قیمت شستشوی موکت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه شستشوی موکت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به شستشوی موکت نیاز دارید؟

شستشوی موکت را به متخصصش بسپار

شستشوی موکت از سری نکات ضروری در نظافت منزل به شمار می آید. رعایت اصول شستشوی موکت در کیفیت و عمر نگهداری انواع موکت تاثیر بسزایی دارد. لکه گیری و شستن موکت با توجه به جنس و رنگ موکت با انواع مواد تمیزکننده و ضدعفونی کننده مخصوص صورت می‌گیرد.

امروزه به دلیل استفاده زیاد و کاربردی از انواع موکت برای پوشاندن کف ساختمان‌های تجاری و مسکونی، سالن‌ها و تالار اجتماعات، مساجد و اماکن مذهبی و عمومی اهمیت به کارگیری افراد متخصص برای شستشوی موکت در محل را افزایش داده است. این سبک خدمات با رعایت مراحل و روش‌های اصولی برای انواع موکت‌ها انجام می‌شود.

مراحل شستشوی موکت از جنس انتخابی موکت تا مواد شوینده‌ی مناسب، روش صحیح شستن و همین طور هزینه‌ی مورد نیاز، به استفاده از افراد متخصص در شستشوی موکت بستگی مستقیم دارد. در "خدمت از ما" افراد متخصص در زمینه خشکشویی و شستشوی موکت را در شهر خودتان پیدا کنید.

 

شستشوی موکت

 

شستشوی موکت را به چه کسی بسپاریم؟

نیاز و هدف اصلی افراد هنگام به کارگیری افراد متخصص در نظافت و شستشوی موکت مشاهده یک نتیجه مطلوب در پایان کار است. استفاده از مواد تمیزکننده و ضدعفونی مناسب برای شستن انواع موکت و رعایت تناسب این مواد با جنس و رنگ موکت هنگام شستشوی موکت از دیگر موارد پراهمیت برای مشتریان متقاضی دریافت خدمات شستشو از مراکز معتبر است.

تاثیر بد مواد شیمیایی نامناسب بر جنس و رنگ موکت و احتمال از بین رفتن کیفیت اصلی موکت در هنگام شستشوی موکت، حساسیت و ضرورت انتخاب یک فرد متخصص در این زمینه را برای افراد به وجود می‌آورد. از طرفی عدم دسترسی یکسان به شرکت‌های مرتبط در انجام شستشوی انواع موکت در منزل و یا افراد متخصص در شستشوی موکت ممکن برای افراد گران تمام شود. 

انتخاب غیراصولی علاوه بر از دست دادن زمان، به کیفیت و جنس موکت پوششی کف منزل آسیب و خسارت وارد می‌کند.

"خدمت از ما" برای کاربران دریافت خدمات شستشوی موکت فضایی را فراهم کرده است تا بتوانید بهترین متخصصین خشکشویی و شستشوی موکت را در شهر خودتان بیابید.

مطلب مرتبط: شستشوی خوشخواب

 

مزایای ثبت سفارش شستشوی موکت در "خدمت از ما"

انتخاب اپلیکیشن و وبسایت "خدمت از ما" برای ثبت سفارش آنلاین یک راهکار کاربردی و منطقی برای افرادی است که می‌خواهند شستشوی موکت را به افراد متخصص بسپارند. پس از ثبت درخواست رایگان، می‌توانید پروفایل 5 متخصص شستشوی موکت را مشاهده کنید. این شرایط با ورود و ثبت سفارش در اپلیکیشن و وبسایت "خدمت از ما" و از طریق مشاهده بازتاب و نظرات کاربران قبلی درباره مهارت افراد تعیین شده و شرکت‌های خدماتی برای شستشوی موکت برقرار می‌گردد. 

از دیگر مزایای ثبت سفارش از طریق "خدمت از ما" می‌توان به امکان استعلام قیمت رایگان از افراد متخصص شستشوی موکت اشاره کرد.

 

موکت شویی

 

قیمت شستشوی موکت بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

نرخ و قیمت شستشوی موکت با توجه به جنس و متراژ موکت متفاوت است. مواد شوینده به کار رفته برای هر متر موکت‌های نمدی، کبریتی، پرز بلند و کوتاه، طرح فرش، چمن مصنوعی، طرح دار و... نیز ممکن است در قیمت شستشوی موکت تاثیرگذار باشد. نوع موکت، متراژ و در برخی مواقع جنس و رنگ موکت برای تشخیص مواد شوینده مرغوب عواملی است که در نحوه قیمت گذاری شستشوی موکت تاثیر دارد.

بسیاری از افراد تمایل دارند در هنگام ثبت سفارش و درخواست خود برای شستشوی موکت قیمت حدودی کار برایشان مشخص شود. "خدمت از ما" با در نظر داشتن امکان استعلام قیمت رایگان برای مشتریان از کارشناسان فعال شرکت‌های سرویس دهنده، به دغدغه مشتریان متقاضی در این امر پایان داده است.

افراد کاربلد و متخصص در زمینه شستشوی موکت فعال در "خدمت از ما" با مشاهده نحوه سفارش و درخواست مشتریان و بررسی متراژ موکت و جنس آن برای شستشوی موکت بصورت اصولی یک قیمت حدودی را تعیین کرده و با افراد در میان می‌گذارند.

 

انواع روش‌های شستشوی موکت

برای شستشوی موکت و یا اصطلاحا موکت شویی دو روش کلی وجود دارد.

روش اول، مدرن‌ترین روش موکت شویی محسوب می‌شود. در این روش به‌وسیله مواد شوینده خاص و مجهزترین ماشین آلات تخصصی و صنعتی موکت شویی، نظیر دستگاه پولیشر و مکنده صنعتی، دستگاه موکت شوی اسپری مکش و ... شستشوی موکت ها انجام خواهد شد. این روش در دو نوع خانگی و صنعتی ارائه می‌شود، که شما متناسب با نیازتان می‌توانید به شرکت‌های قالیشویی و موکت شویی در خواست دهید. می‌توان گفت که مهم‌ترین مزیت این روش سرعت عملکرد بالای آن است.

روش دوم، همان روش‌های سنتی شستشوی موکت است که خودتان هم در منزل با روش‌های ساده و کاربردی که در ادامه توضیح خواهیم داد، می‌توانید به‌خوبی از پس آن برآیید.

 

شستشوی موکت با نمک و سرکه

شستشوی موکت، اصلا کار سختی نیست؛ در صورتی که از این ترکیب جادویی برای شستشوی موکت ها استفاده کنید. نکته جالب اینجاست که با خوراکی، قرار است لکه های خوراکی را از بین ببریم. برای شروع فقط کافیست مقداری نمک و سرکه را به‌خوبی با هم ترکیب کنید تا به‌صورت خمیری درآیند؛ سپس مقداری از این ترکیب را برروی موکت ها بریزید. دقت کنید که بیش از اندازه آن را بکار نبرید. برای شروع قدم بعدی باید کمی صبر کنید...

بعد از گذشت دقایقی، با یک دستمال مرطوب به سراغ لکه ها بروید تا معجزه این ترکیب را ببینید. به آرامی روی لکه ها بکشید، حواستان را جمع کنید که لکه ها را پخش نکنید. در نهایت می‌توانید با جاروبرقی موکت ها را خشک و تمیز کنید و مراحل شستشوی موکت را پایان برسانید.

 

شستشوی موکت با جوش‌شیرین و سرکه

کمتر کسی پیدا می‌شود که تا به حال برای شستشو، از جوش‌شیرین استفاده نکرده باشد. همچنین اینکه جوش شیرین باعث از بین رفتن بوهای ناخوشایند و نابودی تمام میکروارگانیسم‌ها می‌شود. این بار قرار است از جوش شیرین برای شستشوی موکت ها استفاده کنیم. این روش به میزان زیادی کار شما را راحت خواهد کرد. فقط کافیست مقداری جوش شیرین را روی لکه موکت ها بریزید و مدت زمانی را صبر کنید تا جوش شیرین روی لکه ها بماند. حالا نوبت به سرکه می‌رسد. کم کم سرکه را نیز بیفزایید و هم زمان با یک دستمال با قدرت جذب بالا روی لکه ها بکشید. شستشوی موکت در این مرحله به پایان می‌رسد فقط کافیست اجازه دهید تا ناحیه مورد نظر خشک شود.

برای شستشوی لکه‌های بزرگ روی موکت توصیه می‌کنیم که ابتدا از یک شرکت خدماتی کمک بگیرید. در غیر این صورت برای شستشوی موکت با این روش بهتر است که از جوش شیرین به تنهایی استفاده کنید و مقداری از آن را روی موکت ها بپاشید و بعد از گذشت نیم ساعت با استفاده از جاروبرقی، جوش شیرین را از روی موکت پاک کنید.

 

شستشوی موکت با پراکسید هیدروژن

از بین بردن لکه خون، لکه رنگ، لکه میوه های رنگی و ... شاید در نگاه اول دشوار بنظر برسد؛ به حدی که بخواهید از شستشوی موکت ها دست بکشید. اما نگران نباشید پراکسید هیدروژن یک راه حل فوق العاده برای خواهد بود. فقط کافیست چند قطره پراکسید هیدروژن را با یک فنجان آب گرم حل کنید و به آرامی با یک برس قالی‌شویی روی لک ها بکشید و آبکشی کنید. همچنین برای خشکشویی موکت در منزل هم می‌توانید از جارو برقی استفاده کنید.

 

خدمات شستشوی موکت

 

شستشوی موکت شامل چه خدماتی می‌شود؟

  • شستن موکت چسبیده به روش خشکشویی
  • شستشوی موکت ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها
  • شستشوی انواع موکت تایلی، کبریتی، طرح دار، موزاییکی ، پرزبلند و...
  • شستشوی موکت‌های مساجد، حسینیه‌ها و مصلی‌ها
  • شستشوی موکت‌های سالن‌های آمفی تئاتر و سینما، سالن‌های کنفرانس، مدارس و...

 

نحوه ثبت سفارش برای شستشوی موکت در "خدمت از ما"

اگر نیاز به خدمت موکت شویی دارید و در انتخاب بهترین شرکت خدماتی برای موکت شویی تردید دارید، کافیست در وبسایت "خدمت از ما" در خواستتان را ثبت کنید؛ تا بهترین افراد و شرکت‌های خدمات موکت شویی را پیدا کنید و به رایگان از آن ها قیمت بگیرید.

برای ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" و برای یافتن شرکت‌ها و افراد فعال در زمینه شستشوی موکت از طریق اپلیکیشن و وبسایت اقدام کنید. امکان استعلام قیمت رایگان پس از تایید نهایی سفارش شما در "خدمت از ما" با برقراری ارتباط با افراد متخصص فعال در این زمینه وجود دارد.

برای سایر خدمات مثل شستشوی پرده و رفوگری فرش نیز به راحتی در خدمت از ما به متخصین فعال در این زمینه دسترسی دارید.

4.6 امتیاز از 1435 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
شستشوی موکت

نظرات

موسی موسی زاده
موسی موسی زاده
5.0 (از 396 نظر)
552 خدمت موفق
شستشوی موکت
زهرا ایلدارفرد

آقای موسی زاده در کوتاهترین زمان برای شستشو موکت مراجعه کردند.برخورد خوب و هزینه مناسب برای ارائه کارشان باعث می شود حتما ایشان را در صورت نیاز به دیگران هم معرفی کنم.

سید نجم الدین مجیدی
سید نجم الدین مجیدی
5.0 (از 13 نظر)
10 خدمت موفق
شستشوی موکت
فرزانه محمدی

ممنونم واقعا راضی بودم چه از نظر اخلاقی وخوش قولی چه ازنظر تمیزی کار بسیار آدم باشخصیت ودقیق درکارشون ممنونم💫🌹

سیدکاوه عنایتی
سیدکاوه عنایتی
5.0 (از 41 نظر)
66 خدمت موفق
شستشوی موکت
الهام میرزایی

با تشکر از آقای عنایتی و همکار محترمشون از وقت شناسی، ادب، اخلاق و کار بسیار تمیز و با کیفیت ایشون راضی هستم خدا بهشون سلامتی و به کسب و کارشون برکت بده

در این شهرها می توانید سفارش شستشوی موکت را ثبت کنید: