قیمت خشکشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه خشکشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به خشکشویی نیاز دارید؟

خشکشویی را به متخصصش بسپار

خشکشویی و خشکشویی آنلاین، خدمتی است که به صورت معمول، مشتریان آن را به صورت هفتگی درخواست می‌کنند. تفاوتی ندارد در شهرهایی نظیر شیراز، قم، تهران، کرج، مشهد یا ... هستید. انتخاب بهترین خشکشویی آنلاین برای انجام شدن مواردی نظیر اتوکشی البسه، خشکشویی یا رنگ نمودن لباس‌هایتان، یکی از بهترین روش‌ها برای داشتن ظاهری برازنده و جذاب است.

برای اطلاع از قیمت خشکشویی و نرخ خشکشویی شما در "خدمت از ما"، به راحتی می‌توانید با ثبت سفارش خشکشویی خودتان، از چندین خشکشویی، قیمت بگیرید و با مقایسه قیمت‌ها بهترین مجموعه را برای خشکشویی برگزینید. با ما همراه شوید تا در ادامه به مواردی از جمله نحوه انتخاب بهترین خشکشویی آنلاین، خدمات متفاوتی که ذیل خدمت خشکشویی ارائه می‌شود، بپردازیم.

 

خشکشویی آنلاین

 

 

قیمت خشکشویی آنلاین چگونه تعیین می‌شود؟

از آن جایی که خدمات شستشو و اتوکشی لباس گسترده است، هزینه خشکشویی هم متناسب با عوامل مختلف در طیف مختلفی از قیمت انجام می‌شود. اما مهم‌ترین معیار تعیین قیمت خشکشویی نوع خدمات خشکشویی است که نیاز دارید. مثلا قیمت خشکشویی پتو، عروسک با هزینه خشکشویی پالتو یا تعرفه خشکشویی لباس عروس متفاوت است و هر یک نرخ متفاوتی دارد.

دومین معیار تعیین‌کننده قیمت خشکشویی تعداد مواردی است که می‌خواهید به خشکشویی بسپارید. روند تعیین قیمت خشکشویی در "خدمت از ما" کاملا شفاف است. پس از ثبت سفارش، قیمت توسط بهترین خشکشویی آنلاین محاسبه و به شما اعلام می‌شود. در نظر داشته باشید که حتما با خشکشویی موردنظر بر سر هزینه ارسال و دریافت آیتم‌های خشکشویی به توافق برسید.

 

 

خشکشویی آنلاین

 

چگونه در خشکشویی اینترنتی سفارش مقرون به صرفه تری داشته باشیم؟

زمانی که تعداد لباس‌ها و موارد خشکشویی شما بیش‌تر باشد، هزینه حمل و ارسال خشکشویی رایگان می‌شود. پس برای این‌که قیمت خشکشویی به صرفه‌تر باشد، سعی کنید هر ماه یا هر هفته (متناسب با استفاده خودتان) برای شستشوی لباس‌های خود اقدام کنید.

 

خدمات خشکشویی شامل چه مواردی می‌شود؟

  • خشکشویی انواع لباس، پیراهن، کت و شلوار، دامن
  • خشکشویی لباس مجلسی، لباس عروس، نامزدی
  • خشکشویی انواع مانتو، شال، روسری
  • خشکشویی انواع ملحفه، پتو، لحاف
  • خشکشویی انواع کیف و کفش 

 

آیا لکه گیری و لکه بری شامل خدمات خشکشویی می‌شود؟

برای همه ما پیش آمده است که بعضی لکه‌ها مانند لکه‌های چربی با شوینده‌های خانگی و آب به راحتی از لباس پاک نمی‌شوند. گاهی امتحان روش‌های مختلف لکه بری در خانه، به قیمت آسیب رسیدن به الیاف لباس و پوسیدگی، تمام می‌شود. اگر لباسی را که می‌خواهید به خشکشویی تحویل دهید دارای لکه است، هنگام ثبت سفارش، گزینه لکه بری را تیک بزنید.

 

 چگونه بهترین خشکشویی آنلاین را انتخاب کنیم؟

این روزها که عده ای به دنبال شماره و آدرس خشکشویی هستند، شما می‌توانید سفارش خشکشویی اینترنتی را به آسانی و به رایگان ثبت کنید. پس از این‌که سفارش خود را ثبت کردید، با خواندن نظرات مشتریان قبلی بهترین خشکشویی را پیدا کنید.

 

استفاده از خدمات اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

معمولا دریافت خدمات خشکشویی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن خشکشویی بسیار پرطرفدارتر است. اما با یک سرچ در گوگل متوجه می‌شوید که دو گروه خدمات خشکشویی آنلاین را ارائه می‌دهند. اپلیکیشن خشکشویی و اپلیکیشن خدمات منزل (که یکی از 100ها خدمات آن‌ها خشکشویی است) که در ادامه به تفاوت اپلیکیشن خشکشویی و اپلیکیشن خدمات منزل خواهیم پرداخت.

 

اپلیکیشن خشکشویی

 

اپلیکیشن خشکشویی بهتر است یا اپلیکیشن خدمات منزل؟

هر اپلیکیشن یک حجم از فضای داخلی گوشی شما را پر می‌کند. در واقع اگر بخواهید برای هر خدماتی (نظافت، کارواش، خدمات ساختمانی و…) که نیاز دارید یک اپلیکیشن نصب کنید، باید فضای خیلی زیادی از گوشی را خالی کنید. این روزها اپلیکیشن خشکشویی زیادی در بازار موجودند، که بیشتر آن‌ها ارائه کننده خدمات خشکشویی آنلاین در تهران هستند.

اگر یک اپلیکیشن خدمات منزل را دانلود کنید می‌توانید علاوه بر سفارش خشکشویی، دیگر خدمات خود را مانند نظافت منزل، کارواش، کارهای ساختمانی و تعمیرات را به دست متخصصان بسپارید. “خدمت از ما” تنها یک اپلیکیشن خشکشویی نیست! "خدمت از ما” یک بستر رایگان است که تمامی ‌خدمات منزل از جمله خشکشویی آنلاین را می‌توانید از طریق اپلیکیشن و وب سایت درخواست کنید.

 

خشکشویی آنلاین تهران در چه مناطقی فعال هستند؟

"خدمت از ما" با ارائه خدمات خشکشویی آنلاین شرق تهران و همچنین خشکشویی آنلاین غرب تهران، نزدیک ترین خشکشویی تهران را به شما معرفی می‌کنیم. شما کافیست در هر منطقه‌ای از استان تهران که به دنبال خشکشویی های تهران هستید دیگر به دنبال اپلیکیشن خشکشویی آنلاین نگردید. با نصب اپلیکیشن خدمت از ما، علاوه بر خشکشویی آنلاین تهران به دیگر خدمات منزل در یک اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت.

 

خدمات خشکشویی در تهران را می‌توانید در تمام منطقه‌های زیر دریافت کنید:

  • خشکشویی آنلاین غرب تهران

  • خشکشویی آنلاین شرق تهران

  • خشکشویی آنلاین شمال تهران

  • خشکشویی آنلاین جنوب تهران

 

"خدمت از ما" در کدام شهرها متخصص فعال خشکشویی دارد؟

خشکشویی آنلاین اصفهان، خشکشویی آنلاین شیراز، خشکشویی آنلاین مشهد، خشکشویی آنلاین کرج

 

خشکشویی آنلاین غرب تهران

خشکشویی آنلاین غرب تهران از سرویس‌های فعال خدمات خشکشویی آنلاین تهران "خدمت از ما" است، که به علت استقبال و درخواست بسیار زیاد مردم غرب تهران به خدمات ما اضافه شده است.

 

خشکشویی آنلاین شرق تهران

خدمات خشکشویی آنلاین شرق تهران نیز با توجه به استقبال و استفاده روزافزون افراد ساکن مناطق شرق تهران، باعث صرفه‌جویی در زمان مشتریان و تنظیم و یکسان سازی قیمت‌ها در کل منطقه شده است.

 

مزایای خدمات خشکشویی و اتوکشی در بازار "خدمت از ما" 

طبق تجربه و نظرسنجی که از متقاضیان خدمات خشکشویی آنلاین داشته‌ایم، مطلع شدیم که یکی از دلایل مهم افزایش رضایت مشتریان ایجاد شفافیت در قیمت گذاری و امکان پیگیری روند کار اجرایی خشکشویی است. بنابراین مهم‌ترین مزیت بازار آنلاین "خدمت از ما" در کنار بررسی سوابق حرفه‌ای متخصصین، ایجاد شفافیت قیمت و روند اجرایی خدمات پیش از ثبت سفارش است. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن قبل از ثبت سفارش و پرداخت هزینه به آسانی از چندین متخصص پیشنهاد قیمت دریافت کنید و سپس تصمیم به ثبت سفارش بگیرید. تیم پشتیبانی "خدمت از ما" در تمامی ‌مراحل در کنار شماست.

4.5 امتیاز از 2048 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
خشکشویی

نظرات

محمدرضا حسینیان
محمدرضا حسینیان
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
خشکشویی
علی رضا

بسیار عالی و تمیز و در کوتاهترین زمان ممکن لباسهارو شستن و تحویل گرفتم رفتارشون بسیار محترمانه بود و همچنین قیمتشون هم بسیار خوب بود ایشالا خیر و برکت روزیشون باشه

خشکشویی آلاشتی
خشکشویی آلاشتی
5.0 (از 20 نظر)
30 خدمت موفق
خشکشویی
یحیی زمانی

جناب آقای آلاشتی بسیار کار بلد و دقیق هستند. همچنین بعلت رفتار خوب و مشتری مداری قطعا" همیشه کار خشکشویی را به ایشان می‌سپارم.

خشکشویی آلاشتی
خشکشویی آلاشتی
5.0 (از 20 نظر)
30 خدمت موفق
خشکشویی
پرستو میرزایی

بسیار با اخلاق و خوش برخورد بودند و کیفیت کار بسیار عالی بود و همچنین از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه.

در این شهرها می توانید سفارش خشکشویی را ثبت کنید: