رنگ مبلمان استیل را چگونه انتخاب کنیم؟

ثبت درخواست "رنگ کاری مبل"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
رنگ مبلمان استیل را چگونه انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب مبلمان استیل، رنگ مبلمان استیل است. مبل استیل به دلیل بهره‌مند بودن از فریم منبت کاری شده و روکش های پارچه‌ای پر نقش و نگار، وسیله مورد علاقه افراد بسیاری از افراد است. رنگ مبلمان استیل به دو عامل رنگ فریم و رنگ پارچه آن بستگی دارد؛ که این رنگ‌های متفاوت می‌تواند تاثیر زیادی در دیزاین مبلمان داشته باشد. پارچه‌های زیبای این نوع مبلمان از بهترین ویژگی های آن‌ها می‌باشد. این روزها به خاطر تنوع زیاد در رنگ پارچه مبلی و رنگ فریم انتخاب برای ما مقداری سخت شده است. در انتخاب رنگ مبلمان استیل باید نکاتی در مورد دکوراسیون و رنگ مبلمان استیل مد نظر قرار دهیم. در این مطلب قصد داریم روش انتخاب رنگ مبلمان استیل را برای شما توضیح دهیم.

رنگ فریم مبلمان استیل؛ رنگ مبلمان استیل

وقتی اسم مبل استیل می‌آید اکثر ما رنگ طلایی در ذهنمان مجسم می‌شود. ولی رنگ های فریم مبلمان سلطنتی نیز تنوع رنگی دارد مثل: رنگ طلایی، قهوه‌ای، سفید که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم.

 

بهترین رنگ پارچه برای مبل طلایی

رنگ مبلمان استیل

 


رنگ فریم طلایی؛ رنگ مبلمان استیل

این رنگ فضا و چیدمان پذیرایی شما را پر شکوه و تجملاتی می‌کند و مقداری فضا را شلوغ می‌کند. اگر شما دارای پذیرای بزرگی هستید این رنگ فریم به شما پیشنهاد می‌شود. 

 

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل

رنگ پارچه مبلی استیل طلایی

 

رنگ پارچه مبل استیل طلایی؛ رنگ مبلمان استیل

پارچه‌هایی که با این رنگ فریم می‌شود استفاده کرد بهتر است زمینه آن طلایی باشد یا زمینه آن هر رنگی که باشد، متناسب با دکوراسین منزل شما رنگ طلایی در آن به کار رفته باشد. زرشکی طلایی از رنگ‎‌های پر طرفدار این رنگ فریم است.


رنگ فریم سفید؛ رنگ مبلمان استیل

امروزه از رنگ سفید در مبلمان استیل بسیار استفاده می‌شود و دلیل آن هماهنگی مناسب این رنگ با رنگ‌های دیگر می‌باشد. رنگ سفید در مبلمان استیل فضا را اسپرت‌ می‌کند و فضا را از حالت تجملاتی مقداری بیرون می‌آورد. معمولا از پارچه‌های روشن برای فریم سفید استفاده می‌شود، ولی ترکیب رنگ سرمه‌ای با این فریم نیز بسیار جذاب و پرطرفدار است.

 

مبل استیل سفید صدفی

بهترین رنگ پارچخ برای میل استیل

 

رنگ فریم قهوه؛ رنگ مبلمان استیل

اگر می‌خواهید دکوراسیون رسمی داشته باشید می‌توانید از این رنگ فریم استفاده کنید. برای رنگ پارچه رنگ‌های روشن را پیشنهاد می‌کنیم تا جلوه آن بیشتر شود و فضا را بازتر کند. 

 

رنگ پارچه مبل استیل قهوه ای

 

رنگ پارچه مبل استیل قهوه ای؛ رنگ مبلمان استیل

بهتر است برای فریم قهوه‌ای از پارچه ساده استفاده کنید و اگر می‌خواهید فقط در کوسن یا یک کاناپه تکی از پارچه طرح‌دار استفاده کنید.

 

رنگ پارچه مبلمان استیل؛ رنگ مبلمان استیل

در انتخاب طرح پارچه مبل سلطنتی باید به دکوراسیون خانه خود توجه کنید، اگر بیشتر دکوراسیون سنتی در خانه دارید انتخاب مبل سلطنتی با پارچه هایی به رنگ خنثی و بادوام انتخاب بهتری خواهد بود. ست کردن رنگ مبلمان استیل با سایر وسایل، در دکوراسیون خانه، اهمیت زیادی دارد. نکته مهمی دیگری که در این زمینه باید به آن توجه کرد این است که هماهنگ‌سازی رنگ‌ها باهم به معنای تکرار آن‌ها نیست. در آپارتمان‌هایی که سالن کوچک دارند، بهتر است از پارچه های مخملی براق و پرزدار استفاده کنید. در فضا‌های بزرگ بهتر است از پارچه‌های مخملی مات و بدون پرز، استفاده کنید. معمولا رنگ پرده را متناسب با رنگ پارچه مبلی انتخاب می‌کنند این کار هارمونی زیبایی به منزل شما می‌دهد. سعی کنید ترجیحا بین رنگ مبلمان و فرش و سایر وسایل، تضاد فاحشی نباشد. رنگ‌های ملایم بهترین رنگی است که می‌توانید برای فرش با مبلمان استیل در نظر بگیرید.

 

مبل استیل طلایی فیروزه ای

مبل استیل طلایی فیرئزه ای

 

مبل استیل جدید ۲۰۱۸

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل


نکات پایانی

  • اگر می‌خواهید پارچه مبلی شما از کیفیت بیشتری برخوردار باشد بهتر است پارچه ترک سفارش دهید.
  • این روزها رنگ سفید را به عنوان یک جایگزین مناسب برای رنگ های قهوه ای و طلایی استفاده می‌کنند.
  • ست کردن پرده وفرش از نکاتی است که باید در اتخاب رنگ مبلمان استیل به آن توجه داشت.
  • مبلمان استیل مناسب خانه هایی است که سبک دکوراسیون اشرافی دارند.
  • مدل مبل نیمه سلطنتی از انواع مدل مبل های شیک و زیبایی است که در طراحی آن از چوب و پارچه کمتری استفاده شده است.
  • طراحی و رنگ مدل مبل سلطنتی معمولا به گونه ای صورت می گیرد که برای استفاده در اتاق پذیرایی مناسب است.
رنگ کاری مبل
برای سرویس رنگ کاری مبل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading