قالیشویی کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین قالیشویی ها کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 29 قالیشویی در کرج

قالیشویی کرج

قالیشویی کرج

استفاده از خدمات قالیشویی کرج برای اکثر افراد که آپارتمان‌نشین هستند، یک گزینه بسیار مناسب است. همچنین، گاهی به دلیل ارزشمند بودن یک فرش حتما باید کار شستشوی آن را به یک قالیشویی در کرج سپرد. خدمات قالیشویی کرج به طور کلی شامل شستشو، غبارروبی و لکه‌گیری می‌شود. جهت دریافت خدمات قالیشویی کرج گوهردشت، قالیشویی کرج گلشهر، قالیشویی کرج عظیمیه و سایر مناطق کرج تنها باید چند مرحله کوتاه را طی کنید.
درخواست خود برای قالیشویی در کرج را ثبت کنید؛ از مراکز فعال قالیشویی کرج پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و در آخر بهترین قالیشویی کرج را برای شستشوی فرش‌های خود انتخاب کنید.

 

خدمات قالیشویی کرج

شستشو و نظافت فرش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده، و رعایت اصول و قواعد خاص آن باعث می‌شود تا فرش کیفیت اولیه خود را از دست نداده و خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را برای زمانی طولانی حفظ کنند. خدمات قالیشویی کرج تمامی مناطق کرج را پوشش می‌دهد؛ برای مثال قالیشویی کرج گوهردشت، قالیشویی کرج گلشهر، قالیشویی کرج عظیمیه، قالیشویی کرج شاهین ویلا و غیره. در ادامه برخی از خدمات قالیشویی در کرج را ملاحظه می‌کنید:
•    لکه‌برداری و شستشوی فرش ماشینی
•    شستشوی فرش‌های دستباف رنگی (کرک و پشم)
•    شستشوی فرش‌های دستباف کرم و رنگ روشن (کرک و پشم)
•    شستشوی فرش‌های بزرگ پارچه (۱۵ متر به بالا) و آنتیک (کهنه ذات)
•    شستشوی فرش‌های دستباف گل ابریشم (تبریز، اصفهان، نایین، قم و...)
شستشوی فرش ماشینی محبوب‌ترین خدمت در قالیشویی‌های کرج است. با وجود آنکه فرش‌های ماشینی ایرانی ظاهری شبیه به فرش‌های دستبافت دارند، ولی ساختاری کاملا متفاوت داشته و روش شستشو و تجهیزات مورد نیاز آن با فرش دستبافت یکسان نیست. این نوع فرش‌ها با جنس‌های مختلف برای کاربردهای متفاوتی تولید می‌شوند.
اگر در تولید فرش‌های ماشینی از الیاف با کیفیت استفاده شود، کنترل کیفی مناسبی هنگام تولید و پردازش آنها صورت گیرد، به خوبی از آنها نگهداری شود، جلوی رسیدن رطوبت به آنها گرفته شود، و در نهایت شستشوی آنها در قالیشویی کرج گوهردشت، قالیشویی کرج گلشهر، قالیشویی کرج عظیمیه و... به صورت اصولی انجام شود، عمر فرش ماشینی افزایش خواهد یافت.

 

روش‌های قالیشویی در کرج

هر مرکز قالیشویی در کرج مانند قالیشویی کرج شاهین ویلا، قالیشویی نائین کرج، قالیشویی محمدشهر کرج و... ممکن است روش خود را برای شستشوی فرش داشته باشد. روش‌های اصلی قالیشویی کرج عبارت‌اند از:

1. قالیشویی کرج به روش سنتی

این روش قالیشویی در کرج همان روند آویزان کردن فرش، زدن آن برای غبارروبی، پهن کردن فرش روی زمین، خیس کردن آن، پاشیدن مواد شوینده، شستن با فرچه و نهایتا پهن کردن برای خشک شدن است. بعضی شرکت‌های قالیشویی نائین کرج، قالیشویی محمدشهر کرج و یا... از این روش برای قالیشویی استفاده کرده و فقط در مرحله نهایی از دیگ خشک‌کن استفاده می‌کنند.

2. قالیشویی در کرج به روش نیمه اتوماتیک

در این روش قالیشویی کرج از نیروی انسانی در کنار وسایل اتوماتیک کمک گرفته می‌شود. افراد به کمک ابزار برقی مانند فرچه و شلاق زن جهت آب‌گیری فرش، قالیشویی را انجام می‌دهد. در واقع یک نیروی انسانی در کنار وسایل برقی کار قالیشویی در کرج را انجام می‌دهد.

3. قالیشویی اتوماتیک

قالیشویی کرج گوهردشت، قالیشویی کرج گلشهر و سایر مناطق به روش اتوماتیک که به قالیشویی مکانیزه هم معروف است، تمام مراحل شستشوی فرش توسط ماشین انجام شده، و نیروی انسانی تنها در قسمت جابه‌جایی فعالیت می‌کند. در قالیشویی اتوماتیک که به دو روش صفحه‌ای و دیسکی انجام می‌شود، فرش شسته شده و سپس در خشک‌کن خشک می‌شود.

 

قیمت قالیشویی در کرج

شرکت‌های قالیشویی کرج معمولا دو نوع خدمات ارائه می‌دهند: شستشوی معمولی و شستشوی ممتاز. ناگفته پیداست که قیمت قالیشویی کرج در نوع ممتاز که شامل خدمات دیگری نیز می‌شود (برای مثال خدمات نانو)، بیشتر است. شما برای تخمین قیمت قالیشویی کرج کافیست سفارش خود برای قالیشویی در کرج را در «خدمت از ما» ثبت کنید. اما به طور کلی، مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی کرج عبارت‌اند از:
•    نوع فرش
•    متراژ فرش
•    نوع شستشو
•    درخواست تعمیرات فرش

 

در خدمت از ما کرج برای قالیشویی و خدمات بسیار دیگری به متخصصین شهرتان دسترسی دارید.
 

معرفی برترین قالیشویی ها در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

درخواستتان را به ما بگویید
درخواستتان را به ما بگویید

با پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود را توضیح دهید. ما درخواست شما را برای متخصصین مناسب برای انجام کارتان ارسال می‌کنیم.

قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید
قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید

در کوتاهترین زمان، 3 تا 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار داده و حدود هزینه را به رایگان اعلام می‌کنند. می‌توانید از طریق چت یا تماس، با متخصصین ارتباط بگیرید.

مناسبترین متخصص را انتخاب کنید
مناسبترین متخصص را انتخاب کنید

با مشاهده پروفایل کاری متخصصین و مقایسه پیشنهادها، می توانید مناسب‌ترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر قالیشویی، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

4.95 امتیاز از 300 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای قالیشویی کرج

  • قالیشویی کرج
  • قالی شویی کرج
  • قالیشویی آنلاین کرج
  • خدمات قالیشویی کرج
  • قیمت قالیشویی کرج
  • خدمات قالیشویی آنلاین کرج
  • شستن فرش کرج
  • هزینه قالیشویی کرج
  • تعرفه اتحادیه قالیشویی کرج
loading