اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

شما هم به دنبال اپلیکیشن خشکشویی هستید؟ اپلیکیشن "خدمت از ما" را نصب کنید.

 

 

سفارش خدمات خشکشویی آنلاین از  اپلیکیشن خشکشویی راهی جدید برای دریافت خدمات خشکشویی بخار و اتوشویی می باشد. خدمات خشکشویی اینترنتی خدمت از ما به این صورت است که با پس از ثبت درخواست در اپلیکیشن خدمت از ما ( اپلیکیشن خشکشویی و... ) نیروی خشکشویی در ادرس انتخابی شما لباس، پتو و... را دریافت کرده و پس از شستشو، خشکشویی و اتوشویی درب منزل (ادرس مقصد) شما تحویل می دهد. با اپلیکیشن خشکشویی آنلاین خدمت از ما دیگر نگران قیمت خشکشویی نباشید.

 

 

 


کدام اپلیکیشن خشکشویی را دانلود کنیم ؟

معمولا دریافت خدمات خشکشویی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن خشکشویی بسیار پرطرفدارتر است. اما با یک سرچ در گوگل متوجه می شوید که دو گروه خدمات خشکشویی آنلاین را ارائه می دهند. اپلیکیشن خشکشویی و اپلیکیشن خدمات منزل که یکی از 100 ها خدمات آن ها خشکشویی است. که در ادمه به تفاوت اپلیکیشن خشکشویی و اپلیکیشن خدمات منزل خواهیم پرداخت. (دریافت از کافه بازار خدمت از ما یا گوگل پلی خدمت از ما )

 


اپلیکیشن خدمات منزل بهتر است یا اپلیکیشن خشکشویی ؟

هر اپلیکیشن یک حجم از فضای داخلی گوشی شما را پر می کند. در واقع اگر بخواهید برای هر خدماتی (نظافت، کارواش، خدمات ساختمانی و...)که نیاز دارید یک اپلیکیشن نصب کنید، باید فضای خیلی زیادی از گوشی را خالی کنید. این روزها اپلیکیشن خشکشویی زیادی در بازار موجود می باشند (پاکلین خشکشویی، خشكشويي پاكلين، خشکشویی تک واش، خشکشویی آنلاین پاکلین، هلسا، زودشور، خشکشویی آنلاین تک واش و...) که بیشتر انها ارائه کننده خدمات خشکشویی آنلاین در تهران هستند.
اگر یک اپلیکیشن خدمات منزل را دانلود کنید می توانید علاوه بر سفارش خشکشویی ، دیگر خدمات خود را مانند نظافت منزل ، کارواش ، کارهای ساختمانی و تعمیرات را به دست متخصصان بسپارید.

"خدمت از ما" تنها یک اپلیکیشن خشکشویی نیست! "خدمت از ما" یک بستر رایگان است که تمامی خدمات منزل از جمله خشکشویی آنلاین را می توانید از طریق اپلیکیشن و وب سایت درخواست کنید.


 

اپلیکیشن خشکشویی "خدمت از ما" چگونه کار می کند ؟

پس از این که اپلیکیشن "خدمت از ما" را نصب کردید ، در اپلیکیشن ثبت نام کنید و خدمت خشکشویی و اتوشویی را انتخاب کنید. تمامی مواردی را که می خواهید به دست خشکشویی بسپارید در اپلیکیشن ثبت کنید. "خدمت از ما" با همکاری بهترین خشکشویی تهران و شیراز ، نیروی مورد نظر را برای دریافت موارد به محل شما می فرستد.

 

سفارش بهترین خشکشویی اینترنتی از اپلیکیشن خشکشویی خدمت از ما

 

از چه طریقی به بهترین خشکشویی آنلاین دست پیدا کنم ؟

پس از ثبت درخواست خدمات خشکشویی در اپلیکیشن "خدمت از ما" لباس و موارد مورد نیاز برای شستشو و اتوکشی را در محل خودتان به نیروهای خشکشویی تحویل می دهید و در کوتاه ترین زمان آن ها را تمیز دریافت می کنید.

اگر می خواهید همیشه ظاهری مرتب داشته باشید ، یا پرده خانه را به بهترین شکل تمیز کنید ، خشکشویی آنلاین را با "خدمت از ما" تجربه کنید.

 


مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین "خدمت از ما"

 • تحویل و ارسال رایگان موارد خشکشویی مورد نیاز شما
 • شستشو و اتوشویی با بهترین قیمت خشکشویی در اپلیکیشن خشکشویی
 • ثبت درخواست آسان از طریق اپلیکیشن و وبسایت "خدمت از ما"
 • همکاری و انجام سفارشات با بهترین خشکشویی های تهران و شیراز

 

 


مناسب ترین قیمت خشکشویی و اتوکشی

معمولا خشکشویی و اتوشویی طیف وسیعی از خدمات را در بر می گیرد. قیمت خشکشویی متنسب با نوع لباس ، پرده یا پتو و سایر منسوجات ، کیفیت مواد خشکشویی مورد استفاده و لکه بری ی تعمیرات می تواند متفاوت باشد. برای آگاهی بیش تر از قیمت خشکشویی و جزییات سفارش می توانید به اپلیکیشن "خدمت از ما" مراجعه کنید.

 


مراحل انجام کار در اپلیکیشن خشکشویی "خدمت از ما"

 1. دریافت موارد خشکشویی در محل شما: لباس ، پرده و یا ... را در محل مورد نظرتان به نیروی خشکشویی تحویل دهید.
 2. شستشو و اتوشویی با کیفیت: شستشو و تمامی کارهای مورد نیاز توسط خشکشویی های مورد اطمینان انجام می شود.
 3. ارسال لباس های تمیز به صورت رایگان: لباس و یا پرده پس از تکمیل مراحل خشکشویی به محل شما فرستاده می شود.

 

خدمت از ما برای رفاه و آسایش شما عزیزان، تمام خدمات خشکشویی را در اپلیکیشن به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

سفارش لحظه ای خشکشویی با تیم پشتیبانی بسیار قوی

وجود یک تیم پشتیبانی قوی و فعال در خدمات آنلاین یک مزیت بسیار بزرگ محسوب می شود. در "خدمت از ما" یک تیم فوق العاده پیگیر و دقیق برای سفارشات ثبت شده شما ، از لحظه ثبت سفارش تا اتمام کار وجود دارد و تمامی مراحل سفارش را رصد می کنند. پس هیچ گونه خللی در انجام سفارش ها به وجود نخواهد آمد.

 

نحوه سفارش خشکشویی آنلاین در اپلیکیشن خشکشویی

 

آیا خشکشویی بهترین روش شستشو است؟

شستشوی لباس ها ، پتو ، پرده و ... معمولا در منزل با استفاده از ماشین لباسشویی انجام می شود. ماشین لباسشویی معمولا آسیب هایی مانند کم رنگ شدن ، از هم بازشدن بافت پارچه و بازشدن درزها می شود. اگر به ماندگاری لباس ها و پرده های خانه اهمیت می دهید ، خشکشویی و اتوکشی را با لباسشویی و به صورت خانگی انجام ندهید.

 

اپلیکیشن خشکشویی در دنیای امروز

بسیاری از افراد شاغل به دلیل نداشتن وقت کافی ، دانشجویان به علت کمبود امکانات و یا کسانی که می خواهند برای مراسم خاص مانند عروسی و نامزدی و ... لباس های خود را آماده کنند ، ترجیح می دهند از خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کنند. در این صورت نیازی نیست لباس های خود را تا نزدیک ترین خشکشویی حمل کنند. ساده ترین راه درخواست خدمات از طریق اپلیکیشن خشکشویی می باشد.

 


خدمات اپلیکیشن خشکشویی خدمت از ما شامل:

 • کت و شلوار و پیراهن های مردانه و زنانه با هر نوع پارچه ، دوخت و رنگ
 • لباس های مجلسی زنانه با هر نوع دوخت و جنس پارچه ای
 • لباس های عروس ، نامزدی ، لباس های محلی ، لباس های کار شده
 • انواع لباس های ضخیم و پشمی، پالتو ، شلوار با هر نوع جنس پارچه
 • انواع مانتوهای فرم ، چادر ، روسری از هر نوع جنس
 • بهداشتی انواع لباس های نوزاد و لباس بیمار
 • انواع پتو ، لحاف ، پرده ، روبالشتی ، روتختی
 • انواع پارچه ها: پارچه نخی ، مخمل ، ابریشم ، حریر و ...
 • کوسن مبل و عروسک های پارچه ای
 • چرم و جیر تضمین شده و بدون هیچگونه آسیب
 • از بین بردن انواع لکه ها روی انواع البسه. مثل لکه آدامس ، روغن ، لاک و ..

مناطق تحت پوشش اپلیکیشن خشکشویی

در حال حاضر در دو شهر تهران و شیراز قادر به ارائه خدمات خشکشویی آنلاین از طریق اپلیکیشن هستیم. اما به زودی در دیگر شهرهای ایران نیز خدمات خود را گشترش خواهیم داد و شما در هر شهری که باشید میتوانید از خدمات خشکشویی و اپلیکیشن خشکشویی استفاده کنید.

 


 

معرفی بیشتر اپلیکیشن "خدمت از ما"

خدمت از ما تنها یک اپلیکیشن خشکشویی نیست. بیش از 300 خدمت مختلف در سامانه آنلاین درخواست خدمات ما فعال هستند. خدمات نظافت منزل ، کارواش ، خدمات لوله کشی و تعمیرات لوازم منزل و ... را از طریق اپلیکیشن می توانید درخواست دهید.

 

3.00 امتیاز از 6 رای

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با

مطالب مرتبط با

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading