راهنمای تعمیر جک صندلی اداری و اپن

ثبت درخواست " تعمیر صندلی اداری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای تعمیر جک صندلی اداری و اپن

هیچ چیز عذاب آورتر از یک صندلی خراب و معیوب نیست اما نکته خوشحال کننده این است که شما به‌راحتی می‌توانید خودتان تعمیر جک صندلی اداری یا تعمیر جک صندلی اپن تان را انجام دهید و دیگر نیازی نیست که هزینه اضافی برای خرید یک صندلی جدید بپردازید. در این مقاله از "خدمت از ما" راهنمای جامع تعمیر جک صندلی اداری و تعمیر جک صندلی اپن را در اختیارتان قرار داه ایم.

همچنین می‌توانید با ثبت درخواست در سایت "خدمت از ما" برای تعمیر جک صندلی اداری و تعمیر جک صندلی اپن و سایر خدمات مشابه مانند موارد زیر از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

  • تعمیر جک صندلی اپن
  • تعمیر جک صندلی گردان
  • تعمیر صندلی جک دار اپن
  • نحوه روغن کاری صندلی اداری
  • نحوه تنظیم پشتی صندلی اداری

 

تعمیر جک صندلی اداری

در سبک زندگی جدید امروزی معمولا افراد زمان بسیار زیادی را در محل کار باید روی صندلی پشت سیستم بگذرانند و کار کنند. از طرفی استفاده طولانی مدت از صندلی به مرور زمان منجر به خراب شدن و شکستگی آن خواهد شد. همچنین اینکه نشستن بر روی یک صندلی خراب که جک آن شکسته بسیار آزار دهنده می‌باشد و بسیار می‌تواند روی عملکرد شما تاثیر بگذارد. با این وجود بهتر است بدانید که تعمیر جک صندلی اداری بسیار راحت و آسان است و شما می‌توانید با تعمیر جک صندلی اداری تان به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنید.

 

آنچه راجع به جک صندلی باید بدانید

قبل از اینکه به آموزش تعمیر جک صندلی اداری بپردازیم بهتر است نکاتی را در مورد جک صندلی اداری بدانیم. جک صندلی اداری قطعه ای است که از قسمت پایین پایه صندلی برروی آن نصب می‌شود و نشیمن صندلی نیز از سمت بالا به آن متصل می شود.

مهمترین کاربرد جک صندلی برای تنظیم ارتفاع صندلی می‌باشد و به کمک آن می‌توانید ارتفاع صندلی را متناسب با زانوهایتان تنظیم کنید. اغلب جک های صندلی در اندازه ها و مدل های مختلف تولید می شوند و درون آن ها از قطعه ای به‌نام جک هیدرولیک استفاده می‌شود البته به آن سیلندرگاز و یا جک پنوماتیک نیز گفته می‌شود. معمولا توصیه می‌شود هنگام خرید صندلی اداری توجه کنید که از جک استاندارد برای آن استفاده شده باشد.

 

تعمیر جک صندلی اپن

 

نحوه تعمیر جک صندلی اداری

شما برای تعمیر جک صندلی اداری به یک چکش پلاستیکی، پیچ گوشتی، آچار لوله گیر و یک جک جدید نیاز خواهید داشت. بعد از فراهم کردن این وسایل می‌توانید مطابق توضیحات گفته شده تعمیر جک صندلی اداری را خودتان انجام دهید.

 

قدم اول: راحت ترین روش برای تعمیر جک صندلی اداری این است که ابتدا صندلی را به بغل بخوابانید تا تسلط کافی روی صندلی داشته باشید و به‌راحتی بتوانید پایه ها را جدا کنید برای این کار کافیست که فقط با یک چکش پلاستیکی چندین بار به آرامی به پایه های ضربه وارد کنید و آن ها را جداکنید. دقت کنید که به پایه های صندلی آسیب وارد نکنید.

 

قدم دوم: پس از آنکه جک آزاد شد، نوبت به جدا کردن جک صندلی می‌رسد. برای اینکار باید به وسیله یک آچار لوله گیر جک را محکم نگه داشته و شروع به پیچاندن کنید تا جک از بدنه جدا شود. حالا کافیست که جک جدیدی را که تهیه کرده اید جایگزین کنید. تا اینجا 90 درصد کار تمام شده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که دقت کنید پایین جک باید دقیقا در پایه صندلی قرار بگیرد و همچنین اینکه نیاز نیست که جک را زیاد سفت و محکم کنید زیرا به مرور زمان که بر روی صندلی نشستید، جک صندلی سفت خواهد شد.

 

قدم سوم: تا اینجا دیدید که تعمیر جک صندلی اداری چقدر آسان قابل انجام است و خودتان می‌توانید به‌راحتی از پس آن برآیید. فقط اینکه اگر آچار لوله گیر در دسترس ندارید، می‌توانید پیچ های صندلی را به طور کامل باز کنید. البته این روش کمی سخت تر است و زمان بیشتری می‌برد که آنرا توصیه نمی‌کنیم و بهتر است از یک فرد متخصص کمک بگیرید. با نصب اپلیکیشن "خدمت از ما" یا ثبت درخواست در سایت "خدمت از ما" به چندین متخصص و تعمیرکار حرفه ای دسترسی دارید.

 

تعمیر جک صندلی اداری

 

تعمیر جک صندلی اپن

حالا نوبت به تعمیر جک صندلی اپن می‌رسد. تا این مرحله بطور کامل با تعمیر جک صندلی اداری آشنا شدید و روند تعمیر جک صندلی اداری را کاملا فرا گرفتید. صندلی های اپن معمولا در طرح ها و مدل های مختلفی موجود می‌باشند و تقریبا با صندلی های اداری در پایه و جک مشابهند و تفاوتی چندانی ندارند. معمولا ارتفاع جک ها در صندلی های اپن 27 سانتی متر می‌باشد و دارای پایه بشقابی هستند که برای تعمیر جک صندلی اپن حتما باید به آن توجه کنید. همچنین برای تعمیر جک صندلی اپن و تعویض جک صندلی اپن کافیست که یک جک مناسب تهیه کنید و مطابق توضیحات بالا پیش بروید و در نهایت با تعمیر جک صندلی اپن از خرید یک صندلی جدید جلوگیری کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید.

 

تعمیر جک صندلی اداری

 

نکات مربوط به تعمیر جک صندلی اداری و تعمیر جک صندلی اپن

همان طور که گفتیم برای تعمیر جک صندلی اداری و تعمیر جک صندلی اپن نیاز است که یک جک جدید خریداری کنید و بهتر است هنگام خرید به نکاتی که در ادامه گفته می‌شود؛ توجه داشته باشید. معمولا جک صندلی متناسب با نوع و مدل صندلی در اندازه های مختلفی تولید می شوند. به‌عنوان مثال در صندلی های کارمندی، جک ۱۲ سانتی متری و در صندلی های مدیریتی از جک ۱۰ سانتی متری استفاده می‌شود.

بلندترین جک ۲۷ سانتی متر می‌باشد که فقط برای صندلی های اپن آشپز خانه و صندلی های میز بار کاربرد دارد و برای صندلی های دندانپزشکی و صندلی کانتر از جک های 21 سانتی متری استفاده می‌شود.

برای اطلاع از قیمت جک صندلی گردون و قیمت جک صندلی اپن و بهترین مرکز فروش جک صندلی در تهران ، شیراز، اصفهان و سایر شهرها می‌توانید با ثبت در خواست در سایت "خدمت از ما" از چندین تعمیرکار مشاوره بگیرید و مقدار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

4.5 امتیاز از 1681 رای


تعمیر صندلی اداری
برای سرویس تعمیر صندلی اداری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین