رنگ مبلمان استیل را چگونه انتخاب کنیم؟

ثبت درخواست "رنگ کاری مبل"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
رنگ مبلمان استیل را چگونه انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب مبلمان استیل، رنگ مبلمان استیل است. این روزها، همه به دنبال به روزترین و جدیدترین رنگ چوب مبل استیل هستند. مبل استیل به دلیل بهره‌مند بودن از فریم منبت کاری شده و روکش های پارچه‌ای پر نقش و نگار، وسیله مورد علاقه افراد بسیاری است. رنگ مبلمان استیل به دو عامل رنگ فریم و رنگ پارچه آن بستگی دارد؛ که این رنگ‌های متفاوت می‌تواند تاثیر زیادی در دیزاین مبلمان داشته باشد.

همچنین، پارچه‌ مبل استیل، از بهترین ویژگی های آن‌ها می‌باشد. این روزها به خاطر تنوع زیاد در رنگ پارچه مبلی و رنگ فریم انتخاب برای ما مقداری سخت شده است. در انتخاب رنگ مبلمان استیل باید نکاتی در مورد دکوراسیون و رنگ مبلمان استیل مد نظر قرار دهیم. در این مطلب قصد داریم به روش انتخاب رنگ مبلمان استیل و بررسی مبل استیل سفید صدفی،طلایی و ... بپردازیم.

 

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل چه رنگی است؟

برای رنگ مبل سلطنتی یا استیل، رنگ‌های زیاد و متنوعی وجود دارد، که شما می‌توانید بر اساس دکوراسیون و فضای مورد نظرتان بهترین رنگ را انتخاب کنید؛ اما برای دانستن اینکه جدیدترین رنگ چوب مبل استیل، اینروزها چه رنگی است باید بگوییم که رنگ‌های روشن مثل مبل استیل سفید صدفی، سفید و استخوانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

زیرا طیف رنگ‌های روشن، به راحتی با تمامی وسایل و دکوراسیون هماهنگ می‌شود و علاوه بر این، انتخاب پارچه برای این طیف از رنگ راحت‌تر است، زیرا هر نوع پارچه‌ای که برای مبل استیل انتخاب کنید با این رنگ از چوب هماهنگ می‌شود.

(مطلب پیشنهادی: انتخاب پارچه برای مبل)

 

اهمیت رنگ مبلمان استیل

وقتی اسم مبل استیل می‌آید اکثر ما رنگ طلایی در ذهنمان مجسم می‌شود. ولی رنگ های فریم مبلمان سلطنتی نیز تنوع رنگی دارد مثل، مبل استیل سفید صدفی، مبل استیل طلایی، قهوه‌ای، سفید و.. که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم.

در مبلمان استیل برعکس مبل‌های راحتی، بیشترین بخش و مهمترین قسمت مبل مربوط به رنگ چوب مبل استیل است و بعد پارچه مبل. به همین دلیل انتخاب جنس، در کیفیت و طول عمر مبلمان موثر است و انتخاب مناسبترین  و جدیدترین رنگ چوب مبل استیل، در زیبایی فضا تاثیر زیادی دارد.

 

بهترین رنگ پارچه برای مبل طلایی

رنگ مبلمان استیل

 

رنگ مبلمان استیل طلایی

افرادی که به دنبال این رنگ از مبلمان هستند، به فضا و دکوراسیون های تجملاتی بیشتر علاقه دارند. رنگ طلایی همیشه بیانگر شکوه و زرق و برق می‌باشد و انتخاب این رنگ، دکوراسیون و فضای خانه شما را را پر شکوه و تجملاتی می‌کند؛ البته در نظر داشته باشید که مقداری هم فضا را شلوغ می‌کند. اگر شما دارای پذیرای بزرگی هستید این رنگ فریم به شما پیشنهاد می‌شود. 

ترکیب مبل استیل طلایی با رنگ سفید، بسیار خانه و فضا را مجلل و اشرافی می‌کند. همچنین میزان طلایی بودن چوب مبل هم می‌تواند متفاوت باشد، گاهی اوقات فقط رگه هایی از رنگ طلایی را در چوب مبل استیل می‌بینید یا فقط بخش‌هایی از دسته و چوب مبل طلایی است، هر چه میزان رنگ طلایی بیشتر شود، دکوراسیون از حالت ساده و راحتی بیشتر خارج می‌شود.

در زیر تصویر یک سرویس مبلمان استیل طلایی را می بینید که از چوب با رگه های طلایی استفاده شده است.

 

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل

مبلمان استیل طلایی

 

رنگ پارچه مبل استیل طلایی؛ رنگ مبلمان استیل

یکی از ویزگی‌های انتخاب مبل استیل طلایی این است که برای انتخاب رنگ پارچه مبل استیل طلایی با مشکل روبرو نمی‌شوید. زیرا این رنگ، قابلیت ترکیب با رنگ‌های بسیار زیادی دارد. پارچه‌هایی که با این رنگ فریم می‌شود استفاده کرد.

یکی از بهترین گزینه‌ها، انتخاب پارچه ای است که زمینه آن طلایی باشد یا زمینه آن هر رنگی که باشد، متناسب با دکوراسین منزل شما رنگ طلایی در آن به کار رفته باشد. زرشکی طلایی از رنگ‎‌های پر طرفدار این رنگ فریم است.علاوه بر آن، استفاده از پارچه‌های روشن با مبل استیل طلایی، فضا را به شدت کلاسیک می‌کند. پارچه‌های نسکافه‌ای، قهوه‌ای، سرمه‌ای و آبی فیروزه‌ای هم، از جمله رنگ هایی است که با مبلمان طلایی بسیار زیبا می‌شود.

در عکس زیر، ترکیب مبل طلایی با پارچه آبی رنگ را می‌بینید، این رنگ هم مانند رنگ زرشکی، فضایی اشرافی و مجلل را به دکوراسیون منتقل می‌کند.

 

پارچه مبل استیل طلایی

 

رنگ مبل استیل سفید صدفی

امروزه از رنگ سفید یا سفید صدفی در مبلمان استیل بسیار استفاده می‌شود و همانطور که گفتیم از جدیدترین رنگ چوب مبل استیل به حساب می‌آید. دلیل آن هماهنگی مناسب این رنگ با رنگ‌های دیگر می‌باشد. رنگ سفید در مبلمان استیل فضا را اسپرت‌ می‌کند و فضا را از حالت تجملاتی مقداری بیرون می‌آورد. معمولا از پارچه‌های روشن برای فریم سفید استفاده می‌شود، به خصوص برای فضاهای کوچکتر، ترکیب مبل استیل سفید صدفی با پارچه روشن، بسیار مناسب است. ولی ترکیب رنگ سرمه‌ای با این فریم نیز بسیار جذاب و پرطرفدار است.

 

رنگ پارچه مبل استیل سفید

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، مبل استیل سفید صدفی، از آن رنگ هایی است که با هر مدل و هر رنگ دکوراسیون هماهنگ می‌شود. بنابراین برای انتخاب پارچه مبل استیل نگران نباشید، فقط در انتخاب طرح پارچه به رسمی بودن مبلمان استیل توجه کنید و سمت پارچه های اسپرت نروید.

به طو کلی، رنگ هایی که به شدت با رنگ استیل سفید یا سفید صدفی ترکیب می‌شوند، سورمه‌ای، بژ، نسکافه ای، پارچه سفید با طرح های نقره‌ای یا طلایی، آبی یا سبز خیلی روشن می باشند.

 

مبل استیل سفید صدفی

رنگ مبل استیل سفید صدفی

 

رنگ فریم قهوه‌ای؛ رنگ مبلمان استیل

اگر می‌خواهید دکوراسیون رسمی داشته باشید می‌توانید از این رنگ فریم استفاده کنید. از آنجایی که رنگ واقعی چوب به رنگ قهوه ای است، انتخاب رنگ قهوه ای برای مبلمان استیل، علاوه بر فضای رسمی که به فضا می‌دهد، باعث انتقال حس و حال طبیعت در خانه هم می‌شودف به همین دلیل این رنگ طرفداران زیادی دارد.

 

رنگ پارچه مبل استیل قهوه ای

برای انتخاب رنگ پارچه مبل استیل قهوه‌ای، اگر می‌خواهید فضایی باز داشته باشید، پیشنهاد ما به شما رنگ های روشن است. اما به طور کلی، ترکیب رنگ قهوه ای با پارچه‌هایی به رنگ نسکافه ای، بژ، کرمی، پارچه های بژ با مقدار کمی طرح طلایی و قهوه‌ای بسیار جذاب و خیره کننده است. بهتر است برای فریم قهوه‌ای از پارچه ساده استفاده کنید و اگر می‌خواهید فقط در کوسن یا یک کاناپه تکی از پارچه طرح‌دار استفاده کنید.

 

رنگ پارچه مبل استیل قهوه ای

 

نکات انتخاب رنگ پارچه مبل استیل جدید

در انتخاب طرح پارچه مبل استیل یا سلطنتی باید به دکوراسیون خانه خود توجه کنید، اگر بیشتر دکوراسیون سنتی در خانه دارید انتخاب مبل سلطنتی با پارچه هایی به رنگ خنثی و بادوام انتخاب بهتری خواهد بود. ست کردن رنگ مبلمان استیل با سایر وسایل، در دکوراسیون خانه، اهمیت زیادی دارد.

نکته مهم دیگری که در این زمینه باید به آن توجه کرد این است که هماهنگ‌سازی رنگ‌ها باهم به معنای تکرار آن‌ها نیست. در آپارتمان‌هایی که سالن کوچک دارند، بهتر است از پارچه های مخملی براق و پرزدار استفاده کنید. در فضا‌های بزرگ بهتر است از پارچه‌های مخملی مات و بدون پرز، استفاده کنید. معمولا رنگ پرده را متناسب با رنگ پارچه مبلی انتخاب می‌کنند این کار هارمونی زیبایی به منزل شما می‌دهد.

سعی کنید ترجیحا بین رنگ مبلمان و فرش و سایر وسایل، تضاد فاحشی نباشد. رنگ‌های ملایم بهترین رنگی است که می‌توانید برای فرش با مبلمان استیل در نظر بگیرید.

 

مبل استیل طلایی فیروزه ای

مبل استیل طلایی فیروزه ای

 

در زیر ترکیب رنگ، مبل استیل طلایی و پارچه طرحدار سفید را می بینید، همانطور که مشاهده می کنید، در کنار رسمی بودن فضا، یک سادگی و زیبایی خاص به واسطه انتخاب پارچه سفید صدفی به دکوراسیون منتقل شده است.

 

مبل استیل جدید 2021 

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل

 

 

نکات مهم در انتخاب رنگ چوب مبل استیل

در نظر گرفتن نکات زیر، به شما در داشتن تجربه ای شیرین در خرید مبلمان سلطنتی، کمک می‌کند.

  • اگر می‌خواهید پارچه مبلی شما از کیفیت بیشتری برخوردار باشد بهتر است پارچه ترک سفارش دهید.
  • این روزها رنگ سفید را به عنوان یک جایگزین مناسب برای رنگ های قهوه ای و طلایی استفاده می‌کنند.
  • ست کردن پرده وفرش از نکاتی است که باید در اتخاب رنگ مبلمان استیل به آن توجه داشت.
  • مبلمان استیل مناسب خانه هایی است که سبک دکوراسیون اشرافی دارند.
  • مدل مبل نیمه سلطنتی از انواع مدل مبل های شیک و زیبایی است که در طراحی آن از چوب و پارچه کمتری استفاده شده است.
  • طراحی و رنگ مدل مبل سلطنتی معمولا به گونه ای صورت می گیرد که برای استفاده در اتاق پذیرایی مناسب است.

 

در این محتوا، به بررسی انواع و جدیدترین رنگ چوب مبل استیل، از جمله مبلمان استیل طلایی، سفید صدفی و قهوه ای پرداختیم و برای هر رنگ توضیحاتی در رابطه با مناسب ترین پارچه مبل استیل هم دادیم. امیدواریم که این محتوا به شما در انتخاب بهترین مبل کمک کند.

رنگ کاری مبل
برای سرویس رنگ کاری مبل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading