قیمت آهنگری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آهنگری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به آهنگری نیاز دارید؟

آهنگری را به متخصصش بسپار

آهنگری از جمله صنایع کاربردی است که شامل شاخه‌های مختلف و کاربردی در زندگی روزمره است. در هنگام نیاز، درصدد دسترسی به افراد متخصص در زمینه آهنگری برای همه افراد یکسان نیست. بازار آنلاین "خدمت از ما" در راستای ایجاد ارتباط بین افراد متخصص در صنایع کاربردی آهنگری و مشتریان، خدمات موثری را ارائه داده است.

در واقع این امکان در "خدمت از ما" برای شما ایجاد شده است، که پس از ثبت سفارش رایگان بتوانید با افراد متخصص در زمینه صنعت آهنگری ارتباط داشته باشید. بهترین متخصصین در آهنگری برای شما قیمت خدمت موردنیازتان را  ارسال می‌کنند. سپس باتوجه به نظرات سایر کاربران، بهترین سازنده و متخصص آهنگری را انتخاب کنید. 

 

 

 

آهنگری در زندگی روزمره چه جایگاهی دارد؟

آهنگری حرفه‌ای‌ پر کاربرد برای تغییر شکل فلزات و ساخت ابزار از آنهاست. در زندگی روزمره همواره نیازمند صنعت آهنگری برای ساخت انواع لوازم فلزی، و خدمات مشابه آن هستیم. علاوه بر این مورد آهنگری در صنایع تولیدی مختلفی تاثیر مستقیم دارد. متخصص بودن افراد به دلیل استفاده از فلزات برای ساخت انواع ابزار و وسایل مورد نیاز زندگی در حرفه آهنگری بسیار اهمیت دارد. ساخت نرده، آهن نبشی، پروفیل در و پنجره یا قوطی، میلگرد، تیر آهن از مهم‌ترین کاربردهای آهنگری در ساختمان است.

 


 

قیمت خدمات آهنگری چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت خدمات آهنگری وابسته به نوع سفارش افراد، تجهیزات مورد نیاز و موارد تاثیر گذار در ساخت و تولیدات فلزی از طریق آهنگری متفاوت است. فرم‌های مختلف آهن و نوع کابرد آنها در سفارشات درخواستی و ابعاد کار نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت خدمات آهنگری است.

پس از ثبت سفارش رایگان از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت "خدمت از ما" امکان استعلام قیمت از سازندگان و متخصصین آهنگری فراهم می‌شود. با شرح دقیق و مشخص کردن سفارشتان، از متخصصین قیمت بگیرید.

 

چه زمانی به متخصصین آهنگری نیاز دارید؟

هر فردی متناسب با حرفه و جایگاهی که دارد ممکن است نیازمند دریافت خدمات آهنگری باشد. کاربرد آهنگری در انواع ساخت و سازها از اسکلت ساختمان گرفته تا نمای از گذشته جایگاه به خصوص در زندگی افراد داشته است. چند نمونه از خدمات آهنگری در زندگی روزمره به شرح ذیل است:

 • ساخت انواع حفاظ درب و پنجره‌ها
 • طراحی و ساخت نمونه‌های مختلف قفسه
 • کاربرد آهنگری در ساخت و ایجاد اسکلت ساختمان
 • نیاز به ساخت درب و پنجره فلزی و تولیدات فرفورژه
 • ساخت انواع آلاچیق‌ها و سایبان‌ها در قسمت‌های مختلف
 • نیاز به حرفه آهنگری برای ساخت زیرکولری و محافظ اسپیلت
 • ساخت نردبان، چهارپایه، انواع درب‌های جدید مثل درهای آکاردئونی
 • ساخت چارچوب و نرده برای قسمت‌های مختلف ساختمان مثل حفاظ پله و تراس

 

 

برای انتخاب یک متخصص و سازنده تولیدات وابسته به آهنگری بهتر است دقت بالایی به خرج دهید. "خدمت از ما" با ارائه یک بستر اصولی و کاربردی در راستای ایجاد ارتباط بین مشتریان و متخصصان در حرفه‌ی آهنگری آمادگی لازم را بری راهنمایی کاربران را در این زمینه دارد.

 

آشنایی با صنعت آهنگری و خدمات صورت گرفته در آن 

ساخت انواع تولیدات آهنی و مشتقات فلز آهن در طراحی لوازم زندگی و منزل و همین طور استفاده از صنعت آهنگری در طراحی داخلی و دکوراسیون ساختمان از ملموس ترین تاثیر خدمات آهنگری در زندگی روزمره است.

از  صنعت آهنگری در موارد مختلف ساخت و ساز ابتدایی ساختمان و همین طور خدمات دیگر مثل ساخت تجهیرات وابسته به ساختمان نیز استفاده می‌شود.در این قسمت به نکاتی درباره کاربرد حرفه آهنگری به اختصار می‌پردازیم.

 

 

آموزش آهنگری

آموزش آهنگری در کلاس آهنگری یا بصورت تجربی در کارگاه‌های آهنگری برای یادگیری این حرفه صورت می‌گیرد. افرادی که تمایل به داشتن کسب و کار در این حرفه دارند به راحتی می‌توانند از طریق مختلف به یادگیری حرفه آهنگری بپردازند.

 

 

آهنگری سنتی و قدیمی

آهنگری یکی از قدیمی ترین روش‌های طراحی و کاربرد فلزاتی مثل آهن و مشتقات آن در ساخت تجهیزات است. این حرفه از قدیم وجود داشته به گونه ای که امروزه از آن به عنوان آهنگری سنتی یا آهنگری قدیمی یاد می‌شود.

 

 

سندان آهنگری و تجهیزات کاربردی آهنگری

از تجهیزات به کار رفته برای کار آهنگری سندان یا به اصلاح عامیانه سندون آهنگری است. که در اندازه‌ها و تحمل وزن‌های مختلف برای چکش خواری فلز آهنگ در هنگام حرارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع سِندان ابزاری فلزی است که آهنگران، مسگران و نعلبندان اشیاء را بر آن می‌کوبند یا آهن‌پاره‌ها را با پتک بر روی آن صاف می‌کنند.

 

 

مزایای ثبت سفارش آهنگری در "خدمت از ما"

 • از مزایای بسیار مهم انتخاب "خدمت از ما" برای ثبت سفارش آهنگری، امکان داشتن ارتباط با افراد متخصص در ساخت و تولید صنایع فلزی با استفاده از حرفه آهنگری است. این سبک انتخاب یک متخصص آهنگری برای افرادی که شناخت کافی بر اصول انجام کار آهنگری نداشته و تشخیص فرد کاربلد از فرد غیر متخصص در این زمینه برایشان دشوار است بسیار حائز اهمیت است.
 • در واقع امکان برقراری ارتباط با افراد متخصص در حرفه‌ی آهنگری انتخاب را برای افراد آسان کرده است. علاوه بر این احتمال ضرر و زیان مالی به دلیل انجام غیر اصولی سفارش آهنگری را به حداقل می‌رساند.امکان مشاهده پروفایل و نمونه کارهای قبلی افراد متخصص با ثبت سفارش در "خدمت از ما" برای شما ایجاد می‌شود. علاوه بر این می‌توانید نظرات کاربران را درباره عملکرد متخصصی که در نظر دارید را ملاحظه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.
 • امکان استعلام قیمت رایگان از متخصصان پیشنهادی برای حرفه آهنگری در "خدمت از ما" برای کاربران و مشتریان وجود دارد. ایجاد این فرصت امکان انتخاب بهترین متخصص بر اساس شرایط افراد را برایشان فراهم می‌آورد.

 

 

نحوه ثبت سفارش آهنگری در "خدمت از ما"

با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و سایت در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ای با متخصصان و سازندگان کاربلد در حرفه‌ آهنگری در ارتباط باشید. پس از شرح درخواست و نوع مدل انتخابی و فضایی که کار باید در آن صورت گیرد از کارشناسان مربوطه در حرفه‌ آهنگری استعلام قیمت بگیرید و در کمال آرامش کار را به کاردان بسپارید.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 7 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آهنگری

نظرات

مصطفی عابدی
مصطفی عابدی
4.8
5 خدمت موفق
آهنگری
جواد مصطفی

انسان منصف وکار بلدی هستند .کارش به امید خدا با برکت باشد.

علی حسن زاده
علی حسن زاده
4.9
6 خدمت موفق
آهنگری
محمد همتیان

اقای مهندس حسن زاده با تیم خوب شان مسائل مربوط به منزل را با دقت مدیریت و اجرا نمودند و من از کار و تیم شان بسیار راضیم

اسحاق اقبالی
اسحاق اقبالی
5
کمتر از 3 خدمت موفق
آهنگری
ارش شیخ کرمی

جوشکاری قوطی دور پنجره و کندن اهن الات اضافه، حرفه ای بودن و درضمن در ارتفاع زیاد طبقه ۳۰ و روی جان پناه بالکن با کمر بند ایمنی کار رو انجام دادن ، چند تا خورد کاری هم انجام دادن و واقعا راضی بودم

در این شهرها می توانید سفارش آهنگری را ثبت کنید:

loading