تهران - تهران

قالیشویی تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین قالیشویان تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 17 قالیشویی در تهران

قالیشویی تهران یکی از خدماتی است که به شدت طرفدار پیدا کرده و افراد زیادی برای پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران در اینترنت و یا محله‌های نزدیک خود جستجو می‌کنندو به دنبال اسامی قالیشویان مجاز تهران می‌گردند. حال بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم قالیشویی است که با مناسب‌ترین قیمت کلیه خدمات قالیشویی تهران را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد. ولی متاسفانه پیدا کردن یک قالیشویی خوب در تهران کار سختی شده است؛ چرا‌که این سرویس بسیار همه گیر شده است و همه نیروهای قالیشویی تجربه و مهارت بالایی ندارند و نمی‌توانند از پس ارائه خدمات قالیشویی در تهران به خوبی بر بیایند.

اکنون این مژده را به شما بدهیم که دیگر لازم نیست برای پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران به دنبال اسامی قالیشویان مجاز تهران باشید. "خدمت از ما" با قالیشویان مجاز تهران و بهترین‌های قالیشویی در تهران بزرگ قرارداد دارد و به محض درخواست شما برای قالیشویی تهران، بهترین نیروها را برای شما اعزام می‌کند. پس برای درخواست خدمات قالیشویی تهران بزرگ، همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و قیمت‌های پیشنهادی هر یک از قالیشویان مجاز تهران را با هم مقایسه و بهترین‌ها را انتخاب کنید.

 

هزینه قالیشویی تهران در "خدمت از ما" چقدر است ؟

هزینه قالیشویی تهران چقدر است؟ قیمت‌های قالیشویان مجاز تهران چقدر با هم فرق دارد؟ بهترین قالیشویی تهران هزینه‌های خود را چگونه محاسبه می کند؟ آیا هنگام درخواست قالیشویی تهران می‌توان از قیمت‌ها هم مطلع شد؟ برای قالیشویی تهران آیا باید بیعانه‌ای پرداخت کرد؟ نرخ قالیشویی تهران با دستگاه و قالیشویی در منزل تهران چقدر است؟

این‌ها رایج‌ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست قالیشویی در تهران از ما می پرسند.حال قبل از پرداختن به این سوالات باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری ها برای ارائه قالیشویی در تهران و قیمت هایی که نیروهای قالیشویی پیشنهاد می کنند؛ بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی تهران (نرخ قالیشویی تهران) و کاملا شفاف است. به این دلیل می گوییم هزینه قالیشویی تهران شفاف است زیرا، شما در روند ثبت سفارش قالیشویی تهران هزینه پیشنهادی هر یک از نیروهای قالیشویی تهران (قالیشویان مجاز تهران) را می‌توانید یک جا مشاهده و با هم مقایسه کنید.


 

چه خدماتی در قالیشویی تهران ارائه می‌شود؟

 • شستشوی انواع فرش های دستبافت، فرش های اعلا، گل ابریشم با شامپو های متناسب با هر نوع فرش در کارخانه قالیشویی تهران و یا در منزل تهران.
 • شستشوی انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی با پیشرفته ترین دستگاه‌ها (دستگاه بخارشوی) در کارخانه قالیشویی تهران و یا در منزل تهران.
 • شستشو بدون چروک و بدون شکستگی فرش ها و آبگیری کامل بعد از شستشوی فرش در تهران.
 • شستشوی انواع موکت، پتو، پشتی، ملافه، پرده با دستگاه فرش شویی و بخارشویی و … .
 • خشکشویی فرش در تهران، در صورتی که فرش نیاز به شستشوی کامل نداشته باشد.
 • رنگبرداري براي فرش هایی كه قبل از شستشو و از قبل رنگ دارد .
 • لكه برداري حرفه‌ای برای فرش‌هایی که با شستشوی عادی پاك نمي‌شوند.
 • موگيري برای گرفتن پرزهاي بعد شستشوي فرش با دستگاه مخصوص.

 

"خدمت از ما" کدام متخصص را برای قالیشویی تهران برای شما می‌فرستد؟

به محض سفارش قالیشویی تهران از طریق فرم ما از بین اسامی قالیشویان مجاز تهران بهترین نیروهای قالیشویی در تهران را به شما معرفی می‌کنیم. هریک از نیروهای قالیشویی در تهران، قیمتی را پیشنهاد می‌دهد به طوری که شما می‌توانید به رایگان قیمت ها با هم مقایسه کنید. تمامی این نیروهای قالیشویی در تهران با آشنایی از جدیدترین دستگاه قالیشویی تهران چه برای شستشوی فرش در منزل تهران و چه در کارخانه قالیشویی تهران و همچنین با مهارت بالای خود، کار قالیشویی تهران را بدون هیچگونه نقصی انجام می‌دهند.


 

چرا "خدمت از ما" را برای قالیشویی تهران انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریان تهرانی که قالیشویی تهران را درخواست داده اند، مطلع شدیم که دلایل اصلی رضایتشان از قالیشویی تهران، شفافیت در نرخ قالیشویی تهران، مشخص بودن اسامی قالیشویان مجاز تهران، منصف بودن سرویسکار و مشخص بودن روند کار اجرایی قالیشویی در تهران است. حال اگر شما هم می‌خواهید این خدمات را از بهترین قالیشویی تهران با بهترین قیمت دریافت کنید؛ پس همین حالا از طریق ثبت سفارش قالیشویی در تهران و پاسخ به چند سوال کوتاه، خدمات قالیشویی تهران را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه نیرویی، در چه زمان و مکانی برای شما اعزام شود.


 

بهترین قالیشویی در تهران در بازار آنلاین "خدمت از ما"

صحبت از بهترین قالیشویی تهران که به میان می‌آید، منظور مجموعه ای از تجارب، تعهد و تخصص در کنار خدمات بی‌نظیر است. وقتی مرکزی لقب بهترین قالیشویی تهران و یا قالیشویی خوب در تهران را به خودش اختصاص می‌دهد، یعنی اینکه تمامی نیروهای قالیشویی با دانش و توانایی خود و با دریافت مناسبترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن سرویس قالیشویی تهران را در کیفیتی بالا ارائه می‌دهد.


 

بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم

صنف قالیشویی از صنوف بسیار حساسی است که برای دادن لقب بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم معیارهایی را در نظر گرفته است. به گفته اتحادیه قالیشویی تهران، اگر حتی بهترین تجهیزات در کارخانه قالیشویی تهران موجود باشند ولی نیروهای با تجربه ای نداشته باشد نمی‌توان از پس ارائه خدمات قالیشویی در تهران به خوبی برآمد.


 

مراحل انجام شستشوی فرش در قالیشویی تهران

 

خاک گیری

به وسیله دستگاه مخصوص و برای از بین بردن گرد و غبار که در بطن فرش باقی مانده است انجام میشود , وجود خاک در فرش باعث پوسیدگی می شود.


کر دادن

برای از بین بردن نجاست های احتمالی طبق ضوابط شرعی , در سالن مخصوص آب از زیر و روی فرش عبور داده میشود.


شستشو

فرش در سالن شستشو , بوسیله مواد شوینده مخصوص و مجاز ( که هیچگونه ضرری برای فرش ندارد ) از قبیل پودر و شامپو , زیر نظر متخصص و موافقت مشتری شسته میشود.


ضد عفونی کردن

در صورت نیاز فرش به ضد عفونی پس از مرحله شستشوی فرش زیر نظر متخصص با مواد ضد حساسیت ضد عفونی می شود.


آبگیری

به وسیله دستگاه تمام اتوماتیک ( که مانند خشک کن ماشینهای لباسشویی عمل میکند ) و با استفاده از نیروی گریز از مرکز انجام میگیرد.


پرداخت و پرزگیری

تاید شویی، شامپو شویی، اعلاء شویی، دوبار شویی، براق شویی، ابریشم شویی، رنگبرداری،‌ آهار، رفوگری، دارکشی، پرزگیری، ریشه بافی، چرم دوزی،‌ شستشوی مبل و موکت. برای برخی از فرش‌های دستبافت که پس از شستشو نیاز به پرداخت و پرزگیری دارند انجام می‌شود (فرشهای ماشینی نیازی به این مرحله ندارند).

معرفی برترین قالیشویان در تهران

مهرداد عبدالهی مشاهده پروفایل

مهرداد عبدالهی

4.5
work list
کمتر از 3
خدمت موفق

برای قالیشویی در تهران به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...
کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر قالیشویی، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال تهران
 • قالیشویی تهران
 • قالی شویی تهران
 • قالیشویی آنلاین تهران
 • خدمات قالیشویی تهران
 • قیمت قالیشویی تهران
 • خدمات قالیشویی آنلاین تهران
 • شستن فرش تهران

5.00 امتیاز از 6 رای

loading