قیمت نظافت شرکت و محل کار در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نظافت شرکت و محل کار" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 350,000 تومان
 • 400,000 تومان
 • 500,000 تومان
 • 600,000 تومان
(به روز رسانی در دی 1402)

شما در کدام شهر به نظافت شرکت و محل کار نیاز دارید؟

نظافت شرکت و محل کار را به متخصصش بسپار

نظافت شرکت و محل کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. در واقع شما باید به نظافت محل کار نیز دقیقا مشابه با نظافت خانه و محل زندگی خود اهمیت بدهید و از کنار آن به سادگی عبور نکنید. تمیزی و برقراری نظم در محیط کاری، مزایای متعددی به دنبال داشته و می‌تواند بر روی روند کاری نیز تأثیر بگذارد.

همه ما کار کردن در دفتر کار تمیز و مرتب را به فعالیت در محیط کاری کثیف و به هم‌ریخته، ترجیح می‌دهیم. افراد و شرکت‌های مختلفی وجود دارند که در زمینه نظافت دفتر کار و محیط‌های اداری فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید در صورت تمایل، به راحتی از آن‌ها در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه به بررسی کامل نظافت محل کار می‌پردازیم تا به صورت کامل با این موضوع آشنا شوید.

 

قیمت نظافت محل کار 1402

(خدمات بر اساس ساعت) - فروردین 1402 هزینه خدمات با نظافتچی خانم هزینه خدمات با نظافتچی آقا
4 ساعت نظافت 500.000 تومان 400.000 تومان
5 ساعت نظافت 550.000 تومان 450.000 تومان
6 ساعت نظافت 600.000 تومان 500.000 تومان
7 ساعت نظافت 680.000 تومان 580.000 تومان
8 ساعت نظافت 700.000 تومان 650.000 تومان
هزینه هر ساعت اضافه کاری 100.000 تومان 100.000 تومان

 

 

اهمیت نظافت شرکت

نظافت محل کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند تأثیرات فوق‌العاده‌ای در فعالیت شرکت شما داشته باشد. در این قسمت به بررسی دلایل اهمیت این موضوع می‌پردازیم.

 

جذب مشتری

هنگام وارد شدن به یک دفتر کار و یا محیط اداری، اولین چیزی که برای افراد جلب‌توجه می‌کند، تمیزی و مرتب بودن محیط است. این موضوع می‌تواند تأثیر فوق‌العاده‌ای در همکاری شما با افراد یا شرکت‌های مختلف داشته باشد. یک محیط کار تمیز و مرتب، می‌تواند منظم بودن شما را در کار و فعالیت نشان دهد که این موضوع در جذب مشتری بسیار کمک‌کننده و مؤثر است.

 

ارتقای روحیه کارمندان

از دیگر دلایلی که باعث شده تا این موضوع اهمیت بسیار زیادی داشته باشد، تأثیر فوق‌العاده آن در روحیه کارمندان است. کارمندان شما ساعات زیادی را در دفتر کار سپری می‌کنند؛ از همین رو این محیط درواقع خانه دوم آن‌ها محسوب می‌شود. به همین دلیل حفظ پاکیزگی دفتر کار و نظافت شرکت، اهمیت بسیار زیادی برای آن‌ها دارد. با این کار شما می‌توانید یک محیط کاری دل‌چسب و راحت برای کارمندان پدید آورده و راندمان کاری آن‌ها را تا حد زیادی افزایش دهید.

 

نظافت شرکت

 

کارمندان شرکت را می‌توانیم به عنوان نماینده هر برند معرفی کنیم که امکان تبلیغات سازنده را در راستای گسترش فروش شما دارند. از همین رو در این راستا توصیه می‌کنیم که به احساسات آن‌ها توجه کنید و تا جای ممکن، شرایط کاری ایده آلی را برای آن‌ها به وجود آورید.

 

کیفیت هوای محیط

هوا و اتمسفر محیط کاری نیز بسیار مهم بوده و نظافت شرکت می‌تواند تا حد زیادی بر روی آن تأثیر بگذارد. هوای فضای بسته معمولا سریعا آلوده شده و باعث کسالت کارمندان می‌شود. از همین رو شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، به یک برنامه نظافتی روتین نیاز دارید تا از این حالت جلوگیری کرده و به سلامت کارمندان خود نیز کمک ویژه‌ای بکنید.

 

بهترین زمان برای نظافت محل کار

حال که با میزان اهمیت نظافت محیط کار آشنا شدیم، لازم است تا بهترین زمان برای این کار را نیز بشناسیم تا بتوانیم اقدامات لازم در این زمینه را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

 

نظافت محیط اداری قبل از ساعات کاری

به صورت کلی توصیه می‌کنیم که نظافت اصلی محیط کار، در مواقعی انجام شود که کارمندان و مشتریان در محیط حاضر نیستند. صبح زود و قبل از حاضر شدن افراد، یکی از بهترین زمان‌ها برای نظافت کامل محیط کاری و نظافت راه پله محسوب می‌شود. در این موقعیت شما می‌توانید یک محیط کاری امن و عاری از هرگونه آلودگی را برای ورود کارمندان خود حاضر کنید.

 

نظافت محیط شرکت بعد از ساعات کاری

زمان دیگری که می‌تواند برای نظافت محیط کار مناسب باشد، بعد از اتمام ساعت کاری و خروج کارمندان است. از این طریق شما می‌توانید تمام محیط را به خوبی تمیز کنید تا برای شیفت روز بعد و شروع یک روز کاری دیگر، کاملا مناسب و آماده باشد. در این فرصت امکان جمع‌کردن میزها، جمع‌آوری زباله‌ها، تی زدن کف‌پوش‌ها و راهروها و ... وجود دارد. شما می‌توانید بعد از اتمام ساعت کاری، با یک شرکت نظافت حل کار توافق کنید تا تمام امور نظافتی دفتر کارتان را به صورت کامل انجام دهند.

 

نظافت محل کار

 

نظافت در طول ساعات کاری

در زمان‌های نام‌برده، شما باید به نظافت کلی محیط کار بپردازید؛ اما برخی از بخش‌ها هستند که برای راحتی هرچه بیشتر کارمندان، در طول روز نیز باید به خوبی نظافت شوند. تمیز کردن سرویس بهداشتی، اتاق استراحت کارمندان، خالی کردن سطل‌های زباله و ... از این دسته محیط‌ها هستند که در طول روز کاری، باید توسط مستخدم به خوبی تمیز شوند. در این حالت کارمندان شما می‌توانند با میزان دغدغه به مراتب کمتری، به فعالیت‌های خود بپردازند.

 

خدمات نظافت محل کار شامل چه چیزهایی می‌شود؟

زمانی که از نظافت محیط کار صحبت می‌کنیم، برای بسیاری از افراد سؤال می‌شود که خدمات نظافت شرکت، درواقع شامل چه مواردی می‌شود. تمیز کردن محیط کاری، چه تفاوت‌هایی با نظافت منزل داشته و بیشتر بر روی کدام قسمت‌ها تمرکز دارد. در این قسمت قصد داریم تا به صورت کامل به این سؤال‌ها پاسخ دهیم.

 

تمیز کردن کف‌پوش‌ها

نظافت کف‌پوش‌ها در محیط‌های اداری اهمیت بسیار زیادی دارد. در این محیط‌ها تمام افراد با کفش راه می‌روند، همین امر باعث می‌شود تا کف‌پوش‌ها چه از جنس سرامیک، پارکت و ... سریعا کثیف شوند. به همین دلیل باید نظافت این قسمت‌ها در این خدمات به نحو احسن ارائه شود. کف‌پوش تمام قسمت‌ها از راه‌پله‌ها گرفته تا سالن اصلی، اتاق مدیریت، آبدارخانه و ... همه باید به صورت کامل تمیز شوند تا هیچ‌گونه آلودگی بر روی آن‌ها وجود نداشته باشد.

 

نظافت سرویس بهداشتی

یکی از مهم‌ترین بخش‌های نظافت محیط کار که می‌تواند بر روی سلامت جسمی کارمندان نیز تأثیر زیادی داشته باشد، نظافت سرویس بهداشتی است. در طول روند نظافت، باید تمام قسمت‌ها مانند آینه‌ها، شیرآلات و ... به خوبی تمیز شوند. شوینده و دستمال نیز باید در سرویس بهداشتی قرار بگیرند تا تمام کارمندان و افراد حاضر در شرکت، بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

 

نظافت تمام میزها

در طول روز معمولا گردوغبار زیادی بر روی میزها در محیط‌های اداری می‌نشینند. از همین رو نظافت میز مدیریتی، میز کنفرانس و انواع میزهای کارمندی نیز در این خدمت باید به صورت کامل ارائه شوند. همچنین تمام محتویات موجود روی میز هم باید به خوبی مرتب شوند تا کارمندان بتوانند با ذهن بازتری به فعالیت بپردازند.

 

نظافت دفتر کار

 

نظافت شیشه‌ها

محیط‌های اداری معمولا دارای پنجره‌ها و پارتیشن های شیشه‌ای هستند. میدانیم که شیشه عنصری بوده که معمولا آلودگی ا را بسیار زیاد نمایش می‌دهد. از همین رو نظافت این بخش‌ها نیز یکی از اجزاء اصل این خدمات ارائه می‌شود که باید به آن پرداخته شود.

 

نظافت آبدارخانه یا آشپزخانه

یکی از بخش‌هایی که نظافت آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود، آشپزخانه است. معمولا افراد از این قسمت برای آماده کردن نوشیدنی و غذا استفاده می‌کنند، به همین دلیل باید در وضعیت کاملا پاکیزه و دور از آلودگی قرار داشته باشد تا هیچ‌گونه آسیبی به سلامتی افراد وارد نکند. بخش‌های مختلف آشپزخانه مانند یخچال، اجاق‌گاز و ... نیز معمولا در این روند باید نظافت شوند.

 

اصول نظافت دفتر و محل کار

نظافت دفتر کار و محیط اداری نیز دقیقا مانند نظافت منزل، اصول و قواعد مخصوص به خود را دارد که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. از همین رو در این قسمت قصد داریم تا به بررسی چند نمونه از این اصول مهم بپردازیم.

 

استفاده از تجهیزات و شوینده‌های مناسب

در راستای نظافت محیط کار، باید از تجهیزات و شوینده‌های مناسب و مرغوب استفاده کنید. جارو، دستمال، تی و ... از تجهیزاتی هستند که معمولا در این زمینه به آن‌ها نیاز دارید. این تجهیزات باید جنس خوبی داشته باشند تا بتوانند به خوبی مؤثر واقع شوند. همچنین در این زمینه باید از انواع شوینده‌ها و پاک‌کننده‌ها مانند شیشه‌پاک‌کن، جرم‌گیر و ... برای نظافت بخش‌های مختلف مانند شیشه‌ها، سرویس بهداشتی و ... استفاده کنید. توصیه می‌کنیم که به سراغ شوینده‌ها و برندهای معتبر در این زمینه بروید که از خاصیت تمیزکنندگی بالایی برخوردار هستند.

 

تخلیه سطل زباله

از دیگر اقداماتی که در این زمینه باید انجام شود تخلیه تمامی سطل زباله‌های خشک و تر است. وجود زباله معمولا باعث به وجود آمدن بوی نامطبوع در محیط می‌شود، به همین دلیل در روند نظافت دفتر کار، باید به این موضوع توجه زیادی شود.

 

نظافت دفتر

 

شرکت معتبر برای نظافت محل کار چه ویژگی‌هایی دارد؟

همان‌طور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم، شما می‌توانید برای نظافت محیط کار خود، از شرکت‌های خدماتی فعال در این زمینه کمک بگیرید. امروزه شرکت‌های متعددی در این زمینه فعالیت می‌کنند و امکان درخواست خدمت از آن‌ها از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن خدمت از ما به سادگی وجود دارد. در این بخش قصد داریم به معرفی چند نمونه از مهم‌ترین ویژگی‌های این شرکت‌ها بپردازیم تا شما بتوانید با اطلاعات کافی در این زمینه، بهترین نتیجه را از نظافت شرکت خود کسب کنید.

 

سرعت عمل بالا

یکی از مهم‌ترین پارامترها یا ویژگی‌هایی که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید، سرعت عمل بسیار بالاست. همان‌طور که میدانیم نظافت شرکت باید در خارج از زمان کاری به صورت کامل انجام شود. پس فرصت زیادی برای نظافت کلی وجود ندارد و شرکت خدماتی باید بتواند در همین مدت‌زمان کوتاه، نظافت کاملی ارائه دهد.

 

پوشش دهی تمام بخش‌ها

از دیگر ویژگی‌هایی که در این بخش باید به آن‌ها بپردازیم، پوشش دهی تمام بخش‌ها در روند نظافت است. با چند نمونه از مهم‌ترین قسمت‌هایی که معمولا نیاز به نظافت دارند در قسمت‌های قبلی آشنا شدیم. شرکت خدماتی باید بتواند تمام این بخش‌ها را به صورت کامل نظافت کند.

 

حضور به موقع در محل

میدانیم که زمان یکی از عوامل مهم در این زمینه است که باید به آن توجه داشته باشید. نیروها و پرسنل خدماتی، باید به موقع در محل کار حضور داشته باشند تا بتوانند تمام فعالیت‌ها و وظایف خود را در موعد مقرر به صورت کامل انجام دهند.

 

مهارت و تخصص

نظافت بخش‌های مختلف نیز به مهارت و تجربه نیاز دارد. پس می‌توان یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت‌های خدماتی در این زمینه را، مهارت و تجربه و همچنین تخصص دانست. افراد متخصص می‌توانند در مدت‌زمان کمتری، به تمیزی بخش‌های مختلف بپردازند و نتیجه مطلوب‌تری را نیز به ارمغان آورند.

 

نظافتچی شرکت

 

ویژگی‌های یک نظافتچی خوب شرکت

یک نظافتچی خوب برای اینکه بتواند بهترین خدمات را در محیط کار به شما ارائه دهد، باید دارای ویژگی‌های مختلفی در این زمینه باشد. در این بخش قصد داریم تا چند نمونه از مهم‌ترین ویژگی‌های در این زمینه را نام ببریم.

 • سرعت عمل بالا
 • کسب رضایت مشتریان
 • اخلاق و برخورد خوب و رضایت‌بخش
 • رفتار محترمانه
 • مهارت بالا
 • آشنایی کامل با امور نظافت محیط اداری
 • حضور به موقع در محل کار

 

تمیز کردن شرکت

 

عوامل مؤثر بر قیمت نظافت محل کار

یکی از موضوعاتی که هنگام سفارش خدمت به شرکت‌های خدماتی در این زمینه اهمیت زیادی دارد، بحث هزینه است. معمولا عوامل مختلفی بر روی قیمت نظافت محل کار تأثیر می‌گذارند که در این بخش به معرفی چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم.

 

متراژ شرکت

یکی از مهم‌ترین عوامل در این زمینه، مربوط به اندازه و متراژ دفتر کار است. درواقع هر اندازه محیط محل کار شما بزرگ‌تر بوده و متراژ بیشتری داشته باشد، قیمت تمام شده آن نیز بیشتر خواهد شد.

 

مواردی که شامل نظافت می‌شوند

میدانیم که در محیط کاری، شامل بخش‌های مختلفی ازجمله اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس، راه‌پله، سرویس‌های بهداشتی و ... می‌شود. در صورتی که بخواهید تعداد بیشتری از این بخش‌ها را نظافت کنید، باید هزینه بیشتری برای نظافت بپردازید.

 

قیمت نظافت محل کار

 

چرا خدمت از ما برای نظافت شرکت؟

خدمت از ما یکی از بزرگ‌ترین مراجعی است که شما می‌توانید از طریق آن، در زمینه‌های مختلف، سفارش خدمت داشته باشید. شاید برای بسیاری از کاربران سؤال شده باشد که مزایای سارش خدمت از این مرجع عظیم چیست؟ در این بخش به بررسی عوامل که باعث شده‌اند تا افراد به سمت خدمت از ما متمایل شوند می‌پردازیم.

 

قیمت شفاف و واضح

از طریق پلتفرم خدمت از ما، شما می‌توانید با افراد مختلفی که در زمینه‌های گوناگون مانند نظافت دفتر فعالیت می‌کنند، استعلام قیمت گرفته و درنهایت با گزینه‌ای که منصفانه‌ترین قیمت را پیشنهاد داده است، همکاری داشته باشید. درواقع تمام توافقات مربوط به قیمت از طریق خدمت از ما، قبل از انجام کار انجام شده و همه‌چیز کاملا شفاف است.

 

اطلاع از سابقه کاری و رضایت خدمات

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده تا افراد تمایل به استفاده از خدمت از ما داشته باشند، اطلاع از سابقه کاری است. درواقع شما می‌توانید از وضعیت سابقه هر نیرو یا شرکت خدماتی در این زمینه اطلاع پیدا کنید. افرادی که سابقا با نیروهای فعال در این زمینه، همکاری داشته‌اند می‌توانند نظرات خود را به عنوان دیدگاه درج کرده و شما که تمایل به همکاری دارید، می‌توانید از این دیدگاه‌ها در راستای انتخاب نیرو، استفاده کنید.

 

پیگیری‌های تیم خدمت از ما

سفارش خدمت به این مرجع هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و شما در هر ساعتی از شبانه‌روز، می‌توانید به سادگی خدمت موردنیاز خود را ثبت کنید تا پاسخ‌های مربوطه را در این زمینه دریافت کنید. همچنین تیم خدمت از ما تا بعد از دریافت خدمت نیز پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا شما از این طریق بتوانید مشکلات و موضوعات مختلف به وجود آمده را پیگیری کنید.

 

نظافت دفتر کار

 

جمع‌بندی

نظافت دفتر کار از اهمیت زیادی برخوردار بوده و نیاز به توجه ویژه دارد. به وجود آوردن محیط کاری مرتب و پاکیزه، از وظایف اصلی کارفرما بوده که باید به نحو احسن انجام شود. در قسمت‌های مختلف نکات مهم در راستای نظافت دفتر و بخش‌های مربوط به آن را ارائه کردیم تا شما به صورت کامل با این اقدامات آشنا شوید. نظافت دفتر کار معمولا باید در زمان‌های مشخصی انجام شود تا بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد. عوامل مربوط به قیمت نظافت محل کار را نیز موردبررسی قراردادیم تا شما بتوانید این خدمات را با قیمت کاملا منصفانه و متناسب، دریافت کنید.

4.6 امتیاز از 1740 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نظافت شرکت و محل کار

نظرات

بتول ذبیحی
بتول ذبیحی
4.0 (از 11 نظر)
21 خدمت موفق
نظافت شرکت و محل کار
شیدا خدایی سرشت

تمیز که هستند اما متاسفانه اون روزی که تشریف آوردن هم ضعف داشتن هم بنده مجبورم بخاطر کامل انجام ندادن کارها باز فردا یک نفر دیگر را درخواست بدم

خونه تکون
خونه تکون
5.0 (از 141 نظر)
377 خدمت موفق
نظافت شرکت و محل کار
سنا پرورش

با کمی تاخیر سر کار رسیدن و من خیلی دلخور شدم اما وقتی شروع به کار کردن انقدر خوش اخلاق و سریع و کاربلد بودن که من فوق العاده لذت بردم از کارشون خیلی تمیرپز و مرتب بودن مرتب دستمال ها رو عوض میکردن آب رو عوض میکردن و بدن لحظه ای وقت تلف کردن و حرف زدن های اضافی کارمن رو انجام دادن به بهترین شکل ممکن وقتی رفتن خونه برق افتاده بود و خیلی از ایشون ممنونم . خدا خیرتون بده

شهناز قنبری
شهناز قنبری
5.0 (از 18 نظر)
36 خدمت موفق
نظافت شرکت و محل کار
مهدی رجبی

مسئولیت پذیر و به موقع سر کار حضور داشتند باحوصله و منظم و بسیار تمیز و دلسوز بودند در کار نظافت با تشکر از ایشون و عوامل خدمت از ما جهت معرفی

در این شهرها می توانید سفارش نظافت شرکت و محل کار را ثبت کنید: