قیمت آهنگری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه آهنگری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 200,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 350,000 تومان
 • 500,000 تومان

شما در کدام شهر به آهنگری نیاز دارید؟

آهنگری را به متخصصش بسپار

خدمات آهنگری به عنوان یکی از صنعت‌های پرکاربرد با شاخه‌های مختلف، کاربرد و نقش ملموسی در زندگی ما دارد. شغل آهنگری شامل کلیه فرآیندهای فرم‌دهی فلزات (ساخت تولیدات فرفورژه)، مفتول و ورقه‌های فلزی با استفاده از حرارت و ابزارهایی از جمله چکش و سندان آهنگری می‌شود.

در صورت نیاز به متخصصان کار آهنگری تهران و سایر شهرها، «خدمت از ما» آماده است تا پل ارتباطی بین شما و متخصصان صنایع کاربردی اهنگری باشد. در این بازار آنلاین خدمات می‌توانید با ثبت سفارش رایگان با افراد متخصص در زمینه صنعت اهنگری و جوشکاری ارتباط داشته باشید.

این افراد پس از بررسی درخواست شما، قیمت پیشنهادی خود را برایتان ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با توجه به نظرات سایر کاربران و قیمت آهنگری، می‌توانید بهترین آهنگر را در شهرتان انتخاب کنید. جهت اطلاعات بیشتر درباره قیمت، خدمات و روش های آهنگری با ما همراه باشید.

 

سفارش آنلاین کار آهنگری

 

 

شغل آهنگری در زندگی روزمره چه جایگاهی دارد؟

شغل آهنگری یک حرفه پرچالش و در عین حال جذاب است. در این حرفه‌ فلزات به اشکال مختلف درمی‌آیند، و ابزارها و المان‌های مختلف با آنها ساخته می‌شود. شاید سندان آهنگری و چکش آهنگری ابزارهایی زمخت به نظر برسند. اما دستان توانای یک آهنگر با کمک آنها و حرارت آتش، انواع لوازم فلزی را می‌سازند که زندگی روزمره را بدون آنها نمی‌توان تصور کرد.

خدمات اهنگری در صنایع تولیدی مختلف نیز مستقیما تاثیر دارند. ساخت نرده، آهن نبشی، پروفیل در، پنجره و قوطی، میلگرد، تیر آهن، پیچ و مهره و ... از جمله خدمات آهنگری تهران و سایر شهرها، و از مهم‌ترین کاربردهای صنعت اهنگری در ساختمان‌سازی است.

 

شغل اهنگری - ساخت فرفوژه
 

 

قیمت آهنگری چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت آهنگری با توجه به نوع سفارش و خدمات مدنظر شما، تجهیزات و ابزار لازم، متریال لازم برای ساخت و تولیدات فلزی در اهنگری متفاوت است. فرم‌های مختلف آهن و نوع کاربرد آنها در سفارش و ابعاد کار نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت آهنگری هستند.

پس از ثبت سفارش رایگان از طریق اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما»؛ امکان استعلام قیمت از سازندگان و متخصصین آهنگری فراهم می‌شود. با شرح دقیق و مشخص کردن سفارش‌تان، می‌توانید از اهنگران شهرتان بدون صرف هزینه و زمان قیمت بگیرید. 

 

چه زمانی به متخصصان اهنگری نیاز دارید؟

هر فردی متناسب با حرفه و جایگاه خود ممکن است به خدمات آهنگری احتیاج پیدا کند. کاربرد اهنگری در انواع ساخت‌وسازها از اسکلت ساختمان گرفته تا نما، از گذشته جایگاه خاصی در زندگی افراد داشته و به تازگی محبوب نشده است.

در ادامه محبوب‌ترین خدمات آهنگری تهران و سایر شهرها را ملاحظه می‌کنید. این لیست با توجه به درخواست‌های ثبت‌شده در همین پلتفرم جمع‌آوری شده‌اند:

 • ساخت اسکلت ساختمان
 • ساخت حفاظ درب و پنجره
 • ساخت زیرکولری و محافظ اسپیلت
 • ساخت درب و پنجره فلزی
 • ساخت نرده و حفاظ فرفورژه
 • ساخت تخت و میز فرفورژه
 • خدمات آهنگری جهت ساخت انواع آلاچیق و سایبان
 • طراحی و ساخت قفسه در اشکال و مدل‌های مختلف
 • ساخت ابزار فلزی
 • ساخت نردبان، چهارپایه، و انواع درب‌های جدید مانند درهای آکاردئونی
 • ساخت چارچوب و نرده برای قسمت‌های مختلف ساختمان مانند حفاظ پله و تراس
 • ساخت راه پله فلزی
 • ساخت تخت فلزی ساده

برای انتخاب متخصص شغل آهنگری و سازنده تولیدات وابسته به اهنگری بهتر است دقت بالایی به خرج دهید. «خدمت از ما» با ارائه یک بستر اصولی و کاربردی در راستای ایجاد ارتباط بین مشتریان و متخصصان حرفه‌های مختلف، آماده کمک به متقاضیان خدمات اهنگری نیز است.

 

قیمت آهنگری

 

آشنایی با خدمات و روش های آهنگری

ساخت انواع تولیدات آهنی و مشتقات آن در طراحی و ساخت لوازم منزل، در کنار نقش صنعت اهنگری در طراحی و دکوراسیون داخلی و ساختمان از ملموس‌ترین تاثیرهای خدمات آهنگری در زندگی است.

روش های آهنگری در ساخت‌وساز ابتدایی انواع سازه و خدمات دیگری مانند ساخت تجهیرات وابسته به ساختمان‌ها نیز کاربرد قابل توجهی دارند. در این قسمت نکاتی درباره کاربرد شغل آهنگری را مرور می‌کنیم:

 

آموزش آهنگری

بهترین گزینه برای آموزش آهنگری، شرکت کردن در کلاس‌های اهنگری یا حضور در کارگاه‌های اهنگری برای یادگیری آن به صورت تجربی است. خوشبختانه افرادی که مایل هستند با گذراندن آموزش آهنگری کسب‌وکاری در این داشته باشند، گزینه‌های مختلفی برای یادگیری شغل آهنگری دارند.

 

روش های آهنگری سنتی و قدیمی

همان‌طور که بالاتر گفتیم، اهنگری یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها برای تغییر شکل فلزاتی مانند آهن و مشتقات آن برای ساخت تجهیزات گوناگون است. روش های آهنگری با گذشت زمان دچار تغییرات زیادی شده است؛ اما هنوز افرادی هم هستند که آن را مانند قبل انجام می‌دهند. چنین افرادی متخصص آهنگری سنتی یا اهنگری قدیمی هستند.

 

سندان آهنگری، چکش اهنگری و سایر تجهیزات این حرفه

سندان آهنگری (که در زبان عامیانه به آن سندون اهنگری هم می‌گویند) و چکش آهنگری از شناخته‌شده‌ترین وسایل این حرفه هستند. هرچند که اکنون تجهیزات پیشرفته‌تری هم در کنار آنها برای هر کدام از روش های آهنگری استفاده می‌شود.

سندان آهنگری در اندازه‌های مختلف موجود است، و وزن‌های مختلف را تحمل می‌کند. این ابزار برای چکش خواری فلز آهنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع سندان آهنگری ابزاری فلزی است که آهنگران، مسگران و نعلبندان اشیاء را بر آن می‌کوبند، یا آهن‌پاره‌ها را با پتک روی آن صاف می‌کنند.

 

خدمات آهنگری

 

مزایای ثبت سفارش اهنگری در «خدمت از ما»

 • یک از مزایای مهم انتخاب «خدمت از ما» برای ثبت سفارش خدمات آهنگری تهران یا یک شهر دیگر، امکان داشتن ارتباط با افراد متخصص این حرفه در ساخت و تولید صنایع فلزی است. تشخیص و انتخاب یک آهنگر قابل اعتماد برای افرادی که آهنگری را چندان نمی‌شناسند، ساده نیست. اما با امکانات پیش‌بینی شده در «خدمت از ما» این چالش به کلی رفع می‌شود.
 • امکان برقراری ارتباط با استادکارهای حرفه اهنگری انتخاب را برای افراد آسان کرده است؛ و علاوه بر آن، احتمال ضرر و زیان مالی به دلیل انجام غیر اصولی سفارش آهنگری را به حداقل می‌رساند.
 • امکان مشاهده پروفایل و نمونه کارهای قبلی هر متخصص اهنگری با ثبت سفارش رایگان در «خدمت از ما» برای شما ایجاد می‌شود. علاوه بر این می‌توانید نظرات کاربران را درباره عملکرد متخصصی که در نظر دارید بررسی کنید، و بهترین انتخاب را داشته باشید.
 • امکان استعلام قیمت رایگان از متخصصان پیشنهادی برای شغل آهنگری تهران و شهرهای دیگر در «خدمت از ما» برای کاربران و مشتریان وجود دارد. این مزیت امکان انتخاب بهترین متخصص را بر اساس شرایط افراد برایشان فراهم می‌آورد.

 

آهنگری سیار

 

نحوه ثبت سفارش آهنگری در «خدمت از ما»

با ثبت سفارش رایگان در «خدمت از ما» به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن یا وبسایت، در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه با متخصصان حرفه‌ آهنگری تهران یا شهر خود در ارتباط باشید.

پس از شرح درخواست‌تان و فضایی که پروژه باید در آن انجام شود، از کارشناسان شغل اهنگری قیمت را استعلام کنید، و در کمال آرامش کار را به کاردان بسپارید.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 8 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
آهنگری

نظرات

عباس عشوری
عباس عشوری
4.6
5 خدمت موفق
آهنگری
شجاع حیدری راد

جوان مودب و با حوصله و البته کار بلد . مطمئنم با تداوم رویه فعلی آینده روشنی برای ایشان متصور می باشد

محمد نوروزی
محمد نوروزی
4.7
6 خدمت موفق
آهنگری
فرزانه آبیار

باسلام وخسته نباشید جناب نوروزی بسیار دقیق و با مهارت کار رو انجام دادند. رفتار محترمانه ای داشتند و حضور به موقع داشتند.جنسهایی که لازم داشتیم خودشون زحمت کشیدن خریدن وفاکتور رسمی آوردن برای ما هم آلاچیق ساختن هم حفاظ از کارشون بسیار راضی بودم خداقوت به ایشون

حسین علیپور
حسین علیپور
5.0
46 خدمت موفق
آهنگری
سجاد سجاد

از برخورد و کار اقای علیپور بسیار راضی هستم سپاس گزارم

در این شهرها می توانید سفارش آهنگری را ثبت کنید:

loading