قیمت قالیشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه قالیشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 10,000 تومان
 • 10,500 تومان
 • 14,000 تومان
 • 15,000 تومان

شما در کدام شهر به قالیشویی نیاز دارید؟

قالیشویی را به متخصصش بسپار

قالیشویی، آن هم برای ما ایرانی‌ها، تا مدت‌ها صرفا یک مرحله از تمیزکاری خانه نبود. تا همین چندوقت پیش، حتی کسی کاری به قیمت قالیشویی و نرخ قالیشویی اعلام‌شده از طرف اتحادیه نداشت! نزدیک به نوروز بساط قالیشویی در حیاط‌ها به راه می‌افتاد و در حین خنده و بازیگوشی اعضای خانواده، قالی‌ها هم تمیز می‌شدند.

اما حالا اوضاع عوض شده؛ با تغییر سبک زندگی و مهاجرت از خانه‌های دلباز به آپارتمان‌ها، از بعدازظهرهای دلچسب با زمان آزاد به روزهایی با مشغله‌های به نظر ناتمام، و البته از مصرف بالای آب به رفتارهای مسئولانه‌تر! قیمت شستشوی فرش و پیدا کردن قالیشویی های مجاز و باسابقه نزدیک به محله‌مان اتفاقا مهم شده است.

اگر مشغله‌تان آنقدر زیاد است که فوری و فوتی فقط می‌خواهید مزنه قیمت قالیشویی آنلاین دست‌تان بیاید، روی دکمه آبی "استعلام قیمت" در بالا کلیک کنید و از چند قالیشویی خوب در شهرتان رایگان قیمت بگیرید. اما اگر فرصت دارید و مایل‌اید ببینید قیمت قالیشویی چطور تعیین می‌شود، یا این شرکت‌ها دقیقا چه خدماتی را ارائه می‌دهند، چنددقیقه‌ای را با «خدمت از ما» همراه باشید.

 

جدول قیمت خدمات قالیشویی

نوع خدمات قیمت خدمات (به روزرسانی سال 1401)
قیمت شستشوی فرش ماشینی (متر مربع) 16000 تا 21000 تومان
قیمت شستشوی فرش دستباف (متر مربع) 34000 تا 250.000 تومان
قیمت اعلاشویی فرش ماشینی (متر مربع)  21.000 تا 30.000 تومان
قیمت شستن فرش 12 متری 220.000 تا 600.000 تومان
قیمت شستشوی قالیچه و کناره 30.000 تا 60.000 تومان
قیمت شستشوی موکت معمولی (متر مربع) 12000 تا 18000 تومان
شستشوی موکت پرزدار و گل برجسته (متر مربع) 13000 تا 18000 تومان
شستشوی فرش های کهنه و عتیقه (متر مربع) 1.500.000 تا 3.000.000 تومان
قیمت لکه برداری (متر مربع) 17000 تا 25000 تومان
کرایه حمل فرش 35000 تا 50.000 تومان
هزینه بسته بندی و کاور 10.000 تومان

 

 

قیمت قالیشویی طبق نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 چقدر است؟

پیش از رسیدن سال جدید، اتحادیه نرخ قالیشویی برای سال جدید را با توجه به تورم، هزینه مواد اولیه و نوع خدمات مشخص می‌کند. بد نیست یادآوری کنیم که نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 در واقع پایه قیمت خدمات را برای هر متر مربع مشخص می‌کند، و یک نرخ کلی را به آنها نسبت می‌دهد.

ضمنا، اگر بخواهیم اصولی و طبق قوانین فکر کنیم، هرمجموعه‌ای که هزینه بیشتری از مبالغ ذکرشده در نرخنامه اتحادیه را برای قیمت شستشوی فرش دریافت کند، به نوعی متخلف است. البته احتمال اینکه در بازار رقم‌های مختلفی را برای قیمت قالیشویی ببینید، بالاست؛ چون بازار واقعی این صحبت‌ها را خوب درک نمی‌کند!

 

قیمت قالیشویی

 

مثلا، قیمت مواد لازم برای شست‌وشو، هزینه تعمیرات و نگهداری تجهیزات و ... ثابت نمی‌ماند. البته هزینه‌ها لزوما همیشه بالاتر از نرخنامه نیستند. گاهی اوقات یک شرکت یا سایت قالیشویی قیمت‌ها و شرایط استثنائی‌ای را برای خدمات‌اش اعلام می‌کند (به دلایل گوناگون) که ابدا نشانه پایین بودن کیفیت خدماتش نیست.

در ادامه بیشتر درباره قیمت قالیشویی آنلاین صحبت خواهیم کرد؛ اجازه دهید برگردیم به بررسی نرخ اتحادیه برای امسال. اگر نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 را با سال قبل مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که چیزی حدود 40 درصد به مبالغ پارسال اضافه شده است.

در این لیست بعضی از هزینه‌ها بازه دارند، و قیمت قالیشویی برای برخی خدمات هم تنها یک مبلغ شروع دارد. مجموع خدمات را که در نظر بگیریم، بازه کلی مبالغ از حدود 10 هزار تومان شروع می‌شود (برای یک کار روتین و پایه مانند شستشوی فرش ماشینی) و تا حدود 70 هزار تومان هم می‌رسد (برای خدمت تخصصی‌ای مانند شستشوی فرش گل ابریشم دستباف).

 

قالیشویی

 

این فقط یک بازه عددی ساده در نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 است، اما بین همین دو عدد دنیایی از خدمات است که هزینه‌ها را دستخوش تغییرات جزئی و اساسی می‌کند. در ادامه خدمات متنوعی که در قالیشویی های مجاز ارائه می‌دهند را معرفی می‌کنیم تا علت این تغییرات برایتان شفاف‌تر باشد.

 

قیمت شستشوی فرش به چه عواملی بستگی دارد؟

اینها مهمترین فاکتورهایی هستند که بر قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارند:

 

اندازه فرش بر قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارد

این عامل واضح و مبرهن به هیچ توضیحی نیاز ندارد. صرف نظر از اینکه چه خدماتی مدنظرتان است (از شستشوی ساده بگیرید تا ترمیم و تعمیر)، هرچه فرش‌تان بزرگ‌تر باشد، باید مبلغ بیشتری را برای خدمات قالیشویی بپردازید.

 

جنس و نوع فرش بر قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارد

برای بسیاری از ما، فرش‌ها نهایتا به دو دسته ماشینی و دستی تقسیم می‌شوند؛ اما فرش داریم تا فرش! و دقیقا به خاطر همین موضوع، قیمت قالیشویی داریم تا قیمت قالیشویی! بعضی فرش‌ها را می‌توان با خیال راحت سپرد به دستگاه‌های خودکار و پرسروصدا، اما بعضی فرش‌ها ناز دارند و باید نازشان را کشید.

بعضی فرش‌ها را با مواد و روش‌های رایج نمی‌توان تمیز کرد، و به زمان، دقت و تخصص بیشتری نیاز دارند. به همین ترتیب، برای مثال، قیمت شستشوی فرش ماشینی از هزینه شستن فرش دستباف کمتر است؛ و قیمت شستشوی فرش دستباف هم کمتر از هزینه شستن فرش ابریشمی.

شستشوی فرش ماشینی مدرن و گل ابریشم هم نرخ خاص خودش را دارد، و هزینه آن معمولا حدود دو برابر هزینه شستن فرش‌های ماشینی معمول است.

 

روش شستن بر قیمت شستشوی فرش تاثیر می‌گذارد

از جنس فرش‌ها که بگذریم، مراکز فعال در این زمینه قالی‌ها را به چندشکل می‌توانند بشویند: شستشوی معمولی و اعلاشویی. و همان‌طور که از اسم آن هم می‌تونیم حدس بزنیم، هزینه اعلاشویی از همه بالاتر است؛ حتی در نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 هم رقم مجزایی برای آن ذکر شده.

اما مگر در اعلاشویی چه اتفاقی میفتد؟ شستن فرش‌ها با شامپوهای شست وشوی صنعتی، لکه‌بری، رنگ‌برداری و رفوگری از جمله خدمات تخصصی‌ای هستند که در این سرویس ارائه می‌شوند، و قیمت قالیشویی آنلاین را حدودا دو یا سه برابر می‌کنند.

 

قیمت شستشوی فرش

 

توجه: روش شستن به دو دسته دستی و ماشینی با قیمت‌های گوناگون هم می‌تواند تقسیم شود؛ اما چون دیگر کمتر مجموعه‌ای به صورت دستی اینکار را انجام می‌دهد (چون از همه‌لحاظ به شدت پرهزینه است) ما به آن نمی‌پردازیم. ضمنا، برخی مجموعه‌های خشکشویی فرش را هم انجام می‌دهند.

 

نوع مواد شوینده بر نرخ قالیشویی تاثیر می‌گذارد

همان‌طور که فرش داریم تا فرش و شستشو تا شستشو، مواد شوینده هم داریم تا مواد شوینده! یک قالیشویی هم می‌تواند سراغ شوینده‌های ارزان قیمت با کیفیت نه‌چندان بالا برود که احتمالا آسیب زدن‌شان به فرش‌ها اصلا کم نیست؛ هم می‌تواند از شوینده‌هایی استفاده کند که کوچکترین آسیبی به بافت قالی‌های زیبای مشتریان نمی‌زند.

اینکه یک قالیشویی خوب کدام را انتخاب می‌کند مشخص است، اما باید توجه کنیم که این موضوع نمی‌تواند هیچ تاثیری روی قیمت شستشوی فرش ماشینی یا دستباف نگذارد! به همین خاطر، دفعه بعد که رقم بالا یا نسبتا بالایی برای نرخ قالیشویی دیدید، شاید یکی از دلایلش همین باشد.

 

تعمیرات فرش بر قیمت قالیشویي تاثیر می‌گذارد

شاید شما نخواهید فرش‌تان فقط "شسته شود". شاید مایل باشید ترمیم‌ها و تعمیراتی هم روی آن انجام شود تا مانند روز اول‌اش شود. یک قالیشویی خوب قطعا چنین خدماتی را هم برای انواع قالی‌ها ارائه می‌دهد. این خدمات ترمیمی-تعمیری را در بخش‌های بعد توضیح داده‌ایم.

 

سیاست‌های شرکت هم بر قیمت قالیشویی تاثیر می‌گذارد

بسته به سیاست‌های بازاریابی که قالیشویی های مجاز اتخاذ می‌کنند، ممکن است هزینه‌ها کمی بالا و پایین شوند. مثلا برخی شرکت‌ها هزینه حمل و نقل را در لیست قیمت قالیشویی خود لحاظ می‌کنند؛ برخی هزینه متفاوتی را برای ارائه سرویس در محل یا در کارگاه قائل نمی‌شوند؛ برخی بسته‌بندی و کاور را رایگان انجام می‌دهند و ...

همچنین، برخی شرکت‌ها ممکن است به خاطر رونق کسب‌وکارشان تخفیف‌های ویژه‌ای داشته باشند که نباید با عدم کیفیت کار آنها اشتباه گرفته شود. البته پیش از آنکه از پایین بودن نرخ قالیشویی شرکت یا شرکت‌هایی هیجان‌زده شویم، بد نیست به نظرات و تجربه‌های مشتریان پیشین آنها گوش دهیم؛ کاری که در اپلیکیشن و سایت «خدمت از ما» به راحتی می‌توانید انجام دهید.

                             

قیمت قالیشویی آنلاین

 

قیمت شستشوی فرش در منزل کمتر است یا بیشتر؟

آیا برای شستشوی فرش در منزل باید هزینه بیشتری بپردازیم؟ اصلا آیا همه قالیشویی های مجاز خدمات خود را در محل ارائه می‌دهند؟ اینها سوالات بسیار خوبی هستند که در این بخش بررسی‌شان می‌کنیم.

باید بگوییم که برخی مجموعه‌ها ممکن است چنین خدماتی را در منزل ارائه ندهند. آنها با کمال میل در محل حاضر می‌شوند، فرش(ها) را جمع می‌کنند، به کارگاه می‌برند، می‌شویند، به خانه‌تان بر می‌گردانند و پهن می‌کنند، و بعضا هیچ هزینه‌ای هم برای این حمل و نقل و جابه‌جایی نمی‌گیرند، اما در محل سرویسی نداشته باشند.

اما اگر مجموعه‌ای شستشوی فرش در منزل را تقبل کند (که تعدادشان اصلا کم نیست)، قیمت قالیشویی چطور خواهد بود؟ برای پاسخ به این سوال مجددا از نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 کمک می‌گیریم.

اگر بخواهیم به صورت کلی پاسخ دهیم، باید بگوییم که قیمت شستشوی فرش در منزل (چه ماشینی و چه دستباف) از هزینه تمام‌شده قالی شویی در کارگاه بیشتر است؛ چون کار متخصصان را پرچالش‌تر می‌کند.

 

نرخ قالیشویی با شستشوی موکت چه تفاوتی دارد؟

در نرخ اتحادیه قالیشویی 1401 هزینه خدمات موکت شویی هم ذکر شده است. این هزینه‌ها تا حدودی از همان فاکتورهایی تاثیر می‌پذیرند که قیمت قالیشویی را تغییر می‌دهند، البته با چند تفاوت جزئی:

 • متراژ موکت: بحث اندازه موکت با ابعاد فرش‌ها کمی فرق دارد. طبق چیزی که در آخرین نرخنامه ذکر شده است، دو قیمت برای شستشوی هر متر مربع موکت داریم: متراژهای بیشتر از 50 متر و متراژهای کمتر از 50 متر. در حالت اول، هزینه معقول و چیزی حدود 10-20 هزار تومان است. اما در حال دوم، هزینه چندبرابر می‌شود.
 • وضعیت موکت: اصولا موکت‌ها جدا از زمین نیستند و حتما باید در محل شسته شوند (مثلا موکت راه‌پله‌ها را در نظر بگیرید). اما اگر احیانا موکت شما جدا از زمین است، می‌توانید انتظار شنیدن مبالغ مناسب‌تری را از شرکت/سایت قالیشویی مدنظرتان داشته باشید.

موکت‌ها معمولا نیازهای خاص فرش‌ها را ندارند، مثلا اعلاشویی یا رفو برایشان انجام نمی‌شود و مدل‌های ظریف دستباف و ... هم ندارند. به خاطر همین هزینه‌های شستشوی موکت اساسا از قیمت قالیشویی آنلاین سرراست‌تر و کم‌تبصره‌تر است.

 

نرخ قالیشویی

 

قیمت قالیشویی را رایگان استعلام بگیرید!

برای اینکه قیمت شستشوی فرش ماشینی یا دستی‌تان را به دست آورید، هیچ احتیاجی به جمع‌وتفریق نرخ‌های گوناگونی که در اینترنت می‌بینید نیست! «خدمت از ما» به شما کمک می‌کند تا در عرض چنددقیقه آخرین قیمت قالیشویی تهران، کرج، مشهد، شیراز و ... را از چند شرکت مجاز و معتبر را در شهرتان بدون پرداخت هزینه استعلام کنید.

برای اینکار کافیست درخواست‌تان را از طریق وب‌سایت یا اپ ما ثبت کنید و به چند سوال کوتاه و مرتبط درباره خدمات مدنظرتان پاسخ دهید. برترین شرکت‌های نزدیک به شما سفارش‌تان را می‌بینند، و مبلغ مدنظرشان را برای شما ارسال می‌کنند. این یک فرصت عالی برای اطلاع از میانگین نرخ قالیشویی در بازار و پیدا کردن یک قالیشویی قیمت مناسب هم است.

 

خدمات قالیشویی شامل چیست؟

بحث قیمت شستشوی فرش و موکت را مفصل بررسی کردیم، حالا قصد داریم ببینم قالیشویی های مجاز دقیقا چه سرویس‌هایی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند:

 

شستشوی انواع فرش‌ها و قالی‌ها

شستشوی فرش‌های:

 • ماشینی
 • دستباف
 • گلیم فرش
 • گل ابریشم
 • جاجیم
 • اکریلیک
 • پلی‌استر
 • شگی
 • کناره
 • قالیچه و ...

از جمله سرویس‌هایی است که یک قالیشویی خوب با رعایت کلیه اصول انجام می‌دهد. برای مثال، فرش اکریلیک را نمی‌شود به صورت ساده با آب و تاید شست. این فرش‌ها تاروپود ابریشمی دارندو به همین خاطر باید با مواد و شامپوی صنعتی اعلاشویی شوند، تا الیاف آنها از بین نرود و ریشه‌هایشان زرد نشود.

 

تعمیر و ترمیم فرش‌ها و قالی‌ها

هنگام بررسی قیمت قالیشویی آنلاین به تاثیر خدمات مدنظر و لازم اشاره کردیم، منظورمان چنین خدماتی بود:

 

هزینه قالیشویی

 

اعلاشویی

اعلاشویی که تا اینجا بارها درباره آن صحبت کردیم و از تاثیرش بر قیمت قالیشویی آنلاین گفتیم، از خدمات رایج این شرکت‌ها هستند.

در روند اعلاشویی آثار اتفاقاتی مانند لکه‌دار شدن فرش بر اثر عوامل خارجی، تغییر و مهاجرت رنگ به نواحی مجاور (که ممکن است هنگام شست‌وشو و تماس با مایعات رخ دهد) و ... از طرق رنگ‌برداری و لکه‌گیری به کلی محو می‌شوند.

 

ترمیم و رفوگری

در ترمیم و رفوگری فرش هرگونه بیدخوردگی، پارگی، پوسیدگی، ساییدگی و سوراخ‌شدگی به خوبی برطرف می‌شود. اینطور بگوییم، اگر فرشی با ارزش مادی و معنوی دارید که دچار آسیب‌شده است، اصلا از آن قطع امید نکنید!

 

ترمیم ریشه و شیرازه

فرش بی‌ریشه گویی طاس است؛ اما این خدمات باعث می‌شوند تا فرش شما هیچگاه زیبایی اصیل خود را از دست ندهد. ریشه‌ها ممکن است در اثر شست‌وشوی اشتباه یا گذر زمان بپوسند و پاره شوند؛ با ترمیم ریشه و شیرازه می‌توان مشکل را رفع کرد.

 

پرداخت و موگیری

بهترین قالیشویی‌ها پرداخت و موگیری را هم انجام می‌دهند. در حین این کار پرزهای فرش صاف شده، موهای اضافی روی آن از بین رفته و نقش و نگار آن بهتر و شفاف‌تر به نظر می‌رسد.

 

موکت‌شویی و سایر خدمات

در کنار خدمات شناخته‌شده‌ای که تا اینجا درباره‌شان صحبت کردیم، قالیشویی های مجاز سرویس‌های دیگری هم دارند، از جمله:

 

نرخ قالیشویی در تهران

 

روند کار در یک کارخانه قالی شویی چطور است؟

اگر هنوز با ما همراه هستید، احتمالا فراتر از قیمت شستشوی فرش درباره روند کار آن نیز کنجکاو هستید. به طور خلاصه، در یک مجموعه مدرن و اتوماتیک، این مراحل برای شست‌وشوی قالی‌های طی می‌شود:

 1. خاک‌گیری
 2. تثبیت رنگ
 3. لکه‌برداری تخصصی
 4. شستشو با شوینده مناسب
 5. آبگیری و خشک کردن فرش یا قالی

برای شستشوی فرش در خانه هم کم‌وبیش باید چنین مراحلی را طی کرد: ابتدا باید از رنگ ندادن فرش مطمئن شد (محصولات تراکم پایین مانند فرش‌های 500 شانه بیشترین خطر رنگ‌دهی را در صورت شستشوی غیر اصولی دارند)؛ بعد با جارو برقی با مکش بالا گرد و غبار تارها و پودها را گرفت تا بعد از شستشوی فرش در منزل فرش چرک‌تاب به نظر نرسد.

در آخر هم باید محلولی ولرم از آب و شامپو فرش تهیه کرد (آب بسیار داغ به بافت فرش آسیب می‌زند، آب سرد هم پاک‌کنندگی را کاهش می‌دهد) و فرش را با استفاده از آن و یک برس نرم شست. حتی برای لکه‌های چسب و مواد مشابه هم نباید از برس‌های زبر استفاده کرد.

 

چطور یک قالیشویی خوب را از بین قالیشویی های مجاز پیدا کنیم؟

همان‌طور که متوجه شدید، توجه به قیمت قالیشویی آنلاین نمی‌تواند معیار دقیقی برای انتخاب بهترین شرکت‌های فعال در شهرتان باشد. تعداد قالیشویی های مجاز هم که کم نیست، پس چطور باید بهترین گزینه را پیدا کرد و با آنها ارتباط گرفت؟

برای تشخیص مجموعه‌های کاردرست از مجموعه‌هایی که در حد متوسط فعالیت می‌کنند، به این نکات توجه کنید:

 • اولین نکته این است که حتما مطمئن شوید شرکت مدنظرتان جواز کسب از اتحادیه قالیشویان را دارد.
 • یک قالیشویی خوب خدمات خود را با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک (و حداقل نیمه‌اتوماتیک) ارائه می‌کند. شرکت‌هایی که از روش‌های دستی و منسوخ استفاده می‌کنند را فراموش کنید و سراغ آنهایی بروید که به صورت مکانیزه کار می‌کنند.
 • صرف نظر از نرخ و قیمت قالیشویی، یک مجموعه حتما به مشتریان خود فاکتور ارائه کند، آن هم با بیشترین شفافیت و جزئیات!
 • گستردگی خدمات ارائه‌شده توسط یک مجموعه نیز نشانه خوبی است. یک مجموعه خوب سعی می‌کند همه نیازهای مرتبط با زمینه فعالیت خود (از شستشوی فرش در منزل گرفته تا قالیشویی تحویل فوری، شستشوی موکت، لکه‌گیری، ترمیم ریشه و ...) را البته با حفظ کیفیت ارائه کند.
 • ارائه گارانتی برای عدم آسیب به فرش‌ها هم دلگرمی مشتری با بیشتر می‌کند.

و در آخر اینکه مشتریان آن راضی باشند! اینکه چطور متوجه این موضوع شویم را در بخش بعد توضیح داده‌ایم.

 

قالی شویی

 

بهترین قالیشویی در تهران و شهر شما اینجاست!

روند استعلام رایگان قیمت شستشوی فرش و موکت (که بالاتر توضیح دادیم) خاطرتان است؟ پس از بررسی قیمت‌ها می‌توانید یکی از شرکت‌ها را انتخاب کنید.

اما برای اطمینان از نتیجه کار آنها، می‌توانید ابتدا سری به پروفایل حرفه‌ای آنها در این بازار آنلاین خدمات بزنید و جواز و سوابق‌شان را از نظر بگذرانید. همچنین، می‌توانید نظرات و امتیازات ثبت‌شده از طرف مشتریان پیشین آنها را را ببینید تا بتوانید با حداکثر اطمینان یک شرکت را انتخاب کنید.

لیست شهرهایی که این خدمات در آنها ارائه می‌شود را می‌توانید در پایین صفحه ببینید. امیدواریم این محتوا به سوالات شما درباره قیمت شستشوی فرش و خدمات شرکت‌های قالی شویی پاسخ داده باشد؛ و دیگر مانعی برای طی کردن چندکلیک فاصله تا بهترین قالیشویی شهرتان سد راه نباشد!

امتیاز دهید

3.77 امتیاز از 1275 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
قالیشویی

نظرات

سیدزاهد امانی
سیدزاهد امانی
4.3
154 خدمت موفق
قالیشویی
حسین کلانتر

با سلام من از کیفیت خدمات ،خوش قولی ،منصف بودن ،برخورد خوبشون راضی بودم فرشها خیلی خوب تمیز شده بودن انشاءالله که خدا به کسب و کارشون برکت بده وبه همین رویه مستمر باشن واین قالیشویی رو به دیگران پیشنهاد میکنم

آرمین یزدانپور
آرمین یزدانپور
4.2
16 خدمت موفق
قالیشویی
عباس صالحی

شستشوی فرش خوب و تمیز شستشوی مبل و تشک خوب، ولی بی دقت نسبت به پاک و نجس بودن

مسعود ترابی
مسعود ترابی
4.8
237 خدمت موفق
قالیشویی
ف صادقی

با اخلاق و سریع پیگیری کردند اما بدلایلی شستشو را ما عقب انداختیم و کنسل شد لطفا گزینه ای برای کنسلی درخواست هم باشد

در این شهرها می توانید سفارش قالیشویی را ثبت کنید:

loading