قیمت رنگ کاری مبل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه رنگ کاری مبل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به رنگ کاری مبل نیاز دارید؟

رنگ کاری مبل را به متخصصش بسپار

رنگ کاری مبل یا نقاشی مبل از راه‌های ساده، سریع و اقتصادی برای تغییر چهره منزل است. اگر حس می‌کنید مبلمان‌تان درخشش سابق را ندارند، لازم نیست وقت یا هزینه زیادی صرف کنید. کافی است آنها را یکی دو روز به کارگاه رنگ کاری چوب برای رنگ کاری مبل بفرستید، یا از یک رنگ کار مبل در منزل کمک بگیرید تا مانند روز اول شوند.

شما می‌توانید در بازار آنلاین «خدمت از ما» بهترین کارگاه رنگ کاری چوب را در شهرتان پیدا کنید؛ کارگاه‌هایی که کلیه خدمات تعمیرات رنگ کاری چوب و مبلمان را به مشتریان خود ارائه می‌دهد، از جمله رنگ کاری مبل چوبی قدیمی، رنگ کاری میز ناهار خوری، رنگ کاری مبل استیل، رنگ کاری سرویس خواب و ... .

چنانچه پیش از رنگ کاری مبل استیل، مبل راحتی یا رنگ کاری سرویس خواب و تخت چوبی، مایل هستید درباره هزینه این خدمات بیشتر بدانید، و با نحوه استخدام رنگ کار مبل حرفه‌ای در «خدمت از ما» آشنا شوید، با ما همراه باشید.

 

قیمت رنگ کاری مبل استیل

 

 

قیمت رنگ کاری مبل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت رنگ کاری مبل و رنگ کاری میز ناهار خوری چقدر است؟ قیمت رنگ کاری سرویس خواب از آنها کمتر است یا بیشتر؟ چه عواملی بر هزینه رنگ آمیزی مبلمان تاثیر می‌گذارد؟ آیا پیش از درخواست نقاشی مبل، سرویس خواب و میز و صندلی می‌توانیم از هزینه نهایی مطلع شویم؟

این‌ها سوالات رایجی هستند که مشتریان از یک کارگاه رنگ کاری چوب درباره خدمات‌شان می‌پرسند. اگر شما نیز پرسش‌های مشابهی درباره قیمت‌ نقاشی مبل، قیمت رنگ کاری سرویس خواب و ... دارید، با ثبت درخواست‌تان در اپ یا وبسایت ما می‌توانید هزینه رنگ کاری مبل را بدون پرداخت هزینه از چند کارگاه رنگ کاری چوب استعلام کنید.

در ادامه عوامل موثر بر قیمت رنگ کاری مبل استیل، رنگ کاری سرویس خواب و اساسا تغییر رنگ چوب مبل را دقیق‌تر بررسی کرده‌ایم، تا ایده بهتری از قیمت رنگ کاری چوب داشته باشید.

 

قیمت رنگ کاری سرویس خواب

 

عوامل موثر بر قیمت رنگ کاری چوب

جدا از اجرت خود رنگ کار مبل، که معمولا با توجه به سابقه او مشخص می‌شود، عوامل مختلفی بر قیمت رنگ کاری مبل تاثیر می‌گذارد. در ادامه آنها را به تفصیل شرح داده‌ایم:

 

دریافت خدمات در محل یا کارگاه رنگ کاری چوب

در حال حاضر بسیاری از متخصصان، نه فقط در زمینه تغییر رنگ چوب مبل و رنگ کاری تخت خواب، خدمات خود را در محل ارائه می‌دهند. این روش مزایای زیادی دارد، هم برای متخصص و هم برای مشتری. با اینحال، قیمت رنگ کاری چوب و رنگ کاری مبل چوبی قدیمی در کارگاه معمولا بیشتر است؛ چون هزینه حمل‌ونقل به فاکتور اضافه می‌شود.

اگر به نقاشی‌های جزئی نیاز داشته باشید، شاید مثلا بتوان رنگ کاری مبل استیل در خانه را انجام داد. اما در بیشتر موارد، تعمیرات رنگ کاری چوب در کارگاه‌های مخصوص هم ساده‌تر است، و هم سریع‌تر انجام می‌شود.

 

نوع، تعداد و ابعاد مبلمان شما

همان‌طور که در ابتدای متن هم اشاره کردیم، خدمات یک کارگاه رنگ کاری چوب بسیار متنوع است. مشخصا، هریک از این خدمات هزینه خاص خود را دارند.

قیمت رنگ کاری سرویس خواب، رنگ کاری مبل استیل، رنگ کاری میز ناهار خوری با یکدیگر متفاوت است، زیرا ساختار و اندازه آنها (که مستقیما بر حجم کار و میزان تهیه رنگ مخصوص چوب تاثیر می‌گذارد) با هم تفاوت دارد. در محاسبه قیمت رنگ کاری چوب، متخصصان معمولا قیمت رنگ کاری مبلمان را بر اساس تعدادشان محاسبه می‌کنند.

 

نیاز به خدمات جانبی در کنار رنگ کاری مبلمان

رنگ کاری مبل چوبی قدیمی همیشه هم برای نو کردن مبلمان شما کافی نیست. گاهی علاوه بر رنگ کاری مبل استیل یا سبک‌های دیگر، به خدمات پولیش چوب، رویه کوبی و تعمیر مبل هم نیاز دارید. هزینه هریک از این خدمات نیز جدا از قیمت تغییر رنگ چوب مبل محاسبه می‌شوند.

 

رنگ کاری میز ناهار خوری

 

میزان آسیب به چوب

افرادی که به کارگاه رنگ کاری چوب مراجعه می‌کنند را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: افرادی که صرفا از رنگ مبلمان خود خسته شده‌اند، و آنهایی که به دلیل آسیب‌های سطحی یا جدی قصد رنگ کاری مبل چوبی قدیمی خود را دارند.

گاهی تنها باید روی رنگ قبلی رنگ زد. اما گاهی باید رنگ را کاملا تراشید و زیرسازی هم انجام داد. مراحلی که قیمت رنگ کاری چوب (از قیمت رنگ کاری سرویس خواب گرفته تا قیمت رنگ کاری مبل استیل) را تغییر می‌دهد.

 

روش رنگ کاری مبل

جالب است بدانید که تعمیرات رنگ کاری چوب تنها به یک روش انجام نمی‌شود. دو روش کلی برای رنگ کاری میز ناهار خوری و سایر مبلمان وجود دارد:

  • روش پاششی که بسیار رایج است؛ و در آن رنگ کار مبل کار نقاشی را با پیستوله انجام می‌دهد.
  • روش پوششی که در آن پروسه رنگ کاری با دست انجام می‌شود (مانند ورقه طلا). به همین دلیل، قیمت رنگ کاری چوب در این روش بالاتر است. اما نتیجه کار خیره‌کننده خواهد بود.

 

انواع رنگ چوب مبلمان

نوع رنگی که در این فرآیند استفاده می‌شود نیز در محاسبه هزینه تعمیرات رنگ کاری چوب بی‌تاثیر نیست. برای رنگ کاری مبل و رنگ کاری چوب از رنگ‌های گوناگونی می‌توان استفاده کرد. رنگ‌های دکوراتیو، رنگ روغن مخصوص چوب از رنگ‌های رایج برای رنگ کاری مبل هستند.

رنگ مناسب با توجه به جنس چوب، محل قرارگیری مبلمان، شرایط دمایی، سلیقه فردی، تطابق با رنگ پارچه و ... انتخاب می‌شود.

 

قیمت رنگ کاری چوب مبل سلطنتی

 

خدمات رنگ کاری مبل و چوب

رنگ کاری حرفه ای مبلمان شامل رنگ کاری مبل استیل در خانه، نقاشی مبل سلطنتی، رنگ کاری مبلمان راحتی و نمونه‌های دیگر، از شناخته‌شده‌ترین خدمات این حوزه هستند. اما متخصصان فعال در یک کارگا‌ه رنگ کاری چوب، خدمات دیگری را نیز در زمینه نقاشی چوب ارائه می‌دهند، از جمله:

  • رنگ کاری میز ناهار خوری و پولیش چوب میز و صندلی
  • رنگ کاری مبل چوبی قدیمی و جدید
  • تغییر رنگ چوب مبل در منزل
  • رنگ کاری سرویس خواب
  • رنگ کاری صندلی چوبی
  • و سایر تعمیرات رنگ کاری چوب

در ادامه درباره محبوب‌ترین خدمات در میان این موارد بیشتر توضیح داده‌ایم.

 

رنگ کاری سرویس خواب

شاید از نظر ما عجیب باشد، اما رنگ کردن سرویس خواب و تخت چوبی (حتی نمونه‌های فلزی) با نقاشی سطوح دیگر مانند دیوار بسیار متفاوت است. مخصوصا اگر سطح مدنظر پیش‌تر رنگ شده باشد. چون در این حالت رنگ کار مبل باید ابتدا با اسید رنگ پاک‌کن رنگ قدیمی را پاک کند؛ کاری که در نتیجه نهایی رنگ کاری سرویس خواب بسیار تاثیرگذار است.

برای رنگ کاری سرویس خواب و تخت خواب‌های فلزی هم لازم است ابتدا شن شویی انجام شود. پس از آن، متخصصان در کارگاه رنگ کاری چوب با غلطک، برس و اسپری رنگ‌پاش رنگ کاری تخت خواب را انجام می‌دهند. کار با اسپری مهارت خاصی می‌طلبد، چون باید کرد شود تا رنگ بیش از حد روی سطح پاشیده نشود.

اگر چند سالی از خرید سرویس خوابتان می‌گذرد، می‌توانید برای ایجاد تنوع و نو به‌نظر رسیدن آنها، از یک رنگ کار مبل کمک بگیرید. تغییر رنگ تخت خواب را با برچسب‌های آماده یا رنگ كردن سرويس خواب در منزل می‌توان سریع‌تر انجام داد. اما اگر به فکر تغییری بادوام و باکیفیت هستید، اینکار را به افراد ماهر در زمینه رنگ کاری سرویس خواب بسپارید.

 

تعمیرات رنگ کاری چوب

 

رنگ کاری مبل چوبی

کارگاه رنگ کاری چوب با نقاشی مبل چوبی تنها زیبایی آن را افزایش نمی‌دهد. رنگ کاری مبلمان با مقاوم کردن چوب در برابر رطوبت، نم و حتی نور مستقیم، طول عمر آنها را نیز افزایش می‌دهد.

در حالت ایده‌آل، رنگ چوب مبلمان چوبی باید طوری انتخاب و اعمال شود که زیبایی طبیعی چوب آن را نپوشاند، و صرفا مانند پوششی روی آن قرار بگیرد. متخصصان این حوزه برای رنگ کاری مبل این نکات را نیز در نظر می‌گیرند.

 

رنگ کاری مبل استیل در خانه

رنگ کاری مبل کلاسیک و نقاشی مبل استیل همواره درخواست بالایی در بازار آنلاین «خدمت از ما» دارد. از آنچه که ساخت مبل استیل با چوب‌های طرح‌دار انجام می‌شود، این مبلمان مجلل معمولا قیمت بالایی دارند و استفاده از تعمیرات رنگ کاری چوب جهت تعمیر و افزایش عمر آنها تصمیمی هوشمندانه و اقتصادی است.

دقیقا به همین دلیل، خدمات رنگ کاری مبل استیل در خانه نسبت به انتقال مبلمان به کارگاه رنگ کاری چوب نیز متقاضیان بیشتری دارد.

قیمت رنگ کاری مبل استیل یا سلطنتی به دلیل پیچ و خم‌ها و طرح‌های ریزی دارند، بالاتر است. پاک کردن و تراشیدن رنگ قبلی از روی تراش‌های متعدد، سمباده کاری، پولیش، بتونه کاری و نهایتا رنگ کاری مبل استیل، مراحلی هستند که باید برای تغییر رنگ چوب مبل استیل انجام شود.

اما یک متخصص رنگ کاری حرفه ای مبلمان می‌تواند با ظرافتی مثال‌زدنی این مراحل را انجام دهد. او حتی می‌تواند با اسنفاده از ترفندهایی در رنگ کاری مبل کلاسیک، رنگ قهوه‌ای چوب مبلمان شما را به سفید تغییر دهد.

 

رنگ کاری مبل استیل در خانه

 

تغییر رنگ چوب مبل در منزل

تعمیرات رنگ کاری چوب با ابزارهای خاص و رنگ مخصوص چوب انجام می‌شود. اگر هنگام خرید رنگ چوب مبل نتوانید نمونه مناسب را برای رنگ کاری میز ناهار خوری یا مبلمان خود انتخاب کنید، باید منتظر مشکلاتی مانند پوسته شدن رنگ یا تغییر رنگ چوب به دلیل ترکیب رنگ قبلی و جدید باشید.

در صورتی که بتوانید رنگ مناسب را تهیه کنید، و با رنگ کاری مبلمان هم تا حدودی آشنا باشید، می‌توانید با دیدن آموزش رنگ کاری مبل، رنگ کاری مبل در منزل را انجام دهید. به این ترتیب در قیمت رنگ کاری چوب هم صرفه‌جویی خواهید کرد.

اما اگر مبلمان شما به تعمیرات و رویه کوبی مبل هم نیاز دارد، بهتر است تمام کار نقاشی و تعمیرات را به یک کارگاه رنگ کاری چوب و مبلمان بسپارید.

 

انتخاب بهترین رنگ کار مبل برای نقاشی مبل

ما چالش‌های پیدا کردن یک رنگ کار مبل حرفه‌ای و کارگاه رنگ کاری چوب قابل اعتماد را می‌شناسیم. به همین دلیل در «خدمت از ما» تلاش می‌کنیم تا با معرفی بهترین متخصص‌های هر حوزه، این چالش را برای کاربرهای خود برطرف کنیم.

شما با ثبت رایگان سفارش رنگ کاری مبل در اپ یا وبسایت ما، به بهترین متخصص‌های فعال رنگ کاری مبل استیل، رنگ کاری میز ناهار خوری و ... در شهرتان دسترسی مستقیم خواهید داشت. همچنین، می‌توانید قیمت رنگ کاری چوب و مبلمان را بدون پرداخت هزینه از آنها دریافت کنید.

پس از دریافت قیمت رنگ کاری مبل، می‌توانید مستقیما سفارش خود را به یکی از متخصصان بدهید؛ یا اینکه ابتدا سوابق کاری و نظر مشتری‌های قبلی آنها را بررسی، و سپس بهترین فرد را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1000 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
رنگ کاری مبل

نظرات

محمد دشتی
محمد دشتی
5.0
10 خدمت موفق
رنگ کاری مبل
شهاب کمیلیان

آقای دشتی بسیار با اخلاق و با تبحر در کارشان بسیار دقیق و با انصاف هستند ایشان بسیار خوش قول و وقت شناس هم هستند از کارهایی که انجام دادند رضایت کامل دارم.

احمد رزاقی
احمد رزاقی
5.0
38 خدمت موفق
رنگ کاری مبل
ع قدیمی

با سلام و تشکر ویژه از آقای رزاقی بابت تخصص و تعهد در انجام کار و انصاف در دریافت اجرت ایشون رو به همه کسانی که نیاز به خدمات مبلمان دارند پیشنهاد میکنم

حسن کاظمی
حسن کاظمی
5.0
1 خدمت موفق
رنگ کاری مبل
محمد گودرزی

بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق.وارد بکار و متخصص.در زمان معین کار را تحویل دادند.مشاوره خوبی دادند و نظرات مشتری را به نحو مطلوب اجرا میکنند

در این شهرها می توانید سفارش رنگ کاری مبل را ثبت کنید: