قیمت بازسازی آشپزخانه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه بازسازی آشپزخانه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به بازسازی آشپزخانه نیاز دارید؟

بازسازی آشپزخانه را به متخصصش بسپار

بازسازی آشپرخانه و به طور کلی بازسازی خانه، یکی از بهترین و مقرون به صرفهترین روشها برای دادن چهرهای چدید به هر آشپزخانه قدیمی سنتی است. همچنین، با توجه به اینکه آشپرخانه قلب خانه است، بازسازی آشپزخانه قدیمی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه میتواند چهره منزل شما را کاملا دگرگون کند.

اگر شما نیز به دنبال بازسازی آشپزخانه قدیمی بدون کابینت با پوشاندن کاشیهای قدیمی آشپزخانه، پوشاندن اپن آشپزخانه، و همچنین هزینه بازسازی آشپزخانه هستید، با «خدمت از ما» همراه باشید. شما برای بازسازی آشپزخانه قدیمی سنتی خود میتوانید درخواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید. متخصصان به شما قیمت می-دهند، و شما میتوانید بهترین فرد را برای بازسازی آشپزخانه خود انتخاب کنید.

 

هزینه بازسازی آشپزخانه چگونه تعیین میشود؟

هزینه بازسازی آشپزخانه با توجه به نوع تغییرات مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید هزینه بازسازی آشپزخانه را در حد معقولی نگه دارید، بهتر است در بازسازی آشپزخانه قدیمی سنتی به تغییرات ظاهری بسنده کنید و سراغ مواردی مانند تعمیرات اساسی مثل لوله کشی نروید. برای مثال، میتوانید رنگ دیوار، کابینت، پوشاندن کاشیهای قدیمی آشپزخانه، و یا نورپردازی را تغییر دهید. همین کارها نیز میتواند تغییرات قابل توجهی را در دکوراسیون آشپزخانه شما ایجاد کند.

اما اگر بودجه کافی دارید، میتوانید مواردی از جمله پوشاندن اپن آشپزخانه و دریافت خدمات کابینت سازی آشپزخانه را نیز در روند بازسازی آشپزخانه کوچک در نظر داشته باشد. واضح است که این تعمیرات اساسی، هزینه بازسازی آشپزخانه را افزایش خواهند داد. اگر تمایل دارید هزینه بازسازی آشپزخانه را به طور دقیقتر ارزیابی کنید، درخواست بازسازی آشپزخانه قدیمی را در اپلیکشن «خدمت از ما» نصب کنید. شما میتوانید بدون نهایی کردن سفارش، از هزینه بازسازی آشپزخانه که توسط متخصصان پیشنهاد میشود، مطلع شوید.

 

مزایای بازسازی آشپزخانه چیست؟

در ابتدای مطلب اشاره کردیم که بازسازی آشپزخانه قدیمی در عین اقتصادی بودن، نتایج فوق العادهای به دنبال دارد. متخصص دکوراسیون آشپزخانه با بازدید از آشپزخانه شما، موارد لازم را نه تنها برای دکوراسیون آشپزخانه، بلکه برای بهبود کارایی و رفع کمبودهای آشپزخانه نیز به شما اعلام میکند. نکته مهم این است که بازسازی آشپزخانه قدیمی سنتی گاهی تنها به پوشاندن کاشیهای قدیمی آشپزخانه یا پوشاندن اپن آشپزخانه محدود نمیشود. و البته کار بازسازی آشپزخانه باید به گونهای انجام شود که علاوه بر تغییرات ظاهری، فضا و کارایی آن نیز از قبل بهتر شود.

شما با استفاده از خدمات بازسازی آشپزخانههای کوچک و تغییر دکوراسیون آشپزخانه در «خدمت از ما» به چندین فرد مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ میتوانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از متخصصان را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژههای قبلی آنها مشاهده کنید؛ و از هزینه نصب درب و پنجره دوجداره قبل از نهایی کردن درخواست مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی «خدمت از ما» برای بررسی روند اجرای بازسازی آشپزخانه را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

گزینه‌های موجود در بازسازی آشپزخانه چیست؟

وقتی از تغییر دکوراسیون آشپزخانه و هزینه بازسازی آشپزخانه صحبت میکنیم، این کار شامل چه مواردی میشود؟ آیا بازسازی آشپزخانههای قدیمی تنها به پوشاندن کاشیهای قدیمی آشپزخانه، پوشاندن اپن آشپزخانه و یا طراحی کابینت آشپزخانه محدود میشود؟ مسلما نه. در ادامه با گزینههای متفاوتی که در بازسازی آشپزخانه پیش روش شماست بیشتر آشنا خواهیم شد.

1. بازبینی تاسیسات در بازسازی آشپزخانه

مباحث فنی و تاسیساتی را هنگام بازسازی آشپزخانه قدیمی سنتی فراموش نکنید. متخصص بازسازی آشپزخانههای قدیمی از سلامت و کارایی آنها مطمئن خواهد شد تا پس از بازسازی مشکلی پیش نیامده، و محیط در سرما و گرما بتواند بازدهی مناسب را داشته باشد. لولههای آب و فاضلاب و سیمکشیهای محیط نیز بررسی، و در صورت نیاز ترمیم یا تعویض خواهند شد. هرچه عمر ساختمان شما بیشتر باشد، به تغییرات اساسیتری در بازسازی آشپزخانه نیاز خواهد داشت و هزینه بازسازی آشپزخانه نیز بیشتر خواهد شد.

2. توجه به کابینت آشپزخانه

اگر بودجه کمی برای آشپزخانه قدیمی سنتی خود دارید و نمیخواهید کابینت آشپزخانه را تغییر دهید، میتوانید صفحه رویه کابینت را تعویض کنید. در یک آشپزخانه معمولی با کارکرد عادی، صفحه رویه کابینت به دلیل استفاده زیاد پیش از هر مورد دیگری به تعویض نیاز دارد. متخصصان بازسازی آشپزخانههای کوچک از متریال مستحکم مانند سنگ برای اپن آشپزخانه استفاده کنید. اگر هم یک آشپزخانه قدیمی بدون کابینت دارید، بازسازی آشپزخانه بهترین زمان برای خرید و نصب کابینت آشپزخانه است.

3. پوشاندن کاشیهای قدیمی آشپزخانه

در روند بازسازی آشپزخانه قدیمی سنتی، حتما قسمتی از هزینه بازسازی آشپزخانه را به تعویض یا پوشاندن کاشیهای قدیمی آشپزخانه اختصاص دهید. برای نو کردن کف آشپزخانه دیگر مثل گذشته مجبور به کندن کف و در آوردن همه کابینتها نیستید. به جای آن، میتوانید یکی از مدلهای کاشی موجود در بازار را که به صورت چسبی نصب میشوند استفاده، و کف آشپزخانه تان را نو کنید. تعویض کفپوش نقش بسیار مهمی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه دارد؛ بنابراین از آن غافل نشوید.

4. بازسازی آشپزخانه قدیمی با ابزار و وسایل جدید

استفاده از برخی ابزارها و وسایل مدرن نیز نقش مهمی در بازسازی آشپزخانههای قدیمی دارد. برای مثال، میتوانید شیرآلات قدیمی و فرسوده را تعویض کنید. اگر قصد تعویض کابینت آشپزخانه را در روند بازسازی آشپزخانه ندارید، می-توانید برای اینکه کابینتهایتان و مدرن به نظر برسد، دستگیرههای آنها را نعویض، و از دستگیرههای مدرنتر استفاده کنید. با اینکار، میتوانید در هزینه بازسازی آشپزخانه نیز صرفه جویی کنید.

5. نقش رنگ در بازسازی آشپزخانه قدیمی سنتی

شما با کمک گرفتن از متخصصان میتوانید بخشهای مختلف آشپزخانه یا لوازم موجود در آن را رنگ کنید. با اینکار، هم هزینه بازسازی آشپزخانه را کاهش میدهید، هم دکوراسیون آشپزخانه را دگرگون میکنید. استفاده از رنگهای متضاد برای دیوار، کانتر یا کف میتواند به ادراک عمیقتر این بخش ها کمک کند. برای مثال، زمانی که به فضای آشپزخانه نگاه میکنید به خصوص بخش فضای کار و آماده سازی غذا، با خطوطی مواجه میشوید که حدود فضاها را تعیین میکند. پیشنهاد میکنیم یا از رنگهای متضاد استفاده کنید، یا یک پالت مشخص در نظر داشته باشید.

 

نحوه ثبت سفارش بازسازی آشپزخانه

اگر به دنبال استفاده از خدمات بازسازی آشپزخانه (شامل پوشاندن کاشیهای قدیمی آشپزخانه، پوشاندن اپن آشپزخانه، رنگ آمیزی، بررسی تاسیسات و...) در شهر خود هستید، درخواست خود را در «خدمت از ما» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصان بازسازی آشپزخانه پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژههای قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای بازسازی آشپزخانه کوچک یا بازسازی آشپزخانه قدیمی خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1420 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
بازسازی آشپزخانه

نظرات

Mohammad Darabi
Mohammad Darabi
5.0 (از 38 نظر)
43 خدمت موفق
بازسازی آشپزخانه
فرشته حسینی حسینی

مهندسی و نظارتشون و ساماندهی افراد عالی بود..... کار آشپزخانه رو انجام دادن در کار ظرافت و دقت فوق العاده داشتن .

محسن طهرانی
محسن طهرانی
5.0 (از 9 نظر)
5 خدمت موفق
بازسازی آشپزخانه
اعظم فلاح

باعرض سلام و ادب از حضور آقای طهرانی به جهت حضورشان در تایم قرار، حسن خلق، تعهد کاری، کار با کیفیت و اجرای هنرمندانه کار بی نهایت سپاسگزارم درضمن ایشان خارج از درخواستم کارهای اضافه شده را به نحو احسنت با طیب خاطر انجام دادند، من بسیار راضی بودم.

مهدی شاهدی
مهدی شاهدی
5.0 (از 22 نظر)
24 خدمت موفق
بازسازی آشپزخانه
محمود سرلک

با سلام وقت شناس با انصاف خوش اخلاق و انجام کار بدون عیب و نقص و با مبلغی که گفته بودیم انجام دادند بهترین کاسبی بود که من دیده بودم

در این شهرها می توانید سفارش بازسازی آشپزخانه را ثبت کنید: