قیمت مبل شویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه مبل شویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 450,000 تومان

شما در کدام شهر به مبل شویی نیاز دارید؟

مبل شویی را به متخصصش بسپار

خدمات مبل شویی و شستشوی مبل همیشه بسیار پردرخواست بوده، این سطح درخواست برای مبل شویی در فصل نزدیک بهار و با شنیده شدن بوی عید بیشتر هم می شود. بیش‌تر افراد شستشوی مبل در منزل را به حمل مبلمان به مراکز مبل شویی ترجیح می‌دهند، که این امر در مبل شویی کاملا طبیعی است. شستشوی مبل نیز همانند سایر خدمات نیاز به دانش و تخصص دارد.

از جمله در امر مبلشویی، نیاز به شناخت پارچه‌ مبل، مواد مبل شویی، دستگاه مبل شویی و حتی نوع لکه‌های مبل دارد. شستشوی مبل در منزل با قالیشویی و شستشوی فرش متفاوت است؛ و از مواد شوینده مخصوص مبلمان استفاده می‌شود. 

برای مبل شویی در منزل خود به دنبال مبل شویی ارزان نباشید. کیفیت انجام و ارائه خدمات، بسیار مهمتر از قیمت آن است. در ادامه می‌توانید جدول قیمت مبل شویی در منزل را مشاهده می‌کنید.

 

جدول قیمت مبل شویی در منزل

نوع خدمات قیمت خدمات ( به روز رسانی سال 1401)
قیمت شستشوی مبل ۷ نفره راحتی 350.000 تا 500.000 تومان
قیمت شستشوی مبل ۷ نفره کلاسیک 350.000 تا 500.000 تومان
نرخ شستشوی مبل نه نفره 450.000 تا 700.000 تومان
شستشوی مبل تک نفره 50.000 تا 250.000 تومان
هزینه شستشوی  صندلی نهار خوری (هر عدد) 20.000 تا 35.000 تومان
اجرت شستشوی  مبل تختخوابشو تک نفره 100.000 تا 250.000 تومان
اجرت شستن  مبل تختخوابشو دو نفره 100.000 تا 300.000 تومان
اجرت شستشوی  مبل تختخوابشو سه نفره 100.000 تا 300.000 تومان
قیمت شستن  خوش خواب تک نفره 200.000 تومان
قیمت شستن  خوش خواب دونفره 300.000 تومان
 شستشوی  کوسن یا بالشتک 10.000 تا 15.000 تومان
اجرت شستن تشک دوبل 15.000 تا 25.000 تومان
هزینه ایاب و ذهاب متخصص 60.000 تا 100.000 تومان

 

 

ارزانترین مبل شویی یا بهترین مبل شویی؟

ارزانترین مبل شویی یا بهترین مبل شویی؟ اولویت شما قیمت مبل شویی است یا کیفیت مبل شویی؟ درست است که هزینه شستن مبل مهم است، اما در صورت دریافت خدمات بی‌کیفیت، شما با اضافه کاری و هزینه مجدد روبرو می‌شوید و ممکن است حتی، مبلمان دچار آسیب های جبران ناپذیر شود. پس بهتر است کیفیت را الویت قرار دهید و در کنار کیفیت، منصفانه‌ترین قیمت برای خدمات را پیدا کنید.

یک راه مناسب برای مقایسه خدمات و قیمت‌ها، این است که درخواست شستشوی مبل در منزل خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید، تا یک لیست از 5 شرکت و متخصص ماهر به شما پیشنهاد شود؛ پس از آن شما امکان مقایسه قیمت‌ها و میزان تخصص و کیفیت کار هر شرکت مبل شویی را دارید. 

 

قیمت مبل شویی در منزل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت مبل شویی در منزل به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از مواردی که در تعیین هزینه مبل شویی تاثیر گذار است، نوع مبل و تعداد مبلمان جهت انجام مبل شویی است. هزینه شستشوی مبل در منزل و قیمت خشکشویی مبل معمولا از سوی اتحادیه مبل شویی و قالیشویی مشخص می‌شود. 

شما در "خدمت از ما" می‌توانید خدمات مبل شویی را به رایگان قیمت بگیرید. پس از ثبت سفارش، قیمت توسط متخصصان مبل شویی به شما پیشنهاد می‌شود. شما می‌توانید مناسب ترین فرد و مناسب‌ترین قیمت مبل شویی را انتخاب کنید، اما امکان مشاهده حدود هزینه خدمات در جدول بالا نیز می‌باشد.

 

شستشوی مبل در منزل

قیمت مبل شویی در منزل

 

آیا هزینه شستشوی مبل در منزل به صرفه است؟

ممکن است تصور کنید هزینه مبل‌ شویی در منزل و قیمت شستشوی مبل با دستگاه، گران باشد. ولی قبول کنید که شستشوی مبل در منزل به صورت دوره‌ای و سالیانه با استفاده از روش‌های نوین می‌تواند خیلی به صرفه تر از این باشد که بعد از مدت زمان کوتاهی بخواهید مبل خود را تعویض و یا تعمیر کنید.

واقعیت این ست که، به طور فرض قیمت شستشوی یک مبل هفت نفره در منزل، تقریبا با دستمزد روزانه یک نظافتچی یکسان است. منطقی است که اگر به تمیزی و نظافت منزل اهمیت می‌دهیم، حداقل سالیانه مبلغ کمتری برای مبل شویی پرداخت کنیم.

 

مزایای خدمات مبل شویی در "خدمت از ما"

 • پیدا کردن 5 متخصص شستشوی مبلمان، در کوتاهترین زمان و فقط از طریق گوشی همراه.
 • امکان دریافت قیمت مبل شویی از طرف متخصص (بر اساس نرخ اتحادیه مبلشویی) پیش از نهایی کردن ثبت سفارش.
 • شرکت‌های مبل شویی فعال در "خدمت از ما" آشنایی کامل به انواع پارچه‌ها و نحوه شستن آنها دارند.
 • پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" و رسیدگی به مواردی که مطابق میل مشتری کار نشده است.
 • امکان بررسی و مشاهده، نظرات مشتریان قبلی از نحوه عملکرد هر متخصص و بررسی میان سابقه هر فرد.
 • در کوتاهترین زمان یک لیست از 5 متخصص ماهر در نزدیکی محل زندگیتان، برای شما ارسال می‌شود.

 

مبل شویی | شستشوی مبل در منزل

مبل شویی (به انگلیسی: Sofa cleaning)

 

(دریافت سایر خدمات مرتبط:  رویه کوبی مبل و تعمیرات مبل، روی لینک کلیک کنید)

 

چه خدماتی در شستشوی مبلمان "خدمت از ما" ارائه می‌شود؟

با خدمات مبل شویی "خدمت از ما"، شستن انواع مبل ها در رنگ ها و جنس های مختلف را با خیال راحت، می‌توانید به متخصص بسپارید.

 • شستشوی مبل در منزل در ادارات و سالن‌های بزرگ
 • شستشوی مبلمان و صندلی سینما و آمفی‌ تئاترها و سالن همایش‌ها
 • شستشوی مبل چرمی، پارچه ای، مبل مخمل با دستگاه های پیشرفته
 • شستن انواع کوسن و بالشتک مبلمان و صندلی

 

دیگر خدماتی که هنگام شستشوی مبل در منزل می‌توانید سفارش دهید:

 • شستشوی صندلی‌ها
 • شستشوی تشک خوشخواب
 • خشکشویی مبل تخت خوابشو
 • خشکشویی موکت و موکت شویی

 

مبل شویی در منزل

 

مبل شویی در منزل چقدر طول می‌کشد؟

اگر بخواهید خودتان برای مبل شویی و شستشوی مبل در منزل دست به کار شوید، راه دشواری را در پیش دارید. ممکن است یک روز کامل وقت شما جهت مبل شویی در منزل گرفته شود. ولی اگر شستشوی مبل در منزل را به یک شرکت خدماتی نظافتی و مبل شویی معتبر بسپارید، آن وقت کار مبل شویی در منزل بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید.

همچنین مبل‌‌ها توسط دستگاه مبلشویی به سرعت خشک می‌شود. البته زمان شستشوی مبل در منزل به جنس و تعداد مبلمان هم بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم، چون حساس‌تر است، زمان بیش‌تری می‌برد. 

 

مبل شویی ارزان (به انگلیسی: Cheap sofa cleaning)

 

مبل شویی ارزان 

مبل شویی ارزان یا ارزان ترین مبل شویی، جز مواردی است که در مورد مبل شویی، مورد توجه قرار می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در مبل شویی ارزان به آن توجه نمود، کیفیت شستشوی مبل است. در بسیاری موارد می‌توانیم شاهد آن شویم که ارزان ترین مبل شویی ها، به خوبی نمی‌توانند به ارائه خدمات مبل شویی بپردازند و در عمل موجب آن می‌شوند که شما برای یک مرتبه دیگر، درخواست مبل شویی کنید. گاهی نیز، بهره از مواد شستشوی بی‌کیفیت، موجب رنگ پریدگی رنگ مبل یا پوسته پوسته شدن مبل چرم می‌شود که نیاز به رنگ کاری مبل پیدا می‌کنید.

 

چگونه بهترین مبل شویی را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال بهترین شرکت مبل شویی و یا متخصص برای شستشوی مبل در محل هستید، باید به ویژگی‌های مبل شویی و نوع دستگاه مبل شویی و فردی که برای شستشوی مبل اعزام می‌شود، دقت کنید. برای این کار، کافی است که در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" اقدام به ثبت سفارش کنید و به سوالات کوتاهی که از شما پیرامون نوع خدمات مورد نیازتان است پاسخ دهید.

پس از چند دقیقه، 5 متخصص در شهرتان، قیمت مبل شویی در منزل را برای شما ارسال می‌کنند. حالا شما یک لیست قیمت دارید، که نیاز به انتخاب از بین آنهاست. در این مرحله، امکان بررسی پروفایل هر متخصص و بررسی سابقه کار، نوع دستگاه، نظرات کاربران قبلی از نحوه ارائه خدمات و امتیازهای هر یک وجود دارد. کافی است با بررسی این موارد و قیمت خدمات بهترین شرکت مبل شویی را انتخاب کنید.

 

شستشوی مبل در منزل

 

خدمات مبل شویی در کدام شهرها ارائه می‌شود؟

خدمات مبل شویی با همکاری بهترین مبلشویی‌ها در شهر شما ارائه می‌شود. متخصص شستشوی مبل در محل با دستگاه مبل شویی و مواد شوینده مبل مناسب، در شهر شما هم در دسترس است. همین الان می‌توانید به رایگان خدمات مبل شویی در تهران و شیراز و 25 شهر دیگر درخواست کنید. از جمله این شهرها:

 

خدمات مبل شویی

 

اگر خودتان برای مبل شویی در منزل دست به کار شوید ممکن است:

 • اگر خشکشویی مبل به درستی انجام نشود، و از مواد مبل شویی مناسب استفاده نشود به بافت پارچه و چوب آن آسیب وارد می‌شود.
 • اگر برای از بین بردن لکه ها از مواد شوینده مناسب استفاده نکنید، در آینده لکه بری مبلمان سخت‌تر می‌شود. هزینه مبل شویی بالاتر می رود.
 • اگر مبل شویی با مواد مخصوص خود انجام نشود، بعد از مدتی مبل بوی نامطبوعی به خود می‌گیرد. باید عملیات مبل شویی مجدد انجام شود.
 • اگر از دستگاه شستشوی مبل در منزل به درستی استفاده نکنید، ممکن است به پارچه مبل آسیب وارد کنید. که خسارت خرید مبل جدید را در پی دارد.
 • اگر مبل شویی با دستگاه انجام نشود(مثلا با دستمال پرزدار انجام شود) ممکن است روی پارچه لکه و پرز ایجاد شود. مبل شما شکل نامطلوبی به خود بگیرد.

 

چرا شستشوی مبل با دستگاه مبل شویی بهتر است؟

برای نگه داری از مبلمان و افزایش ماندگاری آن، بهتر است که از دستگاه شستشوی مبل برای شستن مبل استفاده شود. اما از آن‌جا که قیمت دستگاه شستشوی مبل بالاست، پس مقرون به صرفه‌تر است که از شرکت‌های مبل شویی با دستگاه کمک بگیرید. برای استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل با دستگاه مجهز، سفارش خود را ثبت کنید. مبل شویی و شستشوی مبل های خود را به "خدمت از ما" بسپارید.

 

شستشوی مبلمان

 

نحوه شستشوی انواع مبل در منزل

توصیه ما به شما این است که پیش از اقدام به شستشوی مبل در منزل، قسمتی از مبل را که کمتر در معرض دید است تمیز و سپس خشک کنید. مطمئن شوید در اثر شستشو، لکه بزرگتری روی پارچه نمی‌افتد و پارچه رویی مبل رنگ پس نمی‌دهد. در ادامه به بررسی نحوه مبل شویی انواع مبلمان در منزل می‌پردازیم.

 

شستشوی مبل پارچه‌ای

برای شستشوی مبل در منزل اگر پارچه ای باشد، می‌توانید از شامپو فرش استفاده نمایید. برای این کار کافی است مقداری شامپو فرش را در یک تشت کوچک ریخته و با اسفنج نرم روی مبل بکشید. برای اطلاعات بیشتر به محتوای " تمیز کردن مبل پارچه ای " مراجعه کنید.

 

شستشوی مبل مخمل در خانه

مبل های مخملی نیز نیازی به شستشو ندارند و فقط کافی ست، با یک دستمال مرطوب، آلودگی و گرد و غبار روی آن را بزدایید. اگر می‌دانید نمی‌توانید از پس این کار برآیید، از نیروی خدماتی جهت شستشوی مبل در منزل کمک بگیرید و محتوای جامع "تمیز کردن مبل مخمل" را بخوانید.

 

شستشوی مبلمان چرمی

مبل های چرمی، به مراقبت بالایی نیاز دارند، چون هر خراش یا پوسیدگی باعث از بین رفتن آن‌ها می‌شود و در تمیز کردن و استفاده از آنها باید نهایت دقت را داشته باشید. این مبل ها نیازی به شستشو ندارند، فقط باید لکه‌های ایجاد شده روی آنها را برطرف نمود که برای برطرف کردن لکه‌ها می‌توانید از شیشه شور و یک دستمال پارچه ای استفاده کنید.

[مطلب مرتبط: تمیز کردن مبل چرم]

 

شستسوی مبلمان پارچه ای کرک دار

این نوع پارچه را باید با کمی شیر تمیز نمود. سطح پارچه را با کمی شیر مرطوب کنید و با پنبه روی آن بمالید. سپس لکه شیر را نیز با آب و صابون تمیز و با جارو برقی یا بخارشور سطح مبل را خشک کنید.

 

لکه بری مبلمان

لکه‌های روی مبل، ظاهر مبلمان را نامرتب نشان می‌دهند. یکی از مواردی که هنگام شستشوی مبل در منزل باید به آن توجه کنید، وجود لکه‌های چربی و مواد غذایی روی مبلمان است. که باید در جهت لکه بری مبلمان اقدام به مبل شویی نمود. معمولا پاک کردن لکه مبل زمان بر و سخت است. هنگامی که با یک متخصص مبل شویی تماس می‌گیرید، بهتر است در مورد لکه‌های مبل توضیح کوتاهی دهید. آن‌گاه متخصص می‌تواند قیمت دقیق تری برای شستشوی مبلمان به شما اعلام کند.

 

شستن مبل با سرکه

از دیرباز از سرکه برای شستشوی مبلمان و لکه بری مبلمان و شستشوی فرش استفاده می‌شده است. اما نحوه استفاده و میزان مناسب سرکه را کمتر کسی می‌داند. برای شستن مبل کثیف و پر لکه، محل مورد نظر را با جوش شیرین بپوشانید و سپس مقدار متناسب، سرکه را اسپری کنید. بعد از چند دقیقه با اسفنج فرم آن را پاک کنید. این روش برای موکت شویی نیز کاربرد دارد.

 

آیا نیاز به مبل شویی از "خدمت از ما" دارید؟

اگر شما هم به این خدمات نیاز دارید، همین حالا دست به کار شوید، زیرا ثبت سفارش شستشوی مبل و تمامی خدمات در بازار آنلاین "خدمت از ما"، به صورت رایگان است. همچنین برای مشاهده متخصصان، دریافت قیمت مبل شویی در منزل و بررسی پروفایل هر متخخص، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست. 

پس از ثبت سفارش، می‌توانید از بهترین متخصصین مبل شویی در منزل به رایگان قیمت بگیرید. سپس با مشاهده نظرات سایر کاربران و پروفایل متخصصین  بهترین مبل شویی را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.78 امتیاز از 289 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
مبل شویی

نظرات

موسی موسی زاده
موسی موسی زاده
4.9
57 خدمت موفق
مبل شویی
نرگس محمدی

بسیار عالی و با اخلاق هستن و توی کارشون حرفه ای هستن .ممنونم ازشون

جواد محمدی عزیز ابادی
جواد محمدی عزیز ابادی
4.6
334 خدمت موفق
مبل شویی
شایسته سیفی نژاد

کیفیت بالا، ادب و متانت عالی و بسیار وقت شناس سپاس گزاریم از خدمات شما

رضا آقازاده
رضا آقازاده
4.8
79 خدمت موفق
مبل شویی
علی احمدی

باتشکر از آقای آقازاده. از ویژگیهای مثبت ایشان میتوان به دقت در کار، باحوصله بودن در کار، اخلاق و منش خوب و حساسیت در تمیز شدن بوده است. از ایشان متشکرم.

در این شهرها می توانید سفارش مبل شویی را ثبت کنید:

loading