قیمت نظافت راه پله و مشاعات در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نظافت راه پله و مشاعات" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نظافت راه پله و مشاعات نیاز دارید؟

نظافت راه پله و مشاعات را به متخصصش بسپار

نظافت راه پله، مشاعات و پارکینگ از چندنظر هنگام نظافت ساختمان و آپارتمان اهمیت دارد: یکی اینکه رفت‌وآمد در این فضاها بسیار بالاست؛ و دیگری اینکه هر فرد برای ورود به ساختمان شما باید از این فضاها بگذرد. بنابراین، عدم توجه به نظافت راه پله و نظافت مشاعات، هم آلوگی را پخش می‌کند، و هم خاطره نامطلوبی از نظم و پاکیزگی ساختمان شما در ذهن دیگران می‌گذارد.

معمولا افرادی که به نظافت راه پله و نظافت مشاعات نیاز دارند؛ هنگام ثبت درخواست نظافت خود، نظافتچی آقا را به نظافتچی خانم ترجیح می‌دهند. در صورت نیاز به کارگر برای نظافت راه پله و مشاعات، «خدمت از ما» بهترین نیروهای نظافت منزل و نظافت شرکت را که پس از چند مرحله گزینش شده‌اند و مورد تایید هستند برای شما می‌فرستد.

جهت کسب اطلاعات درباره تعرفه نظافت راه پله، خدمات نظافت ساختمان و سایر مباحث پیرامون نظافت مشاعات و پارکینگ، با ما همراه باشید.

 

تعرفه نظافت راه پله

 

 

نظافت راه پله و نظافت مشاعات شامل چه خدماتی می‌شود؟

خدمات متفاوتی ذیل تمیز کردن راه پله، حیاط و بخش‌های مشاع ساختمان ارائه می‌شود. از جمله:

 • نظافت درب‌های ورودی و همچنین تمیز کردن آیفون تصویری یا صوتی ساختمان
 • نظافت کابین آسانسور و درب‌های آن در طبقات ساختمان
 • نظافت پارکینگ و حیاط هنگام نظافت ساختمان
 • نظافت راهرو و محوطه
 • نظافت راه پله و تمیز کردن نرده‌ها
 • تمیز کردن شیشه‌ها و کلید پریزها هنگام نظافت راه پله

توجه داشته باشید که اگر در سرویس نظافت راه پله و نظافت مشاعات نیاز دارید که کارهای بیشتری توسط نظافتچی انجام شود، به‌عنوان مثال اگر ساختمان نوساز یا تازه بازسازی شده دارید که نظافتچی باید نخاله‌های ساختمانی را به بیرون منتقل کند یا به تمیز‌کاری‌های بعد از نقاشی و نظافت ساختمان احتیاج دارید، هنگام ثبت سفارش سرویس نظافت راه پله و مشاعات در قسمت توضیحات موارد لازم را بیان کنید، تا بر اساس نیاز شما بهترین کارگر برای نظافت راه پله و نظافت مشاعات شما فرستاده شود.


 

قیمت نظافت راه پله و پارکینگ در سال 1402 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت نظافت راه پله و پارکینگ بر اساس ساعت انتخابی، تعداد طبقات ساختمان، تعداد طبقات پارکینگ، نظافت یا عدم نظافت پشت بام، گردگیری یا عدم گردگیری ذیوارها و کارهایی اضافه‌ایی که تمایل دارید توسط نظافتچی در زمان نظافت راه پله و پارکینگ انجام شود، محاسبه و به شما اعلام می‌شود.

در صورتی که نظافتچی ساختمان و تعرفه نظافت راه پله پیشنهادی مورد تایید باشد، سفارش نظافت راه پله با موفقیت ثبت شده و نظافتچی برای انجام نظافت راه پله و مشاعات فرستاده می‌شود. در تعرفه نظافت راه پله این موضوع را نیز در ذهن داشته باشید که به صورت معمول، استخدام نظافتچی خانم برای نظافت ساختمان هزینه بیشتری برای شما در پی خواهد داشت.

 

نظاتف مشاعات و نظافت پارکینگ

 

در صورت نارضایتی از نظافتچی ساختمان چه باید کرد؟

نکته‌ای که می‌تواند باعث تردید در استخدام نظافتچی ساختمان شود، آشنا نبودن با کیفیت کار اوست. خوشبختانه با امکاناتی که اپلیکیشن «خدمت از ما» در اختیار شما می‌گذارد، می‌توانید از کیفیت کار متخصصان نظافت ساختمان و نظافت راه پله، پیش از استخدام آنها، مطلع شوید.

شما می‌توانید سوابق و مجوزهای هر کدام از شرکت‌های نظافت ساختمان که در این پلتفرم فعال هستند را در پروفایل‌های تخصصی آنها ببینید. علاوه بر اینها، نظرها و امتیازات افرادی که پیش‌تر از خدمات آنها استفاده کرده‌اند، به شما در انتخاب بهترین نظافتچی ساختمان و شرکت نظافت ساختمان کمک خواهد کرد.

با تمام این اوصاف، در صورت نارضایتی از عملکرد نظافتچی ساختمان تا یک ساعت پس از شروع کار می‌توانید درخواست نظافتچی جدید برای انجام نظافت راه پله دهید.


 

تهیه لوازم و مواد شوینده برای نظافت ساختمان به عهده کیست؟

یکی از نکات مهم در بحث نظافت ساختمان و سایر بخش‌های آن مانند نظافت راه پله و مشاعات، تهیه لوازم و مواد لازم برای تمیز کردن بخش‌های مختلف است. تهیه وسایل لازم و مواد شوینده برای نظافت راه پله و مشاعات مانند سایر خدمات نظافتی، به عهده مشتری است.

 البته برخی از شرکت‌های نظافت ساختمان، خدمات خود را به همراه لوازم و مواد لازم ارائه می‌دهند. در این میان، تعدادی مبلغی را به تعرفه نظافت راه پله در پبایان کار اضافه می‌کنند؛ و تعدادی نیز آن را رایگان ارائه می‌دهند.

در صورتی که فرد یا شرکت مدنظر شما این گزینه را نداشت، و خود شما نیز مواد شوینده مانند تاید، وایتکس، سفیدکننده، جرم‌گیر، دامستوس و ... را در دسترس نداشتید، می‌توانید هنگام ثبت درخواست‌تان برای نظافت ساختمان به این موضوع اشاره کنید.


 

نحوه ثبت سفارش نظافت راه پله و نظافت مشاعات

«خدمت از ما» نظافت راه پله و مشاعات و پارکینگ را برای ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی و ... توسط نظافتچی‌های مورد اعتماد شرکت‌های نظافت ساختمان ارائه می‌دهد. نظافتچی ساختمان را کاملا متناسب با نظر و درخواست خودتان انتخاب کنید.

با ثبت درخواست رایگان برای نظافت راه پله دیگر نیازی به جست‌وجو برای یافتن نیروهای نظافت کاری و وظیفه‌شناس نیست. درخواست خود را ثبت کنید، قیمت محاسبه‌شده و تعرفه نظافت راه پله را دریافت کنید، و از میان برترین شرکت‌ها، متعهدترین نیروی نظافت راه پله را درخواست کنید.

ما تمام سعی خود را کرده‌ایم تا بهترین افراد در وبسایت و اپلیکیشن «خدمت از ما» فعالیت کنند؛ انتخاب نهایی با شماست.

 

نظافت پارکینگ و پله ساختمان

 

ترتیب مراحل نظافت راه پله و مشاعات

توجه به ترتیب و مراحل نظافت ساختمان و نظافت راه پله است که تفاوت یک نظافتچی ساختمان متخصص را با سایر افراد مشخص می‌کند. در حالت استاندار، کار نظافت راه پله و مشاعات با جارو زدن پله از بالا به پائین، جارو زدن حیاط و پارکینگ و در آخر جمع کردن زباله‌ها و قرار دادن آنها در سطل است.

در ادامه مراحل کامل و جزء به جزء نظافت ساختمان را ملاحظه می‌کنید:

 1. گفتیم که کار نظافت راه پله با جارو زدن پله‌ها از بالا به پایین آغاز می‌شود، تا کلیه زباله‌های بزرگ کاملا از مسیر حذف شوند.
 2. در ادامه، نرده‌ها، شیشه‌ها و کلید پریزها با لوازم مناسب پاکیزه می‌شوند.
 3. سپس، درب آسانسور، اتاقک و کلیدهای آن کاملا تمیز می‌شوند.
 4. در مرحله آخر نظافت ساختمان (البته نظافت فضای داخلی آن)، راه پله‌ها کاملا شسته و طی کشی می‌شوند. چنانچه تمایل داشته باشید، نظافت پشت بام نیز در همین مرحله انجام می‌شود.
 5. پس از نظافت راه پله نیز نظافتچی ساختمان به سراغ پارکینگ، درب ورودی و آیفون خواهد رفت.

 

نظافت راه پله و پارکینگ

نوع مواد شوینده، نقش مهمی را در نتیجه نظافت پارکینگ و نظافت راه پله دارد. برای مثال، این مواد باید با مصالح استفاده شده در راه پله، کابین آسانسور یا نقاط دیگر سازگار باشند، تا ظاهر آنها را تحت تاثیر قرار نداده و آسیبی به آنها نزند. مثلا برای نظافت راه پله ساختمان نباید از شوینده‌های اسیدی و جوهرنمک استفاده شود، چون باعث خوردگی سنگ‌های ساختمانی خواهد شد، و شما را متحمل هزینه سابیدن سنگ راه پله خواهد کرد.

پیشنهاد ما این است که برای انتخاب و تهیه مواد شوینده نظافت راه پله و پارکینگ از نظافتچی ساختمان مشورت بگیرید؛ و با تهیه مواد شوینده را به عهده او بگذارید. نظافتچی‌های منزل تجربه زیادی در نظافت راه پله انواع ساختمان‌‌های مسکونی، اداری، تجاری و ... دارند؛ و لوازم و مواد کار خود را به خوبی می‌شناسند.

 

هنگام نظافت راه پله و مشاعات به این نکات توجه کنید

شما می‌توانید یک چک لیست برای نظافت ساختمان خود تهیه کنید، تا هم نظافتچی ساختمان کاملا بداند شما از او چه توقعی دارید، و هم شما بتوانید روند نظافت راه پله و پارکینگ را کنترل کنید. می‌توانید چک لیست‌تان را با افزودن این موارد آغاز کنید:

 • نظافت راه پله از درب پشت بام تا درب پاركينگ
 • شستن درب ورودی ساختمان و درب پاركينگ
 • نظافت پارکینگ و حیاط
 • تميز كردن و ضدعفونی كردن نرده‌ها
 • پاك كردن كليد و پريزهای داخل پاگردها
 • پاک کردن کلیه درب‌های درون راه پله
 • نظافت داخل کابین آسانسور (در صورت داشتن آسانسور)

 

نظافتچی ساختمان

 

نظافت نرده های راه پله بخشی از نظافت راه پله

در نظافت راه پله، برای نظافت و تمیز کردن نرده های راه پله ابتدا باید داخل یک سطل، مواد شوینده مناسب را با آب ترکیب کنید. سپس، یک تکه پارچه را بردارید و از بالای راه پله به سمت پایین شروع به تمیز کردن نرده‌ها کنید. در نظافت راه پله، گوشه و کنج نرده‌ها باید با دقت و مهارت کافی تمیز شود.

 

نظافت راه پله تهران

مانند سایر سرویس‌ها، شما می‌توانید خدمت نظافت راه پله تهران را در «خدمت از ما» درخواست دهید؛ و با مقایسه متخصصین نظافت راه پله تهران، بهترین نظافتچی یا شرکت خدماتی نظافت راه پله تهران را برگزینید و از خدمات نظافت راه پله تهران بهره ببرید.

علاوه بر موارد ذکر شده، در صورتی که بخواهید خانه خود را نیز تمیز کنید، پیشنهاد می‌کنیم در کنار درخواست تمیز کردن راه پله تهران، خدمت نظافت منزل نیز درخواست کنید.

 

نظافت راه پله و پارکینگ با نظافتچی آقا بهتر است یا نظافتچی خانم؟

نیروهای نظافتچی خانم معمولا برای انجام امور نظافت مرتبط با فضای داخلی خانه درخواست می‌شوند. نظافتچی آقا بیشتر برای نظافت ساختمان یا قسمت‌هایی مثل نظافت راه پله و نظافت راهرو، نظافت پارکینگ که ممکن است نیاز به جابجایی اجسام سنگین تر داشته باشد، تقاضا می‌شود. بیشتر درخواست‌ها برای نظافت راه پله و مشاعات، توسط نظافتچی آقا انجام می‌شود.

شما با توجه به درخواستی که دارید، می‌توانید انتخاب کنید که نظافتچی خانم به محل شما اعزام شود، یا نظافتچی آقا. شما برای نظافت راه پله در کرج، اصفهان، شیراز و هر شهری که باشید، می توانید از  خدمات "خدمت از ما" استفاده کنید،

امتیاز دهید

4.64 امتیاز از 865 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نظافت راه پله و مشاعات

نظرات

رسول بابائی
رسول بابائی
5.0
5 خدمت موفق
نظافت راه پله و مشاعات
محسن ابراهیمی

وقت شناس، با دقت، بدون حاشیه به موقع و با کیفیت، نظافت انجام شد

فرید حویزاوی
فرید حویزاوی
4.0
333 خدمت موفق
نظافت راه پله و مشاعات
پیام کهن صدق

بسیار بسیار کاربلد و حرفه ای خیلی ممنون از کار خوبتون 🙏🙏

سید علی اصغر محسنی
سید علی اصغر محسنی
3.9
93 خدمت موفق
نظافت راه پله و مشاعات
مونا علی آباد

آقای طوسی به موقع تشریف آوردن و با دقت کارشونو انجام دادن در کل راضی بودم

در این شهرها می توانید سفارش نظافت راه پله و مشاعات را ثبت کنید:

 • نظافت راه پله و مشاعات تهران
 • نظافت راه پله و مشاعات کرج
 • نظافت راه پله و مشاعات اصفهان
 • نظافت راه پله و مشاعات مشهد
 • نظافت راه پله و مشاعات شیراز
 • نظافت راه پله و مشاعات تبریز
 • نظافت راه پله و مشاعات اهواز
 • نظافت راه پله و مشاعات همدان
 • نظافت راه پله و مشاعات هشتگرد
 • نظافت راه پله و مشاعات ساری
 • نظافت راه پله و مشاعات رباط کریم
 • نظافت راه پله و مشاعات ملارد
 • نظافت راه پله و مشاعات لواسان
 • نظافت راه پله و مشاعات کرمان
 • نظافت راه پله و مشاعات شاهین شهر
 • نظافت راه پله و مشاعات رودهن
 • نظافت راه پله و مشاعات دماوند
 • نظافت راه پله و مشاعات زنجان
 • نظافت راه پله و مشاعات اسلامشهر
 • نظافت راه پله و مشاعات کمال شهر
 • نظافت راه پله و مشاعات قم
 • نظافت راه پله و مشاعات قرچک
 • نظافت راه پله و مشاعات بومهن
 • نظافت راه پله و مشاعات پردیس
 • نظافت راه پله و مشاعات وحیدیه
 • نظافت راه پله و مشاعات ورامین
 • نظافت راه پله و مشاعات ارومیه
 • نظافت راه پله و مشاعات مشکین دشت
 • نظافت راه پله و مشاعات نسیم شهر
 • نظافت راه پله و مشاعات پاکدشت
 • نظافت راه پله و مشاعات اندیشه
 • نظافت راه پله و مشاعات گلبهار
 • نظافت راه پله و مشاعات شهر قدس
 • نظافت راه پله و مشاعات چهارباغ
 • نظافت راه پله و مشاعات شهر گلستان
 • نظافت راه پله و مشاعات فردیس
 • نظافت راه پله و مشاعات محمدشهر
 • نظافت راه پله و مشاعات شهریار
 • نظافت راه پله و مشاعات ری
 • نظافت راه پله و مشاعات رشت
 • نظافت راه پله و مشاعات پرند

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading