قیمت رویه کوبی مبل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه رویه کوبی مبل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 400,000 تومان
 • 2,800,000 تومان
 • 3,200,000 تومان
 • 3,500,000 تومان

شما در کدام شهر به رویه کوبی مبل نیاز دارید؟

رویه کوبی مبل را به متخصصش بسپار

یکی از مزیت‌های رویه کوبی مبل این است که می‌توانید مبلمانی را که دوست دارید، با طرح و رنگ تازه استفاده کنید. رویه کوبی مبل شامل تعمیر فوم مبل، تعویض فوم مبل، پارچه مبل، اسفنج، لایکو، فنرها و کوسن مبل می‌شود. رویه کوبی انواع مبل (رویه کوبی مبل راحتی، رویه کوبی مبل استیل، رویه کوبی مبل چستر و ...)، بهترین راه برای نوسازی مبلمان قدیمی یا صندلی‌های ناهارخوری قدیمی است که نمی‌خواهید، آن‌ها را بلااستفاده بگذارید.

شاید برایتان سوال پیش آید که تفاوت تعمیرات مبل و رویه کوبی مبل چیست؟ آیا رویه کوبی مبل شامل رنگ کاری مبل می‌شود؟ هزینه رویه کوبی مبل چقدر است؟ برای یافتن پاسخ سوال‌های خود درباره رویه کوبی مبل ادامه این متن را بخوانید.

 

رویه کوبی مبل تعویض رویه مبل ارزان

 

 

قیمت رویه کوبی مبل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت رویه کوبی مبل معمولا وابسته به مواردی است که لازم است انجام دهید. نوع پارچه مبل انتخابی، میزان خرابی مبل، تعداد متراژ پارچه مبل مورد نیاز، انواع مبل، میزان کار و ... در هزینه رویه کوبی مبل وابسته است. نوع پارچه بر دستمزد رویه کوبی هم اثرگذار است. چرا که میزان دقت و مهارت متخصصی رویه کوبی را تعیین می‌کند. در "خدمت از ما" این امکان فراهم است که خدمات رویه کوبی مبل یا تعمیر مبل را به رایگان از متخصصان قیمت بگیرید. 

 

روکوبی مبل مربوط به کارهای روی کلاف مبل می‌شود (ساخت یا نوسازی مبل)

آموزش روکوبی مبل سلطنتی روکوبی مبل چیست روکوبی مبل در رشت تعویض رویه مبل ارزان رویه کوبی مبل چستر هزینه تعمیر مبل راحتی بورس تعمیرات مبل تعمیر فوم مبل

 

متراژ پارچه مبل چه تاثیری در هزینه رویه کوبی مبل دارد؟

همان طور که گفتیم؛ هزینه رویه کوبی مبل و قیمت تعویض روکش مبل در درجه اول به اندازه مبلمان و ظرافت پارچه مبل وابسته است. اما متراژ پارچه مبل در هزینه رویه کوبی مبل بسیار تاثیر دارد. برای آن‌که رویه کوبی مبل به صرفه‌تری داشته باشید، پارچه مبل را خودتان تهیه کنید. 

 


چه خدماتی در رویه کوبی مبل ارائه می‌شود؟

منظور از خدمات رویه کوبی مبل ترکیبی از خدمات زیر است که با جزییات آن‌ها را نام برده ایم:

 • رویه کوبی مبل راحتی، رویه کوبی مبل استیل
 • تعویض پارچه مبل و تعویض رویه مبل در منزل
 • تعویض فوم صندلی و تقویت فوم با اسفنج فشرده

 

رویه کوبی مبل چیست قیمت تعویض روکش مبل

 

رویه کوبی مبل چیست و چه تفاوتی با تعمیرات مبل دارد؟

رویه کوبی مبل به کارهایی گفته می‌شود که بر روی کلاف مبل انجام می‌شود تا یک مبل ساخته یا تعمیر شود. تعویض فوم و اسفنج، اضافه کردن فوم و لایکو، تعویض و انداختن پارچه مبلی روی کلاف مبل و ... . در واقع رویه کوبی مبل به دو صورت انجام می‌شود: رویه کوبی و ساخت مبلمان جدید؛ رویه کوبی و تعمیر مبل قدیمی.

 

رویه کوبی مبل چستر 

مبل چستر، یکی از انواع مبل‌های کلاسیک است که ظاهری بسیار جذاب به حال خانه می‌بخشد. از سویی چرم‌هایی که برای رویه کوبی مبل چستر مورد استفاده قرار می‌گیرد، معمولا براق هستند که زیبایی مبل‌های چستر را دو چندان می‌کنند.

رویه کوبی مبل چستر با توجه به ساختار آن، کمی از انواع مبل‌های دیگر، سخت‌تر است؛ اما اگر توسط متخصصی مجرب رویه کوبی مبل چستر صورت بپذیرد، می‌توانید از زیبایی محصور کننده آن در خانه و حتی شرکت‌تان بهره ببرید. 

 

روند ثبت سفارش رویه کوبی مبل در "خدمت از ما" چگونه است؟

ثبت سفارش و تخمین هزینه خدمات رویه کوبی مبلمان در "خدمت از ما" کاملا رایگان است. نیازی نیست برای ثبت سفارش هزینه‌ای بپردازید. شما پس از این‌که سفارش خود را در "خدمت از ما" کامل کردید، می‌توانید از چند متخصص رویه کوبی مبل قیمت بگیرید. برای آن‌که بتوانید قیمت دقیق‌تری از تعمیرکار دریافت کنید، عکس مبلمان یا صندلی خود را ضمیمه سفارش کنید. سپس بر اساس نظرات دیگر کاربران و سوابق متخصص، مناسب‌ترین فرد را برای رویه کوبی مبل خود انتخاب کنید.

در نظر داشته باشیدکه مهم نیست که شما در کدام شهر هستید، بستر "خدمت از ما" برای دسترسی شما به بهترین متخصص جهت تعمیرات مبلمان در تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و سایر شهرهای دیگر آماده است.

 

رویه کوبی مبل راحتی قیمت تعویض روکش مبل

 

نوع پارچه مبل برای رویه کوبی مبل را چگونه انتخاب کنیم؟

معمولا تنها چیزی که در این گونه مواقع یاد افراد می‌ماند توجه به رنگ و طرح و جنس پارچه است. در حالی‌که تعویض رویه کوبی مبلمان از جمله کارهایی است که هر چند سال یک بار در خانه‌ها انجام می‌شود. در نتیجه نگهداری از رویه کوبی در طول سال‌های استفاده اهمیت پیدا می‌کند. انتخاب پارچه مبل برای رویه کوبی مبل یکی از مهم‌ترین مراحل تصمیم گیری محسوب می‌شود. علاوه بر زیبایی پارچه باید به کاربرد مبلمان و جنس پارچه نیز دقت کنید. مثلا پارچه‌های ظریف بیشتر برای مبلمان مهمان که در روز کمتر از آن استفاده می‌شود، کاربرد دارند.

در کل پارچه‌های با دوام‌تر و ضخیم‌تر برای مبلمان نشیمن خانه‌ و رویه کوبی مبل راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ و پارچه‌هایی که از نظر ظاهری شاید زیباتر باشند، ولی دوام چندان ندارند برای فضاهای کم مصرف‌تر.

 

 

راهنمای انتخاب نوع پارچه هنگام رویه کوبی مبل 

راهنمای انتخاب نوع پارچه هنگام رویه کوبی مبل رامی‌توانید در ادامه متن بخوانید.

 

روکوبی و تعویض رویه مبل با انواع پارچه مبلی

رویه کوبی مبل چستر کتاب آموزش رویه کوبی مبل رویه کوبی مبل چیست آموزش رویه کوبی مبل فنی حرفه ای ابزار رویه کوبی مبل بهترین رویه کوبی مبل تعویض رویه مبل ارزان اموزش رایگان رویه کوبی

 

رویه کوبی مبل با پارچه کتان (سانتوک)

این پارچه برای رویه کوبی مبل های راحتی و ال بسیار مناسب است. زیرا قابلیت شستشو و عدم تغییر رنگ دارند. پارچه مبلی کتان طرح‌های منحصر به فردی دارند. این نوع پارچه‌ها در کشور خودمان با کیفیت بسیار بالایی تولید می‌شوند. پارچه کتان کیفیت خود را بعد از شستشو از دست نمی‌دهند، ولی نسبت به پارچه‌های دیگر کمی خشک هستند.

 

رویه کوبی مبل با پارچه مبلی مخمل

یکی از پراستفاده‌ترین پارچه مبلی برای رویه کوبی مبل، پارچه مخمل است. زیرا هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و  رنگ و طرح متنوعی دارد. همچنین تراکم پارچه مخمل بسیار مهم است. هرچه تراکم و فشردگی پارچه بیشتر باشد، کیفیت پارچه مخمل بیشتر است.

 

رویه کوبی مبل راحتی با پارچه مبل چرم

پارچه مبل چرم معمولا بهترین انتخاب برای رویه کوبی مبل راحتی پراستفاده است. زیرا لکه‌های مختلف به راحتی از روی آن پاک می‌شود. تنها مشکل پارچه مبل چرم این است که پاک کردن لکه چربی از روی آن مشکل است.

نکته دیگری که در رابطه با پارچه مبل چرم وجود دارد این است که رویه کوبی مبل چرم فضا را رسمی‌تر جلوه می‌دهد. در نتیجه معمولا هنگام تعمیر صندلی اداری یا رویه کوبی مبلمان اداری استفاده می‌شود.

 

رویه کوبی مبل با پارچه مبل مازراتی

پارچه مبل مازراتی رنگ‌های متنوعی دارد. برای کسانی که می‌خواهند رویه کوبی مبل را با یک رنگ خاص و شاد انجام دهند بهترین گزینه برای آن‌ها پارچه مبل مازراتی است.

معایب این نوع پارچه مبل: هنگام نشستن و یا استراحت بر روی مبل گرما زیادی ایجاد می‌کند و در فصل تابستان آزار دهنده است. همچنین ریختن آب و یا هرگونه مایعات بر روی این نوع پارچه رومبلی، مایع به تمام بافت پارچه نفوذ می‌کند.

 

رویه کوبی مبل با پارچه مبل ساتن

کمتر کسی را می‌بینیم که از پارچه‌های ساتن به عنوان پارچه مبلی استفاده کند. تنها مزیتی که پارچه‌های ساتن دارند، تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن است. از معایب پارچه ساتن نیز می‌توان به چروک شدن و لک شدن سریع پارچه اشاره کرد. سخت پاک شدن لکه‌ها از روی پارچه‌های ساتن کار دردسر سازی است که در صورت بروز همچین مشکلی حتما پارچه رومبلی خود را تعویض کنید. پس سعی کنید پارچه ساتن را به عنوان آخرین گزینه در انتخاب پارچه رومبلی در نظر بگیرید.

 

بهترین رویه کوبی مبل

بهترین رویه کوبی مبل یا تعویض رویه مبل ارزان؛ انتخاب با شماست. با ثبت سفارش رایگان رویه کوبی مبل در بازار «خدمت از ما» به بهترین رویه کوبی مبل در شهر خودتان دسترسی دارید. هزینه و قیمت رویه کوبی مبل را بپرسید و از میان پیشنهادهای انتخابی بهترین تعمیرکار و روکوبی مبل را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.58 امتیاز از 430 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
رویه کوبی مبل

نظرات

حسن شاهمرادی
حسن شاهمرادی
4.4
142 خدمت موفق
رویه کوبی مبل
فاطمه محمدی

سلام کار عالی با کیفیت اصلا انتظار نداشتم مبلمون به این خوبی رویه کوبی کنن دوخت و دوز عالی کیفیت فوم عالی از آقای شاهمرادی بابت این کیفیت کار و قیمت منصفانه ممنون هستیم 👍

حمید شیرمحمدی
حمید شیرمحمدی
4.1
103 خدمت موفق
رویه کوبی مبل
Nasibeh Motallebi

از آقای شیر محمدی سپاسگزارم کارشون خوب بود قیمتشون مناسب بود

سیده سمیه کبابیان
سیده سمیه کبابیان
4.8
50 خدمت موفق
رویه کوبی مبل
ملیکا اسدی

بسیارممنونم که با دقت و حوصله کاربینظیری رو برای من انجام دادند سپاسگزارم ازشون و به عزیزان پیشنهاد میکنم قطعا در دفعات بعدی هم زحمت خواهم داد بازم ممنون خانم کبابیان عزیز🙏🌹

در این شهرها می توانید سفارش رویه کوبی مبل را ثبت کنید:

loading