شما در کدام شهر به طراحی و ساخت مبل نیاز دارید؟

طراحی و ساخت مبل را به متخصصش بسپار

ساخت مبل در مقابل خرید مبل‌های گران قیمت، به صرفه و اقتصادی است. گاهی ممکن است ساعت‌های زیادی را در کارگاه‌ مبل سازی و طراحی مبل (طراحی مبلمان منزل) بگذرانید؛ به امید این‌که مبلمان دلخواه خود را بیابید. مزیتی که سفارش ساخت مبلمان (ساخت مبل چستر، ساخت اسکلت مبل ال، ساخت مبل با پالت چوبی و ...) دارد این است که با سلیقه شما و همراه با مدیریت بودجه و هزینه‌ انجام می‌شود. مبل استیل و سلطنتی، سرویس خواب، مبل راحتی، مبل کلاسیک، ساخت مبل با پالت چوبی، ساخت تخت خواب، ساخت میز و صندلی ناهارخوری، میز وسط و میز تلویزیون همه از صفر تا صد توسط متخصصان نجاری و ساخت مبل در "خدمت از ما" انجام می‌شود. شما می‌توانید سفارش ساخت مبلمان و طراحی مبلمان منزل را به رایگان ثبت کنید و از قیمت طراحی مبلمان، آگاهی کسب کنید. 

 

ساخت مبل

 

 

قیمت طراحی مبلمان و ساخت مبل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت طراحی و ساخت مبل متناسب با تعداد و نوع مدل مبل کاملا متفاوت است. به عنوان مثال ساخت مبل 6 نفره با ساخت میز و صندلی ناهارخوری متفاوت است. در بازار آنلاین "خدمت از ما" می‌توانید متناسب با نیاز خود، مبل سازی موردنظر خود را انتخاب کنید. پس از ارسال مشخصات و عکس مبل دلخواهتان، قیمت ساخت مبل به صورت تخمینی توسط مبل ساز منتخب شما اعلام می‌شود. قیمت طراحی مبلمان

 

چگونه سفارش ساخت مبلمان به صرفه‌تری داشته باشیم؟

معمولا در کارگاه مبل سازی برای طراحی و ساخت مبلمان، از برش‌های استاندارد الوار و تخته‌ استفاده می‌کنند. در صورتی که سفارش ساخت مبلمان چوبی خود را بر اساس این استانداردها انجام شود، قیمت تمام شده ارزان‌تر از حالتی است که سفارش شما خارج از استانداردها باشد.

 

خدمات ساخت مبلمان

  • ساخت مبل چستر، مبل استیل، مبل راحتی، سرویس خواب
  • سفارش ساخت مبلمان چوبی، ساخت اسکلت مبل ال
  • ساخت مبل با پالت چوبی

 

طراحی مبل منزل

 

مزیت سفارش طراحی مبل

  • صرفه‌جویی در هزینه‌ها و بودجه‌ها
  • سفارشی کردن مبلمان با سلیقه دلخواه خودتان
  • طراحی و ساخت مبلمان به صورت اصولی و مدرن
  • طراحی و ساخت مبل، میز و تخت متناسب با فضای در دسترس

 

سفارش ساخت مبلمان چوبی در "خدمت از ما" چگونه است؟

همان طور که گفتیم در "خدمت از ما" سفارش ساخت مبلمان چوبی رایگان است. پس از ثبت سفارش خود، قیمت تخمینی توسط چند مبل ساز متخصص به شما پیشنهاد می‌شود. پس از مشاهده سوابق متخصص، شما می‌توانید در مورد مناسب‌ترین فرد و قیمت انتخاب کنید.

 

طرز ساخت مبل چستر با پالت چوبی

 

مراحل طراحی و ساخت مبل

  • ساخت کلاف مبل (ساخت اسکلت مبل): مرحله اول ساخت مبل برش چوب و تهیه الوار است. طرح و نقش موردنظر بر روی چوب نیز در این مرحله توسط سازنده مبل یا نجار گذاشته می‌شود.
  • رنگ‌کاری مبلمان: مرحله دوم ساخت مبل مربوط به رنگ زدن چوب می‌شود.
  • رویه‌کوبی مبل: دوخت پارچه روی مبل و رویه کوبی آخرین مرحله ساخت مبلمان است.

 

نقش کیفیت انواع چوب و لوازم مورد نیاز در ساخت مبلمان

امروزه در ساخت مبل و به خصوص مبل استیل، مبل کلاسیک و مبل راحتی، از چوب و یا فرآورده‌های چوبی استفاده می‌شود. همچنین در طراحی مبلمان از مواردی چون چرم، پارچه نیز استفاده می‌شود. از آن‌جایی که نوع چوب در طراحی مبلمان نقش مهمی ایفا می‌کند و اساس و پایه کار را تشکیل می‌دهد، کیفیت مبل با نوع چوب و اسکلت کار (کلاف) ارتباط کامل دارد. کلاف‌هایی بی کیفیت، در آینده شما را با مشکل مواجه خواهند کرد.