بازسازی خانه (خدمات طراحی و اجرا)

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
بازسازی خانه (خدمات طراحی و اجرا)

خدمات بازسازی خانه درست مثل یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه است، چرا که شما، با هزینه‌ای بسیار کم و در یک زمان کوتاه، می‌توانید تغییرات و تعمیرات اساسی را در خانه اجرا کنید و به جای خرید خانه ای نو، آن را مطابق سلیقه خود بازسازی کنید.

اگر قصد بازسازی خانه را دارید، با ثبت درخواست در "خدمت از ما" به چندین شرکت و متخصص بازسازی خانه متصل شده و با خیال راحت، با توجه به نوع خدمات و جزئیات درخواست خود، از متخصصین قیمت‌های پیشنهادی را دریافت کنید.

اگر نمی‌دانید شرکت خوب برای بازسازی خانه را از کجا پیدا کنید و چه کار کنید که بازسازی خانه با هزینه کم داشته باشید؛ در ادامه با ما همراه باشید.

 

بازسازی خانه چیست؛ همان نوسازی یا تعمیر است؟

قطعا بازسازی خانه با تعمیر متفاوت است؛ ویژگی اصلی بازسازی خانه‌ها که اکثرا قدیمی و فرسوده هستند، این است که تغییرات تا جایی انجام می‌شود که، اسکلت ساختمان تغییری نمیکند، هرچند گاهی ممکن است برخی ستون‌ها جابه‌جا شوند.

در مقابل، تعمیر خانه موارد جزئی را در بر می‌گیرد (در حد ترمیم دیوارهایی که گچ آنها به خاطر رطوبت تخریب شده)، و نوسازی خانه تغییرات اساسی را (در حد تغییر نقشه و اسکلت) را شامل می‌شود.

 

بازسازی خانه

 

بازسازی خانه با "خدمت از ما" چه مزایای دارد؟

 •  بازدید رایگان از پروژه، پیش از بازسازی خانه
 •  دسترسی آسان به چند متخصص مجرب و کاربلد
 •  برنامه ریزی دقیق برای اجرای خدمات بازسازی خانه
 •  پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" از نحوه ارائه خدمات
 •  اجرای خدمات با کیفیت بالا و زیر نظر بهترین متخصصین
 •  تحویل به موقع خانه بازسازی شده، مطابق با خدمات درخواستی
 •  اعلام حدود قیمت پیشنهادی، پیش از نهایی شدن ثبت سفارش شما

 

بازسازی خانه شامل چه خدمات و کارهایی می‌شود؟

بازسازی خانه، طیف گسترده ای از خدمات را شامل می‌شود؛ در نظر داشته باشید که بازسازی شامل دو بخش مهم است، که هر کدام از این بخش‌ها، موارد زیادی را شامل می شود:

 • بازسازی درون خانه
 • بازسازی بیرون خانه

 

خدمات بازسازی منزل (فضای درونی)

برای بسیاری از ما اصل بازسازی خانه های قدیمی در فضای داخل آن اتفاق میفتد؛ این خدمات شامل طیف گسترده‌ای از خدمات است، از جمله:

 • بازسازی آشپزخانه: (تعویض شیرآلات، نصب جزیره، کابینت سازی و تعویض آنها، تعویض سینک، نصب گاز رومیزی و... )
 • حذف دیوارها برای داشتن فضای نشیمن بزرگ‌تر، آشپزخانه دل‌بازتر یا ...
 • بازسازی سرویس بهداشتی: شامل (نصب توالت فرنگی، تعویض شیرهای خراب، تعمیر و بازسازی کف و دیوارها جهت جلوگیری از نشتی و نم)
 • بازسازی اتاق‌خواب‌ها و تغییر کاربری آنها
 • اجرای کفپوش جدید و کاشی کاری و نصب سرامیک
 • تغییر سیستم نورپردازی و نصب روشنایی جدید
 • به‌روزرسانی‌های تاسیساتی مثل تعویض لوله‌کشی و سیم‌کشی
 • سیمان کاری، گچ کاری، نقاشی دیوارها یا نصب کاغذ دیواری
 • تعویض کلیدپریزها یا حتی اضافه کردن پریز
 • نصب شومینه جدید یا ارتقاء شومینه قدیمی‌تان
 • ساخت کمدهای دیواری برای اتاق‌ها یا حتی پذیرایی

 

خدمات بازسازی خانه

 

خدمات بازسازی خانه (فضای بیرونی)

تعدادی از کارهای که می‌توانید برای نو کردن فضای بیرونی منزل انجام دهید عبارت‌اند از:

 • ترمیم و بازسازی ناودانی بیرونی
 • تعویض پنجره‌ها با مدل‌های دو یا سه جداره
 • رنگ آمیزی ساختمان، دیوارها، پنجره‌ها و درها
 • ترمیم و مقاوم‌سازی ساختمان در برابر حریق و زلزله
 • اجرای یک محوطه مناسب و سقف‌دار برای پارک ماشین
 • بازسازی سقف و پشت‌بام (به ویژه اگر نشتی وجود دارد)
 • محوطه‌سازی باغچه، تغییر کف‌پوش و افزودن گل‌وگیاه جدید
 • سنگ کاری راه پله، ترمیم سنگ نمای آسیب یا تغییر نما به طور کلی

 

بازسازی خانه ایرانی

 

چگونه بفهمیم خانه نیاز به بازسازی دارد؟

به طور کلی در صورت مواجه شدن با دو حالت کلی، بازسازی خانه کارساز و مفید است:

 • نیاز به تغییر دکوراسیون در خانه دارید: به جای جابه جایی و عوض کردن منزل، با بازسازی خانه، دکور و فضای آن را مطابق سلیقه خود تغییر دهید.
 • بروز مشکلات اساسی در خانه: گاهی اوقات به دلیل بوجود آمدن مشکلاتی از جمله، نم دادن دیوارها، ایراد در سرمایش و گرمایش خانه، مشکل در لوله کشی و... چاره ای به جز بازسازی و تعمیر بخش‌های مختلف ندارید.

 

حالا که تصمیم به بازسازی خانه دارم، از کجا شروع کنم؟

شروع و اقدام برای بازسازی، در نگاه اول شاید کمی گیج کننده باشد و ندانیم که باید از کجا شروع کنیم؛ ولی اصلا اینطور نیست، فقط لازم است که مراحلی را که در ادامه می‌گوییم به ترتیب طی کنید:

 

1.پیش از بازسازی خانه به سوالات زیر پاسخ دقیق دهید: 

 • چقدر بودجه (برای هزینه کردن در همین لحظه) دارم؟
 • هدف من از بازسازی خانه 100 متری یا X متری‌ام چیست؟ (مثلا) آیا می‌خواهم آشپزخانه فرسوده و قدیمی‌ام را نو کنم، یا می‌خواهیم دکور آن را به شخصیت و سلیقه‌ام نزدیک‌تر کنم؟ یا هردو؟!
 • قصد دارم در بازسازی خانه با هزینه کم چه مشکلاتی را حل کنم؟ (مثلا) آیا قصد دارم فضاهای بلااستفاده را بهبود بدهم یا ظاهر آنها را مدرن‌تر کنم؟
 • مقایسه بازسازی خانه قبل و بعد چه زمانی از نظرم موفق است؟ (مثلا) زمانی که آشپزخانه‌ام جادارتر شود و سطح کاری بیشتری داشته باشد، یا اینکه فضای آن بازتر شود و متراژ مربع به حداکثر برسد؟

 

مراحل بازسازی خانه

 

2.کارهای ضروری در مراحل بازسازی خانه را مشخص کنید

یک لیست کامل از کارها و تغییرات مدنظرتان را تهیه کنید. کارهای ضروری را مشخص کنید. منظورمان کارهایی است که به خاطرشان قصد دارید روند بازسازی خانه‌تان را استارت بزنید.

وقتی کارها و مراحل حیاتی را مشخص کنید، حالا ببینید دوست دارید چه چیزهای دیگری را "هم" داشته باشید. اینها مواردی هستند که در صورت محدودیت بودجه یا بالا بودن قیمت بازسازی خانه می‌توانید از آنها صرف نظر کنید.

 

3. شرکت بازسازی مدنظرتان را انتخاب کنید

اگر قصد دارید دیواری را حذف کنید، لوله‌کشی یا خطوط گاز را جابه‌جا کنید، یا ملک شما ارزش تاریخی دارد، حتما سراغ پیمانکاران باسابقه با تیمی همه‌فن‌حریف بروید. البته که خود شما می‌توانید بازسازی منزل را طراحی و بعد متخصص‌های لازم را جذب کنید؛ اما به دلیل چالش‌های اینکار (از جمله هماهنگ کردن نیروها با هم، زمان‌بر بودن تهیه مصالح و ...) چندان آن را پیشنهاد نمی‌کنیم.

با ثبت درخواست بازسازی خانه در "خدمت از ما" ضمن بررسی قیمت‌های پیشنهادی چند شرکت بازسازی خانه، می‌توانید سوابق و میزان رضایت مشتریان آنها را هم با یکدیگر مقایسه کنید.

در بخش‌های بعد بایدها و نبایدهای بستن قرارداد را بررسی کرده‌ایم تا با خیال راحت همکاری با تیم‌مدنظرتان را آغاز کنید.

 

4. به ملاحظات عملی بازسازی خانه های قدیمی توجه کنید

 • حدود 10 تا 20 درصد از بودجه‌تان را به اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی این روند اختصاص بدهید.
 • اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید، قوانین نوسازی آن را مرور کنید. البته می‌توانید با شرکت بازسازی خانه مدنظرتان هم مشورت کنید.
 • اگر کودک خردسال دارید یا کسی در خانواده مشکل سلامتی یا حرکتی خاصی دارد، شاید بد نباشد خانه را تخلیه کنید. اگر می‌مانید، به این فکر کنید که آیا می‌توانید به راحتی غذا بپزید و میل کنید، دوش بگیرید، بخوابید یا خیر. در صورتی که قصد بازسازی خانه ویلایی قدیمی را دارید و فضای کار جدا/دور از رفت‌وآمدهای روزمره شماست، احتمالا چنین چالش نخواهید داشت.
 • برای اینکه آشفتگی‌ها و بی‌نظمی‌های رایج در روند بازسازی خانه ایرانی را به حداقل برسانید می‌توانید مبلمان و قفسه‌ها را بپوشانید، از پوشش پلاستیکی برای جلوگیری از ورود گردوغبار به بقیه قسمت‌ها استفاده کنید و چنین مواردی.

 

عکس بازسازی خانه قبل و بعد

 

بازسازی خانه چقدر طول می‌کشد؟

اگر بخواهیم یک جواب سریع و کوتاه به این سوال بدهیم، باید بگوییم که بازسازی خانه بین 1 تا 4 ماه طول می‌کشد اما، این بازه زمانی برای هر خانه با توجه به اندازه و حجم بازسازی، نیاز یا عدم نیاز به تخریب و... متغییر است. امادر نهایت این کارشناس و متخصص است که با حضور در محل و بررسی پروژه، زمان دقیق اتمام کار را تعیین می‌کند.

 

آیا روند بازسازی خانه برای هر متراژ متفاوت است؟

چه خانه‌تان نقلی و دنج باشد و چه بزرگ و دلباز، بازسازی هم زیبایی آن را افزایش می‌دهد و هم کارایی آن را. پس نگران متراژ خانه‌تان نباشید. با این وجود، خانه‌ها با متراژ گوناگون فرصت‌های خاصی را ایجاد می‌کنند که می‌تواند روند کار و بعضا هزینه را دستخوش تغییر کند.

اجازه دهید بیشتر توضیح دهیم:

 

بازسازی خانه کمتر از 80 متر

فرض کنیم خانه شما 80 متر یا کمتر است، مثلا 60 یا 70 متر. در منزلی با این متراژ، توجه به جزئیات حرف اول و آخر را می‌زند. اینجا دست طراحی برای جداسازی همه فضاها از یکدیگر باز نیست؛ مثلا نمی‌تواند فضای نشیمن برای شما و مهمانان را به صورت جداگانه طراحی کند.

اتفاقی که اکثرا اینجا می‌افتد، طراحی فضاها به صورت باز و یکپارچه است. مثلا اگر بنا به تغییر کفپوش باشد، طراح سعی می‌کند برای تمام فضا (یا حداقل فضاهایی که در معرض دید هستند) از یک مدل کفپوش استفاده کند. همه به خاطر اینکه پس از بازسازی خانه فضا بزرگ‌تر به نظر برسد و نه کوچک‌تر.

همچنین، طراح احتمالا توصیه می‌کند که کنتراست بصری و رنگی در تمام خانه به حداقل برسد. این هم برای بزرگ‌تر نشان دادن فضاست. اینها را گفتیم تا دلیل نظرات طراح و پیمانکار را بدانید. البته که حرف آخر را شما می‌زنید!

 

برای بازسازی خانه از کجا شروع کنیم

 

بازسازی خانه 80 تا 120 متر

اینجا طراح می‌تواند به راحتی فضای مهمان و فضای خصوصیِ شما را از یکدیگر جدا کند. در بازسازی خانه ‌هایی با این متراژ (که احتمالا ساکنان بیشتری هم دارد)، انتظارات و نیازهای هر فرد هم در روند کار لحاظ می‌شود.

بد نیست بدانید زمانی که متراژ بالا نیست و طراح باید موارد متعددی را در هر متر اجرا کند، ممکن است هزینه نهایی بالاتر از بازسازی خانه های بزرگ‌تر شود.

 

بازسازی خانه 120 تا 150 متر

هرچه فضا بزرگ‌تر شود، طراح باید به نیازهای بیشتری پاسخ بدهد. اگر احیانا صاحبخانه هم روحیه‌ای ماجراجو داشته باشد و بخواهد فضاها و امکانات جدیدی داشته باشد، موضوع جدی‌تر هم می‌شود!

این خانه‌ها معمولا دو یا سه اتاق خواب دارند که یکی از آنها به صورت مستر است؛ اتاقی که می‌تواند از نظر زیبایی و کارایی چندین پله در روند بازسازی خانه ارتقا پیدا کند.

 

بازسازی خانه 150 متر به بالا

از موارد تعمیراتی و تاسیساتی که بگذریم، اینجا هم طراح باید نیازهای هر یک از ساکنان را مدنظر داشته باشد. منزل‌هایی با این متراژ هم دست شما را برای ایده‌پردازی باز می‌گذارند، هم به طراح اجازه می‌دهد فضاها را طراحی و جابه‌جا کند.

 

نتیجه اینکه برای بازسازی خانه چندان نگران متراژ خانه‌تان نباشید، و تصور نکنید که می‌تواند جایی محدودتان کند و دست‌تان را ببندد. شاید بیشتر از متراژ، باید سن بنا را در نظر گرفت.

بازسازی خانه قدیمی (منظورمان ساختمان‌های بالای 30 سال ساخت است) همچنان از ساخت یک خانه جدید ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر است، اما همچنان چالش‌های خاص خود را دارد، از جمله چالش‌های تاسیساتی، سازه‌ای و معماری. البته در صورت استخدام یک اکیپ کاربلد، اصلا جای نگرانی نیست!

 

بازسازی خانه و سرویس بهداشتی

 

در بازسازی خانه اولویت با چه کارهایی است؟

صلاح خانه خویش را صاحبخانه و ساکنان بهتر از هر کس دیگری دانند! اما در حالت کلی، چنین اولویت‌بندی‌ای برای بازسازی خانه پیشنهاد می‌شود:

 • آشپزخانه: هر خانواده‌ای وقت بسیار زیادی را در آشپزخانه می‌گذراند. در بیشتر خانه‌های امروزی هم طراحی نقشه به گونه‌ای است که آشپزخانه را کاملا در معرض دید قرار می‌دهد. به این ترتیب، هم کارایی این فضا مهم است هم زیبایی آن. هرچه نباشد، داریم درباره قلب خانه صحبت می‌کنیم! رعایت این دو مسئله در بازسازی خانه و رسیدگی به آشپزخانه، در قیمت بنا هم ارزش فوق‌العاده‌ای می‌گذارد.
 • حمام و سرویس بهداشتی: واضح و مبرهن است که چرا باید حمام و سرویس بهداشتی را در ابتدای چک‌لیست بازسازی خانه گذاشت. این بخش روزانه چندین بار استفاده می‌شود، و البته در معرض آسیب به دلیل وجود رطوبت است.
 • نشیمن و پذیرایی: برای ما ایرانی‌ها که اکثرا اهل رفت و آمد هستیم، جادار و شکیل بودن این بخش‌ها بسیار مهم است. بازسازی این بخش‌ها (چون فضای بزرگی از نقشه را تشکیل می‌دهند)، ظاهر خانه را از این رو به آن رو می‌کند. بازسازی نشیمن و پذیرایی یک نکته مثبت دیگر هم دارد؛ چندان زندگی را مختل نمی‌کند. مثلا شما مجبور به جابه‌جایی نمی‌شوید. فقط برای مدتی کوتاه نمی‌توانید مهمان دعوت کنید!
 • اتاق خواب‌ها: اتاق خواب‌ها اصطلاحا توی چشم نیستند، و پیچیدگی‌های فضاهای دیگر در خانه را هم ندارند. به همین خاطر، ساده و سریع می‌توان به این اتاق‌ها در بازسازی خانه رسیدگی کرد. اینجا کنج امن و امان شما در خانه است. پس مهمترین هدف‌تان باید بهبود آرامش، تمرکز و خواب‌تان باشد. و اما برای اتاق خواب کودکان، فضای ذخیره‌سازی هم بسیار مهم است.

 

دقت داشته باشید که این ترتیب بر اساس میزان اهمیت فضا و کارهایی که باید در آنها انجام شود،‌ مشخص می‌شود. مثلا کارهایی که می‌توان برای آشپزخانه در بازسازی خانه انجام داد، بسیار بیشتر از فضایی مانند اتاق خواب است.

نهایتا، این تنها یک نقشه راه غیر شخصی‌سازی شده است. وقتی هدف‌تان مشخص باشد و از تیم حرفه‌ای کمک بگیرید، بازسازی خانه دقیقا شامل همان مراحلی خواهد بود که باید، و همان‌طوری پیش خواهد رفت که باید!

 

به چند روش می‌توان اجرای بازسازی خانه را پیش برد؟

به طور کلی شما برای اجرای بازسازی خانه، می‌توانید از 3 روش کلی استفاده کنید، که بهتر است پیش از شروع کار، تمامی جوانب هر یک از این روش ها را با شرایط خود بررسی کنید.

 • خودتان پروژه را جلو ببرید: این روش برای بازسازی هایی با حجم کم مناسب است. کافی است که برای تغییر و بازسازی هر بخش، خودتان متخصصین مربوطه را استخدام کنید، البته هماهنگی و مطمئن بودن از درست پیش رفتن روند کار هر تیم کمی دشوار است.
 • سپردن پروژه به شخص پیمانکار باتجربه بازسازی: در این روش شما یک فرد را بری هماهنگی و حتی بستن قرارداد با پیمانکارهای مختلف استخدام می‌کنید و کل پروسه اجرای بازسازی را مدیریت می‌کند.
 • اجرای پروژه، توسط شرکت های بازسازی خانه: در این روش، شما صفر تا صد کار را به شرکت های بازسازی خانه می‌سپارید، در واقع خود شرکت بازسازی تمام بخش‌ها را انجام می‌دهد و دیگر نیاز به استخدام متخصص برای هر بخش نیست.

 

(اگر برای پیدا کردن یک مدیر پروژه خوب یا شرکت های بازسازی خانه، دچار مشکل هستید، با کمک بازار آنلاین "خدمت از ما" به بهترین متخصص و شرکت متصل شوید)

 

تعمیر و بازسازی خانه

 

در قرارداد بازسازی خانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

داشتن قرارداد و متمم قرارداد در بحث بازسازی خانه، حتی بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه، بسیار حائز اهمیت است. این را گفتیم تا بدانید توافقات کلامی و قراردادهای "مرامی" جایی در این پروژه‌ها ندارند. این موضوع هم نتیجه دلخواه را تضمین می‌کند، هم مانع تاخیرهای غیرقابل قبول می‌شود.

هنگام تنظیم قرارداد بازسازی خانه های قدیمی این نکات را در ذهن داشته باشید:

 • دستمزدی و به صورت متری قرارداد نبندید.گفتیم که این پروسه می‌تواند غافلگیری‌ها و هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده‌ای داشته باشد. بروز چنین اتفاقاتی می‌تواند چالش‌هایی را در این قراردادها ایجاد کند.
 • علاوه بر اندازه و نوع دکورها، مصالح و متریال کار در هرنقطه از خانه را در قرارداد مشخص کنید؛ از سیمان، گچ، آجر، سرامیک، متریال کابینت‌ها و ... گرفته تا نوع یراق‌آلات.
 • تاریخ شروع، مدت زمان و تاریخ پایان بازسازی خانه و تحویل کار هم باید در قرارداد ذکر شود.

اصولا از زمان گذاشتن برای تنظیم قرارداد بازسازی خانه نترسید؛ هرچه جزئیات بیشتر باشد، سوءتفاهم‌ها و مشکلات کمتری پیش می‌آید. اتفاقا همین موضوع هم می‌تواند به شما در پیدا کردن شرکت و پیمانکار مناسب کمک کند.

 

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد

 

قیمت بازسازی خانه چقدر است؟

هزینه اینکار به قیمت مصالح مدنظر شما و کارهایی است که برای اجرا مدنظر دارید. همان‌طور که بالاتر گفتیم، بازدید متخصصان فعال در «خدمت از ما» از ساختمان شما رایگان است. برای ارائه قیمت دقیق هم بازدید بهترین راه است.

اگر بخواهیم پروژه‌های اخیر بازسازی خانه که انجام شده‌اند را بررسی کنیم، خواهیم دید که هزینه بازسازی کامل -طوری که نتیجه نهایی پاسخگوی نیازها بوده و از نظر زیبایی‌شناسی هم مطلوب باشد- معمولا بین 3 تا 5 میلیون تومان به ازای هر متر مربع می‌شود.

البته اگر نیازی به تغییر نقشه خانه نباشد یا تاسیسات به تعمیرات اساسی احتیاج نداشته باشند، می‌توان روی کاهش هزینه تا حدودی حساب کرد. نهایتا، مخصوصا با توجه به وضعیت بازار، بهترین کار این است که آخرین و به‌روزترین بازه هزینه را از طریق ثبت سفارش در «خدمت از ما» دریافت کنید.

نکته مهم این است که بدانید تیم‌های حرفه‌ای می‌توانند کار خود را با بودجه شما هماهنگ کنند. حتی اگر بودجه شما برای بازسازی خانه با رقم برآوردشده تفاوت داشته باشد، آنها با اولویت‌بندی تسک‌ها کار را انجام خواهند داد.

 

سود بازسازی خانه

 

برای بازسازی خانه با هزینه کم، به چه مواردی توجه کنیم؟

با توجه به برخی نکات ساده می‌توان "بازسازی خانه با هزینه کم" را از یک شعار حرص‌دهنده(!) به واقعیتی دلچسب تبدیل کرد:

 • از چند پیمانکار و تیم نوسازی مزنه قیمت بازسازی خانه را استعلام کنید. در «خدمت از ما» می‌توانید اینکار را با پاسخ دادن به چند سوال کوتاه و بدون پرداخت هزینه انجام دهید.
 • حتما برای بازسازی خانه‌تان "طرح" داشته باشید. اهداف و کارهای مدنظرتان را با نهایت دقت و جزئیات به شرکت بازسازی خانه های فرسوده اعلام کنید، تا آنها بتوانند برنامه دقیق کارها را به شما اعلام کنند و طبق همان جلو بروند.
 • رعایت همپوشانی‌ها و انجام همزمان بعضی کارها مدت زمان و در نتیجه قیمت بازسازی خانه را کاهش می‌دهد. انتظار رعایت چنین نکاتی را از شرکت‌ها و پیمانکارهای کارکشته داشته باشید.
 • خرید مصالح اولیه پیش از شروع کار هم می‌تواند به کاهش هزینه‌های بازسازی خانه ایرانی شما کمک کند. البته برای اینکار بهتر است با پیمانکار مشورت کنید. احتمالا پیمانکار می‌تواند مصالح باکیفیت غیربرند را هم به شما معرفی کند که بعضا قیمت به شدت پایین‌تری دارند.

البته گزینه‌های دیگری مثل استفاده از کاشی‌هایی که می‌توان آنها را با چسب روی کاشی‌های قبلی چسباند هم وجود دارد؛ اما شاید به این موضوع فکر کنید که "کار نیکو کردن از پر کردن است".

 

 

چگونه در "خدمت از ما" ثبت سفارش کنم؟

برای ثبت سفارش بازسازی خانه، کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. روی دکمه "مشاهده متخصصین" در بالا کلیک کنید تا وارد پروسه ثبت سفارش شوید.
 2. بعد از انتخاب کردن شهر خود، به سوالاتی که پیرامون نوع خدمات درخواستی شماست پاسخ دهید
 3. بعد از چند دقیقه، شما به 5 متخصص و شرکت بازسازی خانه متصل می‌شوید و قیمت های پیشنهادی را دریافت می کنید (در نظر داشته باشید که متخصصین، بر اساس سوالات ابتدایی حدود قیمت را برایتان ارسال میکنند)
 4. حالا نیاز است که به پروفایل هر متخصص رفته و میزان تخصص، امتیاز، نظرات کاربران قبلی و نمونه کار هر فرد را بررسی کنید.
 5. با بررسی موارد بالا و همچنین در نظر گرفتن قیمت قبلی، بهترین متخصص را انتخاب کنید و برای بررسی پروژه با او هماهنگ شوید.

 

و در آخر، اگر قصدتان برای اینکار جدی است و قصد دارید هرچه زودتر عکس بازسازی خانه قبل و بعدتان را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید، دست‌دست نکنید و هرچه زودتر پروژه‌تان را استارت بزنید!

«خدمت از ما» در کنار شماست تا سریعا به پیمانکارها و شرکت‌های بازسازی خانه در شهرتان دسترسی داشته باشید، مبالغ پیشنهادی‌شان را مقایسه کنید، و با بررسی پروفایل حرفه‌ای و نظرات و امتیازات مشتریان قبلی آنها، بهترین را استخدام کنید.

4.5 امتیاز از 984 رای


تعمیر و بازسازی ساختمان
برای سرویس تعمیر و بازسازی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین