تعمیر مبلمان اداری

ثبت درخواست " تعمیر صندلی اداری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر مبلمان اداری

تعمیر مبلمان اداری تعمیراتی نظیر تعمیر صندلی اداری، تعمیر جک صندلی گردان، لوازم یدکی صندلی اداری، تعمیرات مبل اداری و مواردی این چنین را شامل می‌شود. جالب است بدانید تعمیر صندلی اداری شیراز و تعمیر صندلی اداری اصفهان از پر متقاضی ترین درخواست‌های ادارات در این دو شهر در چند ماه اخیر بوده است. در این مطلب به چگونگی تعمیر مبلمان اداری و هزینه اجزای آن همچون قیمت قطعات صندلی خواهیم پرداخت.

 

آیا ارزش تعمیر شدن را دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش‌ آید این است که بهتر است مبلمان را تعمیر کنیم یا به فکر خرید یک مدل جدید باشیم؟ در پاسخ به این سوال، شما باید ابتدا میزان خرابی قسمت آسیب دیده آن را ارزیابی کنید و اگر ارزش تعمیر کردن را داشت، با مراجعه به متخصصین تعمیر مبلمان اداری به تعمیر مبلمان خود بپردازید. برای آشنایی بیشتر با اجزای تشکیل دهنده مبلمان به موارد زیر توجه کنید.

مبلمان اداری شامل چیست؟

‌مبلمان اداری شامل گروهی از لوازم است که برای نشستن و کار کردن از آن‌ها استفاده می‌شود. این‌ لوازم به مرور زمان دچار آسیب دیدگی می‌شوند و نیاز به تعمیر دارند. تقریبا در تمامی ادارات از میز و صندلی استفاده می‌شود، همچنین بسیاری از این مکان ها در اتاق های انتظار یا اتاق‌های مدیران از مبل اداری بهره می‌برند. تعمیرات مبل اداری،تعمیرات صندلی اداری و تعمیرات میز اداری بخشی از مواردی است که متخصصین ما در بخش تعمیر مبلمان اداری به صورت حرفه ای انجام می‌دهند.

 

تعمیر نشیمن مبل یا صندلی

در تعمیر مبلمان اداری یکی از رایج ترین خرابی ها فرورفتگی یا آسیب دیدگی رویه مبل و صندلی است. فرورفتگی می‌تواند مربوط به فوم یا اسفنج و در مواردی ریشه در خرابی فنر داشته باشد. شما می‌توانید با ثبت سفارش خود در بازار آنلاین «خدمت از ما» نسبت به عیب‌ یابی دقیق صندلی یا مبل خود اقدام نمایید.

 

تعویض روکش صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری غرب تهران

‌پوسیدگی روکش صندلی اداری بر اثر نشستن طولانی مدت بر روی آن بوجود می‌آید و شخص را به تعویض روکش صندلی اداری نیازمند میکند. ‌‌هنگام تعویض روکش صندلی اداری ابتدا قسمت نشیمن (با توجه به نوع صندلی) از بدنه آن درآورده می‌شود. در مرحله بعد لایه رویی صندلی از روی نشیمنگاه حذف می‌شود. سپس ساختار کلی نشیمنگاه بررسی و در صورت خرابی روی آن فوم قرار می‌گیرد. در مرحله آخر روکش بر روی فوم یا اسفنج دوخته میشود و نشیمنگاه در جای خود قرارداده می‌شود.

 

تعمیر جک صندلی گردان

از جمله خرابی های صندلی های اداری ایجاد نقص در عملکرد جک صندلی گردان است. این بخش از صندلی اداری که وظیفه تنظیم ارتفاع نشیمنگاه را بر عهده دارد، بر اثر فشار زیاد به مهره ها پس از استفاده طولانی دچار خرابی می‌شود. یکی از راه های تعمیر جک صندلی گردان، تعویض سیلندر صندلی است. البته با توجه به قیمت بالای این قطعه می‌توانیم از روش های جایگزین استفاده کنیم. معمولا تکنسین‌های بخش تعمیر مبلمان اداری با استفاده از ابزار مخصوص با هزینه ای مقرون به صرفه این مشکل را برطرف می‌کنند.

 

کلاف مبل چیست؟

لوازم یدکی صندلی اداری

 

کلاف مبل در واقع همان اسکلت چوبی و یکی از اصلی ترین بخش های مبل است که تمامی اجزای دیگر نظیر اسفنج، پارچه، فوم بر روی آن قرار میگرند. یکی از مهمترین شاخصه های ارزیابی مبل کیفیت کلاف مبل است. اگر کلاف مبل از ارزش بالایی برخوردار است، در صورت خرابی هر کدام از اجزای مبل باید به تعمیر آن‌ها پردازیم.

 

تفاوت فوم و اسفنج چیست؟

اگر قصد تعمیر مبلمان اداری خود دارید باید با انوع فوم و اسفنج مبل آشنایی داشته باشید تا با ارزشیابی کیفیت آن به این نتیحه برسید که آیا مبل ارزش تعمیر شدن را دارد یا خیر. اسفنج‌ها در اصل همان ابر‌هایی هستند که موارد استفاده گوناگونی دارند و در ضخامت های متفاوت دیده می‌شوند. فوم‌ها ازترکیب شیمیایی و در کوره تشکیل میشوند. آن‌‌ها در مقایسه با اسفنج ها انواع مختلفی دارند و به دسته فوم های گرم و سرد و ویژه طبقه بندی می‌شوند. فوم ها عموما نسبت به اسفنج‌ها مقاوم‌‌ تر و با کیفیت تر هستند. فوم های گرم، سفت و با طول عمر بالایی هستند اما فوم های سرد، نرم و طول عمر نسبتا کمی را برخوردارند. فوم های ویژه ترکیبی از فوم های گرم و سرد هستند.

 

تعویض اسفنج مبل

کلاف مبل چیست

 

هنگام تعویض اسفنج مبل ابتدا تمامی پارچه ها و اسفنج‌ها ( یا فوم ها ) از بدنه مبل درآورده می‌شوند و تنها بخشی از چاچوب مبل باقی می‌ماند. در مرحله بعد فوم‌ یا اسفنج جدید به مبل چسبانده می‌شود. انجام نادرست این قسمت باعث ایجاد ناراحتی هنگام نشستن روی مبل می‌شود. در مرحله آخر تعویض اسفنج مبل پارچه ها روی فوم یا اسفنج را می‌پوشاند و رویه اصلی روی مبل قرار می‌گیرد. 

 

هزینه تعمیر مبلمان اداری

در مورد هزینه تعمیر مبلمان اداری با توجه به تنوع زیاد در نوع و جنس مبلمان، قیمت مشخصی برای خرابی ها وجود ندارد. اما شما می‌توانید برای تعمیر مبلمان اداری خود، سفارش خود را ثبت کنید و از بهترین متخصصین فعال در «خدمت از ما» به رایگان قیمت بگیرید و از هزینه تعمیر مبلمان اداری مطلع شوید.

4.5 امتیاز از 1555 رای


تعمیر صندلی اداری
برای سرویس تعمیر صندلی اداری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین