بنایی مشهد

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین بناهای ساختمان مشهد را مشاهده کنید.

دسترسی به 50 بنای ساختمان در مشهد

بنایی مشهد

کار بنایی در مشهد

کار بنایی در مشهد از خدمات ساختمانی که شما می‌توانید به راحتی در "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید. از مهم‌ترین مراحل ساخت یک ساختمان استفاده از خدمات بنایی است، چرا که ساختن یک ساختمان زیبا نیاز به یک استاد بنایی خبره دارد که بتواند خواسته‌های مهندسان معمار را کاملا اجرا کند. معمولا پس از اجرای پی و فونداسیون و اسکلت کاری عملیات ساختمانی به دسته سفت کاری، نازک کاری و تاسیساتی طبفه بندی می‌شود، که این مراحل بر عهده بنای ساختمان است.

 

کار بنایی ساختمان در مشهد

بنایی در یک ساختمان دارای مراحل مختلفی است و این مراحل همه به صورت جداگانه توسط متخصصین این کار انجام می گیرد. بنایی شغلی سنتی است که از قدیم در ایران اجرا می‌شود و امروزه با پیشرفت شهرنشینی و استفاده از مصالح جدید بنایی ساختمان به صورت مدرن‌تری انجام می‌گیرد. بنایی ساختمان شامل بازسازی و تعمیر در نقاط مختلفی از خانه ها و یا ادارات و اماکن عمومی نیز می‌شود. می‌توان گفت که خدمات بنایی طیف گسترده‌ای از خدمات را در بر می‌گیرد. پی و فونداسیون، اسکلت کاری، اجرای سقف، دیوار چینی، سیمان کاری، کاشی‌کاری، سنگ کاری، عایق کاری، نازک کاری و غیره زیر مجموعه بنایی ساختمان در مشهد می‌شوند.

 

چه خدماتی در بنایی مشهد ارائه می‌شود؟

 • دیوارچینی و آجرکشی ساختمان
 • سفت‌کاری و نازک‌کاری داخل سختمان
 • سیمان‌کاری و گچ‌کاری
 • سنگ‌کاری نما
 • کاشی و سرامیک‌کاری سطوح و کف
 • کف‌سازی
 • تعمیر ساختمان و مرمت بنا

 

هزینه کار بنایی در مشهد چگونه حساب می‌شود؟

هزینه بنایی مشهد به موارد مختلفی بستگی دارد. نوع کار انجام شده توسط بنای ساختمان در مشهد (گچ‌کاری، سیمان‌کاری، کاشی‌کاری، سنگ‌کاری و ...)، متراژ ساختمان، روزمزد بودن یا کنتراتی بودن از جمله عوامل تاثیرگذار بر هزینه کار بنایی در مشهد است.

پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" می‌توانید به راحتی با متخصصیم کار بنایی در مشهد ارتباط بگیرید و از آن‌ها به رایگان استعلام قیمت بگیرید.

 

نحوه ثبت سفارش کار بنایی در مشهد در "خدمت از ما"

شما می‌توانید درخواست کار بنایی در مشهد را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین فعال در "خدمت از ما" درخواست شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورت تمایل قیمت پیشنهادی جهت انجام بنایی مشهد را ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل هر یک از استادکاران بنا و خواندن نظرات کاربرانی که با آن‌ها همکاری داشته‌اند، از میزان مهارت آن‌ها اطلاعات خوبی به دست آورید. با توجه به قیمت پیشنهادی، پروفایل استادکاران و همچنین نظرات سایر کاربران درباره پروژهای قبلی آن‌ها، بهترین انتخاب را برای بنایی در مشهد داشته باشید.

 

علاوه بر درخواست برای کار بنایی در مشهد، برای انجام هر کاری می‌توانید در خدمت از ما مشهد، به رایگان از چند متخصص قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

معرفی برترین بناهای ساختمان در مشهد

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

درخواستتان را به ما بگویید
درخواستتان را به ما بگویید

با پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود را توضیح دهید. ما درخواست شما را برای متخصصین مناسب برای انجام کارتان ارسال می‌کنیم.

قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید
قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید

در کوتاهترین زمان، 3 تا 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار داده و حدود هزینه را به رایگان اعلام می‌کنند. می‌توانید از طریق چت یا تماس، با متخصصین ارتباط بگیرید.

مناسبترین متخصص را انتخاب کنید
مناسبترین متخصص را انتخاب کنید

با مشاهده پروفایل کاری متخصصین و مقایسه پیشنهادها، می توانید مناسب‌ترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

نظرات

مصطفی مرادی
مصطفی مرادی
4.5
4 خدمت موفق
بنایی
شریفی

راضی بودم. برخورد و کیفیت کارشونم خوب بود. کلا" از خدماتی که ارائه شد راضی بودم.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر بنایی، سایر خدمات فعال در مشهد را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال مشهد
امتیاز دهید

4.58 امتیاز از 17 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای بنایی مشهد

 • بنایی ساختان مشهد
 • خرده کاری بنایی ساختمان مشهد
 • قیمت بنایی ساختمان مشهد
 • بنای ساختمان مشهد
loading