شستشوی فرش در منزل

ثبت درخواست "قالیشویی"
شستشوی فرش در منزل

شستشوی فرش را به متخصصش بسپارید

شستشوی فرش یکی از خدمات ویژه "خدمت از ما" است چراکه این روزها شستشوی فرش در منزل توسط خود صاحب خانه کار سختی و با آپارتمانی شدن منازل شستن فرش در منزل غیر ممکن شده است.از جهتی هم شستن فرش ضروری است چراکه، هر چه قدر تلاش کنیم تا فرش بدون لکه و تمیز باقی بماند باز هم در طول زمان احتمال کثیف شدن آن به علت ریختن مواد غذایی جامد و مایع یا نشستن گرد و خاک وجود دارد. در این مطلب نکاتی که باید هنگام شستشوی فرش ماشینی یا شستشوی فرش دستباف، مراحل شستشوی فرش، طریقه شستشوی فرش در منزل با دستگاه و...در نظر بگیریم را توضیح می‌دهیم.

اگر برای شستشوی فرش در منزل به دنبال بهترین قالیشویی آنلاین هستید روی ما حساب کنید. ما با پیشرفته ترین دستگاه‌ها کار شستشوی فرش در منزل را در بالاترین کیفیت ارائه می‌دهیم. برای درخواست شستشوی فرش در منزل و یا شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید و قیمت قالیشویان مجاز را با هم مقایسه کنید.

 

شستشوی فرش فقط در چند ساعت

شستشوی فرش در منزل به یک معضل تبدیل شده است به همین دلیل اگر برای شستشوی فرش در منزل کمک می‌خواهید روی ما حساب کنید. ما با استفاده از دستگاه قالیشویی(بخارشوی) کار شستشوی فرش در منزل شما را از صفر تا صد انجام می‌دهیم.اگر مایلید هم میتوانیم فرش را به کارخانه قالیشویی برده و در آنجا کار شستشوی فرش را انجام دهیم. ما بهترین قالیشویی در تهران و بهترین قالیشویی در شیراز را به شما معرفی می‌کنیم.

 

نکات قبل از شستشوی فرش 

 • قبل از شستن فرش دستباف یا شستشوی فرش ماشینی در منزل، لکه‌های مواد غذایی یا هر ماده ای را را خشک کرده و سپس به طور کامل بردارید، و دقت کنید که آن را نمالید تا پخش نشود. با استفاده از یک محلول شستشوی فرش مناسب و پارچه تمیز، لکه را خشک کنید و سپس آن را تا جایی که ممکن است بردارید. مالیدن لکه در هنگام شستشوی فرش باعث می‌شود ذرات لکه بیشتر وارد تار و پود فرش بشود و باعث میشود شستشوی فرش ماشینی در کارخانه قالیشویی یا شستشوی فرش در منزل سخت‌تر شود. همیشه هنگام پاک کردن و کندن لکه از روی فرش، از قسمت بیرونی لکه شروع به برداشتن آن کنید چرا که لکه برداری ازقسمت مرکزی لکه بیشتر باعث پخش شدن لکه می‌شود.
 • اگر قصد شستشوی فرش در منزل و برداشتن آدامس چسبیده به فرش را دارید، می‌توانید به این روش عمل کنید که چند قالب یخ کوچک را برداشته و برای حدود 30 الی 60 ثانیه یخ را نگه دارید و بعد از آن که آدامس سفت شد، با یک کارد یا قاشق آدامس را بکنید. بدین صورت نیازی به شستشوی فرش نیز نخواهید داشت.
 • استفاده از جاروبرقی برای تمیز کردن فرش از گرد و خاک و آشغال‌های جامد روی فرش، قبل از شستشوی فرش با موادشوینده، اثربخشی زیادی در بهتر تمیز شدن فرش دارد چرا که اگر گرد و خاک زیادی بر روی فرش باشد، با خیس کردن فرش این گرد و خاک جذب فرش می‌شود و ممکن است هنگام شستشوی فرش به راحتی از آن بیرون نروند.
 • یک راه پیشگیری از این که فرش سریع کثیف شود و در نتیجه نیاز به شستشوی مکرر فرش داشته باشیم این است که جلوی در دستشویی، حمام و در خانه، قالیچه یا به اصطلاح پادری قرار دهید تا از رسیدن آلودگی و گرد و خاک به فرش‌های خانه جلوگیری کنند. اگر چنین روشی را به کار بگیرید دیرتر نیاز به شستن فرش ماشینی یا شستن فرش دستباف خواهید داشت.

 

شستشوی فرش در منزل چگونه است؟

شستشوی فرش در منزل شستشوی فرش در منزل با دستگاه شستن فرش در خانه با شامپو فرش شستن فرش در خانه نی نی سایت شستشوی فرش در منزل با دستگاه مشهد روش شستن فرش کرمی شستن فرش با وایتکس قیمت شستشوی فرش ماشینی بهترین مواد شوینده برای فرش ماشینی

 

شستشوی فرش با مجهزترین دستگاه‌ها

اگر برای شستشوی فرش در منزل به دنبال بهترین قالیشویی هستید روی ما حساب کنید. ما با پیشرفته ترین دستگاه‌ها کار شستشوی فرش در منزل را در بالاترین کیفیت ارائه می‌دهیم. برای درخواست شستشوی فرش در منزل و یا شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید و قیمت قالیشویان مجاز را با هم مقایسه کنید.

 

نکات مد نظر هنگام شستشوی فرش و بعد از آن

 • یک نکته مهم که هنگام شستشوی فرش ماشینی یا شستن فرش دستباف باید مد نظر قرار دهید این است که دمای بالای آب و یا هوا به این علت که سرعت واکنش‌های شیمیایی را بالا میبرند باعث بهتر تمیز شدن فرش می‌شوند. پس اگر قصد شستن فرش خانه خود با مواد شوینده را دارید، خوب است که از آب گرم استفاده کنید.
 • اگر از مواد شوینده برای تمیز کردن فرش استفاده میکنید، مد نظر داشته باشید که جهت بهتر تمیز شدن فرش قبل از استفاده از مواد شوینده فرش را با آب داغ خیس کنید و بعد از اتمام شستشوی فرش با محلول شستشوی فرش، با آب داغ به طور کامل مواد شوینده را از فرش خارج کنید چرا که مواد شوینده گرد و خاک جذب می‌کنند و در طول زمان این گرد و خاک جمع شده و زودتر نیاز به شستن فرش پیدا می‌کنید.
 • اگر شستشوی فرش در منزل شما انجام می‌گیرد مد نظر داشته باشید که هنگام شستن فرش، باید راه مناسبی برای خارج شدن آب‌های شستشوی فرش وجود داشته باشد و گرنه گرد و خاک و کثیفی‌های فرش به خوبی از فرش خارج نمی‌شوند و ممکن است مقداری از آن‌ها در فرش بمانند. بهتر است این کار در فضای بازی مثل حیاط انجام گیرد که آب بتواند سریع به بیرون راه پیدا کند.

 

شما می‌توانید شستن فرش خانه خود را به کارخانه قالیشویی نیز بسپارید. مزیتی که شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی دارد این است که چون شستن فرش در کارخانه قالیشویی با دستگاه های اتوماتیک، فشار آب بالا و شوینده‌های مناسب انجام می‌گیرد، می‌توانید مطمئن باشید که فرش شسته شده در کارخانه قالیشویی به طور اصولی تمیز شده است. به خصوص اگر قصد شستن فرش دستباف خانه خود را دارید برای خراب نشدن آن بهتر است آن را به کارخانه قالیشویی بسپارید چرا که تار و پود فرش دستباف حساس است و ممکن است با شستن آن به طور دستی در خانه، فرش خراب شده و دیگر نتوان آن را مورد استفاده قرار داد.

3.73 امتیاز از 16 رای

قالیشویی

برای سرویس قالیشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با قالیشویی

شستشوی فرش در منزل
قالیشویی ستارخان
فرش شویی

مطالب مرتبط با قالیشویی

شستشوی فرش نجس
رفع سوختگی فرش

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading