قیمت رنگ کاری مبل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه رنگ کاری مبل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 1,700,000 تومان
 • 1,800,000 تومان
 • 2,200,000 تومان
 • 2,400,000 تومان

شما در کدام شهر به رنگ کاری مبل نیاز دارید؟

رنگ کاری مبل را به متخصصش بسپار

این روزها رنگ کاری مبل یا نقاشی مبل راهی مناسب برای تغییر دکوراسیون و نوسازی مبلمان قدیمی است. رنگ کاری مبل چوبی قدیمی و تغییر رنگ چوب مبل جان دوباره به مبل، میز و صندلی شما می‌بخشد. تغییر رنگ چوب مبل در منزل نیازمند مهارت و ابزارهای مختلف و تهیه رنگ مخصوص چوب است. اگر تجربه و مهارتی در استفاده از ابزارها ندارید، بهتر است از یک رنگ کار مبل حرفه‌ای برای رنگ کاری مبل، سرویس خواب، میز و صندلی کمک بگیرید. رنگ کاری تخت خواب

شاید برایتان مهم باشد که بدانید قیمت رنگ کاری سرویس خواب چقدر است؟ در جواب باید بگوییم که متخصصین فعال در بازار آنلاین "خدمت از ما تغییر رنگ چوب مبل استیل یا رنگ کاری مبل استیل، نقاشی مبل استیل، رنگ کاری سرویس خواب و هر نوع مبلمانی را برای شما انجام می‌دهند. کافی است درخواست رنگ کاری مبل چوبی را به رایگان ثبت کنید و از متخصصین چندین کارگاه رنگ کاری چوب به رایگان قیمت بگیرید. 

 

رنگ کاری مبل نقاشی مبل قیمت رنگ کاری سرویس خواب

 

 

قیمت رنگ کاری مبل و قیمت رنگ کاری سرویس خواب چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت رنگ کاری مبل چقدر است؟ قیمت رنگ کاری سرویس خواب چقدر است؟ چه عواملی بر هزینه رنگ آمیزی مبلمان تاثیر می‌گذارد؟ آیا قبل از درخواست نقاشی مبل می‌توانیم از قیمت‌ نقاشی مبل مطلع شویم؟ این‌ها سوالات رایجی هستند که در مورد خدمات رنگ کاری مبل پرسیده می‌شود. در ادامه به طور شفاف عوامل موثر بر قیمت رنگ کاری سرویس خواب، قیمت رنگ کاری مبل استیل، قیمت مبل چوب رنگ، بررسی کرده‌ایم. 

 

رنگ کاری مبل استیل قیمت رنگ کاری مبل استیل قیمت رنگ کاری سرویس خواب نقاشی مبل سلطنتی

 

عوامل موثر بر قیمت رنگ کاری مبل

عوامل مختلفی بر قیمت رنگ کاری مبل تاثیر می‌گذارد. نوع مبل(مبل استیل، میز و صندلی چوبی و راحتی) یا سرویس خواب، ابعاد و حجم کار، مقدار رنگ موردنیاز و هزینه حل و نقل به کارگاه، از مواردی هستند که در هزینه رنگ کاری مبل و قیمت رنگ کاری سرویس خواب اثرگذارند. معمولا متخصصین رنگ کاری مبلمان، قیمت را بر اساس تعداد مبلمان محاسبه می‌کنند.

اگر مبلمان شما به خدمات جانبی دیگری مانند پولیش چوب، رویه کوبی و تعمیر مبل نیاز داشته باشد، هزینه تمام شده تمامی اقدامات را نیز در نظر داشته باشد. شما در بازار آنلاین "خدمت از ما" می‌توانید قیمت رنگ کاری مبل و قیمت رنگ کاری سرویس خواب را به رایگان از متخصصین شهرتان بپرسید و قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها را مقایسه کنید. 

 

رنگ کاری حرفه ای مبلمان نقاشی مبل استیل نقاشی مبل و صندلی

 

خدمات رنگ کاری مبل و چوب

متخصصینی که در کارگا‌ههای رنگ کاری چوب هستند، خدمات زیر را در زمینه نقاشی چوب و رنگ کاری مبل ارائه می‌دهند:

 • رنگ کاری مبل استیل
 • رنگ کاری مبل چوبی
 • رنگ کاری حرفه ای مبلمان
 • رنگ کاری سرویس خواب
 • پولیش چوب میز و صندلی
 • رنگ کاری مبلمان راحتی 
 • تغییر رنگ چوب مبل استیل
 • تغییر رنگ چوب مبل در منزل
 • نقاشی مبل سلطنتی و استیل
 • رنگ کاری صندلی چوبی

 

رنگ کاری مبل چوبی قیمت رنگ کاری سرویس خواب نقاشی صندلی چوبی

 

رنگ کاری سرویس خواب

رنگ کردن سرویس خواب و تخت چوبی یا فلزی با رنگ کردن دیوار بسیار متفاوت است. مخصوصاً اگر قبلاً رنگ شده باشد؛ چرا که ممکن است لازم باشد با استفاده از اسید رنگ پاک کن ابتدا رنگ قدیمی را پاک کرد. این کار در کیفیت و نمود رنگ جدید در رنگ کاری سرویس خواب بسیار تاثیرگذار است.

برای رنگ کاری سرویس خواب و تخت خواب های فلزی لازم است تا قبل از رنگ آمیزی شنشویی انجام شود. برای رنگ کاری تخت خواب از سه ابزار غلطک، برس و اسپری رنگ پاش می‌توان استفاده کرد. زمانی که از اسپری استفاده می‌شود بایستی دقت شود تا بیش از حد رنگ روی تخت پاشیده نشود.

پس از گذشت چند سال از خرید سرویس خواب، پیشنهاد می‌شود برای ایجاد تنوع و نو کردن آن‌ها، رنگ سرویس خواب عوض شود. تغییر رنگ تخت خواب با برچسب آماده یا رنگ كردن سرويس خواب در منزل ممکن است راه در دسترس‌تری باشد. اما اگر به فکر تغییر بادوام و باکیفیت‌تری هستید، رنگ کاری تخت خواب به دست افراد ماهر در زمینه رنگ کاری سرویس خواب پیشنهاد می‌شود.

 

تغییر رنگ مبل تغییر رنگ سرویس خواب تغییر رنگ تخت چوبی

 

رنگ کاری مبل

رنگ کاری مبل علاوه بر جلوه ظاهری و زیبایی بر طول عمر مبلمان نیز می‌افزاید. این کار چوب را در برابر رطوبت و نم مقاوم می‌کند. البته بایستی رنگ چوب به گونه ای باشد تا زیبایی چوب را نپوشاند و مانند یک پوشش زلال باشد. در ادامه انواع رنگ در رنگ کاری مبل را معرفی خواهیم کرد.

 

رنگ کاری مبل: استفاده از انواع رنگ چوب مبلمان

رنگ چوب برای رنگ کاری مبل انواع مختلفی دارد. شاید شما تجربه‌ای از رنگ کاری چوب نداشته باشید و این سؤال برایتان پیش آمده باشد که چه رنگی مناسب چوب است؟

برای رنگ آمیزی مبل از انواع رنگ چوب مبلمان استفاده می‌شود. رنگ‌های دکوراتیو، رنگ روغن مخصوص چوب از انواع رنگ مورد استفاده برای رنگ کاری مبل هستند. انتخاب رنگ بر اساس، نوع چوب مبل، محل قرارگیری مبلمان، شرایط آب و هوایی، شرایط دمایی، سلیقه فردی و … انجام می‌پذیرد. اگر با متخصصان رنگ کاری مبل مشورت کنید، به خوبی در مورد انتخاب انواع رنگ چوب مبلمان تصمیم بگیرید. هنگام انتخاب رنگ مناسب برای چوب مبلمان، رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پارچه مبل هماهنگ باشد. 

 

کارگاه رنگ کاری چوب

 

تغییر رنگ چوب مبل استیل | نقاشی و رنگ کاری مبل استیل

رنگ کاری مبل کلاسیک و رنگ کاری مبل استیل در بازار خرید و فروش مبلمان بسیار پرطرفدار است. معمولا ساخت مبل استیل از چوب است. با گذشت زمان و استفاده و نگهداری نامناسب مبل‌ها و به دلیل این‌که هزینه خرید مبل استیل زیاد است، رنگ کاری مبل استیل معقول‌ترین راه است. به همین دلیل معمولا رنگ کاری مبل استیل خواهان بیش‌تری دارد. مبلمان استیل یا سلطنتی دارای پیچ و خم‌ها و تراش‌های ریز هستند. پاک کردن و تراشیدن رنگ قبلی، سمباده کاری و پولیش و بتونه کاری و رنگ کاری مبلمان، همه مراحلی هستند که باید برای تغییر رنگ چوب مبل استیل انجام شود.

در رنگ کاری مبل کلاسیک، تغییر رنگ چوب قهوه ای به سفید یک ترفند دارد که تنها توسط یک رنگ کاری حرفه ای مبلمان امکان پذیر است.

 

تغییر رنگ چوب مبل در منزل

همان‌طور که گفتیم برای تغییر رنگ وسایل چوبی و تغییر رنگ چوب مبل در منزل به ابزارهای خاص و رنگ مخصوص چوب نیاز داریم. اگر رنگ مناسب برای چوب مبل خود را نتوانید به درستی انتخاب کنید؛ مشکلاتی مانند پوسته شدن چوب و رنگ، بد رنگ شدن چوب بر اثر ترکیب رنگ قبلی و جدید را به همراه دارد. اگر در زمینه رنگ چوب مهارت دارید شاید بتوانید با دیدن آموزش رنگ کاری مبل، رنگ کاری مبل در منزل را انجام دهید، اما به یاد داشته باشید که گاهی مبلمان شما به تعمیرات و رویه کوبی مبل نیز نیاز دارند. در این صورت بهتر است تغییر رنگ چوب را به کارگاه رنگ کاری مبل بسپارید.

 

رنگ کاری مبل استیل رنگ کاری سرویس خواب

 

چگونه بهترین متخصص رنگ کاری مبل را برای نقاشی مبل انتخاب کنیم؟

معمولا پیداکردن یک رنگ کار مبل حرفه‌ای و مورداعتماد دشوار است. در بازار آنلاین "خدمت از ما" با ثبت رایگان سفارش رنگ کاری مبل به متخصصین فعال در بهترین کارگاه رنگ کاری چوب و مبل در شهر خودتان دسترسی دارید. پس از ثبت درخواست منتظر پیشنهاد قیمت از متخصصین باشید. از چندین متخصص رنگ کاری چوب و مبلمان پیشنهاد قیمت رنگ کاری مبل دریافت می‌کنید و سپس با توجه به پروفایل آن‌ها و قیمت‌ها بهترین فرد را انتخاب می‌کنید. از بین متخصصین رنگ کاری مبل می توانید مناسب ترین متخصص رنگ کاری مبل خود را انتخاب نمایید.

امتیاز دهید

4.60 امتیاز از 322 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
رنگ کاری مبل

نظرات

محمد طروسکی
محمد طروسکی
4.3
کمتر از 3 خدمت موفق
رنگ کاری مبل
محمد محبوبیان

سلام .. کار‌رنگ کاری میز کنسول ما را در کمترین زمان .تمیز وبادقت وقیمت مناسب انجام دادند ..بسیار سپاسکزاریم ..

حسن شاهمرادی
حسن شاهمرادی
4.6
41 خدمت موفق
رنگ کاری مبل
…. مصطفی زاده

کیفیت کار ، برخورد عالی وقیمت مناسب و تحویل کار یک روزه 🙏👌🙏

حسن شاهمرادی
حسن شاهمرادی
4.6
41 خدمت موفق
رنگ کاری مبل
مرضیه غلامپور

کیفیت کار خیلی خوب، قیمت منصفانه، وقت شناس و خوش قول دیگه چی میخواین👌🏽👌🏽ایشون رو به همه توصیه میکنم عالی هستن

loading