قیمت شستشوی پرده و پتو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه شستشوی پرده و پتو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به شستشوی پرده و پتو نیاز دارید؟

شستشوی پرده و پتو را به متخصصش بسپار

شستشوی پرده و شستشوی پتو یکی از خدماتی است که با نزدیک شدن سال جدید درخواست برای آن افزایش می‌یابد. اما پیدا کردن یک خشکشویی که در از بین بردن چرک مرده پرده‌ها و شستشوی پتوها مهارت داشته باشد، آنقدرها هم ساده نیست. شستشوی پرده‌های حریر و شستن پرده‌های زبرا از باقی جنس‌ها دشوارتر است. زیرا اگر شستشوی پرده‌های حریر به درستی انجام نشود، به پرده آسیب وارد خواهد شد.

شستن پردهای توری در لباسشویی به قصد صرفه‌جویی در قیمت شستشوی پرده اشتباه است. زیرا ممکن تور آن آسیب ببیند و پاره شود. اگر به دنبال روش شستن پردهای توری هستید، پیشنهاد می‌کنیم که این‌کار را به خشکشویی بسپارید، تا مشکل به‌راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف شود. شستن پرده‌های زبرا نیز جزو خدماتی‌ست که در شستشوی پرده ارائه می‌شود.

 

شستشوی پرده

 

برخی افراد شستن پرده‌های توری در لباسشویی را به سپردن آن به خشکشویی ترجیح می‌دهند. اما شستن پرده‌های زبرا در ماشین لباسشویی غیرممکن است. بنابراین شستشوی پرده حریر، توری و همچنین شستشوی پرده‌های سفید را به متخصص آن بسپارید. نحوه شستن پرده زبرا بسیار زمان‌بر و مشکل است. اما اگر شستشوی پرده را به خشکشویی نمی‌سپارید، و خودتان می‌خواهید این‌کار را انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم شستشوی پرده‌های توری با دست را امتحان کنید.

در کنار شستشوی پرده، خدمات شستشوی پتو نیز متقاضیان زیادی دارد. اگر قصد شستشوی پتو با ماشین لباسشویی ال جی را دارید، صبر کنید. قیمت شستن پتو در خشکشویی بسیار مقرون به صرفه‌تر از شستشوی پتو با لباسشویی در منزل است. بسیاری از افراد به دنبال راهی برای شستشوی پتو با دست یا با پا هستند. اما اگر یکبار از خدمات شستشوی پتوی خشکشویی استفاده کنید، دیگر به فکر شستن پتو در ماشین لباسشویی نمی‌افتید. زیرا قیمت شستشوی پتو و همچنین شستشوی پرده بسیار اقتصادی است.

  

قیمت شستن پتو

 

 

قیمت شستشوی پرده و شستن پتو چقدر است؟

شستشوی پرده، شستشوی خوشخواب، شستشوی پتو و شستشوی موکت از خدمات مشترک بین شرکت‌های نظافتی، خشکشویی و قالیشویی است. البته خدمات شستن پرده برای پرده‌های زبرا و شستن پرده کرکره ای متداول‌تر است.

اگر درخواست شما هنگام ثبت سفارش نظافت منزل انجام شود، این خدمات توسط نیروی نظافتی قابل اجراست. در غیر این صورت، شستن پرده حریر یا شستن پتو گلبافت معمولا توسط خشکشویی انجام می‌شود.

برای دریافت رایگان، سریع و بدون دردسر قیمت شستشوی پرده و همچنین قیمت شستشوی پتو، کافی‌ست درخواست خود را در اپ و یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید. در کمتر از 30 دقیقه، تعدادی از بهترین متخصصان فعال در شهرتان، مبالغ پیشنهادی خود برای قیمت شستن پتو و پرده را برای شما ارسال خواهد کرد.

استعلام قیمت شستشوی پرده و قیمت شستشوی پتو در بازار «خدمت از ما» کاملا رایگان بوده، و نیازی به نهایی کردن سفارش نیز نیست. برای داشتن ایده بهتر از هرینه این خدمات، در ادامه عوامل موثر بر قیمت شستن پتو و پرده را ذکر کرده‌ایم.

 

عوامل موثر بر هزینه شستشوی پرده

از درجه خدمات خشکشویی مدنظر شما و تعداد پرده‌هایی که برای شستشو دارید بگذریم، اینها مهمترین عواملی هستند که بر قیمت شستشوی پرده تاثیر می‌گذارند:

  • متراژ، تعداد و ابعاد: اولین موردی که بر قیمت شستشوی پرده تاثیر می‌گذارد، متراژ پرده و ابعاد آن است. هرچه پرده بزرگ‌تر باشد، هزینه هم بالاتر خواهد رفت.
  • جنس و مدل: موارد بعدی که نقشی تعیین‌کننده در محاسبه قیمت شستشوی پرده دارند، جنس پارچه پرده و مدل آن است. هزینه شستشوی پرده‌هایی که مدل آنها ساده و پارچه آنها معمولی (مثلا ساتن و کتان) است، چندان زیاد نخواهد شد. اما در مورد پرده‌های سلطنتی چندلایه یا پرده‌های حریر و ابریشم، قیمت شستشوی پرده چند برابر خواهد شد.
  • نوع لکه و مواد شوینده: اگر پرده شما لکه خاصی داشته باشد، ممکن است پاک کردن آن مراحل و مواد خاصی را بطلبد. این موارد قیمت شستشوی پرده را افزایش می‌دهد.

 

عوامل موثر بر قیمت شستشوی پتو

فاکتورهای موثر بر قیمت شستن پتو هم کم و بیش مانند هزینه شستن پرده است. البته از آنجا که جنس پتوها محدودتر از انواع پارچه‌های به کار رفته در پرده‌هاست، مهمترین عامل برای تعیین قیمت شستشوی پتو همان نوع آن است، مانند:

  • قیمت شستشوی پتوی یک نفره در مقایسه دو نفره
  • هزینه شستشوی پتوی مسافرتی یا گلبافت
  • قیمت شستن پتوی ساده یا کار شده

البته در مواردی مانند سفارشات هتل‌ها یا درخواست‌های دیگر با تعداد بالا، ممکن است خشکشویی مدنظر برای قیمت شستن پتو تخفیفی را در نظر بگیرد.

 

قیمت شستشوی پتو و هزینه خشکشویی پتو

 

شستشوی پرده‌های زبرا چگونه است؟

شستشوی پرده زبرا را می‌توان به صورت هفتگی یا فصلی انجام داد. شستشن و تمیز کردن پرده زبرا به صورت هفتگی باعث می‌شود گردوخاک و آلودگی‌های دیگر در پارچه پرده جمع نشود، و عوارضی مانند حساسیت بروز پیدا نکند.

 

شستشوی پرده زبرا به صورت هفتگی

برای شستشوی پرده زبرا به صورت هفتگی می‌توان از بخارشور یا شامپو فرش کمک گرفت. شستشوی پرده زبرا در این روش به صورت ایستاده و در مکان خود انجام می‌شود. حتما زیر پرده چیزی مانند سفره یکبار مصرف بیندازید تا جایی کثیف نشود.

 

شستشوی پرده زبرا به صورت فصلی

پرده زبرا را می‌توانید به صورت فصلی یا دو بار در سال بشویید. برای شستشوی پرده زبرا به صورت فصلی، پرده را از پایه نگه دارنده یا همان قاب اصلی خود جدا کنید و روی یک سطح صاف قرار دهید.

برای شستشوی پرده زبرا از مواد تمیزکننده بدون آنزیم استفاده کنید.  اسفنج نرم را به این مواد آغشته کنید، و شستشوی پرده زبرا را انجام دهید. پرده زبرا را به‌طور کامل آبکشی، و برای خشک شدن آن از یک مکان صاف استفاده کنید. آویزان کردن پرده سر جای خود را در آخرین مرحله انجام دهید.

 

شستن پتو

 

نحوه ثبت سفارش شستشوی پرده و شستشوی پتو

ثبت سفارش شستشوی پتو یا شستشوی پرده بسیار ساده است. جهت دریافت خدمات شستشوی پتو یا پرده به صورت آنلاین، درخواست خود را در وبسایت و یا اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، متخصصان فعال در این بازار، قیمت شستشوی پرده یا قیمت شستن پتو پیشنهادی خود را با توجه به توضیحات شما هنگام ثبت سفارش ارسال می‌کنند.

پس از دریافت قیمت شستشوی پتو و پرده می‌توانید به پروفایل متخصص مراجعه کنید، و از میزان تخصص و مهارت وی اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین با بازدید از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید از نحوه برخورد و کیفیت عملکرد متخصص مطمئن شوید. در نهایت، شستشوی پتو و پرده خود را به خشکشویی مدنظرتان بسپارید.

4.5 امتیاز از 1962 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
شستشوی پرده و پتو

نظرات

مهران شیرقاضی
مهران شیرقاضی
5.0 (از 42 نظر)
53 خدمت موفق
شستشوی پرده و پتو
محمد رضا سیدابادی

جناب شیر قاضی عزیز از لطف شما بابت کار کاملا بی عیب و نقص و حضور به موقع و در نهایت رضایت صد در صدی بنده سپاسگزارم

خشکشویی آلاشتی
خشکشویی آلاشتی
5.0 (از 19 نظر)
28 خدمت موفق
شستشوی پرده و پتو
سبحان سبحانی

بسیار خوش برخورد .راس ساعتی که اعلام کرده بودند برای بردن و حتی تحویل دادن پتوها به موقع تشریف اوردن و از نظر تمیزی و بسته بندی هم عالی بودندو از نظر قیمت هم منصف بودند ان شاءالله همیشه پرروزی باشند

مهران شیرقاضی
مهران شیرقاضی
5.0 (از 42 نظر)
53 خدمت موفق
شستشوی پرده و پتو
غلامرضا سلطانی

ایشان بسیار ماهر و با وجدان کاری و متعهد و خوش قول و با انصاف هستند ، من توصیه می کنم با خیال راحت سفارش تون رو به ایشان بسپارید

در این شهرها می توانید سفارش شستشوی پرده و پتو را ثبت کنید: