قیمت تعمیرات مبل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیرات مبل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 500,000 تومان
 • 1,000,000 تومان
 • 3,000,000 تومان
 • 4,000,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیرات مبل نیاز دارید؟

تعمیرات مبل را به متخصصش بسپار

با گرانی‌هایی که این روزها در هر زمینه‌ای شاهدش هستیم، تعمیرات مبل شاید جایگزین خوبی برای تعویض کلی مبلمان باشد. اگر مبلمان منزل شما قدیمی و آسیب‌دیده است و یا به هر علتی قصد ایجاد تغییر و تنوع در دکوراسیون خانه را دارید، می‌توانید برای تعمیر مبل اقدام کنید. همان طور که می‌دانید برای تعمیرات مبل در منزل، انتخاب متخصص مجرب اهمیت زیادی دارد.

در راستای دسترسی به بهترین تعمیرکارهای مبل، این امکان را دارید که از بازار آنلای خدمت از ما کمک بگیرید و با ثبت سفارش تعمیر مبل در این بازار، در مورد قیمت تعمیر مبل از چند متخصص استعلام بگیرید. در نهایت با مقایسه شرایط مختلف متخصصین برای تعمیر مبل راحتی، با یک مورد به توافق برسید.

 

تعمیر مبل راحتی

 

 

قیمت تعمیر مبل چگونه محاسبه می‌شود؟

برای تعیین هزینه تعمیر مبل عوامل مختلفی دخیل هستند. رنج قیمت تعمیرات مبل به دلیل وجود همین عوامل، بسیار گسترده است. این گستره در سال 1400 از عدد 500،000 تومان شروع شده و تا 15،000،000 نیز می‌رسد. تعمیرات مبل ارزان، اگرچه که امکان پذیر است ولی هرگز کیفیت و نتیجه خوبی به شما ارائه نمی‌دهد و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. 

زیرا درصد بالایی از قیمت تعمیر مبل، مربوط به متریال آن است و پایین بودن این قیمت، به معنی کیفیت نامطلوب متریال مورد استفاده و در نتیجه نامرغوب شدن نتیجه کار خواهد بود. همچنین طلب دستمزد کمتر از سوی تعمیرکار، به معنی اهمال کاری بیشتر وی در فرآیند تعمیر خواهد بود. در ادامه به عوامل موثر در قیمت تعمیرات مبل اشاره خواهیم کرد تا این موضوع را بهتر درک کنید.

 

نوع خدمات دریافتی

باید بررسی شود مبل شما به چه تعمیراتی نیاز دارد و یا شما تمایل به دریافت چه نوع خدماتی از این حوزه را دارید. برای مثال تعویض پارچه مبل، رنگ کاری و تعمیر استیل مبل، تعمیر مشکلات نجاری و یا رویه کوبی مبل هرکدام هزینه متفاوتی دارد که بنا به خواست مشتری، قیمت نهایی تعمیر مبل محاسبه می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم پس از صورت گرفتن تعمیرات مورد نظرتان، اقدام به مبل شویی نیز کنید تا مبل‌هایتان مانند روز اولش شود.

 

نوع متریال مصرفی

کیفیت، جنس و مرغوبیت مواد مورد استفاده در این پروسه، از اهمیت بالایی برخوردار است. مثلا کیفیت ابر و فوم استفاده شده در نشیمن صندلی و یا جنس و کیفیت پارچه انتخابی برای روکش مبل و حتی نوع رنگ مورد استفاده در رنگ کاری مبل، می‌تواند در تعیین نرخ، تاثیر قابل توجهی بگذارد.

 

حجم و میزان متریال مصرفی

طبعا هر چه تعداد مبل‌های شما بیشتر و ابعاد آن‌ها بزرگ‌تر باشد، باید هزینه بیشتری برای تعمیر بپردازید؛ زیرا متراژ پارچه، حجم فوم و... مورد استفاده در فرآیند تعمیر مبل بیشتر خواهد شد.

 

نوع و سبک مبلمان

انواع و اقسام مبل، بسته به سبک و نوع طراحی هزینه تعمیر متفاوتی خواهند داشت. برای مثال هزینه تعمیر مبلمان استیل با مبل سلطنتی و یا تعمیر مبل چرمی و مبل راحتی با هم تفاوت خواهند داشت. مثلا یک ست مبل استیل با توجه به وجود لمسه‌های روی پارچه مبل و یا معرق‌کاری‌های پیچیده روی چوب آن، هزینه بالایی برای تعمیر در پی خواهد داشت.

 

تعمیرات مبل راحتی

 

انجام تعمیرات مبل در منزل

تعمیر مبل یک پروسه کارگاهی است ولی برای انتخاب تعمیرکار مبل و متخصص مجرب این حوزه، به راحتی می‌توانید بدون مراجعه حضوری و از منزل اقدام کنید. با ثبت سفارش تعمیرات مبل در خدمت از ما، می‌توانید به بررسی دستمزد مطالبه شده و پیشینه هر تعمیرکار بپردازید و در اسرع وقت به یک متخصص ماهر در منزل خود دسترسی داشته باشید و مبلمان را به او تحویل دهید.

تعمیرات مبل در منزل شامل بخش‌های مختلفی می‌شود که در ادامه نام می‌بریم:

 • تعمیر شکستگی‌ها و آسیب‌های بدنه و مشکلات مربوط به نجاری
 • لکه گیری و رنگ کاری چوب مبل
 • تعویض تشک‌چه و ابر و فوم در نشیمن و پشتی مبل
 • تعویض پارچه مبل و رویه کوبی

 

انتخاب تعمیرکار مبل در خدمت از ما

همان طور که پیش‌تر اشاره شد، برای انجام تعمیرات مبل، انتخاب یک تعمیرکار مجرب اهمیت زیادی دارد. یک متخصص ماهر، علاوه بر انتخاب و استفاده از متریال مرغوب، فرایند تعمیر را نیز به بهترین شکل انجام می‌دهد و شما در نهایت یک دست مبلمان با ظاهر کاملا نو و کیفیت بالا خواهید داشت. 

برای انتخاب تعمیرکار مبل در خدمت از ما، ابتدا بدون هیچ گونه پرداخت هزینه، سفارش تعمیر مبل را ثبت کنید و توضیحات خود را در مورد درخواست خود بیان کنید. در مدت کوتاهی از چند تعمیرکار استعلام قیمت بگیرید. با مقایسه قیمت‌ها، بررسی نظرات کاربران قبلی، تعداد خدمات موفق و همچنین امتیازی که هر تعمیرکار از قبل کسب کرده است، متخصص مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.

 

تعمیرات مبل در منزل تهران

 

تعمیر مبل راحتی

این روزها مبلمان راحتی به دلیل کاربری بهتر، نشیمن راحت‌تر، طراحی‌های ساده‌تر و شیک‌تر و همین‌طور قیمت مناسب‌تر نسبت به سایر انواع مبل، بسیار پرطرفدار شده است. به همین علت تعداد متقاضیان تعمیر مبل راحتی نیز بسیار زیاد است. اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که احساس می‌کنید باید مبل راحتی منزل خود را تعمیر کنید، نکته‌ای را که در زیر به آن اشاره شده است، مطالعه فرمایید.

خوب است بدانید که تعمیر مبل راحتی به دلیل استفاده حداقلی از چوب و همین طور کم بودن ریزه‌کاری‌های طراحی، با هزینه پایین‌تری نسبت به سایر انواع تعمیر مبل انجام می‌شود. البته برای شروع پروسه تعمیر و همچنین تعیین قیمت دقیق، نیاز به بررسی و عیب‌یابی مبل خواهید داشت. تعمیر فنربندی و یا شکستگی کفه مبل، تعویض پارچه و تشک، تعمیر پشتی و رویه کوبی مبل راحتی، همه از انواع خدماتی است که در این حوزه ارائه می‌شود.

 

تعمیرات مبل استیل

هزینه تعمیرات مبل استیل و مبلمان سلطنتی، از مبل‌های راحتی بیشتر است. این اختلاف قیمت، به دلیل وجود ظرافت‌های بیشتر در رویه کوبی و بدنه اصلی مبل است. البته این دلیل، منطقا نباید شما را از تعمیر این نوع از مبلمان منصرف کند. زیرا اولا تعمیرات مبل استیل بسیار به صرفه‌تر خرید یک ست نوع از آن است.

درواقع اگر کلاف مبل شما سالم است یا عیب و ایرادات جزئی دارد، تعمیر آن چه به جهت نوسازی و تنوع و چه به جهت بهبود کاربری، کاملا منطقی به نظر می‌رسد. دلیل دومی که تعمیر مبل استیل را معقول جلوه می‌دهد این است که مبلمان استیل پس از تعمیر می‌توانند مجددا تا سال‌ها برای شما کار کنند و عمر ثانویه آن‌ها از دیگر انواع مبلمان، برای مثال از مبل راحتی، بیشتر خواهد بود. 
 

 

تعمیرات مبل در کرج

 

مزایای سفارش تعمیرات مبل در بازار "خدمت از ما "

استفاده از خدمات تعمیر مبل در خدمت از ما رایگان است. تخمین هزینه توسط کارشناس، اطلاعات کاربران وثبت سفارش بدون هیچ هزینه ای انجام می‌شود.

 • اعلام قیمت تعمیرات مبل توسط کارشناس تعمیر مبل به صورت رایگان
 • اعزام سریع کارشناس برای تعمیرات مبل در محل شما
 • تعمیر انواع مبل استیل، راحتی، چرم و ...
 • تعمیر مبلمان توسط کارشناسان تعمیر مبل در شهر شما
 • حمل مبلمان و هر آن چه برای تعمیر نیاز دارید 

 

تعمیرات مبل در منزل تهران

همان طور که برای شما بیان کردیم، می‌توانید درخواست تعمیر مبل خودتان را در بیش از 10 شهر ثبت کنید و از تعمیرکاران حرفه‌ای شهر خودتان، به رایگان قیمت بگیرید. از جمله شهر تهران که بزرگ و پر جمعیت است و دسترسی به بهترین و نزدیک ترین تعمیرکار مبل برای تعمیرات مبل در منزل تهران  بسیار سخت است. با توجه به هزینه‌های سرسام آور خرید مبلمان جدید به خصوص در شهری مانند تهران، تعمیر مبل، بهترین گزینه پیش روی شما است. 

به راحتی می‌توانید از متخصصین قیمت تعمیر مبل تهران را دریافت کنید و با مقایسه تعمیرکاران فعال در تهران، بهترین تعمیرکار مبل تهران را انتخاب کنید. 

 

تعمیرات مبل در کرج

کرج یکی دیگر از شهرهایی است که درخواست تعمیرات مبل در آن زیاد است، از آنجایی که این شهر شامل 10 منطقه است که امروزه دارای جمعیت زیادی است. شما به راحتی می توانید با در خواست سفارش تعمیرات مبل در کرج، از سایت "خدمت از ما" به ارزان ترین قیمت و بهترین تعمیرکار دسترسی داشته باشید.

 

جمع بندی و سخن نهایی

تعمیرات مبل در روزهایی که موج گرانی قیمت‌ها همه چیز را درنوردیده است، گزینه بسیار مطلوبی برای ایجاد تنوع در دکوراسیون و اصلاح ایرادهای مبل به نظر می‌رسد. با یک حساب و کتاب ساده پی می‌برید که در اغلب موارد، بالاخص در مورد مبلمان استیل، تعمیر مبل بسیار به صرفه‌تر از تعویض مبل و خریدن یک دست مبلمان جدید است.

اگر ایرادات مبل جزیی باشند و شما نیز از تجربه و مهارت در این حوزه برخوردار باشید، تعمیرات مبل در منزل نیز امکان پذیر است؛ اما توصیه ما انتخاب یک تعمیرکار ماهر مبل از طریق خدمت از ما است. قیمت و هزینه تعمیر مبل به عوامل مختلفی بستگی و همچنین رنج گسترده ای نیز دارد. اما تعمیرات مبل ارزان، به دلیل استفاده از متریال بی‌کیفیت و نامرغوب به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

شما عزیزان به راحتی با ثبت سفارش در خدمت از ما، می‌توانید از چند تعمیرکار مبل قیمت بگیرید و با مقایسه هوشمندانه آن‌ها یک مورد مناسب را برای تعمیر مبل راحتی و سایر مدل های آن، انتخاب کنید. امیدواریم مطلب فوق در زمینه تعمیرات مبل، مفید و مورد استفاده واقع شود.

امتیاز دهید

4.64 امتیاز از 636 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیرات مبل

نظرات

مبلمان کریمی
مبلمان کریمی
5.0
19 خدمت موفق
تعمیرات مبل
مریم حسنی

کیفیت کارشون خیلی خوب بود ممنونم ازآقای کریمی وافرادی که این برنامه رو طراحی کردند

امیر قائدی
امیر قائدی
5.0
5 خدمت موفق
تعمیرات مبل
علی سلامت

بسیار مجرب، مودب و با شخصیت خیلی از کار و آشنایی با این انسان شریف راضی و خرسندم.

مبلمان کریمی
مبلمان کریمی
5.0
19 خدمت موفق
تعمیرات مبل
سودابه صفری

آقای کریمی بیسار نودل و موقر کارشون هم تمیز و عالی سپاس از ایشون و کسانی که این اپلیکیشن رو طراحی کردند

در این شهرها می توانید سفارش تعمیرات مبل را ثبت کنید:

loading