قیمت تعمیر صندلی اداری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر صندلی اداری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر صندلی اداری نیاز دارید؟

تعمیر صندلی اداری را به متخصصش بسپار

تعمیر صندلی اداری، یکی از بهترین راهکارها، برای کاهش هزینه‌های هر اداره و سازمانی است. به خصوص اگر تعداد صندلی‌های اداری جهت تعمیر صندلی، قابل توجه باشد. البته به هنگام تعمیر صندلی اداری یا تعمیر صندلی کامپیوتر باید به این مورد توجه کنید که فردی مجرب را برای تعمیرات صندلی اداری برگزینید تا بهترین کیفیت خدمات به شما ارائه شود. همچنین کیفیت قطعات صندلی اداری مورد استفاده برای تعمیر صندلی اداری در محل، نیز یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر کیفیت تعمیرات است.

در صورت تمایل به ثبت درخواست رایگان تعمیر صندلی اداری در محل، می‌توانید از طریق فرم تعمیرات صندلی اداری، تعمیر پمپ صندلی اداری در محل اقدام کنید. با ما همراه شوید تا به عوامل اثرگذار بر هزینه و قیمت تعمیر صندلی اداری بپردازیم.

 

تعمیر صندلی اداری ، تعمیرات صندلی اداری؛ مبلمان اداری؛ میز اداری؛ صندلی کامپیوتر تعمیر صندلی اداری اصفهان تعمیر صندلی اداری در کرج تعمیر صندلی اداری در تهران و کرج تعمیر صندلی اداری تبریز

 

 

قیمت تعمیر صندلی اداری چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر صندلی اداری چقدر است؟ چه عواملی روی قیمت تعمیر صندلی اداری تاثیر می‌گذارد؟ آیا قبل از درخواست تعمیر صندلی اداری می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟ قیمت قطعات صندلی اداری چقدر است؟ این بخشی از سوالات رایج، پیرامون قیمت تعمیر صندلی اداری است. در ادامه می‌توانید این عوامل را مطالعه نمایید. 

 

چه عواملی بر قیمت تعمیر صندلی اداری تاثیر می‌گذارد؟

قیمت تعمیر صندلی اداری کاملا به میزان خرابی صندلی و تعداد قطعات معیوب و خرید قطعات صندلی مورد نیاز، وابسته است. در تعیین قیمت قطعات صندلی اداری، قیمت چرخ صندلی اداری از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار است. اگر برایتان مهم است که بدانید هزینه تعمیر صندلی اداری چقدر خواهد بود، به رایگان قیمت بگیرید و در صورت تمایل همین الان سفارش خود را ثبت کنید.

 

قیمت قطعات صندلی اداری

قیمت قطعات صندلی اداری، متناسب با قطعه مدنظر شما متفاوت است. از سویی نیز قیمت هر قطعه صندلی اداری مانند قیمت پایه صندلی اداری، متناسب با مدل، نوع، کیفیت، برند سازنده و ... مدنظر شما متفاوت خواهد بود.

 

تعمیرات صندلی اداری ، قطعات صندلی اداری تعمیر صندلی اداری شیراز تعمیر صندلی اداری در گرگان تعمیر صندلی اداری یزد

 

چه خدماتی در تعمیر صندلی اداری در محل و تعمیرات صندلی اداری ارائه می‌شود؟

 • تعمیر چرم صندلی اداری
 • تعمیر صندلی کامپیوتر
 • تعمیر پمپ صندلی اداری
 • تعویض و تعمیر جک صندلی اداری
 • رویه کوبی مبل و صندلی اداری 
 • تعویض پد و پشتی صندلی‌های اداری
 • تعمیر و تعویض و دوخت کاور مبل
 • تعمیر صندلی اداری، مبلمان اداری، میز اداری
 • رنگ کاری مبل اداری و تعمیر پارتیشن اداری
 • تعویض دسته صندلی و پایه و صندلی کامپیوتر
 • رنگ کاری صندلی اداری(متناسب با جنس صندلی)
 • تعمیر صندلی گردان و تعمیر صندلی چرخدار اداری
 • تعویض فوم صندلی و تقویت فوم با اسفنج فشرده

 

تعمیر صندلی اداری تهران و تعمیرات صندلی اداری تهران 

تفاوتی ندارد در کدام یک از چند ده شهر پوششی خدمت از ما هستید؛ شما به راحتی می‌توانید درخواست تعمیر صندلی اداری تهران خود را در خدمت از ما ثبت کنید و با بررسی قیمت‌های پیشنهادی برای تعمیر صندلی اداری تهران و همچنین سوابق متخصصین تعمیر صندلی اداری تهران، بهترین متخصص تعمیر صندلی اداری تهران را انتخاب کنید. 

 

تعمیر صندلی اداری غرب و شرق تهران

تعمیر صندلی اداری غرب تهران یا تعمیر صندلی اداری شرق تهران، از جمله خدماتی است که توسط متخصصین فعال در "خدمت از ما" ارائه می‌شود. تفاوتی نمی‌کند در کجای تهران هستید. خدمت تعمیر صندلی اداری تهران، در 7 روز هفته، توسط متخصص مجرب فعال در سامانه خدمت از ما، ارائه می‌شود.


 

مزایای خدمات تعمیر صندلی اداری در بازار "خدمت از ما"

طبق یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات تعمیر صندلی اداری را درخواست داده بودند؛ مطلع شدیم که از دلایل اصلی رضایت آنان ایجاد شفافیت در قیمت‌ گذاری تعمیر صندلی اداری، دسترسی راحت به معتبر‌ترین کارگاه‌های تعمیراتی صندلی اداری و پیگیری روند کار اجرایی خدمات درخواستی است. اکنون اگر شما هم می‌خواهید از این مزیت‌ها بهره ببرید به جمع مشتریان ما بپیوندید. برای درخواست تعمیر صندلی اداری می‌توانید در کمترین زمان سفارش خود را به رایگان ثبت کنید. سپس قیمت تعمیر صندلی اداری را از چندین متخصص دریافت کنید و بعد از بررسی‌هایتان سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید.

 

ثبت سفارش تعمیر صندلی اداری در خدمت از ما

هر زمان و در هر مکانی که هستید می‌توانید تعمیرات مبل و صندلی اداری را در "خدمت از ما" به رایگان قیمت بگیرید. دسترسی به تمامی تعمیرکاران کاملا رایگان و آسان است. شما پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر صندلی اداری می‌توانید تعمیرکاران مبل را مشاهده کنید. بر اساس نظرات دیگر کاربران و تخصص تعمیرکار، می‌توانید مناسب‌ترین فرد را برای تعمیر صندلی اداری خود انتخاب کنید.

 

درخواست تعمیر صندلی اداری

قیمت تعمیر صندلی اداری | تعمیر صندلی اداری غرب تهران

 

قبل از هماهنگی با تعمیرکار صندلی اداری به نکات زیر توجه کنید:

 • در مورد هزینه ایاب و ذهاب با تعمیرکار به توافق برسید. 
 • اگر موارد زیر را در نظر بگیرید، می‌توانید با خیال آسوده تری اقدام به تعمیر صندلی اداری خود کنید.
 • هنگام ثبت سفارش تعمیر صندلی اداری، بهتر است عکس مبلمان یا صندلی اداری را برای تعمیرکار بفرستید.
 • قبل از هرگونه اقدامی می‌توانید نظرات مشتریان قبلی را بخوانید و بر اساس آنها تعمیرکار مناسب را انتخاب کنید.
 • هنگام درخواست برای تعمیر صندلی اداری، حتما مطمئن شوید تعمیرکار از قطعات صندلی اصلی و با کیفیت استفاده کند.

 

تعمیرات کدام قطعات بیشترین درخواست کننده را داشته است؟

معمولا صندلی‌های اداری که در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف وجود دارد، بر اثر استفاده مداوم و زیاد، آسیب می‌بیند. حال بعضی از قطعات از صندلی اداری در معرض خرابی بیشتری هستند که در زیر ذکر شده است.

 

تعویض و تعمیر جک صندلی اداری

جک صندلی اداری (جک پنوماتیک یا گازی) عنصر اصلی و حیاتی برای صندلی محسوب می‌شود. همان قطعه ای که وظیفه بالا و پایین بردن صندلی را بر عهده دارد. جک صندلی به مرور زمان و بر اثر استفاده نامناسب خراب می‌شود. در این صورت به تعمیر جک صندلی نیاز پیدا خواهید کرد.

 

تعمیر صندلی چرخدار اداری

راحتی استفاده از صندلی و راحت حرکت کردن صندلی اداری به کیفیت چرخ صندلی برمی‌گردد. چرخ‌های صندلی اداری معمولا بر روی پایه‌های فلزی و با روکش کروم موجود هستند. تعمیر صندلی چرخدار اداری و تعمیر صندلی گردان ناشی از خرابی چرخ‌ها است.

 

معمولا تعمیر صندلی اداری به علت‌های زیر انجام می‌شود:

 • شکستگی دسته صندلی: بر اثر فشار آوردن بر روی دسته صندلی
 • خرابی پشتی صندلی: استفاده نادرست از قفل کن صندلی اداری
 • شکستن مکانیزم صندلی: استفاده نادرست از قفل کن صندلی اداری
 • روان نبودن حرکت چرخ‌ها: گیر کردن پرز و کرک داخل چرخ‌های صندلی
 • شکستن چرخ‌های صندلی اداری: بر اثر استفاده نادرست و عدم تحمل وزن
 • خالی شدن گاز جک صندلی: پریدن رو صندلی هنگامی که جک آن بالاست
 • خرابی فوم و ابر صندلی اداری: شستشوی صندلی و نفوذ آب درون صندلی
 • شکستن یا صدا دادن پشت صندلی: فشار آوردن بیش از حد به پشت صندلی
 • گشاد شدن کنیک پایه و پوسته جک صندلی: بر اثر استفاده مداوم از صندلی اداری

 

تعمیر صندلی کامپیوتر

تعمیر صندلی کامپیوتر نیز در دسته خدمات تعمیر صندلی اداری قرار می‌گیرد. تعمیر صندلی کامپیوتر مانند صندلی اداری به تعمیرات دسته صندلی، پشتی صندلی، چرخ‌ها مربوط می‌شود. اگر صندلی کامپیوتر شما به هر دلیلی دچار نقص و خرابی شده است، بهتر است به جای خرید یک صندلی کامیپوتر جدید، اگر امکان دارد آن را تعمیر کنید.

4.5 امتیاز از 1813 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر صندلی اداری

نظرات

عباداله شیخ
عباداله شیخ
5.0 (از 71 نظر)
120 خدمت موفق
تعمیر صندلی اداری
زرگران

عالی. با توجه به بدقولی من در زمان حضور اول ایشان، مجددا مراجعه کردند و با خوشروئی، صندلی را بردند و کمتر از 18 ساعت ، بدون تغییر قیمت، تحویل دادند. از کار ، رفتار ، شخصیت ، زمان بندی و قیمت ایشان کاملا راضی هستنم و به بقیه هم ایشان را معرفی خواهم کرد.

سید محسن توکلی اصفهانی
سید محسن توکلی اصفهانی
5.0 (از 73 نظر)
106 خدمت موفق
تعمیر صندلی اداری
ریحانه ناجی

بی نظیر بودند. خودشون اومدن صندلی رو رایگان بردند و بعد هم اوردن، سریع تعمیرش کردن و طول ندادن. خیلی هم حرفه ای و باکیفیت کار کردند. همون مبلغی هم که طی کرده بودند گرفتند. ما که خیلییی راضی بودیم. خیلی ممنون ازشون.

رحیم غلامی
رحیم غلامی
5.0 (از 10 نظر)
8 خدمت موفق
تعمیر صندلی اداری
مری تاج

هرچی بگم از سرعت و کیفیت کار و اخلاق عالی ایشون کم گفتم. الهی که خیر ببینن. با کمترین قیمت بهترین کار رو در سریعترین زمان انجام دادن.

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر صندلی اداری را ثبت کنید: