌ترین مکان برای قالی شویی یا همان شستشوی فرش کارخانه قالیشویی است. که مواری هم پیش می‌آید که در منزل انجام می‌شود. به این صورت که به دستگاه یخارشویی، قسمت‌هایی از فرش و یا کل فرش را تمیز می‌کنند.

 

چهارمین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرح اتحادیه قالیشویی 98: کیفیت مواد شوینده قالی

در روند قالیشویی، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی نوع محلول و شوینده است که متناسب با نوع فرش استفاده میشود. در واقع قیمت و کیفیت این شوینده‌ها باهم تفاوت دارند و همین موضوع سبب می‌شود که مواد شوینده‌ی استفاده شده در فرآیند قالیشویی یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی محسوب شوند.


 

چه خدماتی در قالیشویی ارائه می‌شود؟

 •  شستشوی انواع فرش دستبافت، اعلا، گل ابریشم با شامپو‌های متناسب با هر نوع فرش در کارخانه قالیشویی و یا در منزل.
 • شستشوی انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی با پیشرفته ترین دستگاه‌ها در کارخانه قالیشویی و یا در منزل.
 •  شستشو بدون چروک و بدون شکستگی فرش و آبگیری کامل بعداز شستشو.
 •  شستشوی انواع موکت، پتو، پشتی، ملافه، پرده، موکت و مبلمان با دستگاه فرش شویی و ... .
 • خشکشویی فرش (در صورتی که فرش نیاز به شستشوی کامل نداشته باشد)
 •  رنگبرداري (براي فرشي كه قبل از شستشو و از قبل رنگ دارد)
 •  لكه برداري ( لكه هايي كه با شستشوی عادی پاك نمي‌شوند)
 •  موگيري (گرفتن پرزهاي بعد شستشوي فرش با دستگاه مخصوص)

 

خدمات قالیشویی

 

قالیشویی آنلاین یعنی چه؟

قالی شویی و شستن فرش و مبل از قدیم توسط خانواده‌ها انجام می‌شد، اما با آپارتمانی شدن اکثر خانه‌ها، چند سالی است که سبک شستشوی فرش‌ها تغییر یافته است. که دلیل اصلی آن هم نداشتن مکان مناسب برای قالیشویی است. بنابراین مراکز قالیشویی دایر شدند تا رفاه شما را جهت پاگیزگی فراهم آورند. حال قالیشویی آنلاین هم به همین معنی است. یعنی اینکه شما به محض درخواست خدمات قالیشویی آنلاین، سرویسکار به منزل شما اعزام می‌شود. خدمات قالیشویی را یا در منزل (شستشوی با دستگاه های پیشرفته بدون جا به جای فرش ) و یا در کارخانه قالیشویی ارائه می‌دهند.


 

رزرو قالیشویی آنلاین به چه صورت هست؟

برای رزرو قالیشویی آنلاین (رزرو قالیشویی در منزل و یا قالیشویی در کارخانه به صورت آنلاین)،‌ می‌توانید روی لینک ثبت سفارش قالیشویی آنلاین کلیک کنید تا به صفحه اصلی برای رزرو منتقل شوید. در فرم ثبت سفارش قالیشویی آنلاین اطلاعات خود شامل نام، نوع درخواست، تاریخ، آدرس و تلفن را ثبت کنید. نکته جالب در اینجاست که شما در طی روند درخواست قالیشویی آنلاین نیازی نیست که هزینه‌ای پرداخت کنید. ویژگی بارز این روش سفارش، این است که می‌توانید از لیست قالیشویان معرفی شده، قالیشویی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد سفارش نهایی را انجام دهید.


 

"خدمت از ما" کدام متخصص را برای خدمات قالیشویی برای شما می‌فرستد؟

به محض درخواست شما مشتری گرامی برای دریافت "خدمات قالیشویی" از طریق فرم سفارش ما مجرب‌ترین نیروهای قالیشویی را به شما معرفی می‌کنیم که هریک از آن‌ها مطابق با خواسته شما قیمتی را برای ارائه خدمات قالیشویی پیشنهاد می‌دهد. تمامی این سرویسکاران با آشنایی از جدیدترین دستگاه قالیشویی چه برای شستشوی فرش در منزل و چه در کارخانه قالیشویی و همچنین با مهارت بالای خود، کار قالیشویی را بدون نقص انجام می‌دهند.


 

چرا "خدمت از ما" را برای قالیشویی انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات قالیشویی آنلاین را درخواست داده اند، مطلع شدیم که دلایل اصلی رضایتشان از خدمات قالیشویی، شفافیت در قیمت قالیشویی، منصف بودن سرویسکار و مشخص بودن روند کار اجرایی خدمات قالیشویی است. حال اگر شما هم می‌خواهید با مناسب‌ترین هزینه قالیشویی این خدمات را دریافت کنید ما را برگزینید. پس همین حالا از طریق ثبت سفارش خدمات قالیشویی و ارسال چند اطلاعات کوتاه از خودتان، خدمات قالیشویی را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه سرویسکاری، در چه زمان و مکانی برای شما اعزام شود. 


 

امتیازات "خدمت از ما" برای شما

 

کیفیت ارائه خدمات قالیشویی

دانش تخصـصی و مهارت بالا در حوزه قالیشویی (carpet wash) مکانیزه، اسـتفاده از مواد شـوینده با کیفیت و مناسب با نوع فرش و بهره گیری از تجهـیزات و دسـتگاه‌های شستشوی مـدرن و پیـشرفته و از همه مهم‌تر تجربه بالای متخصصین ما، باعث شده است خیال شما از بابت کیفیت بالای خدمات قالیشویی ارائه شده راحت شود.


 

ارائه انواع خدمات شستشوی فرش

علاوه بر ارائه خدمات قالیشویی  (cleaning-carpet) (شستشوی فرش ابریشم، شستشوی فرش دستباف، شستشوی فرش ماشینی و ...) خدمات دیگری از جمله شستشوی مبلمان، شستشوی موکت، خشکشویی البسه، شستشوی پرده و ... در کل روزهای هفته آماده ارائه شدن هستند.


 

شفافیت در قیمت قالیشویی

پس از سـال‌ها فعالیت، به این نتیجه رسیده‌ایم که هیچ چیز مثل شفافیت نمی‌تواند مشـتریان را راضی نـگه دارد. در این زمیـنه به شـما اطمینان می‌دهـیم همه قیمت قالیشویی ها که سرویسکاران پیشنهاد می‌دهند در نهایت انصاف و مورد توافق اتحادیه است.

 

قالیشویی آنلاین

 

قالیشویی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • قالیشویی که مجوز دارد.
 • قالیشویی که در دسترس باشد.
 • قالیشویی که در ارائه خدمات صادق و قابل اطمینان باشد.
 • قالیشویی که برای هر نوع قالی اعم از ابریشم، دستباف و ... از دستگاه‌های مکانیزه و استاندارد به خودش استفاده کند.
 • قالیشویی که در زمان مشخص به خود، قالی ها را حمل و نقل کند.
 • قالیشویی که فرش های شسته شده را به موقع تحویل می‌دهد.
 • قالیشویی که از مواد شوینده کاملا استاندارد استفاده می‌کند.

   

نکات طلایی در هنگام شستشوی فرش ها:

 • قبل از شستشوی فرش حتما با جاروبرقی فرش را کاملا تمیز کنید.
 • برای از بین بردن اثرات آبمیوه، شیر، قهوه و چای می‌توان از آب گرم و صابون یا شامپو فرش استفاده کرد.
 • برای شستشو و از بین بردن لکه‌ها بهتر است از مسواک و محلول‌های خانگی استفاده کنید.
 • برای لکه گیری اثر تخم مرغ و خون از مخلوط نمک، صابون و سرکه سفید استفاده می‌شود.
 • برای از بین بردن لکه روغن می‌توانید از جوش شیرین و نمک استفاده کنید.

 

انتخاب بهترین مواد شوینده برای قالیشویی:

یکی از مهمترین تخصص‌های نیروهای قالیشویی، اطلاع و دانش آنها از مواد شوینده مناسب قالیشویی است. در قالیشویی بعضی از فرش ها برخی مواقع حساسیت بالایی را می‌طلبد به همین دلیل شرکت های قالیشویی از شوینده‌های زیاد و متناسب با هر جنس فرشی استفاده می‌کنند. برخی در کارخانه قالیشویی خود از شوینده‌های دست سازی که خود به فرمول آن رسیده‌اند بهره می‌برند. به طور کلی نیروهای قالیشویی باید بدانند که کدام محلول‌ها برای لکه بری، رفع باکتری، پاکیزگی و کدام برای فرش دستباف و ... مناسب است.

 

قالیشویی خوب در تهران

خدمات قالیشویی سیار "خدمت از ما" یکی از سرویس های است که در قالیشویی خوب تهران ارائه می‌شود. در این سرویس نیروی قالیشویی برای شستن فرش‌ها به درب منزل شما مراجعه می‌کند و با استفاده از دستگاه نیمه اتوماتیک و محلول‌های مخصوص و یا دستگاه بخارشویی، خشکشویی فرش در منزل را انجام می‌دهند.

قالیشویی‌های مجاز و غیر مجاز را بشناسید!

وقتی به آگهی‌های چاپ شده قالیشویی‌ها در نیازمندی‌های روزنامه‌ها نگاه می‌کنید و یا با مشورت با دوستان و آشنایان خود، یکی از قالیشویی‌ های منظقه خود را پیدا می‌کنید. بهتر است قبل از سفارش به آن قالیشویی و تحویل فرش‌های خود به آن‌ها، کمی حوصله به خرج داده و اتحادیه قالیشویی شهر محل اقامت خود تلفن کرده و یا به وب‌سایت اینترنتی اتحادیه قالیشویی مراجعه کنید.

بهترین قالیشویی آنلاین

بهترین قالیشویی آنلاین تهران و دیگر استان ها و شهرستان‌ها را از طریق همین سایت پیدا کنید. چراکه در بعضی از قالیشویی‌های غیر مجاز ممکن است برخی از حوادث به دلیل دانش کم رخ دهد که منجر به آسیب و ایراد در بافت فرش شود. در واقع با این حساب ضمانت سالم بودن فرش پس از شستشو، یک ضرورت است. پس به همین دلیل به ما اعتماد کنید و بهترین قالیشویی آنلاین تهران و دیگر شهرستان ها را از بین لیستی که معرفی می‌بشود انتخاب کنید.

برای پیشگیری از شستشوی قالی زود هنگام این نکات را رعایت کنید

 •  قالی‌های خود را چند روزی یکبار جاور دستی کنید. جارو زدن آن هم به شیوه دستی یکی از بهترین روش‌ها برای نظافت فرش‌ها است.
 •  برای قالی هایی که پرز دارند از جارو های برس دار استفاده نکنید. بهتر است از جارو برقی استفاده کنید.
 • هنگام جارو زدن گه گاهی مسیر را عوض نمائید یعنی از جهات مختلف جارو بزنید تا پرز و بافت فرش حالت خود را از دست ندهد و از پرز پرز شدن زیادی بکاهید.
 •  به جارو کردن منظم در قسمت‌هایی که رفت و آمد بیشتری دارند بیشتر توجه کنید.
 • مسیرهای پر رفت و آمد در هفته سه یا چهار بار و مسیرهای کم رفت و آمد در هفته دوبار جارو کنید.